Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
1. lis 2008

ahoj kočko,
zrovna jsem na tebe myslela, máš podobný termín jako švagrová, tak si to dobře pamatuju. Drž se a písni mi do IP, až budeš s klučinou doma - bude to Martínek??? Přeji ti pokud možno nekomplikovaný porod... Jinak štíři jsou fajn,i já jsem štír - 14.11. 😀

nejbe
2. lis 2008

tak stále jsem doma... prcek je hodnej, čeká až bude mít tatínek volno, alespoň doufám 🙂. Martínek to nebude - taťka s tím fakt nesouhlasí, i když už tu byla i slabá chvilka, že mi ho schválil, ale brzy si to rozmyslel, takže do porodnice jedeme beze jména... Třeba ho tam přesvědčím 😀. I když... narozeniny, svátek a vánoce tak blízko sebe... By byl asi chudák 😅 . Na toho štíra jsem reagovala proto, že jste se o tom na předchozí stránce bavili... Podle horoskopu to s ním ale nebudeme mít jednoduché, ale kdo by tomu věřil 😉 uvidíme. pa

dckami
7. lis 2008

ahoj,
kdepak jste všechny 😕 , halooooooooooooo.

Nejbe, jak si na tom, jsi stále 2v1?

nejbe
7. lis 2008

Kami, stále 2v1, už je to fakt dlouhý, ale je mi líp než o víkendu... tak čekám

dckami
8. lis 2008

to jsem ráda, že je ti lépe. My se zrovná chystáme ke známýmna oslavu narozenina večer máme zajištěné hlídání pro malou - jdeme do kina na Nestydu. to se moc těším. 😅 Oparuj se a podávej zprávy. 😵

nejbe
8. lis 2008

Na Nestydovi jsme byli v úterý. U nás otevřeli CineStar, tak jsme se tam byli podívat. Mají tam moc pohodlné sedačky, tak jsem to zvládla na jedničku. Dneska jsem koukala co dávaj dalšího 😅 , to čekání se mi zdá nekonečné, venku prší, je mlha, tak se nedá dělat vůbec nic. Dneska jsem se snažila dožehlit zbytek věcí... šlo to pomalu, ale mám to všechno, tak říkám malýmu šup šup...

dckami
9. lis 2008

jojo, mě se Nestyda také líbil. Kino bylo zcela vyprodané , seděli jsem v 1.řadě.

U nás zatím žádné změny, švagrová měla termín 8.11. a také je stále 2v1.

Oslava u známých byla super, večr sjem koupala mimčo 5 měs., nádhera. 😵

komteska
11. lis 2008

Ahooj tak nesu zprávu dne od Bíbušky 😵

Ahoj jmenuji se Anna a protože jsme netrpělivá ženská, tak už jsem na světě. Narodila jsme se v 4:45(mimochodem krásný datum narození), měřím 44 cm a vážím 2250 g.

dckami
11. lis 2008

Jééééééé, blahopřeji k narození Aničky. 🙂 To je ale drobeček.

nejbe
11. lis 2008

Bib, také moc gratuluji... já tu pořád tvrdnu 😅

krista
12. lis 2008

aleninininka • snž • Dnes v 09:14
Ahoj holky, je tu někdo s podobným motem?

luly3 • snž • Dnes v 09:16
jáááááááj moja vela dieučat je to s podobným
mottom.....
kolko sa už snažíte? 😅
inak ahooooooooooj

aleninininka • snž • Dnes v 09:16
Miminko chceme už od léta a zatím se nám nedaří, né že bych začala propadat panice, ale tak nějak to na mě dosedá. Kamarádky kolem mě těhotní. Zrovna včera jsem šla po městě a hádejte, napočítala jsem 33 kočárků, fakt mazec

aleninininka • snž • Dnes v 09:17
Ahoj Luly

alicao • snž • Dnes v 09:20
ahojte dievcata, pridam a ak mozem...aj ja mam 30 z nejakeho dvovodu ma to chytilo hned po narodeninach🙂
snazime sa len druhy mesiac, ale zda sa to byt vecnost🙂

luly3 • snž • Dnes v 09:20
nika mosíš byt hlavne v klude a ak nemáš žiaden
problém zadarí sa uvidíš 😅 😅
skús si nasadit vitamíny: kyselina listova
hodne pomáha

aleninininka • snž • Dnes v 09:21
Ahojky \\\\\\\\\alicao, přidej , přidej, musíme s epodpořit at v tom nejsme samy. máme to podobné v červenci jsem oslavila to kulaté číslo, a řekla jsem si ted, no a ono to najednou nejde

aleninininka • snž • Dnes v 09:22
Luly kyselinu beru 4 měsíce, druhý měsíc baby plan, celý říjen jsem pila čaj, a ještě jsme byly na dovolené

aleninininka • snž • Dnes v 09:23
a stále nič

alicao • snž • Dnes v 09:24
alenininka, tak nejako, pred rokom som nad tym ani neuvazovala, a teraz...je to zvlasntne, asi preto, ze aj kolegyne okolo mna maju uz bruska, a kedy rozpravaju o sono a ako ich videli na monitere a poculi srdiecko..nakazili ma🙂

aleninininka • snž • Dnes v 09:25
A dnes mě bolí bříško, neboť dnes či zítra je ten hrozný den, kdy ona přijde, cítím to , ach jojojo

luly3 • snž • Dnes v 09:26
hm tak teraz moja len čas....,
ja sa snažím 3 roky a dopadla som tak že chodím
do caru a mam aj jedno neuspešne ifko za sebou
teraz stimulujem na druhe a to bude uspešne 😅 😅 😅

nika a bola si u gynekologa či maš hormonálny profil
v poriadku??? inak to je ešte kratučky čas od leta
zdravý par cca 1 rok sa počíta

alicao • snž • Dnes v 09:27
ninka, brusko bolieva z roznych dovodov🙂

aleninininka • snž • Dnes v 09:27
Alicao, mě to napadlo někdy asi tak před 5 lety, ale nebylo to tak silné, ale teď ty 4 měsíce to mimi chci jako nic jiného na světě, a proto se bojím, že to bude i psychické, prostě jsem se na to upnula. říkam si nebudu na to myslet, ale není dne kdybych si na to nepomyslela

alicao • snž • Dnes v 09:30
ninka, mas pravdu, vsade tu pisu, ze psychika je najdolezitejsia, a ze nato netreba mysliet...to je ako s cokoladou, ked chces tak chces , hned a teraz..kym ju nedostanes, neprestanes na nu mysliet

aleninininka • snž • Dnes v 09:30
Holky díky za podporu, Luly 3 roky? to je síla, u doktora jsem byla, říkal, že když se to do května nepovede, tak že mám přijít. Každou prohlídku co tam jsem ,je vše O.K., jednou za čas vyjde hůř děložní čípek

luly3 • snž • Dnes v 09:31
nika to je normálne každy ak to chce nato mysli
su ludia ktorí vravia nam sa to podarilo ked sme zabudli,
ale pro mna su to len chytručky čo mali to štastie že ich boh obdaroval
keby tak dlho a netrpezlivo čakali tak by taky chytrí neboli...
takže to je uplna pohoda že nato myslíš a myslíš
nato práve preto lebo potom túžiš a to je ludské 😉

alicao • snž • Dnes v 09:31
luly, si nam teda prikladom🙂

luly3 • snž • Dnes v 09:33
jaaj alicao len nech niesom ja tym príkladom
niesom ten spravny človek mne sa tiež nedarííííííí
ani tak a ani tak..., no len už mi pomáhaju doktori
tak snad pod stromček budem mat mimi v brušku 😅

aleninininka • snž • Dnes v 09:34
Luly asi máš pravdu 🙂 Jinak pokud jsem to správně pochopila, takjdeš na druhé umelé oplodnění?. Ptám se abych těm tvým zkratkám rozuměla? 😉

aleninininka • snž • Dnes v 09:34
Moc bych ti přála, všem bych nám to přála Luly

luly3 • snž • Dnes v 09:35
ano idem na druhe prave stimulujem nanho 😉

alicao • snž • Dnes v 09:36
lyly , si nam prikladom, tvojou trpezlivostou a tym, ze sa nevzdavas🙂

aleninininka • snž • Dnes v 09:38
Si říkám že je to nespravedlivé, jsem člověk co děti miluje, jedna má známá tvrdila že děti nechce, nemá k to mu vztah, Ale hodně miluje svého manžela, a ten jí řekl ať to aspon jednou zkusí. Ona že jo zkusily to 7 den po menstruaci/ tedy teoreticky nepl. den/ a v lednu čekají mimi. Chápete 1x a já se tady snažíkuji plodné dny, nohy nahoru, žádná sprcha ten večer, ani čurat nejdu a prd 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luly3 • snž • Dnes v 09:38
nika to si tu na fore prajeme všetci sme tu tak
pekne zohraty preskakujeme s jednej temy do
druhej.
tebe to vyjde neboj len to chce trošku viacej času
nemusi to byt hned ale hlavne nech to vyjde 😅
čas je pre nás teraz zabijakom čo????? skus si nájst
nejakú zalubu nech sa tym hlavne netrápiš

aleninininka • snž • Dnes v 09:39
Luly, opravdu máš můj obdiv, takže počítám, že jste mimi plánovaly tak v 26 letech?

luly3 • snž • Dnes v 09:41
nika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
moja švagrova presne tak isto ma 2 deti a bum čaka zasa
a to vravela:::: raz sme išli naplno a aj to som utekala do
sprchy a vysprchovala sa a vidíš je s toho mimčo..
takže niektore su viacej chytlavé a niektoré menej 😅

nika neboj budeš aj ty vozit 😉

katy2 • 9tt • Dnes v 09:43
ahojte 30-ky 🙂
prajem vam prijemne snazilkovanie 🙂 a hlavne, nestresujte, ked to nepojde hned 😉 viem o com hovorim... ja uz mam 38... a vyslo nam to az umelym a aj to az na 2.pokus.... ono to chce cas.... ak to nepojde do roka, treba to riesit, teraz si to uzivajte 😵
inak pri sledovani cyklu, ci vobec dochadza k ovulacii a pod. pomaha meranie bazalnej teploty.... tu sa docitate viac: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
ja som merala viac ako dva roky...

drzte sa a nech vam vase snazenie prinesie vase vytuzene miminka 😵 😵 😵

luly3 • snž • Dnes v 09:44
no ja mam 29 a asi tak od 25
inak vydavala som sa v roku 2004 a mali sme nechráneni
sex už odvtedy takžeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skoro 4 roky uf to je ale času čo???????

aleninininka • snž • Dnes v 09:45
jojojojoo, budeme všechny, ale to čekání 😔
A Lul mohu se zeptat v čem spočívá tvů problém?

luly3 • snž • Dnes v 09:47
moja ja nemám žiaden problem moj manžel ma 80%
patologickych spermii a pohyblivost B takze tak
nedokáže ma oplodnit prirodzenou cestou v podstate
aj dokaže ale to by som asi čakala dalšie 4 roky a to sa
mi nechce

alicao • snž • Dnes v 09:47
katy dakujeme za rady🙂, zatial nestresujem este, ale je to tak ako nika vravi..zakon schvalnosti...🙂, teraz som len zaciatku cyklu takze cakat, cakat, cakat🙂

aleninininka • snž • Dnes v 09:47
Katy k mimi gratuluji, takže jsi si také pěkně užila. Takže ve 38 prví mimi?
Dík za odkaz, už jsem se na to zrovna včera dívala a říkala jsem když se to do konce roku nepovede, tak to taky zkusím.

aleninininka • snž • Dnes v 09:50
Alicao jojo cakat,cakat, cakat a neutíka to viď? Já pokud to dnes dostanu, jako že jo, tak pak budem skoro stejně sexíkovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aleninininka • snž • Dnes v 09:51
Luly, a kolik je manželovi? Takže byl na spermiogramu? A nevíš čím je to ovlivněný?

luly3 • snž • Dnes v 09:51
babulky tak ja váááááááám budem držat palce
nech čim skor otehulkujete 😉

luly3 • snž • Dnes v 09:54
nika manžel ma 32 rokou a pretože chodim na ifko
tak mame veškere testy porobene aj spermio...,
čím je to ovlivnene netuším, je tam vela faktorou....,
vidíš mne všetci hovorili ze stresujem preto nemožem
otehotniet a ked som po 3 rokoch vyhladala lek pomoc
tak bum manžel ma zly spermi ☹ ale neva mi to zvládneme 😅

aleninininka • snž • Dnes v 09:56
Luly určo to zvládnete,moc moc Vám to přeju, ať máte krásný dáreček pod stromeček

luly3 • snž • Dnes v 09:59
nika 😉 budem vas tu sledovat ako sa vam darí sem tam vam napíšem
ak by si mala nejake otazky kludne mi napis IP rada odpoviem....
zatial sa majte.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a držim palce

aleninininka • snž • Dnes v 10:00
Holky a co děláte za práci ať o Vás taky něco vím. Já pracuji jako vedoucí prodejny v prodejně se sportovními značkami Columbia a Loap. Jsou to funkční bundy kalhoty na lyže, turistiku atd...

aleninininka • snž • Dnes v 10:03
OK Luly tak určo zajdi, doufám že tu nezůstanu sama, já si nemám o tom s kým popovídat. Holky co maj mimina řeší jiné věci a tak je nechci svýma problémama zatěžovat. měj se fajn 🙂

alicao • snž • Dnes v 10:03
aj ja drzim palce luly...a nech ti to rychlo ubieha!!!🙂

aleninininka • snž • Dnes v 10:05
ninka, veru neubieha to, kazdy den mi pripada ako mesiac!!!!kuva...🙂 ja surfujem na nete v podstate, to je moja praca, personalna agentura...

alicao • snž • Dnes v 10:06
ninka, este dva a pol mesiaca som slobodna, berieme sa 17.1.2009:-)

aleninininka • snž • Dnes v 10:07
To může být zajímavév Ali, takže hledáš pro firmy které si Vás najdou zaměstnance?

aleninininka • snž • Dnes v 10:15
Tak to gratuluji, takže hezky plánuj svatbičku, no to už asi skoro všechno máš zažízené, vypust z hlavy mimi a bude to . To se stalo mé kamaráce, rok se snažily, pak zařizovala a ejhle 5 týden, a má půlroční holčičku.

alicao • snž • Dnes v 10:18
ninka, zariadili sme to za dva tyzdne, mame uz vsetko, koli takymto veciam sa ja nestresujem, bude to len vecera 13 ludi a my...ale biele saty si nenecham ujst🙂 bude to v takom malom penzioniku v horach, dole restika a hore su izby, takze mame kam hosti ulozit🙂
Dakujem🙂
Planujete sa s priatelom aj zobrat? Ci uz kaslete nato? Papier nie je podstatny si myslim, my tiez len koli miminku ak bude...

alicao
12. lis 2008

to ste nas pekne zrusili 😀

aleninininka
12. lis 2008

To teda jo, ted na to koukám 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 Tak ahoj všem ženám po 30

aleninininka
12. lis 2008

Asi jsme z toho všichni div živý. Já se zatím musím rozloučit, jsem dnes objednaná k mamce na oběd, ale večer jsem kouknu a hlavně si Vás musím načíst ať o vás taky něco vím . Tak zatím a pa večer

alicao
12. lis 2008

zatim leninka🙂

aleninininka
12. lis 2008

Halo. halo je tady někdo??????

aleninininka
12. lis 2008

Dnes nebo zítra to má přijít, bolí mě bříško, takže to přijde, jen je mi divné že to bolí od včerejšího večera, a potvora stále nepřichází, stalo se to někomu? Nejradši bych byla aby nepřišla

dckami
12. lis 2008

ahoj kočky,
hlásím,že ode dneška je ze mě teta, švagrová porodila syna Jonáše 4,15 a 53cm, byl tu brácha, tak mi ukazoval fotky našeho "mrňouska". Bylo to dost rychlý, už přenášela, termín měli 8.11., ráno byla na CT a už si jí tam nechali. Kontrakce sice neměla, ale dr. se nelíbil tlak, tak se domlulvili, že tam chce zůstat. Dostala nějaké tablety, dle bráchy to bylo na hekárně hrozný, ale na sále byla 15 minut a v 15.40 se Jonášek narodil. Přestříhnul si pupeční šňůru a je z něj hrdý otec. V pátek se za nima půjdeme podívat.

Jinak já jsem na kontrole v Pronatalu dopadla tak nějak všelijak Teplický Pronatal se bude od poloviny prosince upravovat, prý prostory laboratoří a tak budou fungovat velice omezeně. Takže letos do toho již nepůjdeme a domluvil ijsme se na leden. MS čekám po vánocích, potom ppjdeu 20.-22. dne cyklu na odběry a při lenové menstruaci začnu se stimulací. Možná ještě letos zkusíme IUI, uvidíme... 😅

hanca..
12. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se SANUSEM v Pardubicích a nebo v Hradci?já jsem kousek od Prahychtěla bych po5 neůspěšném pokusu změnit místo,pomůžete mi? 🙂

alicao
13. lis 2008

Alenininka, stava sa to tehotnym🙂

aleninininka
13. lis 2008

Ahojky , ale stavá se i to že ta mrcha včera dorazila, bů, bů, bů, bů, bů,

dckami
13. lis 2008

hanco, holky ze Sanusu tu mají dikusi, tak se zkus zeptat tam: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 🙂

dckami
18. lis 2008

halooo, kdepak jste???

hlásím, že včerejší utz nedopadl dobře, folíci vyrosli ouze malinko, tak z toho nic nebude. Máme e objednat na prosince na utz a pokud tam něco bude, zkusíme to s IUI nebo jako domácí snaženíčko. 😵 A koncem ledna snad IVF.

Nejbe, ukaž fotečky mrňouska 😉 .

romcca
24. lis 2008

Ahoj dckami, tak jestli tomu rozumím dobře, tak výsledek nic moc?
My se snažíme teprve 3 měsíce, ale přiznám se, že už na mě začínají přicházet hysterické záchvaty, jako že to nepůjde a tak. Taky mi přijde (ale možná jsem na to jen teď víc citlivá), že mi okolí začíná dávat najevo, že jsem stará, a že mám na děti nejvyšší čas. Pochopitelně, že okolo mě teď otěhotnělo všechno co mohlo.....

dckami
24. lis 2008

Romco, můžu se tě zeptat, kolik ti je let, že mají divné kecy?

Já to dneska dostala, hned jsme se objednalana utz a jedu ta 3.12., když budou folíci, tak tozkusíme naposledy s IUI. 😉

romcca
24. lis 2008

No mě bylo před dvěma týdny 32, žádné děti nemám. Možná jsem na to citlivá, ale někdy mi přijdou reakce okolí až "hrubé", jako bych byla stará rašple zralá akorát tak do šrotu. Asi jsem přecitlivělá.

Jak mi každej chce radit, jak si máme pořídit dítě hned (jako by ho nosil čáp na objednávku nebo já nevím co), tak začínám mít hysteráky, že nikdy děti mít nebude, že jsem určitě neplodná, že čas kvapí, že se snažíme málo (jenže ono to na povel taky moc nejde, když se to překlenulo do pozice "musíme, aby byly ty děti", tak to přestalo bavit oba, mě i manžela), že ....

Chjo. A pak si pustím televizi a v seriálu Přátelé asi dva díly rodí, jedna kámoška otěhotní, druhá kolegyně otěhotní, na ulici všichni tlačí kočáry a do toho mají všichni ty blbé pindy a rádoby dobré rady. 😒

IUI je přesně co?

beranek
24. lis 2008

Ahoj 😉 Romcco, z takových řečí si vůbec nic nedělej a vůbec je neposlouchej a hlavně si je nepřipouštěj 😉 Je to jen tvá věc, kdy budeš mít děti, já to první měla v 33 letech 🙂 Teď chceme druhé, ale zatím se nedaří....

dckami
24. lis 2008

holky, já věk také moc neřeším. Eliška se nám narodila, když mi bylo 27, teď mi bylo před týdnem 34 a chceme druhé ( už 2,5 roku) 😒

Zkratka IUI znamená intrauterinní inseminaci – tedy zavedení spermií do dutiny děložní. Tato technika asistované reprodukce patří mezi základní metody. Sperma partnera a nebo dárce je v před inseminací speciálně upraveno – spermie jsou v laboratoři odděleny od seminální tekutiny a poté pomocí tenkého ohebného katetru přeneseny do děložní dutiny ženy. Před inseminací obvykle podstoupí žena stimulaci vaječníků. Za pomoci klomifen citrátu a nebo folikulostimulačního hormonu/gonadotropinů bývá žena stimulována a ovulace je následně indukována pomocí hCG (choriový gonadotropin). Snahou lékaře je dosažení co nejmenšího počtu folikulů a tím snížení rizika mnohočetného těhotenství. Podmínkou zůstává, aby žena měla průchodný alespoň jeden vejcovod, ve kterém k oplodnění dochází. V den předpokládané ovulace je pak provedena inseminace. Úspěšnost této techniky se pohybuje mezi 10-15% na cyklus, s vyšším počtem opakování inseminací se může i (mírně) zvýšit.

romcca
24. lis 2008

Jenže vy máte už jedno dítě, takže aspoň víte, že to jde.

Nu nic, nebudu se litovat.

dckami - platíš u IUI nějakou spoluúčast nebo Ti to hradí plně pojišťovna? Kolikrát jsi IUI zkoušla?

dckami
25. lis 2008

ahoj Romco,
my u IUI platíme pouze ten regulční poplatek 30 Kč a když nemám žádnou stimulaci, tak nic víc. IUI ti hradí pojišťovna 6x za rok, já byla letos 4x. Ale poplatek se liší dle jednotlivých CAR, slyšela jsem , že někde se doplácí více, ale je to vždy do 1000 Kč. Tak nevím. Já chodím do Pronatalu Nord Teplice.

Neboj, jednou se nám to musí podařit 😉 , musíme věřit. 😵