Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
8. zář 2008

ahoj Bbrito,
zdravím vás kočky, mám berle a bolavý kotník po sobotním fotbálku. ☹
😒 A dnes ráno další problémek, jsem v práci před desátou se chystám na wc a koukám - krev 😢 . Byla jsem vyplašená, naštěstí mám v práci zásoby... Hned jsem volala do Pronatalu, dr. zrovna vyšetřoval a slíbili mi, že mi zavolá zpátky. Po 90 minutách mikdo nevolal, tak jsem já volala znova. Během pár minut mi volal můj dr. a prý je tento problém po Zoladexu běžný a má ho až 80% pacientek. Bohužel nemá příbalový leták, tak jsem to nevěděla a zbytečně jsem zmatkovala. Ale vyděsilo mě to pořádně. Takže na kontrolu jedu 17.9.

nejbe
8. zář 2008

Ahoj Bbrito, jak je? Už líp? Až mě potkáš, tak mě zastav - pokecáme, budu ráda.
Jinak dneska jsem byla na utz a dr. mi napsal, že plod odpovídá 33tt - což je cca o víc jak týden než dneska jsem, tak nevím... Víc se dozvím příští úterý v poradně. Já ještě rodit nechcíííí 😅

evamik
9. zář 2008

Ahoj holky, koukám, co je novýho... a tady Bbrita!!! Jak je? 🙂

semy.cz
10. zář 2008

ahojky holky..můžu se k vám přidat?....🙂)...s manželem se snažíme skoro půl roku..jsem z Jablonce a jak jsem pochopila tak jste některý Liberecký🙂...v Liberci mimochodem pracuju🙂

dckami
10. zář 2008

ahoj Semy, vítej mezi námi 🙂

semy.cz
10. zář 2008

děkuju kami🙂)

nejbe
10. zář 2008

ahoj Semi, taky tě vítám, jen já už sem nepatřím 😅 ale chodím sem pořád 🙂. Z Liberce jsem snad jenom já Bbrita se nachází někde poblíž.
Bbrito kde jsi???

andy24
10. zář 2008

Ahoj holky
tak já jsem taky z Liberce.Snažíme se rok a pul,prodělala jsem zamlklý potrat a tet se zase snažíme.18.9 jedu do Gestu a chci se domluvit na injekční stimulaci na iui.Clomíc jsem brala 2 měsíce a ovu podle BT byla 21dc.Tet jěště čekám jestli dorazí nebo nedorazí MS ☹

nejbe
10. zář 2008

ahoj andy, taky tě vítám 🙂, tak snad MS nedorazí 🙂 Držím palečky. Mě nedorazila přesně ten měsíc, co jsem začala zjišťovat a zajišťovat věci potřebné do Genetu.

andy24
10. zář 2008

Já pořád váhám jestli nemám přejít k nám do Liberce,prej už tam dělaj iui a od října ivf.V Praze jsem spokojená ale to dojíždění mě nebaví .Já mám PCO folíci nerostou.Tak jsem zvědavá co mi řeknou v Praze .Tet jsem byla 12DC NA ULZ a Šrámek říkal že jsou na 12DC 12MM,ale asi dorostli protože BT šla 21 den nahoru.

nejbe
10. zář 2008

Genet v Liberci si docela chválí, tak nevím, ale myslím, že na to dojíždění je to lepší. Šrámek ti to nedoporučil?

andy24
10. zář 2008

Dr.Šrámek je v Gennetu každej čtvrtek,ale prej mam počítat než se bude něco dít tak až od ledna.Tak jsem si říkala že to do prosince vyskouším v Praze a pak bych přešla sem,abych ještě tenhle rok využila iui.Tam už přece jen mám kartu a už ti dr.znám

andy24
10. zář 2008

Nejbe
a ke komu chodíš ti

semy.cz
11. zář 2008

Dobré ranko🙂

Tak jsem už i koukala na webovky libereckého GENNETU..tak sdi myslím, že je asi brzo navštívíme..aspoń aby nám udělalai ty základní vyšetření..a pak ser uvidí....

nejbe
11. zář 2008

dobré ráno 🙂
andy já chodím k dr. Dlouhému a jsem max. spokojená.
semy - klidně tam zavolej, jsou strašně milí a ty budeš mít lepší pocit, že pro to něco děláš.
Nám se podařilo až po 14. měsících.

romcca
16. zář 2008

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V listopadu mi bude 32, začali jsme se s manželem snažit teprve v srpnu 08, ale už teď mám černé myšleny kvůli věku... 😢

dckami
16. zář 2008

ahoj Romčo,
vítám tě mezi námi snažilkami. 🙂 Jsi zde jistě "nemladší"snažilka, co se týká délky snažení, ale to nevadí.

ivomal
16. zář 2008

Ahojky holky, omlouvám se,že píšu až po tak dlouhé době, ale byla dovolená a taky jsem se snažila na snažilkování moc nemyslet....moc to nepomohlo, minulý měsíc se nezadařilo a tento to vypadá zase anovulák....Na konci září jdeme s manžou na vstupní prohlídku do Gennetu🙂)) a ještě jedna dobrá zpráva...včera jsem se stala podruhé tetou - můj synovec se narodil s porodní váhou 3990 g a měří 52 cm, všichni jsou zdraví a v pohodě🙂)))))

romcca
17. zář 2008

dckami: No, možná ano, ale uvidíme za pár měsíců 😒

dckami
17. zář 2008

ahoj holky,
tak jsem po kontrole, vše v pořádku, vyfasovala jsem rozpis na gonal a dneska začínáme s 1.dávkou. Na kontrolní utz pojedu v úterý.
😉

jenniffer
17. zář 2008

Romcca: klídek, vždyť snažilkujete teprve měsíc. Přeju ti ať mrcha už nedorazí. Chápu tvoje obavy z věku. Tady je máme asi každá. 😀

Semy: jéé konečně někdo z mojich končin světa. 😀 Dej vědět, jak jsi v tom Gennetu dopadla. Taky mě to asi brzo čeká. 😒

Nejbe: ten dr. Dlouhý je taky z lbc gennetu? Musí se tam s doporučení nebo se dá objednat jen tak?

vlastovka385
17. zář 2008

Romcco, mně bude v listopadu 34 a taky se snažíme od srpna, napoprvé nic, tento měsíc taky nic, protože dnes je ovulace a chlap je pryč 😠 . Ale já to beru tak nějak v pohodě, nekouřím, nepiju, cyklus pravidelnej, tak se začnu znepokojovat kdyžtak a ž po vánocích.

romcca
17. zář 2008

vlastovko, já si teda ovulaci neměřím, nebo resp. neumím určit, kdy ji mám, ani bazální teploty si neměřím, nic. HA neberu už skoro 3 roky a nekouříme s přítelem víc jak rok a půl. Samozřejmě, v zájmu očisty jsem toho pro své tělo mohla udělat víc, ale zatím to nehrotím, uvidíme. Mně by měla vycházet pravidelná preventivní prohlídka v únoru 09, tak když tak bych se možná s doktorkou domluvila na event. nějakých vyšetřeních, když do té doby nic...
Vlaštovko a to bude první?

vlastovka385
17. zář 2008

Já si taky nic neměřím, jenom sleduju hlen a čípek a většinou poznám ovlulaci podle píchání v podbřišku a vychází mi to i podle MS, vždycky přijde za 14 dní. HA neberu rok a půl, ale nikdy jsem neměla problémy s cyklem (ťuk ťuk), jeno mám tak cca 2 dny před MS slaboučké špinění, ale to prý je normální. Jediný problém byla cysta, která se mi udělala během braní MS, to prý bývá docela často, ale ta s první přirozenou MS odešla. Jo, a bude to první. Tak Ti moc přeju, aby se Ti to podařilo co nejdříve 🙂

vlastovka385
17. zář 2008

teda během braní HA, už mi to dnes nemyslí...

dckami
23. zář 2008

ahoj kočky,
tak jsem se vrátila z teplického Pronatalu a jsem zcela KO 😠 . Bohužel vůbec nemám dobré zprávy. Byla jsem pouze na kontrolním utz při stimulaci a je to tak, že jsem 6.den stimulace a mám pouze 1 vajíčko 8-9mm 😢 . Takže mám dopíchat zbytky gonalu po 225 jednotkách dnes a zítra a přijet znovu ve čtvrtek. Ale vypadá to tak, že ani nepůjdu na OPU. Nemá to cenu. Když sjem se zeptala, jak je to možné, že moje tělo na gonal nereaguje, tak prý chybně zvolený protokol. Protože i když jsme jezdili na IUI, měla jsem i bez stimulace 1 vajíčko.
Hrůza, co???

Chci se zeptat, nevíte, jestli se toto počítá jako 1.pokus IVF, když nedojde k ET? Není mi moc jasné, když zdravotní pojišťovny přispívají na IVF 3x za život, jestli se jedná pouze o příspěvek na gona či jiné léky na stimulacil, který jsem si nyní 1x vyčerpala, nebo 3x za život ET a žádat o schválení léků k IVF mohu vícekrát 😕 ???

petrakalcik
23. zář 2008

Dckami, mrkni na tema Sanatorium Pronatal, mas tam aspon nejakou odpoved.

vlastovka385
24. zář 2008

dckami, myslím, že se počítá jako pokus, až když ti odeberou vajíčka, pokud se to zastaví předtím, tak platíš jenom léky a jako pokus se to nepočítá, aspoň tak to měla známá

evinka
24. zář 2008

Ahoj holky, kdysi jsem sem taky párkrát psala. TAk chci jenom říct, že se nám to konečně taky povedlo a v květnu čekáme mimčo.

vlastovka385
24. zář 2008

Super Evi, velká gratulace!!!