Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

rioko
5. bře 2008

tak to je super. a můžu se zeptat jak dlouho se snažíte? a chodíš někam do CAR?

aquila
5. bře 2008

Snažíme se rok a chodím do Repromedy. Ty jak jsem četla na Obilňák?

evinka
5. bře 2008

Ovu testy používám od září. od listopadu si zapisuju na Fertilityfriend kdy byla ovulace a ukazuje + - stejný den cyklu a pak vždycky 11 dní luteální fáze. Takže jim věřím.

rioko
5. bře 2008

a jsi tam spokojená? já tam byla jednou, bez vyšetření mi řekli, že to nepůjde na 97 % , že jední šance je umělé oplodnění a hotovo. Tak jsem se přes známou dostala na Obilňák a jsem spokojená

aquila
5. bře 2008

Jsem,chodím k moc fajn dr. Udělali jsme testy, bylo to špatné,sama nám navrhla, že to za 3 měsíce zopakujeme. Do ničeho nás nenutila, všechno spolu probíráme, takže zatím si nemůžu stěžovat.

nejbe
6. bře 2008

😕

brundik
6. bře 2008

Cau holky 😉 Ja vas ale zanedbavam, co? Ale fakt nerada. A bohuzel nestiham ani docist, tak jsem tak trosku mimo. A taky se musim priznat padaj na me nejaky chmury, ale to u me vzdycky, jakmile si obiham to svoje kolecko: 1 tyden-krev, 2 tyden-krev a 3. tyden vysledky a konzultace u dr. Odbery mam za sebou, ted uz cekam jen na ty vysledky a mam z toho takovou zkleslou naladu 🙄 Jeste, ze o vikendu zase zmiznem do prirody 🙂

brundik
6. bře 2008

Nejbe, co ten udiveny smajlik?

bibova
6. bře 2008

Ahojky 🙂
Brundi taky mívám náladu jak na houpačce. Teď jsem momentálně nahoře, ale počkej za 14 dní. To budu úplně dole.
Jdu volat do CAR a zjistit jestli nás vezmou bez doporučení.

nejbe
6. bře 2008

To jako že se tady nic neděje 🙂, koukala jsem co kdo dělá 😀
dneska jsem přišla pozdě do práce, vůbec jsem nemohla vylézt z postele.

brundik
6. bře 2008

Bibo a ja zas pred 14 dny byla uplne stastna a spokojena a ted jsem fakt presla 😒 Nastesti prevazujou ve velke mire ty dobre nalady 🙂
Nejbe, oni prave asi vsichni delaj 😀 Ja se musim pochlubit, dneska kdyz jsem se blizila do prace, tak uz se zacalo rozednivat 🙂 Z toho mam super pocit 🙂

brundik
6. bře 2008

Jdu se zas upichnout k praci, ale kecala bych tady s vama, jejej 😉

georgik
6. bře 2008

Dobré ráno holky 🙂
nejbe: taky jsem dorazila pozdějc než normálně, nějak se mi nechtělo vykopat z pelíšku 🙂
brundik: taky na mě občas padají chmury, přes den ani tak ne, ale vecer je mi trošku smutno... ☹
bib: držím palečky, aby vzali 🙂

evamik
6. bře 2008

Ahoj holky, tak jsem včera byla na 2. IUI, ale mám pocit, že ovu jsem měla už předevčírem, takže to moc úspěšně nevidím... 😒 Brundik, já jsem na tom momentálně dost podobně... Ale bude líp! 😉
Jé, ahoj Rioko!!! 🙂

bbrita
autor
6. bře 2008

My včera šmoulíkvali a ráno jsem nemohla vstát z postele.... asi jsem si s těma zádama nějak hnula a je to o dost horší. tak teda nevím jak to uděláme. Já bych to i kvůli mimi vydržela, ale ten můj se mě teď bojí i vzít za ruku... 😀

bibova
6. bře 2008

Tak první volný termín na prvovyšetření 21.5. 😖 No nedá se nic dělat.
Bbrita u nás včera nic nebylo. Manža padnul za vlast a já neměla to srdce se na něj vrhnout a chtít nějaké výkony ☹ . Tenhle měsíc teda asi nic.
Evi já myslela, že tu OVU si hlídají?

nejbe
6. bře 2008

tak já mám většinou chmury, když je manžel na noční, ale pomáhá si naplánovat návštěvy kamarádek 🙂
bbrita - manžel si taky zablokoval záda, celý včerejšek jsem se mu smála, bere brufen a píchá si injekce, ale byl statečnej, jel se mnou i nakupovat a pak mě vzal na pizzu 😀
evamik - proč máš ten pocit? Já myslela, že ti před tím dělaj vyšetření aby to nebylo zbytečný.

georgik
6. bře 2008

bib: to uteče jako voda... my jak jsme čekali ty 3 měsíce, tak ani nevím jak, ale uteklo to šíleně rychle... 🙂
evamik: držím palce, aby ses mýlila a úspěšné to bylo!!

bibova
6. bře 2008

No snad to uteče. Apoň jsem začala něco řešit. Jo a 26. jdeme na SPG.

bbrita
autor
6. bře 2008

třeba se to do té doby povede.... víš, jak to bývá.... 🙂

evamik
6. bře 2008

No, oni to hlídají - ale já měla dva folíky - a myslím si, že jeden mi prasknul už dřív, ale hned to doma pojistili, tak snad by to neměl být problém... Celkově ta úspěšnost je hrozně nízká, takže jsem teď nějak pesimisticky naladěná... Díky, Georgik!
Bib, to víš, že to uteče... Třeba už tam ani nebudete muset chodit! 😉

georgik
6. bře 2008

evamik: nebuď 🙂 to chce pozitivní naladění 🙂 a není zač... 😉
bib: určitě uteče a nebo jak píšou holky, tak se to do té doby povede a nebudete muset nikam 🙂

bbrita
autor
6. bře 2008

evamik držím pěstičky. Nebuď pesimistická, musí to vyjít !!Neboj, oni ty mršky ocáskatý někdy fakt překvapěj a cestičku si najdou... 😉

nejbe
6. bře 2008

Evi, tak vidíš, jen tak by to nedělali, tak věř, mi všichni tady tomu taky věříme a držíme ti palečky 😉

evamik
6. bře 2008

Holky, díky, já jsem tu nechtěla navodit takovouhle atmosféru... 😅
Bbrit, jak Ti je?? Pozoruješ něco? A co ten utz?

bibova
6. bře 2008

No já jak říkám mám momentálně optimismu na rozdávání 😀
Evi když jste si pojistili i ten předchotzí den, tak ta šance tam je. Přeci už by se tady mezi námi mohla objevit nějaká těhulka, aby nám dodala trochu síly do dalšího boje. Nebo ne?

nejbe
6. bře 2008

evi - nepřijde mi tu nějaká pochmurná nálada, jen jsme tě chtěli povzbutit 🙂
copak se děje u bbrit? Sem nějak mimo. Zasvětí mě někdo?

evamik
6. bře 2008

Bbrit začala brát Clostil, tak jsem jen chtěla vědět, jestli má nějaké příznaky. A jestli jde na ten utz... 🙂

bbrita
autor
6. bře 2008

já dneska beru poslední den Clomík.... (HURÁÁÁ) mám toho docela dost. UZ (folikulometrii) jsem si předběžně domuvila na neděli ale nevím, jestli to není zbytečně brzo. Budu10DC.

bibova
6. bře 2008

Teda teď jsem byla taky mimoň. Ale na UTZ má jít až v sobotu, ne? Nebo si to pletu?