Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
7. bře 2008

Já už to vymyslela. Dostane to jako dárek k zítřejším narozkám 😀
Evi už jsem si napsala tvé doporučení a cestou domů zaskočím do lékárny 😉
Pemb ahoj. Písni mi svoje údaje a já tě hodím do tab.

georgik
7. bře 2008

pemb: určo povede 🙂

georgik
7. bře 2008

raadulka: mě bude až v červnu ale už jsem tady taky 🙂
takže vítej 🙂

rioko
7. bře 2008

raadulka: ahojky my už jsme se tu někde potkaly, že jo? 🙂

georgik
7. bře 2008

bib: tvůj k narozkám, můj zase k svátku 🙂

raadulka
7. bře 2008

rioko: jo, jo v "Komu se podařilo inseminace II" - doufám, že se nepletu 🙂

rioko
7. bře 2008

nepleteš já chodím na víc diskuzí, abych byla v obraze 🙂
na tu internu se nemůžu dovolat, nikdo to nebere. teď mě bude strašit v hlavě jestli je ta krev ok a jestli mě na tu laparku vezmou 😒

bibova
7. bře 2008

Tak tabulky jsou upraveny. Už mi to jde levou zadní 😉
Tak já jdu poklidit a razím do města. Musím využít, že je šéf na dovolené a konečně koupit dárek a vlastně i ty vitamíny. Dnes už se sem asi nedostanu a o víkendu nevím jestli budu na netu. Proto přeji všem krásný víkend.

raadulka
7. bře 2008

rioko: každopádně držím palce, aby to vše dopadlo dobře a na laparku tě vzali 🙂

georgik
7. bře 2008

bib: Tobě taky krásný víkend 🙂 a manžovi vše nej k narozkám 🙂

raadulka
7. bře 2008

bib: také přeji krásný víkend a díky, že jsem také tak rychle v tabulce - máš jedničku 🙂

pemb
7. bře 2008

bib ahoooooj a hezký víkend 😉 🙂

vm72
7. bře 2008

Ahij holčičky! Dlouho jsem tady nebyla-nějak to nestíhám.
Tak dneska jsem byla na odběru vajíček a nedopadlo to bohužel moc nadějně... ☹ Odebrali mi poze 2 vajíčka. Bohužel,víc jich moje tělo asi nedovedlo vyprodukovat. ☹ Ta zpráva mě docela dost vzala a rozbrečela jsem se přímo před našim milým panem doktorem.Prostě jsem to nějak nedokázala udržet a muselo to ven. 😢 Zítra si mám v 8h ráno volat,jestli se je vůbec podařilo oplodnit(nakonec může být jen jedno jediné,nebo nic)a v pondělí by byl transfer jednoho z nich.S těmi dvojčátky to je u nás velmi rozpačité,ale spíš tedy NE-takže druhé by putovalo do mrazáčku.Tak nevím,jak to se mnou nakonec všechno dopadne.Je mi z toho všeho hrozně smutno.Ale nebudu tady šířit špatnou náladu-tak raději kočím.Myslete na mě prosím v pondělí,ať mám silného bojovníčka! Děkuju moc,moc,moc! Ahoj VM

georgik
7. bře 2008

vm72: tak to je mi lito, ale nevěš hlavu, třeba to nakonec dobře dopadne....
v pondělí na Tebe budu myslet a držet všechny palce co mám!!!!! Hodně síly a štěstí!!!

pemb
7. bře 2008

jéééé vm to je mi mooc líto ☹ držím ti palečky ať to dobře dopadne 😉 i z jednoho vajíčka může být miminko 😵 drž se

raadulka
7. bře 2008

vm: nezoufej, ještě není nic ztraceno - držím palce, aby se to nakonec podařilo se vším všudy 🙂

brundik
7. bře 2008

vm72, to me mrzi ☹ Snad to vyjde a embryjka se povedou. Jsme tady od toho, aby jsme mely komu sdelit trapeni. Ja to tak beru a vim, ze si sem taky muzu kdykoli vylit srdce. Drzim moc, moc palce!
Bibo, tabulka je perfektni 😉
Georgik, holky uz to tady s tema vitaminama a mineralama popsaly-selen, zinek, vitamin E, daji se poridit nejake kombinace, nemusis kupovat jednotlive 😉 Nekdo psal pozor na predavkovani vitaminem E, musim to uvest na spravnou miru - u vitaminu E hypervitaminoza nehrozi (u A ano, taky ho nekdy nechteji volne prodavat). Taky jsou pry dobre studene koupele a noseni trenek misto slipacu 😉
Holky, ja uz bezim. Krasny vikend. V pondeli si jeste budu uzivat prodlouzeneho vikendu na horach 😵

rioko
7. bře 2008

vm72 : to je mi líto,ale i ze dvou vajíček může být krásné mimi, tak nevěš hlavu a uvidíš. budu držet pěsti

georgik
7. bře 2008

brundik tobě taky krásný víkend a díky moc za vyčerpávající info.
Manžel nosí trenky, to bylo první co jsem ho naučila když jsme se poznali 🙂 do té doby byl slipáč....
popídím se v lékárně po té kombinaci 🙂

pemb
7. bře 2008

holky loučííííííím se s vámi přeji všem krásný vííííkend 😉 😵

v sobotu odjíždíme se známýma na týden na chatu, až se vrátíme tak se zase ukážu 😉 😉

paaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rioko
7. bře 2008

tak jsem se tam dovolala a prý nezdělují informace po telefonu, takže nic nevím. ale prý nedělají sedimentaci, takže by tam nemělo nic jít poznat - zánět se pozná v sedimentaci

aquila
7. bře 2008

Ahoj holky, je pátek a tak vůbec nestíhám, takže jen v rychlosti:
bib chválím tabulku 🙂
vítám všechny příchozí, pěkně se nám to tu rozrůstá 🙂 🙂
a hlavně přeju všem krásný víkend 🙂 🙂 🙂

georgik
7. bře 2008

tak já se jdu připojit k těm, co přejí pěkný víkend... 🙂 Takže všem krásný a pohodový víkend, možná se tu objevím, když ne, tak se těším v pondělí.
🙂

bbrita
autor
7. bře 2008

teď se u mě stavovala kamarádka. Má 3měsíčního chlapečka. Pííííííí ten je klášnej..!

evamik
7. bře 2008

Vm, to je mi líto, že byly jen dvě! ☹ Ale i tak není nic ztraceno, jak psaly holky... Vždyť stačí jedno, ale kvalitní!! 😉 Tak zítra hned napiš, jak jsi dopadla! Držím moc palce!
Georgik, ty kombinace vit. radši ne, zkus fakt co nejvíc "přírodní". Brundik - manžu na to "předávkování" upozorňovali 2 dr. nezávisle na sobě i lékárnice... 😕

evinka
7. bře 2008

Tak jsem tenhle měsíc nějak prošvihla ovulaci, začala jsem si dělat testy až když jsem byla v pořádku po tom HSG a ve středu mi test ukázal slaboulinou čáru, tak jsem si myslela, že ve čtvtek nebo dneska bude ovu a oni už asi hormony klesaly, ne stoupaly 😖, protože teď test neukazuje nic.
VM držím palečky

brundik
7. bře 2008

Evi, jestli lekarnice upozornovaly na predavkovani vitaminu E, tak si to nejspis popletly s vitaminem A nebo D. E je ma antioxidacni schopnosti, pusobi preventivne proti nadorum, je super na krev a srdce. Samozrejme, ze nic se nesmi prehanet a muze se objevit treba prujem, kdyz clovek sni treba 20 tobolek najednou. Jedina u nej neprizniva vec je, ze muze zhorsit vstrebavani vitaminu K a tim snizit srazlivost krve, ale to by ty davky musely byt fakt ohromne. Takze pri dodrzeni doporucene denni davky predavkovani v zadnem pripade nehrozi. Vitaminy mi jsou celkem blizke 😉 To je videt, ze jo 😀
Jinak tema kombinacema jsem myslela spis kombinaci mineralu selen-zinek, ty byvaji casto spolecne, takze clovek nemusi bastit 2 tabletu, ale jednu 😉 Musim letet. Papa

rioko
7. bře 2008

holky nevíte nějakou pomoc na zánět? mám ho v obličeji a bolí mě to čím dál víc, i když mám na to antibiotika...je to hluboké a mám pocit, že kdyby to prasklo, ulevilo by se mi. Nevíte jestli třeba nějaké obklady nebo něco nepomáhá? nemůžu už skoro otvírat pusu ☹

nejbe
7. bře 2008

rioko, tvůj zanět je docela nezvyklej, ale asi bych zkusila heřnámek, ten působí protizánětlivě.

rioko
7. bře 2008

no to zkusit můžu, díky