Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

brundik
12. bře 2008

Rioko, my tu laparku budeme mit asi nastejno 😉
Mirri, nemysli si, tady to taky neni tak uplne jednoduche 😉 A kde bydlis?
Holky, ja mizim do te lekarny

rioko
12. bře 2008

brundik - budeme si držet navzájem pěsti
Mirri - nikde to není úplně lehké,ani tady. já čekala na výsledky krve 3 týdny

mirri
12. bře 2008

Ja beru vse,ale na to aby mi rekli,jestli jsem nebo nejsem tehu snad nemusim cekat tydny!!

nejbe
12. bře 2008

mirri, tak sedni na autobus a dojeď sem 😀

mirri
12. bře 2008

nejbe.. 😀 Vse v poradku????
Me je tak blbe,az bych brecela.... ☹ Doufam,ze to trpeni stoji za to a dr potvrdi....

nejbe
12. bře 2008

mirri, jestli ti je blbě, tak to by mohlo být dobrý ne? Nemám ti poslat nějaký český testy poštou?

rioko
12. bře 2008

mirri a test sis dělala? a to máš tak dlouho čekat na test, jestli jsi těhu? to mě to řekli hned ten den odpoledne...

mirri
12. bře 2008

Ty jsi hodna... 🙂
Ono testiky mi vysly pozitivni,ale dr rekl,ze ty bolesti co mam v podbrisku,nejsou normalni.Tak se moc neraduju..

georgik
12. bře 2008

rioko: tak to by byl fakt pech.... ☹ určo do toho nic nevleze a laparka v dubnu bude 🙂

mirri
12. bře 2008

rioko,jak uz jsem psala.Tady berou krev jen v nemocnici.Takze z gyn. musis za svym lekarem,ten ti da predpis na odbery a pak hura do nemocnice!!Tady plno gyn nema ani ultrazvuk.I na ten se musi do nemocnice!!Do ted me to nezajimalo,mela jsem gyn v cesku.. 😒

rioko
12. bře 2008

mirri tak nezoufej, když Ti vyšly testy pozitivní, tak to bude třeba dobré, v podbříšku může bolet i z toho, že se mimi zahnizďuje.hlavně se snaž být v klidu. a kdy budeš vědět výsledky?

brundik
12. bře 2008

Jsem zpet, jsem totalne promacena, destnik mi to malem utrhlo, kalhoty mam po kolena durch 😀 Ale v lekarne jsem sehnala vsechno, co jsem chtela, pri ceste zpatky potkala kamarada z tanecnich 🙂 Volala jsem do Podoli, mam prijit pristi utery 😉

brundik
12. bře 2008

Mirri, to je teda ale hloupej system. A doktor te nejak vysetril, ze rekl, ze se mu nelibej ty bolesti? Snad to bude v pohode.

georgik
12. bře 2008

jdu se rozloučit, pro dnešek padla 🙂
přeji všem krásný zbytek dne 🙂

brundik
12. bře 2008

Georgik, tak papapa

brundik
12. bře 2008

Uz se jdu soukat zpatky do tech mokrych katat a opoustim vas taky. Krasne odpoledne 😎

evamik
12. bře 2008

Vm, to je mi hrozně moc líto!!! ☹ Podle toho, jak to píšeš, tak to opravdu vypadá, že Ti stopnul stim. moc brzy, tak Ti moc držím palce na příště!!! Už víš, kdy to bude??
Rioko, to s tím PINem je absolutní nesmysl!!! Všechny banky to dementovaly!!
Rioko, k té Mojže, pokud by sis to platila sama, tak doporučení nepotřebuješ - takže bys nemusela čekat! 🙂

rioko
12. bře 2008

evi já už taky vím, že je to s tím PINEM blbost, už mi to tady holky vysvětlily 🙂
já bych si to i zaplatila, ale musím se nejdřív zeptat v CAR jestli to má smysl před laparkou, když bych to pak přerušila - po laparce asi chvilku nebudu moct cvičit

bbrita
autor
12. bře 2008

a nejbe nepoví a nepoví.....

dckami
12. bře 2008

ahoj holky,
dnesk ajem poprvé na netu, nestíhám. V práci lidí jak nas***o,prostě hrůza. Jedniné, co jsem místo oběda zvládla, bylo odnést kamárádce podklady, aby nám udělala společné zdanění manželů. Takže se těším, jak nám to letos vyjde a kolik nám vrátí. Doma jsem už oznámila, že korunky uložíme na případné IVF. Odsouhlaseno. 😉

vm72
12. bře 2008

evamik-v pátek mám jít k Dr.na konzultaci a domluvíme se ,co a jak dál.Taky jsem zvědavá,co mi k celé té záležitosti řekne...Dám vědět.

evamik
12. bře 2008

Vm, budu Ti držet palce!! 🙂 Určitě pak napiš!

mirkson
13. bře 2008

Ahoj,
dneska jsem 18DC a ovulace porad nikde. Je to normalni? Delam si ovulacni testy. Vcera i dneska byla druha carka velice slaba. Tak snad zitra.
Co se skryva pod zkratkou IUI? Diky

georgik
13. bře 2008

Dobre ranko holky 🙂

rioko
13. bře 2008

IUI je inseminace - kdy Ti stříknou partnerovo sperma přes děložní čípek rovnou do dělohy

brundik
13. bře 2008

Ahoj holky 😉 Dneska zas nemam vubec cas 😒

dckami
13. bře 2008

ahojky, přeji hezké poledne, nějak zase nestíhám, tak se zastavím na pokec večer. 😅

evamik
13. bře 2008

Ahoj holky, to si tu jako budeme jenom sdělovat, kdo všechno nemá čas?! ☹ 😀 Já třeba taky nemám čas, ale ráda si s vámi i tak pokecám.... 😉

aquila
13. bře 2008

Ahoj holky,
dostala jsem se sem dnes až teď. Fakt jsem nemohla, to se tak někdy stává...
Ale jak koukám, tak už nebo ještě tady nikdo není 🙂

evamik
13. bře 2008

Aquil, ahoj, ale já zrovna odcházím... 😅 Tak snad zítra! 🙂