Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

martiska
14. bře 2008

Mluvíš mi z duše, já si bydlení s rodiči (oběma) neumím představit. My s nimi výborně vycházíme, ale je to proto, že jsme s nimi nikdy nebydleli! Já jsem maximálně spokojená - mimochodem - v neděli budeme obkládat schodiště...

rioko
14. bře 2008

nový dům je super ale na to bysme my neměli

martiska
14. bře 2008

Je fakt, že to byly léta práce a šetření - do svýho jsme se přestěhovali po 12-ti letech manželství! Jo, a nejsme žádní boháči - jen 2 VŠ zaměstnaní u soukromníka, co nijak nepřeplácí - my jsme ti, co jen platí daně.... A podařilo se... Fakt ale je, že jsme začínali před 7 lety a to bylo všechno mnohem levnější. Ale jako moje ségra - opravíte starší a bude jako novej, ale hlavně VÁŠ !!! 😀

evamik
14. bře 2008

Já bych si starší taky nekupovala - nevíš, kolik ještě budeš muset investovat a pořád budou nějaký opravy... Ale to je samozřemjmě individuální - my ani jeden nejsme ten typ, že bysme chtěli něco kutit...

martiska
14. bře 2008

Já jsem holka z malého města v JČ - domek se zahrádkou, manža z vesnice s hospodářstvím - já si život bez zahrádky neumím představit - umíte si představit, jak jsem trpěla v bytě v centru Plzně! Evamik - ty to tam určitě znáš - v baráku se scházeli kumuly i feťáci....

evamik
14. bře 2008

Marti, a kde jsi bydlela?? Já baráček 100% nechci, ale ty byty jsou neskutečně drahý... Marti, fakt máš pocit, že jsi přišla o kamarády kvůli baráku?!?! 😕

brundik
14. bře 2008

Koukam, ze bydleni je vecne tema. Ja uz se teda nezapojim, ikdyz je pro nas vic nez aktualani, neb mazu domu 🙂
Super vikend, holky 😎

evamik
14. bře 2008

Brundik, hezký víkend! 🙂

martiska
14. bře 2008

Bydlela jsem ve Františkánský - v domě látek. A fakt přišla, ale to nebyli kamarádi... Naopak hodně jsem jich získala v Dýšině, kde jsme postavili, bydlíme v lokalitě se spoustou skvělejch lidí, obyčejnejch, žádní zbohatlíci, pořádáme ohně, výjezdy do přespolních hospůdek, grilovačky, paráda.... Tamti přeboleli, ale bylo to drsný - holčina, která u mě byla pečená vařená 4x týdně, když byla zdravotně a s přítelem na dně, pak to slepili a od doby, kdy jsme začali stavět se vztahy ochlazovaly - nikdy už u nás nebyla... Moc mě to mrzelo, měla jsem jí ráda....

evamik
14. bře 2008

Marti, to je fajn, že jsi spokojená! To já bych z města takhle vůbec nemohla!!

martiska
14. bře 2008

A kde bydlíš?

evamik
14. bře 2008

Já teď bydlím ve Skvrňanech, ale rozhodně nechci strávit dalších 10 let v paneláku, takže příští rok to chceme začít řešit...

martiska
14. bře 2008

Tam bydlela ta "kamarádka" - v Lábkovce, neř se přestěhovala na Doubravku. Já jsem spíš introvert, nikdy jsem nebyla moc do šumu, tak se těším na skalku apod. Evi, psala jsem na Plzeňské téma - kde a kdy bude ta slezina? Pokud bych měla volno, docela bych za vámi jukla....

evamik
14. bře 2008

Jé, já taky bydlím v Lábkovce, ale jen krátce. Už jsem Ti tam odpověděla - promiň, nějak jsem si Tvého dotazu nevšimla.... 🙂

ivomal
14. bře 2008

Ahojky holky....tak jsem před chvilkou dorazila od doktora....mno, nabral mi na 4 pokus krev (mám neviditelné žíly) a pošlou ji na rozbor, jak jsem na tom s hormony...a za 14 dní se mám opět hlásit a pak se uvidí, co se mnou dál bude vyvádět... Tak jsem si šla alespoň udělat radost do Tesca a koupila si něco malého na sebe.

Rioko - ty jezdíš na koni? A kde u Brna, já kdž tam kdysi studovala, tka jsme jezdívali do Žabčic. Taky jezdím, těším se na lepší počasí a zase začnu chodit 😀

K bydlení ...moje malá troška do mlýna.... manža koupil pozemek (necelých 1200m2) loni na jaře za Prahou (u Kralup) a dal za něj 490/m2, i včetně sítí, které tam sice ještě furt nejsou, ale už se na nich pracuje...klasické zpožďo , takže, když se hledá, dá se najít i pěkná cena. Takže bych se nevzdávala...🙂 Snad se i nám podaří postavit - financovat se to bude prodejem bytu a spořením...částečně firma a zbytek sami. Domeček byl můj veliký sen a jeho taky i když nemáme bůhvíjaké příjmy, jdeme do toho🙂... a s tou závistí taky souhlasím, minimálně už ted mám o jednu kamarádku míň... Mě to nebolí, jen mi je to líto.

A Plzeňačky...sice ze Plzně nepocházím....strávila jsem tam část mého dětství....Lochotín🙂...zdravím 😉

rioko
14. bře 2008

ivomal : jezdila jsem ale už nemám moc čas, jsem ráda když se naskytne příležitost a těším se

ivomal
14. bře 2008

Rioko, já byla naposled někdy na podzim...ale až se udělá pořádné počasí, tak se budu snažit alespoň jednou za měsíc, taky toho času moc nemám.. do práce z práce, však to určitě znáš... a teď kolotoč s doktorama....ach jo.., ale primář se tváří přívětivě, takže zatím nepropadám panice.... 😵

rioko
14. bře 2008

tak to je dobře, že je primář přívětivý - nebo se tak aspoň tváří 😀

martiska
14. bře 2008

Ahoj "ivomal" - pocity z "kámošky" mám stejné jako ty. A s tou stavbou - budu Vám držet palečky - když se chce, všechno jde a my jsme se taky nijak zvlášť nezadlužili - měli jsme 4x otočený stavebko a 2x úvěr po 150 000 - dnes nám chybí doplatit cca 110 000 a jsme z toho venku... Museli jsme tedy dost šetřit (žádné značkové hadříky - Ping-pongové taky nějaké ty trika vedou....), ale bydlení a dětičky pro nás vždycky byly prioritní. Cítili jsme to tak oba a ty 3 roky stavby nás ztmelili - pohašteřilili jsme se jen jednou....

ivomal
14. bře 2008

Martiska - taky moc držím palce při stavbě a pevný nervy...🙂.. já a ani můj manžel si na značkové hadříky moc nepotrpíme, výprodeje jsou to pravé ořechové 😎 , však ani není kde to chodit ukazovat - já jsem v prácí v bílých hadrech...takže to moc neřeším a na těch pár metrů "ve Vystrkově" norka nepotřebuji, stačí, vkusné, levné, čisté a voňavé - takže taky šetříme 🙂 Snad to v pohodě zvládneme, vypadá to, že jsme chytli fajn budoucí sousedy a vzájemná pomoc při zařizování papírů apod. funguje dobře. Tak doufám, že nám to tam všem vydrží. Pro mě je na prvním místě míst šťastnou rodinu a k tomu směřuji vše, jenže nám chybí to mímo a tak i přes stavbu jsme se rozhodli pokusit se mít mimčo, protože nejsem zrovna nejmladší a mám s otěhotněním problémy.

martiska
14. bře 2008

Ivomal, kolik ti je a jak dlouho se snažíte? Plně schvaluji tvoje rozhodnutí pro mimčo - to je to nejdůležitější a jak domek, tak všechny věci světa si na tebe počkají, ale tohle voňavý štěstíčko ne.... My jsme se pro děti rozhodli v podnájmu (proti všem, co nás měli za blázny), ve 40-tém týdnu jsme se stěhovali do 12ti metrové garsonky, ale vždycky jsme byli šťastní - a nakonec všichni bydlíme v domku se zahrádkou, a zase je našim cílem to mimi....

bbrita
autor
15. bře 2008

zdravím... je tu někdo?

bibova
15. bře 2008

Ahojky, já jsem tu 🙂
Sice jsem vás týden zanedbávala, ale opravdu to nešlo jinak. Práce 🙄
Asi nebudu mít sílu dočítat, ale zaznamela jsem tady nové tváře.
Ví už se něco o Nejbe?

bbrita
autor
15. bře 2008

já taky koukám, že tu jsou zas nové dušičky. Tak ivomal, martiska,... šup do tabulky...!

bibova
15. bře 2008

Asi nejlepší by bylo, kdyby mi holky napsali do IP, nebo se přidaly do tabulky tady někde pár stránek zpět. No a já to v pondělí hpřehodím do tabulky.
Brit u vás je něco nového?

bbrita
autor
15. bře 2008

já byla ve středu (13DC) na folikulometrii. Folík měl 22mm a Dr. mi řekla, že by mohl prasknout. Zatím ale dle testů a teplot to nevypadá. Tak začínám trochu smutnit, protože mi zbývají 4 dny než začnu brát Utrogestan a pak přijde MS. Takže se bojím, že to nestihnu... ☹

bbrita
autor
15. bře 2008

a co Ty? už jsi tu dlouho nebyla. Co nového?

aquila
15. bře 2008

Ahoj holky, taky jsem tu na chvilku mezi snídaní, cvičením a přípravou oběda. 🙂
Já už jsem včera začala s Utrošem. Teplota stoupla až dnes, což je z toho, takže tento měsíc zase nic ☹

bibova
15. bře 2008

Já dneska s utrošem knčím. Dnes jsem 9 DPO, ale moc dobře to nevidím. Žádné náznaky nejsou. Uvidím ve středu, to by měla dorazit MS.
Já měla tenhle týden v práci peklo. Doma jsem pak byla schopná se jen dostat do postele a upadout do kómatu. Bohužel příští týden mě to čeká znova, ale snad to bude o něco lepší. Pak odjede šéf na dovču a snad bude klid.
Brit neuvažovala jsi o tom nasadit si utroš o den později? Já to tentokrát tak udělala.

aquila
15. bře 2008

A brit, proč ti dr nepíchla Pregnyl? Tím se prasknutí folíku pojistí. Aspoň mně to tak minule dr. říkala.