Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

ivomal
18. bře 2008

bibo, díky moc za tip🙂)))

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f

ivomal
18. bře 2008

koukám, že mi slušně blbne síť.... 🙂

aquila
19. bře 2008

Holky dík, budu si sem chodit pro pravidelnou dávku odvahy 🙂

bibova
19. bře 2008

Dobré ráno 🙂
Ivo super, tak jen měřit dál a uvidíš co z toho bude.
Aquil klidně si sem pro ty dávky choď několikrát denně 😀 A nejsi sama kdo sem chodí pro trochu podpory. Aspoň u mně to tak chodí. Tady se vykecám a doma pak tolik neprudím 😅 .
Já dnes, nejpozději zítra začnu zase od znova. Ale tentokrát jsem nějak podezřele v pohodě. Asi to bude tím, že už se pomalu začíná něco dít a zjišťovat.

dckami
19. bře 2008

ahoj kočky,
poslušné hlásím,že jsem doma 😀 , hurá.Pustili mě dneska ráno hned po vizitě.Sice to stále dosta bolí - mám 1 jizvu pupíku a 2 zcela dole, takže se schovají do kalhotek. Výsledek operace? Nic moc - našli tam srůsty po slepáku, které rozrušili, vaječníky i vejcovody jsou v pořádku. Doktoři mi říkali, že zřejmě ne všechny cykly jsou u mě ovulační, ještě mi dělali drilling ováriií, což nevím, co to znamená, tak uvidíme. Hlavně, že jsem už doma a mám to za sebou, zrovna jsem vylezla z vany. Musím říct, že se o nás vzorně starali, ležela jsem na pooperačím pokoji a doktoři i sestřičky byli přijemný. Nejhorší bylo to čekání na operaci, protože v pondělí dělali 4 operace a já šla poslední, uspávačku mi píchala sestra v 11.30 a ty nervy do té doby bych nechtěla zažít znova....., nekonečné čekání. Probudila jsem se kolem 14 hodiny. Sestřičky nás stále obskakovaly, byly jsem na pokoji 3.
Doma bude asi 14 dní, koncem týden si ještě v nemocnici vyzvednu prppouštěcí zprávu pro dr. Těšinu a uvidím, co dál. 😵

aquila
19. bře 2008

Čau Kami!!! Tak to je super, že jsi zase doma a v pořádku. Je fajn, že víš, co se v tobě děje a že tam není žádný vážnější problém. Brzo bude mimuško!!! 😀

bbrita
autor
19. bře 2008

dckami vítej zpátky! Držím pěstičky,ať se dobře hojíš... Já měla taky na laparce srůsty po slepáku, to by snad nemělo tak vadit...hlavně, že jsou vaječníky a vejcovody OK...

evamik
19. bře 2008

Bbrit, a jak je Tobě?? Vše OK?

bibova
19. bře 2008

Kami tak tě vítám zpět. Hlavně že to vše dopadlo dobře. Teď už je na ředě těhotenství 😉

bbrita
autor
19. bře 2008

evamik já nakonec nevím, jestli jsem odovulovala. Břicho mě boleslo v sobotu, test jsem měla pozitivní taky v sobotu (takže ovu by dle něj měla proběhnout v neděli nebo v pondělí), a teploty mě lítají nahoru - dolů... tak fakt nevím. Na UZ se teď nedostanu, tak jen čekám.... Co Ty?

bbrita
autor
19. bře 2008

jo, a dnes začínám s Utrogestanem.....

slyšely jste někdy o tom, že se Utrouš dá brát dokud nepřijde MS? ne jenom těch několik dní...??? Že prý když má přijít, tak přijde i přes něj, a když by ev. došlo k oplodnění, že je lepší ho brát kontinuálně...???

evamik
19. bře 2008

Bbrit, tak to je na prd, viď?! Že nevíš, na čem jsi, ale ty teploty můžou být fakt rozhozený třeba nějakou banální infekcí, takže to bych moc v úvahu nebrala... Já beru do pátku ty příšerný hormony a pak uvidím... Příští cyklus nic, takže žádný zajímavosti....

bibova
19. bře 2008

Brit je to tak. Pokud má MS přijít, přijde i když budeš brát utroš. Ale myslím že není na překážku když uděláš přestávku a v případě těhu ho začneš brát znova. Spousta holek to tak má. A nikde není řečeno, že ho v těhotenství musíš brát. Teda pokud k tomu není nějaká indikace.

bbrita
autor
19. bře 2008

jasně... já si jen říkám, že když ho budu brát, že to jako pojistim, víš? no, už mi fakt hrabe a chytám se všeho....

evi co teď bereš za hormony?

bibova
19. bře 2008

Brit můj názor je, že se nic hrozného nestane. Ale nejsem doktor. A přeci jen, já osobně do sebe nechci cpát víc hormonů, než je nutné. Je to čistě na tobě.

bbrita
autor
19. bře 2008

já plánuju, že ho budu zavádět. Je tak prý míň nežádoucích účinků a míň to zatěžuje. No, taky jsem zvědavá, jak mi po něm bude. Ten Clomík jsem moc dobře nesnášela...

evamik
19. bře 2008

Bbrit, souhlasím s Bib - ten utrouš Ti to může dost zbrzdit, takže příp. vynech...
To se ani neptej, co já beru... Beru duphaston, což je ještě v poho, ale i estrofem (což fakt nechápu!) - obojí mám brát 3x denně, ale to teda neberu... 😖

bibova
19. bře 2008

Brit já ho taky zavádím 2x1. Polykat jsem zkoušela, ale bylo mi příšerně. Takhle ty vedlejší účinky nejsou nic hrozného.
Evi co to s tebou dělá, takové dávky hormonů?

evamik
19. bře 2008

Bib, to radši nechtěj vědět - o víkendu mi bylo fakt hrozně - hl. psychicky + bušení srdce (což může taky souviset s tou psych.) - už se fakt těším, až to přestanu brát...

bibova
19. bře 2008

Hele mně úplně stačí ten utroš. Už aby jsme věděli výsledky spermia, abych věděla jestli to k něčemu vůbec je.

bibova
20. bře 2008

Teda tady je dneska nějak mrtvo. Kde jste kdo?????????????

evamik
20. bře 2008

Ahoj Bib i ostatní! 🙂 Hlásím změny v tab. - test je dle očekávání neg., takže zatím se nic dalšího u nás dít nebude... 😒

martiska
20. bře 2008

Tak Evi, držím palce, aby to dopadlo..... Příště.....

bibova
20. bře 2008

Evi to je škoda. Já doufala, že už se tady mezi námi konečně nějaká těhulka musí vyskytnout ☹
No nic hodně síly do dalšího boje 😉

evamik
20. bře 2008

Holky, díky... Snad už to někdo prolomí... 🙂

dckami
20. bře 2008

ahoj,
tak já jsem doma a snažím se odpočívat. Je tu nádherné počasí, zrovna teď svítí sluníčko, je tu asi 5 cm sněhu. Pžed hodinou byla hrozná chumelenice. Prima první jarní den 😀
Pokud mi zítra bude líp, tak půjdu k obvoďákovi, zda mi napíše vycházky. Příští týden pojede manža na školení a nemám jak dostat malou do školky. Také bych se zastavila na chvíli v práci, jak to kolegyně zvládají 😉

bibova
20. bře 2008

Kami jen pořádně odpočívej a za chvilku budeš fit 😉
Dr. by ti měla napsat vycházky. Já je na děti dostávala automaticky.

dckami
20. bře 2008

Musím se pochlubit, ráno jsem si udělala radosta a na netu si objednala nové povlečení do ložnice. Fotku jsem dala do alba, tak se jukněte. Už se těším, až ho budu mít doma. 😀 😀 😀

aquila
20. bře 2008

Ahoj holky, jen vás jdu v mezičase pozdravit. Za oknem se zrovna čerti žení, před chvilkou svítilo sluníčko, no blázinec...
evi-je mi to líto. No co jiného říct, než vzhůru do dalšího boje... 😉
bib-taky beru Utroš a dneska mě teda fest bolí břicho. A to mám ještě 4 dny před sebou 😝
kami-udělat si radost je potřeba, takže jen chválím 🙂

evamik
20. bře 2008

Aquil, dík, ale já s tím počítala, takže v tomhle smyslu jsem v pohodě! 🙂
Holky, říkám si, jestli by nebyla dobrá nějaká tab. (vím, že jsem trochu magor... 😉 ), kde by bylo vidět, v jaký fázi kdo zrovna je... Prot. já pak nevím, jestli třeba Bib měla ovu a teď čeká, jestli bude MS, nebo tak něco... Co si o tom myslíte?? 😅