Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
6. kvě 2011

@majka12 týý,jo tak to jsem o něm neslyšela 😕 a to ho můžu používat denně?Protože já budu mudet ovu testit každej den,hned už tak na 8DC,protože fakt nevim,kdy probíhá a vlastně jestli vůbec....no to by jsi byla zlatá,já bych Ti ho samo zaplatila 😉 a kdyby to vyšlo,přenechala bych ho pak zase nějaký jiný snažilce 😀třeba bude nosit štěstí 😀

majka12
6. kvě 2011

@lera1 jj, používáš ho pořád dokola 😉 Je to tohle:

http://www.zdravi-sport.cz/zdravotnicke-potreby...

kafr
6. kvě 2011

Ahoj všechny, Májce děkujem za naprskání, snad to zafunguje.
Měřím si BT, a dneska to nějak kleslo, tak že předpokládám Ovu, je fakt, že mě i pobolívá břicho... tak jsem zvědavá jak květnové snažení dopadne. Manžílek je samozřejmě nad věcí, ale naštěstí mě v tomhle poslouhá. Co se ženských záležitostí týká je vytrénovaný (aby ne, když mě párkrát našel omdletou na wc, teď se o mě bojí, kdykoli v noci vstanu) Je prostě zlato.

@lera1 Ty jsi taky učitelka? jj, ať žijí puboši a třídy po 30-ti žácích 😀 tak pevný nervy

jó a začala jsem pít KONTRYHEL - prý je to zázrak

kafr
6. kvě 2011

@majka12 díky za typ, pokud to tento měsíc nevyjde, tak si to pořídím taky.

majka12
6. kvě 2011

@kafr já už to nestačila použít 😅 Přišel mi až po ovuli 😀 Když jsem otěhotněla poprvé se synem, tak jsem si koupila speciální bylinkovou kůru a měla jsem s ní začít první den ms a ta už taky nepřišla 😀 😀 😀

lera1
6. kvě 2011

@majka12 no koukám jako puk,to je takovej malej mikroskop 😀
@kafr jj,jsem úča ale na Zuš,učim tanec a mám kolem 140děti,takže jsem už někdy dooost zoufalá 😝
kontryhel jsem začala pít od září 2010 a u mě teda zázrak neudělal 😔 ale pitim ho určitě nic neskazíš 😉

lera1
6. kvě 2011

@majka12 😀 to jak jedna moje kámoška tady,koupla si zásobu tamponů a vložek těsně před ms a už je 9 měsíců nebude potřebovat 😀

majka12
6. kvě 2011

@lera1 to jsem si taky koupila v prvním těhu 😉 Měli jsme jet totiž na dovolenou a týden před jsem to měla dostat a pořád nic, tak jsem naštvaně koupila zásobu tampónů na dovču a byla otrávená, že to budu mít na dovče a nakonec na to už nedošlo. 😀 😀

lera1
6. kvě 2011

@majka12 to je super 😀 skoro se dá říct,že když s tím člověk vůbec nepočítá,tak to přijde,ale u mě to neplatí,páč já s tím tenhle cyklus OPRAVDU nepočítám,takže jsem ta vyjímka,u který to nefunguje 😅

barakara
6. kvě 2011

ahoj holky,
tak ja mam od rana debilni den. Je me nejak smutno ze vseho. Vim, ze to dostanu a i kdyz sem vedela ze to tak bude stejne me to prevalcovalo. Tak nevim co dal....
Jeste me dostalo to slunatko v Ostravsky zoologicky, prdelka mala.
Zivot zjebanej😀

lera1
6. kvě 2011

@barakara teda zase jsme jak dvojčata,já jsem si právě o tom slůňátku přečetla a pěkně jsem to ořvala ☹ bobiček malej 😔 já budu příštítejden taky v háji až to dostanu 😔

barakara
6. kvě 2011

@lera1 no to je desny, to je spatna zprava, ja bezela na zachod abych tu nervala pred kolegama. chudyna....

lera1
6. kvě 2011

@barakara já byla naštěstí doma...příroda asi ví,co dělá...

kafr
6. kvě 2011

ženský neblázněte, je to sice smutné, ale byl by spíš zázrak, kdyby to tak nebylo. Je to zajímavé, jak to má příroda zařízené. Ta slonice to věděla od začátku, že rodí předčasně a příroda ji velí neplýtvat síly. Smutné kruté, ale v přírodě by nepřežil hned.

kafr
6. kvě 2011

@lera1 tak já učím na ZŠ, druhý stupeň, kolik je těch "zlatíček" celkem radši nepočítám, teď jdu krotit šesťáky (normálně jich je 29) a dneska jsem jim dala do ruky šílenou zbraň: vodovky 😀

lera1
6. kvě 2011

@kafr tak co?Třída vymalovaná?S vodovkama musela být švanda 😀
@barakara jak je?Zlepšila se Ti nálada?Já to měla na začátku týdne-hnus humus 😖

lera1
7. kvě 2011

dobré sobotní ráno 🙂 tak manžel ještě chrupká,dneska jdeme grilovat,tak se moc těšim,obloha je jak malovaná,tak aspoň vypnu a porelaxuju 😉

barakara
7. kvě 2011

ahoj holky co mate v planu na vikend? ja si hlavne valecku doma🙂
@lera1 nalada uz lepsi, vcera sme meli par drinku s kolegama v praci, takze to asi pomohlo a taky to ze je vikend.
uzij si grilovacku! tady je teplo ale bez slunicka, tak se deme projit do centra.

kafr
8. kvě 2011

Dobré nedělní ráno, u nás je taky krásně, obloha bez mráčku a sluníčko konečně hřeje. My jsme na chalupě (teď teda na skok doma) a včera jsem tam viděla prvního hada, zmije to nebyla a ostatní jsou mi jedno.
@lera1 Třída to přežila, středeční tempery byly horší. U téhle třídy jsem ráda, že jsem zavedla i do VV sešity - jakmile se začínají rozjíždět a nemalují, já začínám diktovat a příští hodinu je písemka (což je trest pro mě - zas opravovat 🙄 )

Jinak co se snahy o mimi týče, tak nějak neumím poznat ovu - podle BT není, podle pobolívání v břiše asi byla... Takže zase loterie s překvapením. Ale je fajn, že už si z toho děllám srandu.
@barakara Máš recht holka, lepší odreagovačku si snad ani nuemím představit. Sklenička, srandička, víkend a gril. Pořádně si to užij 😉

majka12
8. kvě 2011

Ahojky,
u nás další krásný den. Odpoledne snad pojedeme do kina a babi bude hlídat, tak uvidíme. Možná to kino vynecháme, ale hlídání ne 😀 😀 😀
@kafr a co zkusit ještě ovu testy? Nebo k dr. v době ovu na ultrazvuk. Je možný, že folikuli rostou, ale ne dostatečně a nakonec neprasknou. Tak jsem to měla já několik měsíců. 😔

lera1
8. kvě 2011

ahojky holči 😉
tak včerejšek byl parádní,jak píšete,počasí,grilovačka,pohoda a dobré pití a hned je líp 😉 ms čekám 14.-15.5.(už jsem smířená)a pak šup na další snažení,budem mít 19.6. první výročí svatby,tak doufám,že si uplácáme krásný překvapení 😀
@majka12 a to Ti zjistil mudr že Ti ty folíci nakonec nepraskli?

majka12
8. kvě 2011

@lera1 jj, doktor 😔 Protože jsem měla ovulační testy slabě pozitivní třebas i 10 dní, ale nikdy úplně nezesílila ta testovací čárka, tak jsme chodila co 2 dny na ultrazvuk a koukala na ty folikuli a já jich tam měla třeba 5, ale rostly všechny dost, jenže žádný aby prasknul 😔 😖 Jenže to jsem taky měla cykly i 65 dní apod. 😖 😖 Osobně si myslím, že to ale mohl způsobovat ten nádor na vaječníku 😔 😉 Od té doby, co mi ho odstranily už jsem žádný problém s ovu neměla. 😉

majka12
8. kvě 2011

@lera1 tak to ti snad stihnu poslat ten ovu tester 😉 😉 Ve čtvrtek jdu k dr. a kdyžtak hned v pátek bych ti ho poslala. 😉

lera1
8. kvě 2011

@majka12 no já když testila s ovu testama,tak mě krásně vycházeli silně pozitivní,no ale před tím horm.prof.právě taky jen slabě pozit. a pak mě zjistili ten prolaktin,tak snad se už srovná a ovu bude zase šlapat 😉 hlavně že už jsi zdarvá jako rybička a navíc těhulinka 😵 😵 😵

lera1
8. kvě 2011

@majka12 jj,to stihnes,neboj,ms čekám na konci týdne,takže bych hned po ms zacala mikroskopovat 😀

lera1
8. kvě 2011

@majka12 pisni,co Ti za něj budu dlužná a jestli to s ním vyjde,tak Ti osobně přivezu pytel lízátek 😀

majka12
8. kvě 2011

@lera1 mě právě ne a měla jsem pořád slabou čárku a pak už nic. 😔 Doktorka nejdřív měla podezření na PCO a poslala mě na laparku a tam přišly na ten nádor a od té doby (ťuk,ťuk) dobrý 😉 Vlastně po odstranění toho nádoru jsem druhý měsíc otěhotněla 😔 😵 U tebe jenom srovnají tu hladinu prolaktinu a určitě to bude dobrý a mimčo brzo na cestě 😉 Věřím tomu 😎 😎

majka12
8. kvě 2011

@lera1 Ten bude darovaný, aby to mělo ten účinek 😉 🙂 🙂 Jenom mi napiš do IP adresu a já ho pak ještě " poplivu" pro štěstí. 😵 😵

lera1
8. kvě 2011

@majka12 😀 😀 tak cejtim v kostech,že v červnu už mě ms nedorazí 😀 😀 kéž by 😵 jsi zlatá,jestli fakt zabere,pošlu ho dál 😀 jinak laparka by mě čekala v září(kdyby do té doby nic 😕 se jí bojim...takže doufám a věřim,že do té doby to klapne 😉 a nejen mě,ale všem tady u nás snažilkám 😉

lera1
9. kvě 2011

Dobré ráno 🙂