Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
3. čer 2011

@barakara děkuju,Ty si užij véču 😉
no jo,dneska jsme 7DPO docela to letí,tak uvidíme,co nám ten příští týden přinese 😉 bude mě strašně lákat zkusit testit už třeba v úterý,ale snad se ovládnu....chjo,nezbívá než věřit a držet si vzájemně palce 😉

kafr
3. čer 2011

@barakara ny vyšetření jsme ještě nebyli, byla jsem u mudra dva měs. zpátky a to teda pro začátek meřit BT. Říkal, že rok snažení je normální, koncem měsíce mě čeká kontrola a začne kolotoč.

barakara
3. čer 2011

@lera1 taky tak a taky premyslim nad testikem...uvidim. nechci bejt zklamana.

@kafr no rok je asi fakt normal. Ale cim vic se to blizi tomu roku, tak sem vic a vic nervozni.
My sme absolvovali spermio a ten h profil, coz vyslo tak nejak v poho. Tak preju at na kontrolu uz nejdes a zjistis ze ten 13. byl uspesny!

majka12
3. čer 2011

@lera1 zkus to vydržet aspoň na 14dní po 😉 Přeci jen by nemuselo být nic vidět, i když by se zadařilo 😎 A za sebe doporučuju testy dopředu nekupovat, protože jen co jsem je koupila, tak jsem je hned vyzkoušela, to prostě nešlo odolat 😀 😀 😀 Pak jsem si nadávala, že jsem blbá, že to bylo zbytečný 😝 I když jednou jsem si takhle nadávala, protože nebylo hned nic vidět a do pěti minut jsem měla infakt z druhé čárky 😀 😀

lera1
4. čer 2011

@majka12 no jo,jenže já když jsem si objednávala ty ovu testy,přiobjednala jsem si k tomu 2 těhotenský,protože to bylo ve výhodném balíčku 😀 no bude to težký,navíc nevím,jak to teď budu mít s cyklem,páč jsem ho měla vždycky tak 32DC a posledně 29DC,takže první termín případne nechtěné návštěvy by měl být pátek.A to budu už budu 14DPO.No nechci se hlavně nijak pozorovat,docela se mě to daří,tím jak je víkend nabouchanej akcema 😉
@barakara holka,je to mazec,viď,člověk se tomu očekávání,že by to mohlo dopadnout dobře prostě neubrání,navíc z úterý na středu se mě zdál sen,že mě přišel mail,že moje těhotenství bylo potvrzeno 😀 no tak odolávej potom sebepozorování 😀

majka12
4. čer 2011

@lera1 tak to bylo akorát těch 14 dní po 😉 Jako já bych se ani tak moc neřídila délkou cyklu, jako jaký den po ovu jsi 😔 Já někde četla, že o těhu se mluví, když je po ovu alespoň 18 dní 😅 Ale to mi přijde fakt dlouhý 😉 Buď silná 😵 😵 😵

lera1
5. čer 2011

Dobré ráno 😉
@majka12 jj,pokusim se vydržet,včera byl supr den,dneska bude taky dost aktivit,no a koncem příštího týdne už bude jasno 🙂 a jak je Tobě?Už se nevolnosti trochu umoudřili?

majka12
5. čer 2011

Ahojky 😵
@lera1 já jsem zrovna narazila včera na album holčiny co je po IVF, takže přesně věděla den transféru už oplodněného vajíčka a 10den neměla nic a až asi 13 den po byl vidět duch 😉 😉 Ale mě se to kecá viď? 😅 Po bitvě je každý generál 😀 😀 Dneska se cítím dobře, ale nechci to zakřiknout, protože vždycky napíšu, že je mi dobře, tak začnu zvracet. 😅

lera1
5. čer 2011

@majka12 ale tak u Tebe mě to vůbec nevadí 😉 teď jsem se začetla do jedné diskuze a tam zas probíhali rady tipu:No,my jsme neměřili BT,nekupovali žádný ovu testy a nemysleli na to a druhý měsíc se zadařilo.To radí holce,která se s manželem snaží rok!!! 😠 Prostě miluju ty,kterym se zadaří hned a raděj takový nesmysli!!!Bych je chtěla vidět po roce,jak by na to nemysleli!!!Člověk nesmí propadat zoufalství,ale nemyslet na to nejde.Už tyhle super rady číst nebudu a až se nám zadaří,pak těmhle rádkyním něco pěkného napíšu 😠 přiznám se,že asi nevydržim netestovat...ale budu připravená na obě možnosti...prostě tahle testovací mánie k tomu patří,nebudu první ani poslední 🙂 je to dobrej adrenalin 😀

barakara
5. čer 2011

ahoj pri nedeli!
koukam, ze se resi testovani🙂 Ja si dneska koupim test a zkusim to testnout zitra nebo pozitri.

lera1
5. čer 2011

@barakara 😀 čteš mě myšlenky 😀 taky si říkám jestli zítra,nebo až úterý 😎 a je mě úplně jedno,že to bude kdyžtak zbytečně vyhozený test 🙂

barakara
5. čer 2011

@lera1 tak preju pekny lajny // i kdyby jen slabsi 😀
dobrou noc a testovani zdar!

majka12
6. čer 2011

@lera1
@barakara já to taky nevydržela 😅 😅 Tak vám holky držím palce, ať tam není zklamání 😉 😉

lera1
6. čer 2011

Dobré ráno 🙂
tak testománie vypukla a já hlásím bílo,což jsem čekala,takže byla jen trocha zvýšenýho adrenalinu po ránu a zrychlený srdíčko,když jsem se po 5 min hrnula k testu.Juknu,tam bílo,říkám,klasika,no a teď už budem jen čekat jestli milostpaní dorazí nebo ne 🙂
@barakara co Ty?Aspo'n douška malýho,ať tam máš 😉

majka12
6. čer 2011

@lera1 🙄 🙄 🙄 a kolik dní jsi po? 😕 Ale tak adrenalin taky dobrej 😉 A co dušička?

lera1
6. čer 2011

@majka12 dneska jsem 10DPO,takže buď je fakt brzo a nebo opět nic,takže nezbívá než čekat do pátka 🙄 jj,adrenalin takhle po ránu mě pěkně nastratoval 😀 a dušička?Popravdě,když bude na testu bílo i ve čtvrtek,bude mě ouvej,ale teď jsem v klidu...prostě jsem zvědavka,tak si to teď musim vyžrat 😀

kafr
6. čer 2011

Ahoj testomaniačky
tak se po víkendu opět hlásím. V pátek jsem vyrabovala lékárnu a nakoupila ovu testy (no a samozřejmě i nějaké ty mimi). V sobotu jen slabá čárka, ale v něděli byla silnější než testovací!!! Co na OVU BT? NIC! Toš manžel se k úkolu postavil jako chlap a vysloveně si to užívá. Já se ho snažím brzdit, že o ty nedovivinutý pulce nemám zájem, a ať jim dá aspoň den na dozrání 😀 Takže téma víkendu jasný a budem to sichrovat dál. Hlavně se moc neupínat...že?!
Doufám, že vám to holky klapne, ještě sviňa nedorazila, ne? Tak tfuj tfuj tfuj, držím pěsti. 😉

lera1
6. čer 2011

@kafr 😀 tak super!!!Prostě ovu testy jsou super 😉 Já si říkala,že jsi tu celý víkend nebyla,už mě je to jasný 😀 Sviňa má ještě čas,ale přemlouvám jí,co se dá,aby nedorazila 🙂 Neupínat se je tááák těžký 😅 Včera jsem měla večer depku jak sviňa,fuj!!!Ale spánek pomohl a už je líp 😉 taky držim pěsti,ať vám to tenhle cyklus vyjde,když jste se tak poctivě snažili 😉

barakara
6. čer 2011

@lera1 jee dekuju!
no ale ja te v tom nemuzu nechat samotnout takze taktez bilo - klasika. Videt tam druhou carku by bylo ufo.
Stve me to neskutecne, ale co se da delat. Myslim, ze je to jasny tento mesic.

@kafr jee tak super ovu testiky!! takze snazit se, snazit se, snazit se a pak zase cekat a cekat 🙂 Preju at to klapne!

zajda007
6. čer 2011

Tak u mě ovu test stále negativní, druhá čárka je, ale dost slabá 🙄
a ještě jsem dostala nějakou virózu či co to je. A zrovna tento týden, když mám práce až nad hlavu.

majka12
6. čer 2011

@lera1 to je docela brzo ještě, takže nějaká naděje tu je 😉
@kafr no vida 😵 😵 Tak jste si pěkně užili a teď jenom čekat. 😅
@zajda007 a jaký den cyklu jsi? Třeba ovu ještě dojde, když tam nějaká čárka je 😉

Já jdu zítra na utz ( ten měsíc utekl co? 😕 ) a už mě chytají nervíky. 😖

lera1
6. čer 2011

@barakara holka vůbec mě to netěší,ale ještě není nic ztraceno...tak testnem ve středu,ju?Já na ten svůj jednočárkovej test čuměla,jestli tam pohledem alespoň nevypálim malýho ducha 😀 pak jsem se nasr...a zařvala,že už je ta jedna čárka trapná,že opakovanej vtip ať si strčí ten test už někam 😠 no a docela se mě ulevilo 😉 ale stejně mám v krku knedlík,ta představa všeho znova,hl.toho čekání 😖 jo a co ten prolaktin?Volala jsi tam?Já tam budu volat v pátek,kdy mám přijít na krev a budu chtít v červnu udělat tu folikulometrii,nebo jak se to říká 😉

lera1
6. čer 2011

@majka12 jj,je to brzo,já tenkrát poprvé(a naposled)když jsem měla druhou čárku na testu,tak se objevila až opravdu v den očekávaný ms,takže vím,že je čas,tudíž i naděje,ale stejně očekáváš,že alespoň malinkatej dušiček by tam mohl bejt...prd,bílo 😠

majka12
6. čer 2011

@lera1 tak na konci týdne už bys měla mít jasno 😔

zajda007
6. čer 2011

@majka12 Dnes je to 16. den.

majka12
6. čer 2011

@zajda007 tak to ještě určitě dojde 😉 Já jí měla 22-23 den 😉

lera1
6. čer 2011

@majka12 jj,prostě nějak to dopadne,jsou jen dvě možnosti,tak konec nervování,akorát si dělám zbytečný stresy!!! 😉
@zajda007 tak to ovu ještě dorazit může,já jí mívala dřív až kolem 19DC 😉

barakara
6. čer 2011

@lera1 no delala sem to samy, hypnotizovala sem ho....ale prd. i manzel je nastvanej.
ted sem tam volala, co se jako bude dit dal, ze blood test vysel dobre teda. Prej mi zavola behem dne doktorka a domluvime se.
Hele ja myslim, ze brzo muze bejt a nemusi, duch se objevit mohl uz.
Je mi z toho nejak divne....presne jak rikas, znova ten kolotoc.
Tak ja jdu do prace.

lera1
6. čer 2011

@barakara tak aspoň,že prolaktin bude ok,no a uvidíme,jak celej tenhle náš slavnej cyklus dopadne 😉 já manžovi nic neříkala,až jak to celý dopadne 😉 kolik těch kolotočů nás ještě čeká,vid 😖 už přemýšlím,co dál,dostala jsem dobrej typ od mojí hodný čarodějky(už si k ní chodim léčit dušičku pár let)a říkala,že než tyhle tabletky doberu,budu těhu,tak si je příští týden objednám,říkala,že to má prostudovaný a že těm,kterým to doporučila,to pomáhá.Je to přírodní,tak do toho půjdu 🙂
http://www.alternativni-zdravi.cz/_c10254_l3_p1...

zajda007
6. čer 2011

Tže mi nezbývá nic jiného než testovat a testovat a čekat.