Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
6. čer 2011

@zajda007 přesně tak 😉 je to prostě pořád jen a jen o čekaní 😅

kafr
6. čer 2011

zkoušely jste si některá počítat, kolik už jste do těch testů vrazily? Já v pátek úplně koukala, kolik i ty obyč testy stojí.

barakara
6. čer 2011

@zajda007 ja sem mela jednou ovu 22DC, myslela jsem, ze je to anovulacni, ale proste prisla takhle pozde. Takze urcite jeste prijit muze.

@lera1 tak sem mluvila s doktorkou a budeme mit doporuceni na fertility clinic, ale nejdriv jeste zitra jdu na nejaky chlomidia test ci co.
ty tabletky vypadaj dobre, treba zaberou. Taky premyslim co dal ale nijak me nic momentalne nenapada krome castyho sexu🙂
No je asi lepsi mazelovi nic nerikat kdyz ten muj je cumak zvedavej a je porad se mnou.

barakara
6. čer 2011

@kafr tyjo no....ale sou snad jediny vynalozeny penize na neco, co me nemrzi. Protoze doufam, ze dobre investovany resp utraceny.
Jednou sem si koupila nechutne drahy Clear Blue digitalni ovu testy v prepoctu 5 testu asi 600Kc a to me prislo moc, navic ani jeden nevysel pozitivni.

lera1
6. čer 2011

@barakara prosím Tě,na co že jste dostali doporučení?česky prosím 😀

barakara
6. čer 2011

@lera1 no asi na reprodukcni kliniku? 😀 ja nevim jak se to jmenu v cechach. Ale asi nas budou zkoumat nejak bliz ci co.
Ja si pamatuju, ze si rikala, ze ti taky delali ty chlamidie vid?

barakara
6. čer 2011

teda test na chlamydie...ja pisu jak tatar, moc se omlouvam. Rychlejs pisu nez myslim.

lera1
6. čer 2011

@barakara u nás tomu asi říkaj CAR neboli centrum asistovane reprodukce 😉

lera1
6. čer 2011

@barakara jo a chlamydie?Ty jo,to asi nebyla já,já měla problém,že jsem měla častý záněty a brala na to antibiotika a nemohli jsme s manžou sexovat a pak bral prášky na vyčištění i on,ale o chlamydiich slyšim prvně 😕 😀

barakara
6. čer 2011

@lera1 no vidis, ze vis o cem mluvim 🙂
no to sem myslela, ze bylo prave to samy...ze to je nejaka forma kvasinkovy infekce ci co. zkousela jsem hledat co to teda a nasla tohle:
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-...

ta doktorka rikala, ze je to jedna z beznych soucasti vysetreni pred tim nez nas posle do toho CAR, tak vis co buh vi co je bezny tady....

lera1
7. čer 2011

@barakara aha 🙂 tak to zas nevěděla já,že to má takovýhle pracovní název 😀 a kdy jdete do CARu?

majka12
7. čer 2011

Ahojky, 😎

v rychlosti zdravím, teď jsem přijela z kontroly 😎 Dopadla výborně, miminku se daří skvěle a viděla jsem tlukoucí srdíčko. Vypadá už jako človíček a odpovídá týdnům 😵 😵 Dávám fotečku, ale vyfotila jsem jí mobilem, tak nic moc kvalita. 😖 Na zvracení mi dala dr. čípky a kontrolujou mi váhu, jestli nebudu moc hubnout.

lucija
7. čer 2011

@majka12 krásná fotka, krásný miminko, je celý Ty 😉 😀
Já jsem na dnešek objednaná na tu folikulometrii, tak tam na 13h mažu. Držte palce ať tam zase něco je 🙂

barakara
7. čer 2011

@majka12 jeee mimulka malinkej, tak super, ze je vse vporadku a dari se mu/ji dobre! no na fotecce nic ja nevidim 😀 teda jestli nemam koukat na tu cernou tecku.

@lera1 no jeste nevim, musime nejdriv ziskat to doporuceni, myslim,ze to bude na dlouhy lokte. Ted sem se vratila z toho testu a vysledky budou za tyden.
Jak se ti dari, budes jeste testovat? Ja ma celkem nakroceno jeste testnout, zkousela jsem BT a drzi se stale nahore.

kafr
7. čer 2011

téda tady to fičí
@majka12 gratuluju, ať se prcek drží a pěkně roste jak má a ty se taky drž!

@barakara chlamidie měla kámoška, myslím, že dostala nějaký antibiotika... prostě další breberky, kterým se v ženským těle líbí 😠 snad dopadnou testy dobře a nic nebude.
@lucija jaký něco, snad pořádná úroda, ne?!

manžílek se stále vyžívá v roli ploditele... jsem zvědavá, jestli to tenhle měsíc vyjde, když už blbne i on 😀 Mimochodem, když jsem prohodila, že už se snažíme 13. měs, tak tvrdil, že to není pravda, že si tu teplotu přece měřím teprve 2. měs.!!!On si asi myslel, že jsem si předtím bylo nanečisto, či co! 😖

majka12
7. čer 2011

@lucija
@kafr děkuju 😵 😵
@barakara díky 😉 Dívej se na tu bublinu černou a v tý je ten bílý flek a to je mimi. Od spoda má hlavičku a potom to přechází v bříško - víc toho takhle vidět není 😀 😀 Já na tom vidím i nohy a ruce, ale to se musí vidět live 😵 😵

barakara
7. čer 2011

@majka12 no jo uz to vidim!!!jeee to je hezky...novy zivot, vypada to jako takova bila larvicka 😀

@lucija drzim place na foliky!

majka12
7. čer 2011

@barakara no 😀 😀 😀 Ono když se dívám na tu fotku, tak je tam hezky vidět i hlavička a tělo, ale tady to fakt splívá 😀 😀 No na jednom natočení na utz vypadalo mimi jak sněhulák 😀 😀

lera1
7. čer 2011

ahojky holky 😉
@majka12 no nádhera!!!! 😵 mumísek malej sněhuláčkovej 😵 tak ať rostete jako z vody 😉
@barakara já ty clamydie přímo neměla,jen nějaej výtok,kterj mohl bránit spermijkám vstup k vajíčku 🙂 jinak bolí mě břicho,BT ani čípek nekontroluju,páč je pro mě lepší držet se ještě chvíli v naději....jsem srab,já vim.Každopádně,jak začnu špinit,je to jasný 😔 přemýšlím,jestli zítra ještě testnu a jestli bude bílo,tak už bych testla jedině,že by ms nedorazila až do pondělí,naštěstí mám už jen jeden test 😉 kdy testneš Ty?
@lucija přeju kupu folíků 😀
@kafr to je dobře,že to manžu chytlo,šance se tím o 100% zvyšují 😉 😀

zajda007
7. čer 2011

@majka12 Nádhera. Však to taky bude lednový sněhuláček 😉
Na ovu testu dnes čárka o dost silnější. Tak se třeba dočkám 😝

barakara
7. čer 2011

@majka12 snehulak 😀 tak to je dobry....malej snehulacek.

@lera1 asi taky tak, zitra to zkusim, bricho me taky boli, mozna se hlasi ms, ale ja to fakt nepoznam. Nebud posera, treba nam to jeste vyjde! 🙂
jediny co mam noveho tento mesic, ze me vyskakaly zily na celym tele sem jak mapa Japonska, je to nechutny.

@kafr dekuju. Tak to je super, ze se v te roli tak zhlednul. Muj manzel ma stresy a nervy, jen zminim slovo plozeni.

majka12
7. čer 2011

@zajda007
@lera1 děkuju 😵

lera1
8. čer 2011

Dobré ráno,tak já hlásim,že test opět bílej,takže 12 měsíc snažení před náma,zase všechno na novo,už testovat nebudu,páč tohle je jasný fiasko,takže už jen čekání na ms 😔 je mě mizerně,doufala jsem v zázrak,kterej opět nepřišel ☹ už bych si ale za těch "pár"měsíců mohla zvyknout,že?
tak držim palce alspoň vám 😉

majka12
8. čer 2011

@lera1 😢 😢 😢 To mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

lera1
8. čer 2011

@majka12 co jsem ale taky čekala,že?Příští týden půjdu k doktorovi a uvidíme co dál,každopádně mám momentálně pocit,že se snad nedočkám nikdy těch // ☹

majka12
8. čer 2011

@lera1 já ti rozumím ☹ ☹ A jako i já byla přesvědčená, že to klapne. 😢 A máte teď aspoň něco v plánu na co se můžeš těšit?

lera1
8. čer 2011

@majka12 ale jo,po,ut,stř,jedem tancovat se Zuš na Slovensko,pak prázdniny,určo ňáká dovča,ale ten kolotoč od začátku mě prostě moc nepřidává,na tu laparku půjdu už asi o prázdninách,ve školnim roce zas bude frmol.Ježiš mě je tak smutno 😢 za pár dní až odejde mrcha,zas bude líp.

lera1
8. čer 2011

@barakara tak co Ty?Usmálo se štěstí alespoň na Tebe?Držim palce 😉
jinak manžel mě naprosto dostal,viděl mě ubulenou,tak jsem to ze sebe všechno vysypala a on mě hladil a objímal,že mě slibuje,že do srpna se nám určitě zadaří a že žádná laparka nebude nutná,prostě mě tak moc podpořil a utěšil,dřív by třeba řekl,že to zbytečně dramatizuju,ale teď mě byl fakt oporou.Hned je ten černej den světlejší...

barakara
8. čer 2011

Ahoj, u me taky nic opet bilo takze ted uz cekam jen ms☹

majka12
8. čer 2011

@lera1
@barakara holky držte se ☹ ☹ ☹ To je naprd tohle čekání a zklamání 😢 😢 Aspoň že ti manželé podrží nad vodou. 😔