Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
6. črc 2011

@lera1 tak super.
no to je konikovska hantyrka🙂

lera1
6. črc 2011

@barakara já vim,to byl fór,jakože já a testit-nikdy 🙂 no nevím,dneska jsem měla překrásný sen,že jsem měla na 2 testech krásné //...takže čekám,až se sen spojí s realitou 😉 a Ty budeš testit kdy?

barakara
6. črc 2011

@lera1 jj jen se nedelej🙂
sen zni hezky, ja mam ted naprosto prasteny sny treba o miniaturnich zelvickach tak nevim jestli je to taky nejak spojeno s miminkama haha🙂
s testovanim nevim, mam bobky....chci to vydrzet co nejdele.

lera1
6. črc 2011

@barakara taky chci vydržet...ale napnutá jsem jak kšandy 😀

barakara
6. črc 2011

@lera1 no to ja taky!
nekdy mam pocit ze je to tutovka a jindy ze to nedopadlo a takhle furt dokola.
Me ted trochu desi jak jedem do toho Thajska, tam mame jet za 6 tydnu tak si rikam jestli by nebylo lepsi s tehotenstvim pockat, ale to bych si mohla rikat do nekonecna.
Uz vis kam pojedete na dovcu?

majka12
6. črc 2011

@barakara
@lera1 já jsem taky naptajá jak kšandy 😅 😵 😵 😵 No Thajsko a těhu... to nevím teda 😅 😕 😕

lera1
6. črc 2011

@barakara no my bychom rádi do Turecka,ale ještě nevíme kdy 🙂 a jak říká majka-těhu a Thajsko,to asi opravdu spojit nepůjde 😕 ale lepší těhu,do Thajska si pak zaletíte kdykoliv 😉

kafr
6. črc 2011

Ahoj holky, omlouvám se za nepřítomnost... to víte chalupa je hra: kácení stromů, řezání dřeva, pletí, sázení, vyhánění pavouků... ale je tu krásně. Jsem 17DC, od 13 DC testím jak o závod áááá: NIC 😒 Takže se potvrzuje moje teorie, že jeden vaječník nefaká jak má 😖 . Což je blbé, na druhou stranu s jedním se taky otěhotnět dá, ne? A když je "normální" rok marného snažení, tak s jedním vaječníkem se to prodlužuje? Zítra volám na gyndu se objednat ☹ vsdím se, že na mě budou v čekárně zas číhat pupky. Ach jo! Tak snažení zdar (já tento měsíc nic)

lera1
6. črc 2011

@kafr neházej flintu do žita já mívala ovu klidně až 22DC 😉

kafr
6. črc 2011

jó, abych nezapoměla: ovu testy mi už samozřejmě došly a v lese žádná lékárna široko daleko. Naštěstí, v nouzi nejvyšší, jel můj drahý muž dnes do města, takže dostal bojový úkol 😀 😀 😀 Pro jistotu jsem mu dala prázdnou krabičku s sebou (aby nekoupil těhotenský). úkol splnil! Já mu dala krabičku 3 testy za 98Kč a on přivezl 6testů za 100,- a jako bonus nádobku zdarma!!! 😀 Hned samozřejmě balení řádně prostudoval a přezkoušel mě z postupu - učitel se nezapře 😀 Co vaše polovičky? už něco takového kupovali?

lera1
6. črc 2011

@kafr 😀 no to je mazec 😀 učitel a ještě spořivej 😀 můj manža nic takového ani nekupoval,ale určitě jak ho znám,by přinesl testy na alkohol a nebo jeden za 100Kč 😀

majka12
7. črc 2011

Ahoj holky,
já mám dneska zase zážitek 😖 😖 Když už snad přestávám jakš takš zvracet, tak jsem dneska byla na nákupu s malým ve Sparu a u pokladny jsem se zkácela a omdlela 🙄 🙄 Byl tam hroznej vzduch a přede mnou nějakej cigoš, co neměl na zaplacení a pořád to s ním řešili a mě už se dělalo zle, tak říkám, že si to sbalím a jdu jinam a pokladní, že pána pošlou pryč s ostrahou a dořeší to jinde a že jde hned pryč a na mě to najednou padlo jak balvan a jenom jsem jí řekla, že je mi zle a pak už moc nevím. 😝 😝 😅 😅 Pokladní mě asi odvedla si sednout na její místo a to už jsem nic neviděla ani neslyšela a za chvíli jsem přišla k sobě a druhá pokladní už volala záchranku 😅 😅 Já hned teda ať nikoho nevolají, že jsem těhotná a udělalo se mi zle z toho vzduchu a že to bude dobrý, tak teda nakonec dobrý a pán co stál za mnou mi pak ještě nákup naložil. 😔 😔 Ale teda už nikam sama s malým nejdu, páč jsem nebyla fakt schopná se o něj postarat 🙄 🙄 🙄

lera1
7. črc 2011

@majka12 ou,holka zlatá,tak hlavně,že je vše ok,Ty,malej i minimalej v bříšku!!! 😉
já nesu špatné zprávy(opět,jak jinak u mě 😔 )začala jsem špinit,což je u mě pokaždý znamení,že ms do 2 dnů dorazí(opět přijde frajerka přesně,jen se mě jí nějak nechce tleskat....)je mě tak mizerně jako ještě nikdy....tentokrát jsem byla fakt přesvědčená,že to klaplo.Dohodli jsme se s manžou,že po 21.7.(to jdu ještě na gyndu)voláme do CARU)já to dávám čím dál míň a asi je potřeba té přírodě trochu pomoct.Tak snad to dotáhne někdo z vás tenhle měsíc k těhu,zasloužíte si to všechny!!!!My jedem zítra na víkend na Moravu,snad tam naberu další síly.Teď neuzvednu pomalu ani kapesník.... ☹ papa a držte se!!!!

sarzan
7. črc 2011

chod k moru to ti vytiahne zapal

lera1
8. črc 2011

Tak manža řekl,že už mě takhle rozštípanou nechce vidět a že není na co čekat,ať zavolám do CARU dnes,takže 28.7.máme první návštěvu 😔

majka12
8. črc 2011

@lera1 berunko co to čtu ☹ ☹ 😢 😢 😢 Ježíš to je mi moc líto 😢 😢 😢 Ta první návštěva je za chvíli, doufám, že bude mít úspěch a budete spokojení. 😔

lera1
8. črc 2011

@majka12 no jo,nějak nám není přáno a po roce už fakt není na co čekat,snad se na nás pak už to štěstíčko usměje 😅

majka12
8. črc 2011

@lera1 vždyť jo 😔 Opravdu není na co čekat a každá pomoc je fajn. 😉 Hlavně by to taky chtělo dát do kupy dušičku, ale to se hůř dělá 😖 😖

lera1
8. črc 2011

@majka12 no já jsem v hajzlu vždycky tak 2-3 dny co přijde ms a pak se prostě zvednu a funguju v pohodě dál,takže dušička te´d bolí,ale je to bojovnice,takže bude zase brzo fit 😉

majka12
8. črc 2011

@lera1 hlavně aby se to neukládalo někdo hluboko a potom ses celá nesesypala 😔 😖 Přeju hodně sil v dalším boji a určitě už to bude mít pozitivní výsledek 😎

lera1
8. črc 2011

@majka12 neboj,tohle já vypouštim ven,včera jsem si probulela fakt celej den,všechno to už pomalinku odplavává...vždycky začínám od znova s čisti štítem,jen ten strach se zvětšuje,ale to k tomu prostě patří,hlavní je věřit 🙂

majka12
8. črc 2011

@lera1 hlavně nerezignovat a bojovat a ono to vyjde 😵 😵 Musí, určitě a pak třebas budeš mít hned dvojčátka a bude 😵 😵 😵

beritek
8. črc 2011

Ahoj! Já se asi zase připojím ke snažení. Dnes mi doktor řekl že mrňousek se asi nevyvíjí. Měl být 7a4 a byl 6a1. Obal odpovídal 7a1. A srdíčko tak jako bilo/nebilo. ☹ Ve středu tam jdu znovu ale nevypada to dobře. A to jsem si myslela, že nejhorší je, když nám to nejde.. ☹

majka12
8. črc 2011

@beritek ale to ne ☹ ☹ On se mimísek určitě ještě rozjede a když srdíčko buší, tak se určitě pořádně roztluče 😔 😔 Držím palečky, ať je to dobré.

beritek
8. črc 2011

@majka12 Leda že by byl pomalý po tatínkovi 🙂) (Černý humor. Ale každopádně díky...).

svatule
9. črc 2011

ahoj holky v srpnu mi bude 32, máme doma malou cácorku a od září se chceme snažit o druhé. První se nám povedla po 7 měsících snažení, tak uvidíme, jak to půjde tentokrát 😉

lera1
10. črc 2011

Ahojík holči,tak Morava mě moc prospěla a jak jsem předpokládala,jsem plná síly a energie do dalšího snažení 😉 jen mě tena překvapila ms,mám jí od pátka večer tak silnou,že si nepamatuju,že bych takhle hodně někdy krvácela+bolesti 😕 ale dnes už je to zase v normálu...
@beritek holka zlatá,já myslim,že jak říká majka,že se mimískovi srdíčko pořádně rozjede a dopadne to dobře!!!Držim palečky,strašně moc!!!!
@svatule ahojky a vítej 😉
@barakara co Ty?Jsi našla pořádný dálnice,tak doma slavíte a ani se tu neukážeš,co? 😉 držim palečky!!! 😉

beritek
11. črc 2011

@lera1 Ono je to asi těžké rozhodnutí, ale myslím, že je dobře, že tě manžel "vyhnal" do CARu. 🙂 Třeba to bude nějaká snadno odstranitelná maličkost a není důvod se tím dál trápit. 🙂 Do jakého jdete CARu?
@svatule Ahoj! Držím pěsti!

majka12
11. črc 2011

Ahojky 🙂
@lera1 to jsem ráda, že to pomohlo a že jsi nalezla další sílu 😎 😎 😎

lera1
11. črc 2011

@beritek no já doufám,že půjde o prkotinu 😉 Jdeme do Gennetu.
@majka12 no jo,člověk se nesmí utápět v sebelítosti,že? 🙂 ajak se daří Tobě?Už nevolnosti přešli?