Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

baboo
28. črc 2011

@lucija to je normálně pozinkovaná ohrádka pro zvířata...první měsíc to je v pohodě, to sotva lezou ale pak je to teda smečka dravý zvěře.....my když máme štěnda, tak ani TV nezapínáme a jen "jééé,hele,co dělá " a "jéé,hele jak kouká" atd 😅

lucija
29. črc 2011

Dobré ránko 🙂
@baboo no mě je to jasné. Když jsem si pořídila prcky potkanů tak to bylo to samé, ale myslím, že ty štěňata to bude jízda 😀 /plně si to dovedu představit. Stačej mě ty fotky od Tebe. Já bych je furt slintala 😀
Jinak dneska už je to lepší. Břicho sice bolí, ale psychika už je trošku lepší. Sice jsme se včera ještě stihli zhádat, ale co. Jednou za čas to je potřeba. Ale ještě před tím jsme si stihli naplánovat dovču tak se moc těším. Aspoň mám na co. No a nějak vychází i ovulka, když tam budem a tam už se mi podařilo otěhotnět dvakrát 😉 Třeba to teď bude do třetice 🙂

svatule
29. črc 2011

ahojky holky, počasí je zase naprd, ani jsme nebyly dopoledne venku, prší a prší 😒 tak aspoň jedeme do obchodu, potřebujeme zase doplnit zásoby, tak se těšíme 🙂
koukám, že probíráte zvířectvo, my máme doma dva kocoury, briťáky, jsou úžasní, mají 3 roky a malá, jak se už začíná plazit a hýbat je jima unešená, oni už moc ne 😀 😀

zajda007
29. črc 2011

Tak jsem dneska nevydržela a testovala. A nic ☹ Jsem dnes 29DC a 13DPO.
Že já vás radši neposlechla 🙄

baboo
29. črc 2011

@zajda007 to přeci není ještě ztracené, zkus ještě pár dní vydržet ...... držím palce 😉

lera1
30. črc 2011

@zajda007 přesně tak,taky bych ještě neházela flintu do žita!!! 😉 Držim palečky 🙂

zajda007
31. črc 2011

Tak zas nic, MS dnes dorazila ☹ Pozitivní je snad jen to, že se cyklus po jeřábu upravil z 40 dnů na 30. Tak snad příště...

lera1
31. črc 2011

@zajda007 ach jo,ta ms si prostě nedá pokoj 😠 ale jak píšeš,cyklus ze 40 na 30 je perfektní!!! 😉

svatule
31. črc 2011

@zajda007 příště to vyjde, je super, že se upravil cyklus, tak hlavu vzhůru! holky, myslíte, že bude letos ještě léto? 🙄

zajda007
31. črc 2011

@svatule Léto by neškodilo. Vždyť ještě ani žádný nebylo. Ani u nás na jihu se posledních 14 dnů téměř nedá vylézt z baráku. Chtěla jsem jít pořádně provětrat psa a prd....nemá rád déšť 😀
Cyklus se upravil, ovšem ta intenzita ms 😕

svatule
31. črc 2011

@zajda007 no to mi mluv, včera jsme byli venku, ale fakt bylo chladno, dneska prší celý den a zima ještě větší...to už fakt byl lepší ten sníh v zimě 🙂 a to jsem nadávala, že máme novorozence a nikde se nedostanem.
snad ta ms brzy poleví!

kocka5
1. srp 2011

Hojte ženy, dlouho jsem se neozvala. Nějak nebyl čas. Ale u mě stejně není žádná změna. Pořád nic. 😒 Ani se mi nechtějí počít plodné dny. Do konce roku to nechám koňovi, ale pak od ledna zajdu k nějakému doktorovi 😉

lera1
2. srp 2011

ahojky holky,koukám,že to tu celkem vázne 😅

kocka5
2. srp 2011

Ahoj, asi sem vás zdeptala😀. Holky .....nedej te se😀

barakara
2. srp 2011

hojky....no koukam ucast nic moc.
Jak se mate holky?Dovolenkujete?
U me nic noveho, zatim neprobehla ani ovulka a to uz sem 21DC tak nejak nevim tento mesic.
O vikendu probehla navsetva rodicu, snazim se vsemozne zamestnat abych na snazeni nemyslela. Jeste se nam ani neozvali z Caru, coz me celkem stve protoze asi za 14 dni jedem na dlouhou dovcu a pak na mesic do Cech tak se trochu obavam, ze uz tu navstevu nestihame.

svatule
3. srp 2011

ahojky,
já teď nějak nestíhám, malá se začala plazit 😀 tak hlídám, jinak je konečně slušné počasí, snad to nějakou chvilku vydrží. Taky se poctivě snažíme, jen nevím, jak ta ovulka, ovulační test jsem měla 2 dny po sobě pozitivní, ale zdá se mi to brzy(11 a 12DC) tak uvidíme, jak to půjde dál...

lera1
3. srp 2011

ahojky holči 😉
@barakara a nechcete zajít do caru tady v čechách?Budete tu měsíc,tak by to určitě šlo 😉
@svatule já myslim,že lepší ovu brzo,než pozdě,já jí měla 20DC,to znamená,že budu mít krátkou LF,což je taky na prd. 😔

majka12
3. srp 2011

Ahojky 🙂
já jsem byla bez PC teď několik dní. 😔 U nás asi nic nového není, jen dneska jsem ještě nervózní, jestli nebude volat dr. 😖 😖 Před týdnem jsem byla na odběrech na vývojové vady a výsledky jsou do týdne a dr. volá jen když nejsou dobré. Tak se modlím, ať mi nikdo nevolá. 😔 😔
@barakara a dovezli ti rodiče ten jeřáb? 😕

lucija
3. srp 2011

Nazdárek 🙂
Tak já už třetí den zobu clostil, tož sa do třetice hukáže 😀 Ještě v době předpokládané OVU budeme na dovolené v čechách, kde už jsem dvakrát otěhotněla 🙂

@majka12 Hele, vůbec se nestresuj, nikdo volat nebude. A pro svůj klid tam můžeš zavolat aby Ti řekli, že je to ok a už se nebudeš muset nervovat další hodiny 😉
@lera1 Kdy Ty začínáš s Clostilem? Já jdu v úterý na folikulometrii a už tam budou i výsledky z hormonálního profilu a ještě nějaké odběry, co mi dělali. Tak jsem zvědavá jak na tom jsem 😕
Tady je konečně druhý den krásně tak i nálada je mnohem lepší 😵

svatule
3. srp 2011

@lera1 no uvidíme, já mám relativně dlouhý cyklus, tak mě zarazilo, že by to bylo tak brzo, každopádně jsem si řekla, že na to kašlu, budem zkoušet a necháme to přírodě , aspoň prvních pár měsíců 😉
@majka12 držím pěsti, ať nevolají

barakara
4. srp 2011

ahoj holky tak ovu probehla, ale snazeni moc ne, tak uvidime.

@lera1 premyslela jsem nad tim. Tady sme prodelali uz pomerne dost vysetreni a na jejich zaklade nas doporucili do toho Caru tak nevim jak to chodi v Cechach, jestli tam muzes rovnou naklusat. A kdyby chteli resit neco dlouhodobejsiho tak my zas v rijnu jedem zpet. Mozna to zkusime.
koukam, ze si mela ovu 20DC tak to ja taky tento mesic.

@majka12 jerab dovezli, jeste sem to nezkousela. Ale zacnu.
kdy jdete na to pohlavi? nebo si to tu uz psala a ja to prosvihla?

lera1
4. srp 2011

@barakara já myslim,že do Caru můžeš kdykoliv i bez doporučení,jen bych si tam zavolala co nejdřív,ať Tě objednaj hned jak přijedeš do Čech.A kdyby jsi se rozhodla třeba taky pro IUI tak to se dá za měsíc krásně stihnout 😉 jj,měla jsem jí zase pozdějc,než minule,teď jak budu brát ten clostík,tak by měla přijít dřív 😉

barakara
4. srp 2011

@lera1 pravda pravda. Napsala jsem do Pronatalu v Teplicich mejl. Nejdriv sem chtela volat ale z kanclu uplne ted nemuzu. Budem si muset vsechno naplno platit, protoze si neplatime ani jeden pojisteni v Cechach, ale to by snad nevadilo a taky prave nevim co stihnout za ten mesic. Uvidime aspon treba nejakou prhlidku😀
Ted sem jeste cetla, ze tady v UK trva tak 4-6 tydnu nez pozvou na prvni shcuzku takze to bude presne v dobe kdy budem pryc.

Psali na netu, ze zavrazdili Simonu Monyovou, to je desny, kdysi sem cetla jeji knizky, celkem se me libily....

lera1
4. srp 2011

@barakara tak dej vědět,co ti z Pronatalu napsali 😉 jinak se S.Monyovou,to je síla,já její knížky taky ráda četla,byly vtipný a oddychový....je to tragédie. ☹ prej jí 11let bil a znásilňoval.To je šílený ☹

barakara
4. srp 2011

jee tak dnes sem prisla z prace a cekaly na me dva dopisy. jeden, ze teda nemame ani jeden z nas HIV a zloutenku 🙂 a druhy, ze nas mislostive zvou na kliniku (CAR) ale nejdriv se musime objednat, takze rano zhavim drat a bud to pujde jeste pred dovcou nebo az pak coz by bylo za dva mesice....tak uvidime
ale mam radost, ze nam uz konecne neco prislo.

lera1
4. srp 2011

@barakara no hurá!Tak teď už se ten kolotoč rozjede a my budem určo brzo těhu 😀

svatule
5. srp 2011

@barakara
@lera1 holky držím pěsti, aby to v carech dopadlo 😉
u nás vše ok, malá už je rychlík, tak je to sranda. podle testů ovulace proběhla, tak ted čekat, jak to dopadne, ale snažit se budem i tak 😎

lera1
5. srp 2011

Tak u nás už opravdu jedině ten CAR poslední přirozený pokus nevyšel,dnes jsem to dostala,takže hurá na hormony a IUI,snad ta cesta v centru nebude tak dlouhá jako snažení se doma 😒

majka12
5. srp 2011

Ahojky,
mě je opět blbě a to snad už za celý těhu nepoznám co to je si to "užívat" 😝 😝 Hlavně aby bylo mimčo zdravé. 😉 Já to nějak vydržím, ale je to teda náročný občas.
@barakara ne ne, ještě nevíme až v úterý snad. 😉
@lera1 no co se dá dělat 😢 😢 V centru to půjdu určitě jako po másle a brzo budeš těhulit. 😵 😵 😵

barakara
5. srp 2011

@lera1 drzim moc palce at se IUI povede. Je to cele na prd, vsichni si tehuli jak na bezicim pase a my porad nic. Ted jak tu byli moje rodice tak se do me segra s mamou pustily, ze to moc resim a moc se na to upinam, no holt nemaj tuseni o cem je rec....ale celkem me to od nich zamrzelo.
Jinak ja dnes volala a mame prvni schuzku 3.rijna! takze super, nabidli mi jednu v zari, ale to sme bohuzel pryc, takze takhle to krasne vychazi.
Jinak v tom Pronatalu v Teplich mi napsali, ze me vemou, ale cena za jeden cyklus s lekama je 70tisic!!! tak nevim teda za co kdyz ani nevedi co me je a to bych jim posilala vsechny vysledky vysetreni co uz mame.
Tak to asi necham na anglicke doktory a dva mesice to jeste zkusime prirozene.

@majka12 teda ty si fakt uzivas to tehotenstvi. Ja sem si myslela, ze ma byt zle jen prvni tri mesice, ale ty to mas konstatne.