Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
20. lis 2011

@svatule no já si říkám, že za 4 týdny už můžu kdykoliv porodit a nemám nic připraveného 😅 Každý den mám plány, co všechno udělám a skutek utek 😝 😠

svatule
20. lis 2011

@majka12 no jo, s malým dítětem to je těžké, přijde mi, že teď si těhotenství ani nemám čas užít, jak pořád skáču kolem malé, taky mi to děsně letí... 😅

zajda007
3. pro 2011

Ahoj holky, zdravím po dlouhé době a oznamuji, že se přesunuji do skupiny Srpen 2012. Po 7měsíčním snažení to vyšlo 😀

svatule
4. pro 2011

@zajda007 super zpráva, moc gratuluji a přeji pohodové těhotenství

majka12
7. pro 2011

@zajda007 gratulace 😵 😵

Mě už se to krátí a za měsíc tu s náma bude další človíček. 😉 Koukám, že ale tady se to zaseklo 😖 😖

barakara
7. pro 2011

ahoj holky! No zaseklo se to dost, asi to bude tim, ze sme tak nejak z tech netehotnych zbyly jen my dve s Lerou🙂 a taky z me strany protoze opravdu neni o cem psat. Snazim se to uz tak neresit, protoze je dost mozne ze to bude psychikou.
Ja sem na to stale stejne, prosekavame se s manzelem ruznyma vysetrenima, ale uz to tak nehrotime. Vypada to ze manzel je naprosto vporadku, spermiogram se zlepsil o sto procent coz beru jako mega uspech. ja sem byla na HSG coz je vysetreni vejcovodu, zjisteni pruchodnosti atp. Jinak do ledna mame od vysetreni pokoj, ale snazime se dal.

@zajda007 moc moc gratuluji a preju at je vse vporadku i nadale!

zajda007
10. pro 2011

Holky, díky moc za gratulace. Jsem v 6.týdnu a zatím vše naprosto OK.

majka12
12. pro 2011

@barakara tak aspoň, že jste Ok 😔 Jako ta psychika je fakt svině 😝 😠 😠 Tak přeju, ať nový rok začne co nejlépe a bude plodný 😵

svatule
12. pro 2011

Tak holky, máme po velkém utz, jsme trochu zaskočení, panu dr se úplně nezdálo srdíčko, tak zítra jdeme na kardio, tak doufáme, že to bude v pořádku, uvidíme, zatím si nic jiného nepřipouštíme... Jinak vše ostatní je v pořádku a pěkně odpovídá tt.
Tak se všichni držte!

majka12
12. pro 2011

@svatule neboj, to bude dobré 😉 Já byla s prvním taky na kardiu a v těhle týdnech ještě nemusí být komory tak vyvinuté a nelze přesně určit, zda je to dobré, tak posílají na zvláštní uzt. A tam jsem byla taky dvakrát a bylo to dobré 😉 😉

svatule
12. pro 2011

@majka12 děkuji za uklidnění, já právě s malou nebyla, tak mě to zaskočilo, je fakt, že pan dr sám říkal, že to může být dobré, že jen chce aby to raději viděl přímo kardiolog...
pak napíšu, jak jsme dopadli 🙂 jen nevím, zda to zítra stihnu, musím malou odvézt našim, pak na kardio a pak do večera do práce...to bude den 🙂

majka12
12. pro 2011

@svatule napiš, ale bude to určitě dobré 😉 Oni třeba nejsou vidět dobře průtoky krve, ale je to tím, že se srdíčko pořád ještě vyvíjí a může být ještě nedovinuté úplně na ty týdny. Já byla právě kolem 20.týdne a potom znova 23.týden a to už bylo všechno vyvinuté jak mělo být. 😉 Teď s druhým jsem taky nikde nebyla-. 😔

beritek
12. pro 2011

Ahoj! 🙂 Všem těhotným gratuluji, všem netěhotným držím palec-jednou nám to vyjde! 🙂

svatule
13. pro 2011

Ahoj holky, tak výsledek je špatný, transpozice velkých cév, v pátek půjdu na amnio, zda to náhodou není Down, ale vypadá to, že to je izolovaná srdeční vada. Mimčo bude muset po porodu na velkou operaci srdce, takže rodit budeme v Motole, pokud teda vše dobře dopadne...
Tak uvidíme

majka12
14. pro 2011

@svatule to je mi líto ☹ ☹ A nemůže se to ještě srovnat vývojem? 😕 😢

svatule
15. pro 2011

@majka12 bohužel už to nejde, jedná se o vývojovou vadu, prý vzniká už těsně po početí, není přesně prokázáno proč ☹ Ale naštěstí pro prcka a pro nás, pokud plodovka neprokáže jiný problém(jakože by snad neměla, máme negativní screening 1.trimestru, triply a i utz 20tt je jinak ok), tak se to dá řešit po porodu operací, která to úplně "spraví" Tak teď jen s manželem doufáme, že ta plodovka fakt bude v pořádku 😵

majka12
15. pro 2011

@svatule pokud testy nenaznačily jiný problém, tak držím palce, ať je plodovka dobrá. 😔 Držím palečky a pevné nervíky 😔 A dej vědět až budete mít výsledky.

svatule
21. pro 2011

tak holky, mimčo nemá žádnou chromozomální odchylku, jde jen o to srdíčko, tak jsme rádi, i když vstup do života bude mít těžší, doufáme, že si to vybojuje, přeji všem krásné svátky a pohodový rok 2012, pak dám vědět, až budeme mít kompletní výsledky a zprávy z kardia

majka12
21. pro 2011

@svatule tak to je dobrá zpráva 😎 😉 Určitě to zvládne a pak už bude zdravé jako řípa 😉

kocka5
22. pro 2011

Hojte ženy,
@barakara
@lera
vůbec nejste samy.....já taky pořád nic..... v podstatě se snažíme 10 měsíců s tím, že jsem měla menší chybu.....že cyklus trval i 52 dní.....ale už se to spravilo na 30. Ale v podstatě šancí byla půlka:-/

@majka skvělé, že nás tu pořád držíš😀

Na žádných testech jsme zatím nebyli....... nechávám to na příští rok.......duben-květen

barakara
28. pro 2011

ahoj holky, jak se vsechny mate?
Jen jsem prisla nakouknout a poprat vsem to nejlepsi do Noveho roku, netehotnym brzke otehotneni a tehotnym hladky porod!
Mejte se moc hezky!

@svatule tak to je celkem dobra zprava.

@kocka5 mno nejak nam to trva, ale verim, ze 2012, co se plozeni tyce pro nas bude uspesny 🙂

maximka33
29. pro 2011

ahojky, taky ještě nejsem těhotná! no jo, snad to vyjde příští rok. a když tak vyšlu partnera na vyšetření, já už mám vše za sebou.

majka12
1. led 2012

Ahojky 😉

já přeju všem do nového roku hodně úspěchů a ráda si počtu dobré zprávy. 😵 😵 😵 Tak mě nešetřete 😉

Jinak já budu každým dnem rodit a na druhý zázrak už se těšíme. 😎

svatule
2. led 2012

Ahoj holky

přeji všem do roku 2012 vše nej, hlavně hodně zdraví a ať vyjde to, po čem toužíte!

Ve středu jdeme na kardio a genetiku, tak pak budeme chytřejší, napíšu, jak to dopadlo.

@majka12 držím pěsti, aby porod byl pohodový a vše proběhlo v pořádku, jsem zvědavá, kdy se malý rozhodne 😉

svatule
5. led 2012

ahoj holky, kontroly jsou za námi, tak máme vše v pořádku, "jen" přehozené cévy na srdíčku. Takže operace bude po porodu nutná, naštěstí se jedná o izolovanou vadu, pan dr je velký optimista, úspěšnost je takřka 100% a dítě prožije normální život, dokonce i ten vrcholový sport se dá, což by nám teda nechybělo 🙂
Jsem už vedena jako riziková, musím vydržte co nejdýl, ale snad to problém nebude, sice občas je to s malou náročné, ale v pohodě.

Tak se držte a čekám na dobré zprávy 😉

lucija
6. led 2012

Nazdárek holky 🙂
Taky se hlásím jako netěhotná, holt letos musíme zabrat 😉

@svatule to mě mrzí, že máte takové problémy ☹ Určitě to bude všechno v pořádku 🙂
My asi v lednu půjdeme už někam odborněji. Zítra to mám dostat, tak až ms přejde, objednávám se k dr a uvidíme. Teď jsem tam dlouho nebyla, domluvily jsme se na pauze do ledna. V prosinci jsem začla pracovat v Tescu, takže už je i míň času na PC.
Tak holky, vše nej v novém roce a ať se nám letos vše zadaří a rodí se zdravá miminka 😵

@majka12 tak co? Už jsi v porodnici? 😵

andys
7. led 2012

Ahoj holky,
muzu se pridat? 😉 Je mi 32 a uz se rok snazime a stale nic ☹ .... muj gynekolog je moc fajn, ale do roka neuspesneho snazeni se mnou nechce nic delat 😉 . Ale ted v lednu uz je to rok, tak v unoru pujde pritel na spermiogram a ja si taky znovu zajdu.

A co Vy, jak jste na tom? 😉

maximka33
7. led 2012

@andys ahoj, tak to jsme na tom podobně. já si vyprosila něco na nepravidelný cyklus, i hormonální profil. jinak jsem v pořádku. ale nevím, co by mi doktorka navrhla sama, po roce snažení asi nic..

barakara
7. led 2012

ahoj holky, to sem rada, ze se to tu trochu rozjelo.
Nas cekaji tri kola stimulovaneho IUI, tak opravdu davam tomu roku 2012 dost nadeji.

@lucija ahoooj zdravim, Tebe sem tu nevidela vecnost, k praci gratuluju.

@andys urcite se pridej. My sme sli k doktorovi uz asi po trictvrte roce, ty vysetreni totiz dlouho trvaj, hormonalni profil se dela na ruzne hormony v ruznych castech cyklu tak je lepsi to asi resit driv a to vic kdyz uz je ti pres 30.
My ale zijem v UK a temer vse resime tady a trva to tu jeste dyl nez v Cechach.
Jinak my uz se snazime trochu dyl a prosli sme ruznyma testama a vicemene na nic zavaznejsiho neprisli.

kocka5
13. led 2012

Hojte,
docela mám nutkání se přesunout jen tak z hecu nejlépe do diskuze......... rok 2012 povede se to. 😀
Dělám si srandu. Neopustím Vás😀

Stále to nějak moc neřeším.........u nás ten kdo tlačí na pilu je MM. Čekám do toho dubna........aby to bylo cca rok snažení. Věřím, že když jsem předtím byla těhu v dubnu...mohlo by tam být nějaké plodnější období-D A pokud ne tak to budu řešit.

Mimochodem, to nejde se nechat vyšetřit a říct, že chci umělé? Nevím, jak to probíhá.