Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

campi
27. únor 2008

Ja myslela, ze treba litate k rodine nebo tak... Poradit nedokazu, vsechno by vyznelo blbe, treba Ti pomuze nekdo se stejnou zkusenosti. Vubec se ale nedivim, ze jsi down.

Nechci byt netaktni, jste oba zamestnani? Neznam socialni pomery v Izraeli, neni mozne odejit za praci treba do zahranici? Jestli mimino chcete a v IVF vam brani "jenom" penize, tak opravdu neni mozne to resit?

janazizraele
27. únor 2008

Otázka není jen v penězích,my oba pracujem.Problém je spíš v byrokratickým aparátu,ale nebudu Tě nudit,já vím,že mi pomoct nedokážeš.Promiň,jestli se kvůli mě cítíš špatně!

nejbe
27. únor 2008

jani, já myslím, že campi se jen snaží poradit, nikdo nezná tvojí situaci. já vůbec ne, do té diskuze jsem se ještě nedostala

janazizraele
27. únor 2008

Já se asi do "koníka" přihlásila zbytečně,protože,jak jsem pochopila,moje situace je fakt beznadějná.Jenom všechny uvádím do rozpaků a cítěj se kvůli mě hloupě,promiňte,asi to fakt nemá smysl. ☹

vm72
27. únor 2008

Jani,jak tak čtu-Tvůj(váš) problém bude asi hlavně v tom jak jsi psala-byrokratickým aparátu...Kdyby jsi byla tady v čechách,hned by se to mohlo přes IVF začít řešit...A můžu se ještě zeptat na tu adopci? Tam u vás se za ni platí?

nejbe
27. únor 2008

jani, vždyť tady můžeš alespoň svůj problém probrat, nás tím určitě nenudíš.

janazizraele
27. únor 2008

Platí,ale spíš jde o to,že my jsme málo finančně zabezpečený na to,aby nám někdo dal dítě.Prej těžko zajistíme dobrý podmínky.Teď se tady ale asi změní zákony,tak doufám,že budeme moct udělat umělý oplodnění,doufám! 😀

vm72
27. únor 2008

Strašně moc bych Ti přála aby Ti to vyšlo!!!

evikmi
27. únor 2008

Jani,uvidíš,že se to brzo podaří....a budete mít krásnýho capartíka 😉

janazizraele
27. únor 2008

Díky sestřičko! 😵

campi
27. únor 2008

Nejsi tu spatne, kazda mame svy problemy, nekdy se sejdou lidi, ktery jsou na tom podobne, resi momentalne podobny veci, tak utvori skupinku nebo si jenom ctou. Pochopitelne si musis vyhodnotit sama, jestli ti konik spis pomaha nebo te depta. Je to super psychoterapie, vetsina z nas asi ani nechce zadnou radu, spis se vypovidat a dostat to ze sebe. Ale taky to dost zabira cas a asi bychom na miminkovani tolik nemyslely, kdybychom o tom porad nekrafaly.

Promin, ale to, co pises, je presne priklad relativity nestesti. Kazda z nas ma pocit, ze je zivot nespravedlivej, ale kdyz ted ctu kousky tveho pribehu, tak si pripadam az skoro trapne, ze si tady stezuju... Ale zase to prosim nechapej tak, ze ti naznacuju, at nepises.

Ja si proste trvam na tom, ze ve 30 nejsi stara a taky nebudes celej zivot chuda. A s manzelem si rozumite?

janazizraele
27. únor 2008

S manželem je to skvělý,milujem se čím dál víc! 😵

campi
27. únor 2008

Taky drzim pesti, at Ti to vyjde! A pokud ne, tak urcite najdes neco jineho, co te udela stastnou. Vzdyt bezdetnost neznamena, ze jsme nejaky min hodnotny lidi..

evikmi
27. únor 2008

holky,já jsem ségře-Jance z Izraele 😉 poradila,at se zkusí sem přihlásit,že jí to pomůže...aspon psychicky....a zdá se,že byste jí fakt mohly dodat trochu optimismu....kterej jí taaaak chybí

promin,Jani,musela jsem tě "prásknout" 😉

campi
27. únor 2008

Tak vidis, jsou zensky, ktery nemaji ANI chlapa. To je ta relativita nestesti. Ja bych se obcas fackovala, kdyz si stezuju kamaradce a pak si uvedomim, ze ona je single a k diteti ma tedy jeste dal nez ja.

janazizraele
27. únor 2008

Já si i chci spíš vylít srdce,než hledat poradce.Jak chápeš,za 10let jsem se těch radilkynů naposlouchala ažaž! 😉

campi
27. únor 2008

A mas i super sestru🙂.

Konik je moc fajn, je teda navykovej, ale na rozdil od spousty jinych internetovych diskuzi sem nechodi zadny provokateri, kteri by z tebe delali blbce nebo se ti vysmivali. Popiseme si tu svoje starosti i radosti, nektere pribehy jsou smutne, ale jine davaji nadeji.

Pry tu je jedna snazilka, ktere nepomohlo ani nekolik IVF, mela vajicka od darkyne, to taky nezabralo a potom - zazrak - otehotnela prirozene, ani nevi, jak je to mozne.
Ono IVF taky neni vselek, vypada to jednoduse, ze si zajedeme na kliniku a nechame si mimino vyrobit.. Urcite to zvysuje sance, ale taky neni dobry ho brat jako jediny reseni.

janazizraele
27. únor 2008

Ty znáš mojí sestřičku? 😲

evikmi
27. únor 2008

campi...děkuju....ale sestřička to asi ví...my se trápíme tak nějak obě ☹

janazizraele
27. únor 2008

Díky,Ewiko,já fakt vím,že IVF není poslední instance,daleko ne!

campi
27. únor 2008

To uplne chapu. O tom si muzes precist v diskuzi "jak na to nemyslet". Hodne zalezi na nalade, obcas si o tech radach rada popovidam a vyslechnu si rada pribehy zazracnyho poceti a jindy mi to leze na nervy. Ale kdyz tu trochu poznas lidi, prozivas to s nima treba rok a najednou se zadari, tak je to urco povzbuzeni.

Jdu na spinning, mejte se tu hezky.

Jani, pis o vsem, co te napadne, at to ze sebe dostanes...

campi
27. únor 2008

Sestricku neznam, jenom povrchne soudim podle toho, ze te primela napsat na konika (jak se sama priznala vyse🙂)

janazizraele
27. únor 2008

Spinning,to je sportovní rybaření,ne?

janazizraele
27. únor 2008

Tak já jdu spát.

janazizraele
28. únor 2008

Tak už jsem zas tady,dobrý ráno!

aquila
28. únor 2008

Ahoj jani,nejak jsem nepochopila tvůj problém nebo jsem to nenašla, kde to popisuješ ☹ Každopádně tě zdravím do dáli 😉

konka
28. únor 2008

ahojte, jdu vas docitat...

nejbe
28. únor 2008

Ahoj Jani, koukám, že se pro tebe koník stal hodně rychle návykovej 😀 a to je dobře. Jinak spinnig je jízda na kole resp. rotopedu, ale já na tom nikdy nebyla, takže podrobné info podaj zkušenější.

calu
28. únor 2008

Ahoj holky, jak Vas tak ctu, tak se mi u Vás líbí 😅 Byla jsem v jiné diskuzi na koníkovi, ale tam to všechno otěhotnělo, tak jsem se tam necítila dobře, protože se tam začaly rozebírat spíš těhu problémy, což mě spíš deptalo. Můžu teda k Vám? 🙂

nejbe
28. únor 2008

calu jasný, holky maj někde na předchozích stránkách tabulku, tak se do ní připiš, jestli chceš.