Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
10. bře 2008

Bbrit, tak to je dobrý, ne?! Když byl včera 14, tak to může být ve st zralej! 🙂
Aquil, držím palce!!
Macc, folík praská do(!) 36 hod. po Pregnylu, takže samozřejmě může prasknout dřív...
Holky, já už jsem to tu psala, ale ještě jednou 🙂 - kromě toho, že prý ovu testy můžou zobrazit ovu i při anovul. cyklu, tak ovulaci ukazují až poté, co proběhla...

aquila
10. bře 2008

No evi to si nemyslím. Všude přece propagují, že ovulační testy tě na rozdíl od měření bazální teploty upozorní na ovu PŘED! Takže pokud jsou obě čárky stejně silné nebo ta kontrolní silnější, pak by to mělo být asi 24-48 hodin před ovulací!

georgik
10. bře 2008

dobré ranko holky 🙂
tak me dneska zacal pobolivat vajecnik, jsem 12DC tak zabehnu do lekarny a uvidim, jestli mi moji doměnku potvrdi i ovu test... 🙂 Pokud jo, drzte palce 🙂 zkusime stesti i bez dr. 🙂

aquila
10. bře 2008

No každopádně dneska se to ukáže 😉
Taky tomu nevěřím, že ovu testy jsou 100% spolehlivé. No jsem zvědavá, díky moc, že na mě budete myslet 🙂

evamik
10. bře 2008

Aquil, no nevím... Mně dr. říkal, že to je jen obchodní tah - ty hormony se tvoří až po prasknutí folíku, takže blížící se ovu prý nemůžou poznat... Já si je už vůbec nedělám, ale je to samozřejmě jen názor...

aquila
10. bře 2008

Ahoj georgik! Taky i když vím, že manželova spermio je špatné, tak nepřestávám věřit i na tu možnost, že by se nám to třeba mohlo povést přirozeně. A tobě ovu testy vycházejí?

georgik
10. bře 2008

aquila: taky si říkám, štěstí je vrtkavé a i přes špatný spg se nějaká čiperka může objevit 🙂
jj, ukazují... hlavně já ji fakt poznám i bez nich... nicméně vždycky, když mě bolí vaječník a já udělám ovu test, tak pokaždé vyšel pozitivně....

aquila
10. bře 2008

Jasně evi, však já v tom taky tápu. Nemám s tím moc zkušeností, ale co tak sleduju tady holky na koníkovi, tak píšou, že testy ukazují ovu před.

aquila
10. bře 2008

Holky a takový to sledování čípku a hlenu, to zvládáte? Já teda vůbec. Nechápu jak to někdo může poznat.

georgik
10. bře 2008

aquila: hlavně mi dr v pátek dělat utz a zatím to na dominantní folikul nevypadalo, takže přes víkend se třeba mohl jeden zdominantnit 🙂

georgik
10. bře 2008

aquila: čípek a hlen jde naprosto mimo mě 🙂 taky to nějak nezvládám rozpoznat.....

aquila
10. bře 2008

No já jsem to takhle měla minulý měsíc. Sice 5 folíků, ale žádný nezdominantněl ☹ Takže ovu neproběhla a ovu testy byly fakt čisté, po druhé čárce ani vidu.

evamik
10. bře 2008

Aquil, to je jasný, že se to může přirozeně povést, i když pravěpod. je nižší, ale vyjít to může! 😉
Hlen mi vysvětlovala dr. na imunologii, ale moc ho neřeším. Čípek vůbec, prot. už jenom ta představa, že si ho nahmatávám mě děsí! 😕

aquila
10. bře 2008

Tak to jsem ráda. Připadala jsem si jak debil, ale fakt jsem to párkrát zkoušela a zdá se mi to furt stejný. Že by se mi čípek zkracoval nebo prodlužoval, tak to je nad moje síly poznat 🙂

georgik
10. bře 2008

aquila: mě jich dr našel v každém vaječníku 6... tak uvidím... přemýšlím, jestli do té lékárny neskočím po o...

aquila
10. bře 2008

georgik, tak budu držet palce, ať jich třeba i zdominantní víc. Ale stačil by aspoň jeden, že? 😉
Taky už bych nejraděj věděla na čem jsem, ale jdu až po práci, tak ještě musím vydržet 🙂

bibova
10. bře 2008

Tak u mně zase ovu testy nějak nefungují. Nikdy nebyly čistě pozitivní. Tak měřím a sleduji čípek a hlen. Už to mám tak něja naučený.

georgik
10. bře 2008

aquila: stačil by jeden a jedna čiperka 🙂
já bych to taky vydržela, ale když mám tu možnost.... 🙂 lékárnu mám hnedka vedle práce 🙂

raadulka
10. bře 2008

ahoj holky, hezké pondělní ráno 🙂 Dneska jsem pátý den po IUI a děsně mě bolí v podbřišku, doufám, že to alespoň znamená něco dobrého 🙂

evamik
10. bře 2008

Raadulka, Ty jsi byla na 1. IUI? Mě bolelo v podbřišku i po minulý IUI, i teď, takže jsem si už říkala, jestli to nějak špatně nesnáším... Navíc mám i teplotu...

raadulka
10. bře 2008

evamik: ano, teď jsem byla na první IUI, teplotu na sobě pociťuji taky 😒 Ty jsi také po IUI?

evamik
10. bře 2008

Jj, po 2. - chci se na to příště dr. zeptat - na tu bolest a teplotu. 😒 Ale mě bolí podbřišek už asi týden... 😒

dckami
10. bře 2008

ahojky,
tak jsem volala obvoďákovi, výsledky z krve jsou v pořádku, takže zítra jdu ještě na ekg a další vyšetření. Za týden touto dobou už možná budu na sále 😒 Je to divný pocit, mám z toho strach.

Mě po IUI také pobolívalo v podbřišku, ale bohužel se to 2x nepovedlo. 😢

raadulka
10. bře 2008

A jak vysokou máš teplotu? Já mám jen lehce přes 37, což si myslím, že asi souvisí s ovu. Doteď jsem ovu neměla, takže ani nemůžu srovnávat 😠 V tom podbřišku mě bolí od zákroku ve středu, dnes je to ale citelnější..

evamik
10. bře 2008

Raadulko, já mám taky přes 37, ale to jsem nikdy po ovu neměla... - jen po IUI! Já to mám už tejden stejný, spíš lepší... 😒

raadulka
10. bře 2008

evamik: kdy budeš vědět, zda se IUI povedla?

evamik
10. bře 2008

Mám testovat 21.3., ale do tý doby, myslím, dostanu MS - mám pocit, že to tentokrát nevyšlo.... A Ty?

raadulka
10. bře 2008

Podle dr. mám testovat za 3 týdny od IUI, která byla 5.3, ale menstruaci mám dostat 20.3, takže stejně budu testovat v den MS, páč to nevydržím 🙂 Ovšem, mám pocit, že stejně budu koukat na jednu čárku, manža měl špatný spermiogram a nějak se mi to nezdá, že by to vyšlo...

evamik
10. bře 2008

Tak to jsme byly ve stejný den!! 🙂 Tak to budeme vědět výsledky zhruba stejně...

raadulka
10. bře 2008

doufejme, že jsme někde pochytaly těhu bacily a že se udrží následujících devět měsíců 😉
Víš příčinu, proč vám to nejde? My jsme zatím úplně na začátku, vím jen, že jsem neměla ovu, tak jí museli stimulovat a manža má horší spermio, jinak zatím nevíme nic....