Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
20. bře 2008

Evi klidně můžem něco vymyslet. Taky se v tom dost ztrácím. Zkus navrhnout co tam dát za data a já si s tím pohraju 😉
Jinak já čekám na MS. Měla by přijít dnes. Zatím nic, ale břicho bolí.
Kami super. Tu maličkost pro radost si zasloužíš.

evamik
20. bře 2008

Bib, tak držím palce, aby nepřišla! 😉
No já myslím, že by tam mělo být datum ovu, ev. nějaký zákrok (IUI apod.) a určitě datum očekávané MS, ale určitě by to mělo být tady, aby si to mohl každý aktuálně upravovat... Počkáme, co na to holky... 😉

bbrita
autor
20. bře 2008

jo, nápad dobrej, akorát teda fakt nevím jak to bude kdo doplňovat. ale zase na druhou stranu, kdo nebude chtít, nic nenapíše, a u ostatních budeme v obraze. Nebudeme se muset ptát kdo je kolikátej DC,...atd.

mirkson
20. bře 2008

V pondeli jsem byla na odberech krve. Na progesteron. Zatim nevim vysledky. Ted cekam a doufam.....
Zbyva mi 7 dni do menstruace. Kdyz prijde, jdu opet na odber krve ☹
Jinac jsem dost na dne. Dneska jsem se mela jit podivat na novy baracek. Prave jsem se dozvedela, ze byl vcera prodany ☹

brundik
20. bře 2008

Ahoj holky, stale fofruju v praci doma s bydlenim 😝 a tak konika flakam 😒
Kamco, tak to je super, ze mas pruchodne vejcovody 😉 Pekne odpocivej, abys byla co nejdriv fit. To povleceni je paradni, takovy vesely a jarni 🙂
Jinak jsem se objednala na ty trombofilni mutace, jdu hned po velikonocich v utery. Zase si prispim 🙂
Mirkson, tohle uz jsme zazili nekolikrat s tim bydlenim. My to resime uz strasne dlouho a bohuzel jsme prohlopili, nikdy by me nenapadlo, ze se ceny vysplhaj az takhle ☹ Ale je jasne, ze uz se nam to blizi do konce. Jsem moc rada, protoze v posledni dobe neresime nic jineho nez bydleni, na internetu otviram automaticky sreality, ikdyz se chci podivat treba na mejl, proste uz mi z toho sibe, rikala jsem manzelovi, ze az pujdu v pristim cyklu na kontrolu prolaktinu a my budem resit porad bydleni, tak me s mym prolaktinem nejspis hospitalizujou 😀 Ten stres mu totiz moc neprida, nebo teda spis prida a hodne 😖
Zitra na vas snad budu mit chvilku. Papaaa 😉

mirkson
21. bře 2008

ach jo, brundik, nemame to lehke. A pry nemame stresovat!
Snazim se soustredit na hledani bydleni. Takhle se sama oklamavam a snazim se na "otehotneni" nemyslet.

bibova
21. bře 2008

Ahoj holky 🙂
Mirksoun tak ať MS nepřijde 😉
Brundi a ty se nestresuj, nebo v tý nemocnici opravdu skončíš! Já už takhle zkolabovala. Bylo to z pracovního stresu, ale vysledek je ten samý. Už to podruhé zažít rozhodně nechci. tak se snaž být aspoň trochu v klidu.
To se mi to hezky jiným radí 😅 ale sama se tím občas nedržím.
No ale já se s vámi na pár dní loučím. Jedeme na chatu a nebudu na netu. V pondělí se ukážu.
Přeji Vám klidné a pohodové Velikonoce 😉

brundik
21. bře 2008

Ahoj holky 🙂 Bibo, ja vim. Myslim, ze jsem stresu odolny cloveka a hlavne me vsichni nazyvaji optimistou a pohodarem, vzdycky jsem si rikala, jak vsechno dobre snasim, ale ted se mi to tak seslo a citim se z toho vycerpana. Ale ted budou velikonoce-jedeme do Krusnejch, tam vypnu 😵 Chteli jsme na kola, vypada to spis na bezky, ale to jsme si prali 😵 Aspon neco nam vychazi 😉
V praci jsem zabordelila dulezity papiry, nemuzu je nikde najit, takze dnesni pracovni dobu asi prohledam 🙄

evamik
21. bře 2008

Brundi, třeba to aspoň zafunguje jako "nesoustředění se" na otěhotnění... 😉 Ale fakt radši trochu uber... 😅
Bib, tak hezký Velikonoce!! 🙂

brundik
21. bře 2008

Evi, kdyby to takhle melo fungovat, tak bych behem prvniho snaziciho roku tehule byla. Je jasne, ze je u me zadrhel a bez pomoci to nepujde ikdybych se tisickrat nesoustredila 😒 Ale je to poradne rozptyleni, to teda jo 😀
Vy jste zlaty holky 😵 Ja zvolnim, slibuju, uz zitra vsechno vypoustim z hlavy, budu sportovat, vecer budu s kamaradama hrat hry, popijet vino nebo pivo, budu relaxovat. Uz se na to tesim 🙂
Bib, ty uz jedes ted na chatu, aha, tak krasne Velikonoce a hodne koledniku 😀 😉

raadulka
21. bře 2008

ahoj holky, tak si tu tak čtu, co s vámi provádí hormony...beru utroš a už jsem naprosto nesnesitelná, je to hrůza, měla jsem poslední čtyři kuličky, ale už jsem včera začala stávkovat a neberu ho...stejně cítím, že přijde MS a mimi nebude 😒

bbrita
autor
21. bře 2008

Ahoj holčiny! Přeju krásné velikonoce všem. My zůstáváme doma, protože jsem nic nevymyslela, kam by jsme jeli. A tohle je vždycky bohužel jen na mě... 😠 Tak snad vyjde aspoň nějaká procházka, i když ten sníh za oknem mě fakt děsí...

evamik
21. bře 2008

Bbrit, já jsem ráda, že zůstáváme doma - venku je tak hnusně! Fuj! 🙂 Půjdeme max. do kina a na návštěvy!

bbrita
autor
21. bře 2008

já bych nejradši jela někam na nějakou malou chaloupku, kde se topí v kamnech. Přikládala bych dřevo a koukala se z okna ven. Prostě jen takovej relax..... To je můj sen už několik let. Chtěla jsem někam takhle na Silvestra, ale to už nebylo možný sehnat. Prý se to objednává v létě... Tak to mě teda nenapadlo. Nejlepší by bylo mít někoho známýho s takovou chaloupkou..... achjo. Sem se zasnila... 😵

dckami
21. bře 2008

hezké ráno,
tak já jsem se vrátila od obvoďáka, potřebovala jsem se nahlásit po propuštění z nemocnice a domluvit se na vycházkách. Manža příští týden nebude 2 dny doma a tak potřebuji odvést malou do školky. No to jsem si dala Už jsem si myslela, že vše zvládnu, ale teď jsem ráda, že jsem v klidu doma. Bolí mě podbřišek a ramena, stále mám v sobě ten plyn a nemůžu se toho zbavit, bolí to jako čert. Jdu se převléknout a lehnu si.
Po dnešní noci jsem jako zmlácená, Eliška měla zlé sny a po dlouhé době spala s náma v posteli, přišla po půlnoci . Já jsem se díky tomu moc nevyspala, ona se hrozně převaluje a roztahuje, já se bála, aby mě nekopla do břicha.... 😨

Na velikonoce budeme doma, počasí je nanic, chaloupku sice máme nedaleko, ale co bychom tam v této zimě dělali 😕 , trvalo by celý den, než by se to vytopilo, takže zůstaneme doma.

Hoky, my sháníme pronájem chaty nebo chalupy pro 3 rodiny s dětmi-6 dospl. a 4 děti, chceme jet na kola od 8.5. na prodloužený víkend. Nevíte o něčem?Vařili bychom si sami.

bbrita
autor
21. bře 2008

holky, kde jste kdo..?? ☹

Tak já jdu teda uklízet.... 😖 😖 😖

evamik
21. bře 2008

Bbrit, neee, to nedělej!! 😀 To je největší ztráta času - stejně bude zase za chvíli bordel, ne?! 😉

bbrita
autor
21. bře 2008

no, právě.... Tak jsem zatím jen vyluxovala. Ještě budu muset udělat koupelnu, tu můj miláček odmítá. Jinak pomůže se vším.
Eviku, jak Ti je? už jsi dobrala ty hormony?

evamik
21. bře 2008

Bbrit, už jsem je přestala brát, takže čekám na MS! 😒

bbrita
autor
21. bře 2008

Já začala ve středu s Utrogestanem. Včera jsem byla jak přejetá, tak jsem skoro celej den ležela. Dnes už je to dobrý. Nejhorší je ten odpolední. Mám psanej 3x1, ale co jsem se tak dívala okolo, spíš ho holky berou 2x denně

evamik
21. bře 2008

Do kdy ho máš brát? A zavádíš ho, nebo jíš? 🙂 Taky jsem spíš slyšela 2x, ale to už je podle mě jedno, jestli 2 nebo 3... 😅

bbrita
autor
21. bře 2008

v letáčku píšou 2-3 tbl. denně. Já ho teda zavádím a jsem tomu ráda. nedovedu si představit, co by to se mnou dělalo, kdybych ho jedla. Já ty hormony nějak těžce nesu. clomík jsem taky brala zatím jen 1tbl.denně, i když mi dr. napsal 2 a bylo mi teda fest zle. No, hlavně, že snad (doufám) jsem po něm měla ovu.
Jo, ten Utrouš mám brát 6 dní (20-25DC)

evamik
21. bře 2008

Tak držím palce, ať to aspoň k něčemu je! 🙂

bbrita
autor
21. bře 2008

díky, díky 🙂

A Ty co? kolikátej jsi DC?

brundik
21. bře 2008

Cas v praci se mi nachylil, co jsem hledala jsem nenasla, budu pokracovat v utery 😒
Preju krasne Velikonoce a primerene vysupani 😉
Mejte se nadherne 😎 🙂

evamik
21. bře 2008

Brundik, taky krásné Velikonoce! Já teda doufám, že mě nikdo nevyšupe! 😉
Bbrit, jsem 29 DC.

dckami
21. bře 2008

holky, tak já mám doma malého maroda. Elí přišla ze školky zelená jak sedma 😒 , kašle a má teplotu. Dostala nurofen a leží, tak jsem zvědavá, co z toho bude. 😖 😖 😖

dckami
23. bře 2008

ahoj,
kdepak jste celý víkend?
Musím se pochlubit, mám obarvená vajíčka, letos jsou originální, koupila jsem nějaké mramorové barvy, dělá se to v rukavicích - na ně se makape trošku barvy, mohou se i kombinovat různé barvy a poválí se to v rukou. Vznikají zajímavé vzory. Vajíčka jsou nádherná, Eliška mě natáčela na kameru, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo...

Jinak je mi stále lépe, i když mě začínají pobolívat záda - mám to ale dostat, takže to bude k tomu 😒

brundik
25. bře 2008

Ahoj holky 😉
Vite jak jsem se mela o velikonocich a jak dopadl muj relax? V sobotu jsme odfrceli do Krusnych hor a celou nedeli jsem prozvracela a pros...a, takovou strevni chripku uz jsem dlouho nemela. Manzela to chytlo v mirnejsi podobe o 12 hodin pozdejc. Nastesti uz to snad nikdo z kamaradu neodnesl, byla tam i tehulka a miminka. Na velikonocni pondeli jsme si dali rekonvalescencni prochazku, ikdyz podminky na bezky byly idealni a me to moc mrzelo, ze na ne nebyla sila ☹ Jeste ted se davam do kupy, co se tyka jidla, vzdycky kdyz neco snim, tak mam zvlastni stavy, pomalinku najizdim na normalni stravu. Takze takhle 😒
Dnes rano jsem byla na te genetice, nebyla sestricka, tak mi krev bral sam primar, moc prijemny byl, ale krev asi nebral uplne bezne, samotny odber nebolel, ale ted mam pri napnuti ruky takovy hnusnmy pnuti a dela se mi tam pekna modrina.
A do toho v praci hromada veci- klasika, nestiham 😒

evamik
25. bře 2008

Brundik, tak to je mi líto! 😒 Já jsem si tedy taky neodpočinula - potřebovala bych, aby ty Velik. trvaly tak měsíc! 😅