Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
20. led 2009

ahojky,
tak já mám doma marody - nejenom že manžel je od konce roku na neschopence s přetrhanými vazy a nohou v sádře, ale marodí i holka. Od včrejška kašle, dnes jem jí vyzvedla z družiny, oči měla jako králík, teplotu 38,3 st., před chvílí už 38,6 st. Dala jsem jí nurofen a je v posteli. Za chvíli půjdu na neschopneku i já - to bude doma "ponorka" 😀 . A potom ta výplata 😠 .

romcca
21. led 2009

Dobré ráno dámy,

včera u mě podle všeho proběhla ovulace. Bolely mě prsa, píchalo mě v podbřišku, ovu test tam cosi ukázal. Celkově mi bylo docela mizerně, celá ubulená ukňučená (jak jsem vypozorovala, tak toto jsou u mě typické příznaky ovulace 😠 chuť na sex 0...). Večer jsem manželovi navrhla, že bychom se mohli pomilovat. Neměl náladu.
Následně jsem celý večer prořvala. No zkrátka psycho drámo.

Dámy, takhle to opravdu nejde, vždyť z toho zblbnu....

monajs
21. led 2009

Romčo,promiň,omlouvám se,ale normálně jsi mě rozesmála.Je to ode mne hnusný,a ty jsi k tomu nešťastná.Ale jak píšeš: chuť na sex 0-navrhla jsem pomilování-neměl náladu.Prostě jsem se musela smát.Promiň. ☹

A nemysli na to,to je fakt k zbláznění 😝 Ale nemysli na to,že?Coopak to jde?! Já zkouším ovu testy a pořád nic.A to mám 16 DC.Bd moc piju a nic se neukáže,nebo jsem magorka 😝

romcca
21. led 2009

Milá Mončo,

jsem ráda (bez ironie), že jsem Tě pobavila. Když se na to dívám s odstupem, tak je to opravdu vlastně směšný.

Jenže jsem totálně v pytli. Po 2 měsících intenzivního sebepozorování jsem zjistila:
1. během ovulace jsem nervově labilní a na sex paradoxně moc chuť nemám
2. ovulaci (alespoň je to moje doměnka) mám velmi krátkou, takže ta šance se smrskává do krátké doby
3. bez ovulačních testů jsem v pytli, protože mám každý měsíc jinak dlouhou periodu, takže pokaždé to období větších šancí připadá na jiný DC v měsíci.
4. Ovulační testy jsou taky psycho, protože včerejší a předvčerejší pití/nepití/pití/nepití je taky pěkně na budku, celý den mi bylo blbě a divně, bolela mě hlava (to vždycky když málo piju). Násobí se to zkoumáním bradavek, hlenu a jiných blbostí - to už je na celovečerní komedii.
5. Shrnuto podtrženo: vzhledem k mému psychickému stavu a frekvenci našeho milování v mých 32 letech spíš čekáme na zázrak než se snažíme. Obávám se však, že takhle ten zázrak nepřijde.

Holky, poraďte jak se z toho nezbláznit? A prosím neraďte mi, JAK NA TO NEMÁM MYSLET!!!!! 🙄

K ovu testům mám následující:
Dvě stejně silné čáry jsem neměla nikdy. Testovací je vždycky trochu slabší než kontrolní. A bjevila se minulý měsíc 1 x, tento měsíc 2 x (13 DC večer, 14 DC kolem poledne, dnes, 15 DC dopoledne spíš jen stín, takže už je to pryč) - z toho vyplývá, že je potřeba, když se objeví nějaký náznak, otestovat třeba 2 x v jeden den. Nepiju 3 hodiny než si test udělám. Určitě to má vliv, jak moc je moč koncentrovaná.

Mončo, jak dlouhý cyklus máš?

dckami
21. led 2009

Tak mám po utz kontrole - mám tam pouze 5 foliklů (2+3) na každé straně, opu v pondělí. Folíky jsou moc veliké 16-19mm, tak mám snížnou dávku Puregonu, začínala jsem dávkami 250-225-175-175 - dnes pouze 25 jednotek a zítra také. V sobotu pícháme Ovitrelle a potom uvidíme... 😉
Mám napsanou neschopenku od pátku, holky, ale dle nového zákona o nemocenském mohou být vycházky pouze 4 hodiny denně!!! , tak že pokud nám to vyjde a budeme mít //, tak celé těhu máme být doma??? Hrůza, jsem pěkně nas***á.
😖

romcca
21. led 2009

dckami: Ty budeš na neschopence po celou dobu těhotenství???

dckami
21. led 2009

Pokud e to podaří, tak ano. Dělám ve státní správě, pracuji s lidma ( sociální případy, nezaměstnaní) , nemám zapotřebí od nich dostat chřipku atd. Před vánocema jsme tu měli holku s infekční žloutenkou - hrůza. 😖

romcca
21. led 2009

Aha. Tak to jsem nevěděla.
Já pracuji taky s lidma, ale nevidím důvod, proč bych měla být doma, pokud bych neměla jiné obtíže. Chřipku můžu dostat i v mhd nebo v obchodě.
Vycházky 4 hodiny denně se mi zdají dost. Vždyť pracovní neschopnost by měla indikovat nemoc, ne?

romcca
21. led 2009

HLAVNĚ MĚ TEĎ NEUKAMENUJTE, JE TO VĚC NÁZORU, DÁMY 😉

beranek
21. led 2009

Ahoj Romcco, tvé příspěvky mi příjdou jako bych je psala já, viz ten v 15.25 😅 Na jedné straně je mi smutno, ale na druhé se směju od ucha k uchu, protože mám naprosto stejné pocity 😉 😀
Připadám si jako blázen, když hledám příznaky něčeho co není. Už si říkám, že příští měsíc přestanu myslet na dny, ovulaci, testy atd. a prostě nebudu myslet na nic. Je to zvláštní, ale první těhu se mi přesně takto podařilo. Po několika měsících zbytečného čekání, po velkém množství vyhozených testů v koši, o penězích nemluvě, jsem si řekla, že přestanu blbnout a začnu se chovat normálně, odjeli jsme na dovolenou, kde jsme si užívali volna, změny prostředí a vůbec jsem si nevšimla, že nepřišla MS, což je u mě nezvyklý jev, pak jsem si vzpomněla a koupila test a měla //, nevěřila jsem vlastním očím 😀
Celé těhu jsem byla v práci a neměnila bych, naopak, vůbec jsem si nepřipouštěla nějaký problém, neměla jsem čas myslet na možné problémy, takže doporučuji 😉 Ale zároveň jsem neměla sebemenší problém...

beranek
21. led 2009

A taky každý měsíc spíš čekáme na zázrak než bychom se snažili...

dckami
21. led 2009

s tou neschopenkou je to tak, že v CARu ti jí při OPU napíší automaticky. Každé těhotenství po IUI či IVF se bere jako rizikové s nechopenkou od začátku do konce. Já to beru tak, že si to vymodlené mimi nenechám nikým vzít, stresy v práci mi za to nestojí.....

Když jsem čekala Elinku, tak jsem byla v práci do 7. měsíce těhu, potom začaly problémy a necelý měsíc jsem byla na PN, potom již na PPM.

romcca
22. led 2009

ahoj beránku,
už jsem taky měla rady, abychom odjeli na dovolenou. Na svatební cestu jsem si sebou vzala krámky, jinou dovolenou jsme za poslední dobu neměli.

Každopádně, nakonec jsem včera vydedukovala, že ovulace začíná nějak chvilku po pozitivním ovulačním testu a to vejce taky nějakou dobu žije, tak jsem manželka včera doslova "ojela". Myslím, že se mu to i líbilo, budeme to muset praktikovat častěji.

😀

Co se týče práce, pokud nejsou obtíže, tak nevidím důvod zůstávat doma, také to tak plánuji. Notabene, jako OSVČ si ani nic jiného nemůžu dovolit, a upřímně ani nechci pokud to nebude nezbytně nutné. 😉

Holky, přesně za 2 týdny budeme mít doma štěňátko!!!

semy.cz
22. led 2009

ahoj holky..tak s ezase hlásím po delší době..u nás bohužel malá pauza, jelikož se teď už víc jak týden léčím se zámětem močových cest..a nelepší se to..čekám te´d na návštěvu na urologii, takže snažilkování zatím neriskujeme...nejspíš budu brát další antibiotika.....☹

romčo jakého budete mít pejska??.....

já si te´d trošku hraju s videem doma..tzak jsem udělala včera klip:

https://www.youtube.com/watch?v=fHw0yWgMR6s
romcca
22. led 2009

semy: flat coated retriever

Hezký vy máte 2 pejsky? Super 🙂

beranek
22. led 2009

Romcco, je mi jasné, že je třeba manžela někdy "znásilnit", jinak by nic nebylo... 😀 Úplně tě chápu 😅

semy.cz
22. led 2009

romčo..no dva..akorát je mám u rodičů....mají baráček a psi tam jsou zvyklí...jsem je nechtěla tahat do paneláku..a manýžel doma psi moc nemá rád.....a u baráčku s emají určitě lépe....🙂

romcca
22. led 2009

semy to je škoda. My máme baráček, takže pejsek může být přes den taky na zahradě. Ale spát bude doma, ne venku.

monajs
23. led 2009

Ahoj holky 🙂
Romčo,teda znásilnit manžela 😉
Já tenhle měsíc tomu mému vždycky říkám: " POJĎ" a on "JÁ NECHCU"- já "ALE JÁ CHCU"chytnu za ruku a odvleču do ložnice,a hotovo! 😀

Jinak cyklus mám totálně nepravidelný.Bez injekce tak 35-50 dní.Tak pokud zrovna nemám nějaké léky tak chodím 17 DC na injekci.Pak si počítej den ovulace 😠 😖

Holky jdu do hajan,měla jsem noční.
pa

romcca
23. led 2009

Ahoj mončo,

no pokud to podle mě je nepravidelné, tak jedině podle ovulačních testů. Ale jestli chodíš na injekce nebo bereš léky, tak to podle mě nejde poznat ani podle těch testů 😕

semy.cz
23. led 2009

romčo..no naši psi mají největší bodu...je to garáž přímo v baráku, takže teplíčko a prostoru hafo..a kdykoliv si můžou jít ven....🙂
až budeme mít baráček tak si pak vezmeme, jestli mě je naši ještě dají... 😀

romcca
25. led 2009

semy - tak my zas nemáme garáž, takže vlastně jiná možnost stejně není. Asi mu postavíme boudu, kdyby přes den pršelo nebo tak, ale tito psi jsou tak společenští, že venku nebudou, zatímco my budeme doma, tak to prostě je.
Aspoň nebudeme s manželem sami 🙂

Co nového holky?

dckami
25. led 2009

hezký večer,
jdu vás pozdravit než půjdu do postýlky, stejně asi jen tak neusnu 😔 , zítra mě čeká OPU a jem z toho pěkně nervozní....

monajs
26. led 2009

Ahoj,
dckami-držím palečky ať máš samé pěkné vajuchy 😉

romcca
26. led 2009

Ahoj holky,

tak další těhotná v mém okolí - ty holky se na mě snad domluvily!

dckami
26. led 2009

aho kočky,
tak hlásím že i já to mám za sebou, odsáli mi 5 foliků a mám 5 vajíček. Teď budeme pouze čekat a volat, zda bude PK. Tak ležím, břicho mě trochu bolí, ale nejhorší jsou žíly - nemohly mi píchnou kapačku, protože mám špatné neviditelné žíly, tak mám rozpíchané obě ruce na zápěstí i na předloktí. Bolí to i připsaní na pc. Tak toho nechám. ztaím páááá. 😵

monajs
29. led 2009

Ahoj holky,
dckami,tak moc moc držím palce.Ty žíly,to je hrůza co,já to mám stejně a ještě ke všemu mám žíly jenom na jedné ruce.Na druhé se asi ztratily. 😉
Tak dej hned potom vědět 🙂

dckami
29. led 2009

ahojky,
tak máme 4 mimi v mističkách, zaplatili jsem si PK a zítra si pro ně jedeme. 😉

lenkacar
29. led 2009

dckami tak ti budu držet pěstičky..kolik jich dáte?

beranek
29. led 2009

Ahoj holky 😉
Dckami, taky budu držet palečky a čekat na pozitivní zprávu 😉