Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

monajs
4. dub 2009

To nic Romy,to bude dobrý 🙂

Holky,tak mám 2 embryjka 😀 😵 .Tak jen vydržet těch hnusných 14 dní a pak se uvidí.Dnes i první injekce Clexanu- pěkně štípe potvora 😠

dckami
6. dub 2009

Monajs, držím palečky, aby to tentokrát vyšlo 😵. Na co je ten Clexanu.... 😕 To vůbec neznám. Máte i nějaké mrazáčky?

Romco, nesmutni, probereš to s dr. a třeba tě pošle rovnou do CARu. Vám nevyšel 8. měsíc, nám se nedaří skoro 3 roky 😢 ....

monajs
6. dub 2009

Dckami díky.
Clexan jsou injekce na ředění krve.Mám to kvůli trombofilním mutacím,které mi zjistili.ale stejně si nejso jistí jestli mi to vůbec pomůže.snad jo 😀 A máme tentokrát i 2 mrazáčky

dckami
6. dub 2009

Hurá, hurá...tak odpočívej a podávej zprávičky, jak ti je.

U nás žádné změny,jsme v práci a nestíhám číst MK. Kncem týdne NEčekám MS, tak uvidíme, jinak v květnu jdeme znova na ivf.

romcca
6. dub 2009

Já vím holky....
tak zlomte vaz.

dckami
6. dub 2009

Jojo, mám nějak blbou náladu, manžel kouká na Saturnina - já ten film přímo nesnáším 😖, tak jsem uklidila v kuchyni, pověsila prádlo a jdu do sprchy. Začalo mě pobolívat břicho, takže mrcha mě zřejmě nemine 😢...ááách jo.
Dobrou 😔 .

monajs
8. dub 2009

Ahoj,
dckami,tak co,jak je?Myslím na tebe.
Mám pořád bolestim v podbřišku a nafouklé břicho.Ach jo,furt nějaké problémy.

dckami
8. dub 2009

Mony, a nemáš OHSS? 😕

monajs
8. dub 2009

No asi jo,tak mám hodně pít a jíst bílkoviny.Pokud se to nezlepší,tak šup na kontrolu.Jenže se nám rozbilo auto a vlakem nebo autobusem to nedám není to sice nějak dalekop,ale přece.Skusím zítra mojeho gynekologa u nás.Stejně mu musím dát zprávu z Caru a další papíry z vyšetření.Snad to neublíží mimískům a aspoň 1 se uchytne

dckami
13. dub 2009

hezké velikonoce 😵 .

Tak co je vás nového, Monajs?

Já jsem do dneska dostala 😢 , ách jo. a tro jsem si dělala naděje, že se IUI podařila. MS jsem čekala v pátek, nic, malinko špinit jsem začala včera, v noci nic, ráno jsem se testla 😖 a bylo to jasné - pouze / 😢 😢 😢. Odpoledne seto rozjelo... Takže v květnu mě ivf nemine.

beranek
13. dub 2009

Ahoj holky, chci vás tady jen povzbudit 😉 My jsme měli začátkem března velké a nečekané překvapení, jak vidíte v mém profilu....

monajs
14. dub 2009

ahoj holky,
Dckami,to je mi líto ☹ Ale máš trošku naděje na květen 🙂
Já mám v sobotu testovat,ale pořád mě nějak pobolívá břicho jako před MS,tak jsem to už tak dopředu trochu vzdala.Naděje je do soboty,ale už tomu moc šancí nedávám.Nějak mám asi trochu depku 😖 No ale necháme to nž na sobotu.
Beránku,moc gratuluju 🙂

dckami
14. dub 2009

Beranku - gratuluji, alespoň někomu se daří 🙂

Monajs, nevzdávej to, třeba bolesti břicha jsou dobré znamení. Myslím na tebe, dobře to dopadne, uvidíš. 😵

dckami
15. dub 2009

MOnajs, jak si na tom, nějaké změny??? 😕 😕

Já se dnes objednala do Pronatalu na konzultaci před ivf, jedu 23.4. a při květnové MS začnu snad stimulovat...

monajs
16. dub 2009

Ahoj,
no včera jsem dostala hrozné křeče a jak jsem se na záchodě utřela,tak tam byla krev.Myslela jsem že MS,ale od té doby ani kapka.Jen trošku hnědé krve v gelu co si zavádím.Ale testy jsou negativní a po těch bolestech nevím,už tomu nevěříme.Včera jsem to obrečela,ale uvidíme sobotní test.Nevíme co dál, a manža je taky na prášky.Byl to náš poslední pokus 😢 .Vlastně máme ještě 2 mrazáčky,ale pokud nevyjde ani tohle,tak nevím 😢 😢 😢 Necháme to na sobotu,pokud do té doby nedostanu MS

Ale tobě se to blíží.Tak budu na tebe moc myslet

lenkacar
16. dub 2009

moni hnědá nevadí ,vadí červená .. 😉

monajs
16. dub 2009

Leni,dík.Už jsem fakt mimo.Dnes mám zase hrozné křeče.Já se z toho pos... 😠
No uvidíme v sobotu.V pondělí asi půjdeme na kontrolu,tak se domluvíme co dál.Ywuš se tě ptala na mrazáčky- máš? Půjdete?

dckami
16. dub 2009

MOny, souhlasím s Lenkou, dokud nekrvácíš, stále je tu šance 😉 , nezkoušela si volat do CARu a zeptat se, zda je to normální takové křeče po transferu? Myslím na tebe, drž se, kočko.

já jdu zítra ke kámošce, se kterou se seznámila tady na MK, potom jsme se osobně setkaly v Pronatalu, jim se povedli po ivf v září dvojčátka, teď má zhruba měsíc do porodu. Už má megabřicho, tak jsem na ní zvědavá. Snad na mě naprská těhubacílky 😀 ...

monajs
17. dub 2009

Ahoj holky,
tak na testu / 😢 a MS se mi právě fest rozjíždí. ☹ Včera v noci jsem to už obrečela 😢 😢
No máme ještě poslední 2 mrazáčky,tak to je naše posleední naděje.Dnes se budu domouvat s mudr a uvidíme.Zatím pa.
Dckami,ty podávej info.Moc držím palečky 🙂

dckami
17. dub 2009

To je mi líto 😢 Ale nevzdávej to, máte mrazáčky, tak si dáte chvíli pauzu a v létě se třeba zadaří. 😵

monajs
20. dub 2009

Ahoj,
tak jak je?Nějaké novinky? 🙂
Já se dávám dokupy.Už mi je líp.Tak teď se budu soustředit na KET.

A co Romča?Snad na nás nehážeš bobek? 😉

dckami
20. dub 2009

ahoj, jsem ráda, že je ti lépe. U nás nic nového, právě jsempřišla z angličtiny, udělala večeři a za chvíli půjde malá do postele. Zítra máme třídní schůzky, tak jsem zvědavá, co se dozvím 😕 . Známky nosí celkem dobré, občas 2 z matiky, včera největší problém spočítat 11-9=? 😀

V pátek jsem si užila návštěvu kamarádky, má fakt obrovské břicho s dvojčátkama, tak jsme si příjemně pokecaly 😵 .

MOnajs, jsi po KETu doma, nebo si byla na neschopence?

monajs
22. dub 2009

Ahoj,
na Ketu jsem ještě nebyla,jdu až od další MS.Teď jsme to nějak nestihli 🙂 A za 14 dní měníma okna na celém baráku a tak se ani nechci zbytečně stresovat,že bych nemohla pořádně pomoct-Zatím jsem pořád na neschopence.Doufám,že mě ještě doktorka nechá až do Ketu.Pokud bych se teď vrátila do práce,tak mě asi čeká výpověď.Snižujeme stavy 😝

tak to je malá šikula 😉 ještě počkej,co třídní schůzka 😉 😉

dckami
23. dub 2009

ahoj,
tak třídní schůzky v pohodě, je to šikula, má pochvalu za aktivitu. 🙂

Snižování stavů je pro mě noční můra - pracuji na pracáku, tak to mám jak se říká z první ruky 😖 Tady na severu je to s prací hrozné, od května jde na pracák i tchýně, propustili jí asi po 20 letech 😠, má 3 roky do důchodu...

Já byla na kontrole v Pronatalu, ivf mám domlvuené na květen, 6.5. jedu na utz a pro stimulaci bude to krátký protokol s antagonistou, Puregon a ještě něco k tomu, nevím přesně. Tak snad to vyjde. Řešila jsem s lékařem, zda zavést 2, asi to riskneme a uvidíme 🙂 .

monajs
24. dub 2009

JJ,běž do dvou 😀 Když to vyjde,budeš mít o zábavu postaráno.Elišce by se to určitě taky moc líbilo 😉

romcca
2. kvě 2009

Ahoj holky,

bobek na vás nehážu 🙂
V týdnu jsem byla u doktorky, čekám až mi dorazí MS a začneme 3 - 4 cykly z krve a ultrazvuku zkoumat, jestli vůbec ovuluju. Pokud se potvrdí že ano, pošle pak manžela na spermiogram. A pokud bude i ten v pohodě, tak půjdu na ověření průchodnosti vaječníků.
Je to všechno na hodně dlouho...
Ale jedno takové mimčo máme - našeho hafíka - moc pěkné fotky jsou tady pokud se chcete podívat. Je to kýč, ale třeba vám zvedne náladu.... http://romcca.rajce.idnes.cz/24.4.2009/

dckami
3. kvě 2009

romco,
fotky jsou úžasný, moc ti to tam sluší a hafík je nádherný. 😵
Je fajn,že s tebou lékař bude "něco" dělat, alespoň budeš vědět,jak jste na tom... 😕

My jsem si užili krásný prodloužený víkend - výlety na hrad Střekov. zámek Velké Březno ( nostalgická vzpomínka na 10.výročí svatby, které máme za měsíc), dnes jsem byli na kole, mám v nohou skoro 50km a bolí mě prdelka, áuauauuu 😖 . Do alba jsem přidala pár fotek.

romcca
3. kvě 2009

dckami: sranda byla, že já chodím k soukromé gyndařce a nevím jestli je to proto, ale ona vůbec neřešila, jak dlouho se snažíme. Prostě řekla, že je na mě jestli chci začít to už řešit a jaký je postup a je to jen mé rozhodnutí. A že ona se neřídí nějakou dobou - jak dlouho se pár snaží. Prostě někdo to prý chce řešit třeba až po 5 letech a někdo třeba po půl roce a je to každého věc a právo. Tak jsem si řekla, když mi vlastně vylíčila co se bude dít (což je 3 - 4 měsíce cykly, pak spermiogram - než se člověk objedná a tak, a pak průchodnost vaj., že může uběhnout 6 - 9 měsíců (podle objednacích lhůt a termínů samo) než třeba něco zjistíme (nebo taky nezjistíme). Takže začneme hned.
Ovšem MS jako by to tušila, si pro změnu zase dává načas. Jsem 32 DC, nafouklá jak balón a mrcha ne a ne přijít.... 🙄
Nu nic, snad nám to tady všem brzy vyjde.... 🙂

dckami
6. kvě 2009

ahoj kočky,
dlouho jsem MK zanedbávala, nějak není čas a ani nebylo co psát. 😒 Dnes jsem byla v Pronatalu pro stimulaci, teď čekám na mrchu a během týdne začínáme s 2.IVF - mám krátky protokol - Puregon a Orgalutran.

romcca
7. kvě 2009

Ahoj holky, já včera začala menstruovat a dnes jsem byla na krvi a jdu na UZ ve čtvttek 14. května - začínáme zkoumat jestli je u nás vše v pořádku... 😕 uvidíme