Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
3. bře 2008

Bbrit, hele to je ňáký divný... Zavolej raději na gyn. - takovýhle bolesti bys podle mě mít neměla!!!

georgik
3. bře 2008

bbrit: to není normální.....souhlasim s evamik, zavolej dr.

brundik
3. bře 2008

Ahoj holky, zdravim vas v ramci poledni pauzy. Hazim do sebe rizoto. Mam toho dneska strasne moc.
Campi, drzim palce 😉 Preju, aby navrat na konika byl ve velkem stylu 😉 bylo by to super 🙂
Bbrit, to je mi lito, jak ty leky s tebou mavaj. Kazda to snasi jinak, ale pri takovejch potizich bych taky nevahala a okamzite kontaktovala doktora.

bbrita
autor
3. bře 2008

tak jsem tam volala a pý je to divný... že takový bolesti bych z toho neměla mít.... tak jen doufám, že to není nějakej zánět nebo neco...??? Prý když to nepřejde, tak mám přijet. No, já prostě nemůžu mít nic normálně... ☹

bibova
3. bře 2008

Bbrit snad se ti to ještě srovná. Každé tělo reaguje na hormony jinak. Ale kdyby to nepřecházelo, tak raději mazej k dr. Nemá cenu to podceňovat. Třeba jen budeš potřebovat změnit lék. Držím palce!

georgik
3. bře 2008

bbrit: to bude dobrý, uvidiíš.....

brundik
3. bře 2008

Tak dneska jsem se s vama stihla privitat a ted se jdu rozloucit 😅 Ale koukam, ze jste byly asi vsechny dost zaneprazdnene. Mazu z prace, hezky vecer 😉

evinka
3. bře 2008

Manžel se taky chtěl objednat na spg, dostali jsme číslo u dr. a když tam zavolal, tak mu řekli, že má přijít kterékoliv ráno.

nejbe
4. bře 2008

Krásné ráno všem 🙂
Tak co Kami, na kdy tě objednali? Byla jsi se dneska doufám objednat na tu laparku?

georgik
4. bře 2008

I já přeji krásné ráno všem 🙂

bbrita
autor
4. bře 2008

Čao holky! Tak břicho nebolí (aspoň zatím). Dala jsem si večer teplej obklad a snad jsem to zahnala.
Ale! Mám zablokovaný záda a skoro se nemůžu hejbat..! Jak to mimi uděláme?

georgik
4. bře 2008

bbrit: tak to je dobře, že to břicho přešlo....!!!! 🙂) a s těma zádama to je pech... ☹ ale na něco určo přijdete 😉

nejbe
4. bře 2008

jasný bbrit - nejdřív masáž a pak už to půjde samo 😉

bbrita
autor
4. bře 2008

si připadám jak důchodce... 😖

nejbe
4. bře 2008

bbrita - upozorňuji, že důchodce asi nebolej vaječníky 😀

bbrita
autor
4. bře 2008

takže jsem na tom hůř.... no, díky... 🙂

nejbe
4. bře 2008

neee, líp 🙂

evamik
4. bře 2008

Bbrit, tak to je super, že to přešlo!! 😉 Nestěžuj si, hl. že nemusíš měnit léky a zlepšilo se to... 😉

dckami
4. bře 2008

dobré ráno,
tak už jsem objednaná na laparoskopii, s trochou protekce mi stanovili termín už na 17.3.2008, na příjem jdu v neděli 16.3., dneska mi dělali utz, potom mě vyšetřovala ještě další doktorka. Byla super, vše mi vysvětlila. 😉 Tak snad vše dobře dopadne.

nejbe
4. bře 2008

téda kami, to je fofr - jo tááák protekce 🙂 - budu držet palečky, a hlavně se neboj 😉

bbrita
autor
4. bře 2008

taky držím palce Kami

brundik
4. bře 2008

Ahoj holky, dnes jsem byla na krvi a za tyden budu znat vysledky.
Bbrito, super, ze je lip 🙂 Co chodit na nejakou rehabku kvuli zadum. Pokud mas dobrou praktickou, napise ti na to doporuceni 😉
Dckami, to jsou fofry. Ja chci takyyy 😀 Doufam, ze mi pak vsechno povykladas, abych vedela co a jak 😉

georgik
4. bře 2008

kami: tak to je fakt super rychle.... přidávám se k mačkání palců 🙂

bibova
4. bře 2008

Ahojky
Kami to je super, taková rychlost. Určitě to dobře dopadne.
Bbrit já jsem četla, že při milování se krásně uvolňují svaly. Tak to vem jako rehabilitaci 😀 Ne , jelikož vím co to je bolest zad, tak můžu poradit jen suché teplo. Néééééé horkou vanu! Večer apirin a ležet.

bbrita
autor
4. bře 2008

jediný co mě nebolí, tak je když sedím. Nebo teda to bolí nejmíň. Takže na koníka...??? 😀

georgik
4. bře 2008

bbrit: no teď jde o toho, na kterýho 😀

evamik
4. bře 2008

Bbrit, to už je jedno jak, hl. že... 😉 😀

nejbe
4. bře 2008

tak jsem volala do Gennetu a strašně mě překvapilo, že potřebuju doporučení od doktora. Už se vidím jak k němu jdu - dobrý den, můžete mi napsat doporučení...

evamik
4. bře 2008

Nejbe, tak zkus jiný CAR...

nejbe
4. bře 2008

evi - to bych zkusila hned, ale další nejbližší je v Praze - 100 km