Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
5. bře 2008

Nejbe je to asi jak kde. Taky jsem četla, že někde chodí dovnitř i manželka a někde ji nepustí.
Tak se pro dnešek s vámi loučím. Padám na AJ a pak rychle dom udělat večeři hladovcům. Jestli budu mít štěstí, tak mě možná večer na chvilku pustí k PC 😉

dckami
5. bře 2008

Nejbe, u nás v CARu mohu jít s manžou dovnitř, on to nechtěl, tak to zvládnul sám 😀

nejbe
5. bře 2008

dckami - správnej manžel 🙂
já nevím, já přeci chodím na gyndu taky sama, ale když o to bude stát, tak samo půjdu, jen se s tím musím srovnat 😕

georgik
5. bře 2008

Bib: hezký zbytek dne 😀

georgik
5. bře 2008

nám nikdo neřekl, že bych mohla dovnitř.... ale manža to taky zvládnul sám, tak by to nebylo ani potřeba 🙂

nejbe
5. bře 2008

já nevím, jak to chodí u nás, jen doufám, že to bude co nejdřív za námi

aquila
5. bře 2008

U nás taky může jít partnerka, ale manžel nechtěl. A může donést vzorek z domu, ale musí to být do hodiny a udržet pokojovou teplotu.

georgik
5. bře 2008

nejbe: třeba to vůbec nebude potřeba 🙂

nejbe
5. bře 2008

georgik - tak to je stejná pravděpodobnost jako že se u nás udrží sníh a to že sněží od rána 😉

georgik
5. bře 2008

nejbe: no jestli sněží od rána, tak nějakou dobu se ten sníh udrží 🙂 takže se to třeba povedlo a udrží se to taky...9 měsíců 😀

nejbe
5. bře 2008

no sněží 10 minut, tak 3 minuty ne a tak se to pořád střídá, venku je pořád tráva zelená, už je to vyhřátý na to aby se to udrželo. Když nesněží, tak svítí sluníčko a pak se hned zatáhne a sněží jako kráva - a já jak debil pořád lítám k vypínači a rozsvěcím a zhasínám... už jsem to vzdala svítím pořád 😠

georgik
5. bře 2008

ale šance je vždycky....🙂 tady je taky takový aprílový počasí, chvíli poletuje sníh, chvíli vykukuje sluníčko.. já zas pro změnu jak tydýt chodím zatahovat a roztahovat žaluzie 🙂

nejbe
5. bře 2008

😀 jojo, máme to v práci pakárnu, co.

georgik
5. bře 2008

nejbe... 😀 to teda jo 🙂 ale aspoň si člověk protáhne tělo, když celej den dřepí u PC 🙂

nejbe
5. bře 2008

já dneska nejsem schopná nic dělat ☹ , to zas budu dohánět o víkendu, chjo, ještě že budu celý víkend sama doma

georgik
5. bře 2008

tak to jsme na tom podobne... ja uz od pondelka mam desne lenivou naladu, praci si teda udelam vsechnu, ale nejak me to nebavi.... uz aby byl vikend... tesim se az si odpocinu 🙂

nejbe
5. bře 2008

Tak to já dělám jen resty, u kterejch nemusím přemýšlet. No nic dneska to balím, zítra je taky den. To zas pojedu jak fretka. Ještě se tu ukážu z domova. Zatím pá

georgik
5. bře 2008

taky to balím, zrovna jsem se chtěla rozloučit, manžel prozvání, že je kousek od mé práce... 🙂 tak páček 🙂

dckami
5. bře 2008

Já jsem ještě v práci, končím za 3 minutky. 😒 Potom hurá domů. 😀

evinka
5. bře 2008

Tak jsem prolítla, co jste za poslední dva dny napsaly. Já si BT neměřím, používám OVU testy. Měla jsem problémy brát pravidenlě HA, natož se každý ráno měřit. Navíc každý týden vstávám jinak a o víkendu si hodně ráda dlouho přispím. To by ty výsledky vypadaly.

rioko
5. bře 2008

ahoj taky jsem snažilka po třicítce - bude mi 31 letos 🙂

bibova
5. bře 2008

Tak už jsem doma, jen se mi nějak nechce do vaření. Asi pověřím dceru a já se budu flákat 😀
Ahojky Rioko, vítám tě. Napiš nám něco o sobě. O nás najdeš údaje u mně v albu.
Hele Nejbe , koukala jsem a ty v tabulce taky nejsi? Co to je za pořádek?
Evinko a ty máš dobrou zkušenost s ovu testy? Já je zkusila jednou a nic moc neukázaly. Asi to působí u každého trochu jinak.

rioko
5. bře 2008

ahoj a díky za přivítání. o mimi se snažíme dva roky, chodím do CAR v Brně na Obilňák. Máme za sebo spermiogram - v normě, jen trochu línější, vyštření hormonů ok a vyšetření ovu - ta bez stimulace neprobíhá. Byla jsem jednou na IUI, ale nepovedlo se - po stimulaci Clomhexalem jsem měla 5 folíků. Příští týden jdu na laparku, tak snad budu zase vědět víc. Měla jsem v 15 letech po slepáku srůsty a i když se odstranily, je možnost že se udělaly znovu.

bibova
5. bře 2008

Koukám, že už toho máte za sebou taky dost. To já jsem zatím začátečník 😅 . Budu držel palce, aby ta laparka dopadla dobře.

rioko
5. bře 2008

jo díky, vkládám do ní docela velké naděje - že se to pak někam hne a budu konečně těhu

bibova
5. bře 2008

Tak večeři nikdo nechce udělat, bohužel je to zase na mě 😖 Tak se zase loučím.

rioko
5. bře 2008

tak ať se Ti povede - já taky musím něco ukuchtit

aquila
5. bře 2008

Ahoj holky, zdravím znovu už z domova. Taky jdu dělat večeři,udělám jen něco studeného,oba jsme měli dneska oběd, tak nemusím vařit 😉
Vítám rioko- krajanku!!!

rioko
5. bře 2008

aquilo Ty jsi z Brna?

aquila
5. bře 2008

Jo,jo, jsem.