Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bbrita
autor
26. bře 2008

nejbe, tak ještě jednou gratuluju.... teď už teda oficiálně. jinak ta moje kamarádka, co krvácela, byla teď na UZ a už mají srdíčko. Takže to vypadá, že to bude v poho.

moje BMI 17.6 tak schválně.... 😎

evinka
26. bře 2008

nejbe: gratuluju

nejbe
26. bře 2008

holky fakt dík a bacilů vám posílám strašně moc - ráda se rozdělím
termín by měl být někdy v listopadu, nejspíš kolem 11.11. ale díky posunuté OVU fakt nevim - koník mi hlásí cca o 2 týdny víc, tak uvidíme za měsíc na velkém ultrazvuku.
bbrita - my už jsme včera taky viděli srdíčko - manžu to fakt dostalo. (mě to nejspíš pořád nedochází)

bbrita
autor
26. bře 2008

to je tak krásný....

nejbe
26. bře 2008

sem z toho blázen - když jsem to zjistila a zadala na Koníkovi aby se mi to počítalo, tak mi to rovnou nahlásilo 6tt a dle dr. jsem byla 4tt - teď jsem to zkusila zadat znovu a hlásí to 8tt (což podle včerejšího ultrazvuku vychází 7+1) - No prostě to počítat neumím a nerozumím tomu 😀 , takže asi tak 😀

ivomal
26. bře 2008

Nejbe, moooc gratuluji🙂. krásně si to užívej🙂 ....

jinak, přikládám můj chaosgraf z FF...myslíte že bude ovu? brzy?

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f

ivomal
26. bře 2008

jo a mizím na eliptical...jdu se mučit a pak véču pro manžu....🙂

aquila
26. bře 2008

Čau holky!
Nejbe-samo,že se připojuju ke gratulantkám.
Já teda když koukám, na vaše hodnoty BMI, tak mám z toho málem depréze. Mám přesně opačný problém a hubnout se mi poslední dobou nedaří vůbec...

aquila
26. bře 2008

Bib my máme se sperm. něco podobného a nepomohly ani vitamíny, tak snad pomůžou doktoři v CARu... 😒

bbrita
autor
26. bře 2008

aquil, to vůbec neřeš. Já se zas vždycky stydím v létě svlíknout do plavek. Jsem jak z koncentráku..... No, a co? Každá jsme jiná. Co já se tím natrápila. Nic s tim prostě nezmůžu. Každej kdo mě nezná, si o mě myslí, že jsem anorektička. Pak, když zjistí, že pořád žeru, tak si zas myslí, že chodím tajně zvracet...

evamik
26. bře 2008

Bbrit, tak to já jsem ráda... Já když přiberu, tak mám depky, i když mi všichni říkají, že je to lepší... Takže jsem asi trochu anorektička - tada myšlením, jinak ne! 😀

aquila
26. bře 2008

No jo, co nadělám. Já teda nejsem anorektička ani myšlením. 😒

bbrita
autor
26. bře 2008

já přiberu až snad jen v těhotenství.... 😅

aquila
26. bře 2008

No bbrit, to já taky doufám, že brzo přiberu tímto způsobem. A budu z toho mít poprvé v životě radost 🙂
Ach jo, mě tak děsně bolí břicho. Už je to tři dny, co jsem vysadila Utroš, tak čekám mrchuši obecnou každou hodinou 😝

evamik
26. bře 2008

Aquil, z toho bych taky měla radost! 😉

bbrita
autor
26. bře 2008

no, jo vlastně aquil, my jsme na tom byly podobně, viď? já dobrala utrouš v pondělí

brundik
27. bře 2008

Dobre rano 🙂
Koukam, koukam, jake tady mame zpravy 😵 Nejbe, gratuluju moc 😉 Takova prvni vlastovka 🙂
Holky, doufam, ze jeste nekdy budu mit cas na pokec s vama ☹ Je to ted fakt hruza 😒

bibova
27. bře 2008

Dobré ráno,
Aquil to jsem ráda, že tady mezi "anorektičkama" nejsem sama 🙂 Taky mám opačný problém. A mám takové podezření, že se na tom trochu podepsal utroš. Nevím jak působí na vás, ale já po něm prostě jdu váhově nahoru i když se snažím o opak.
V úterý jdu k dr. a tak uvidím, jestli mně ho ještě předepíše. Podle mně je to k ničemu.
Ivo podle mně ještě OVU nebyla. Uvidíš co ti teplota udělá dál.

Nejbe dnes si pohraju s tabulkou a něco tam vymyslím 🙂
Tak holky, která budete další? Konečně se ta smůla prolomila, tak jen hezky pokračovat.

aquila
27. bře 2008

Dobré ranko!
bib-no já to nechci svádět jen na hormony, ale je pravda, že víc jak půl roku do sebe furt něco cpu-Agolutin, Agofilin, Pregnyl, Utroš... Ale taky je pravda, že co se snažíme o mimčo a vlastně už i chvilku předtím jsem vysadila všechny nízkotučné věci a začala si dopřávat. No a výsledek je, že úspěšně kynu...

bibova
27. bře 2008

Aquil tak to já to ráda na něco svedu 😅
No snad už bude brzo hezky a budeme moc vyrazit na brusle. To je tak jediný sport, který dělám dobrovolně. Vlastně ještě kolo.

georgik
27. bře 2008

Ahojky holky,
nejbe: ještě jednou veřejná gratulace 🙂 jsem ráda, že je zatím vše OK
tak já poprvé za 19 měsíců ukecávám mrchu ať mě nestresuje a dorazí, páč jsem 30DC ☹ a ona stále nikde.....to se mi hoooooooodne dlouho nestalo ☹

bbrita
autor
27. bře 2008

georgik a co takhle testík? 😉

georgik
27. bře 2008

bbrit.... ja si myslim, ze na neho je jeste brzo.... nejsem si totiz jista ovulaci.... sice mi vysel slabe pozitiv ovulacni test nekdy 13DC, ale to jsme prosvihli a jestli se to povedlo tak az tak 18DC ..... takze si myslim, ze by jeste beztak nebylo nic videt...... 🙂

nejbe
27. bře 2008

georgik - já si nejsem jistá kdy přesně byla ovu, ale jestli byla tak jak si myslím, tak jsme tulili cca 3 dny před tím - pak měl manža noční možná 4 teď nevím 🙂

bbrita
autor
27. bře 2008

no, já jsem dnes 28DC Včera jsem trošičku zašpinila, dnes zatím nic.... tak uvidíme.

georgik
27. bře 2008

nejbe: jenže jak už jsem někdy psala, ja to mam jak hodinky, včetně ovu.... i když je pravda, že celej tenhle cyklus byl nějakej divnej 🙂
no uvidim, zkusim vydržet do pondělka...... ale nevěřím tomu... 🙂

georgik
27. bře 2008

nejbe: vy před, my po 😀

nejbe
27. bře 2008

no po nevim, ale spermijky v těle přežijou delší dobu - vajíčko cca 24h - ale nevimnevim - nesázím na to

georgik
27. bře 2008

nejbe: já taky ne..... ale jak už jsem psala výše, já vlastně ani nevím, kdy ta ovu byla......
nebudu to řešit, jen ukecávat mrchu, ať mě netrápí a kouká dorazit 🙂

nejbe
27. bře 2008

jo to jsem taky zkoušela, ale je to mrcha 😀 nedorazila 😀
tak šup, ať v tom nejsem sama