Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

nejbe
27. únor 2008

no asi jo, ale chlapy dokud něco nemusej řešit, tak to neřešej. Já měla garsonku - teda spíš 1KK a manžel přemýšlel, kam tam dáme postýlku 😀 , tak jsem ho začala zásobovat na mail odkazama na byty a pak se mi jeden moc líbil, tak než se stihnul vyjádřit, tak jsem domluvila schůzku (protože to se musí hned, jinak je byt pryč), ještě ten den jsme se na něj šli podívat a když řekl, že se mu líbí, tak jsem začala řešit co dál. Díky tomu, že sjem prodala svůj byt přes tu realitku co jsme od ní kupovali ten byt, tak jsme měli přednost. Pán si rychle spočítal, že 2 provize je víc než jedna 😀

silente
27. únor 2008

Nej - to víš, přehled musí být. Jo a nevíš nějaké další novinky o Veren? Nečeká už? 😅

Koukám, že jste tu hezká sestava 🙂 Tak to já k Vám občas juknu, i když ještě nejsem snažilka. 😉

nejbe
27. únor 2008

Sil, jsi budoucí snažilka a hoky ti to prý odpustí 🙂. O Veren žádné zprávy nemám... Mohla by napsat.

campi
27. únor 2008

Nejbe: na injekce zapomen a zustan v blazene nevedomosti 😎 . Clovek nemusi vedet vsechno, ale kdyz je treba, tak to zvladne.

silente
27. únor 2008

Nej - no možná po našem posledním upřímném názoru už nenapíše nikdy .... 😅

Jj, budoucí snažilka. To zní moc hezky 😵

campi
27. únor 2008

Silente: copak jste komu udelaly? Prozradis?

nejbe
27. únor 2008

campi - jak zapomeň, to už nejde 🙂, o co jde? Kdy se dávaj?
sil - no ale nebyli jsme na ní tvrdý, řekli jsme jí svůj názor, ale myslím, že se ozve, až bude čekat - pokud se zase nerozešli. Chjo, je mi jí na jednu stranu líto.

silente
27. únor 2008

Campi - to jde o tu holčinu, jak psala Nej na předešlé stránca. My byly hodné, jsme jí napsaly náš názor, že to dle toho, co píše, nemá smysl..... a ať si to dobře rozmyslí...... upps 😅

brundik
27. únor 2008

Tak az ted jsem si sedla 😝 Jsem cela ucaprcana 😝

brundik
27. únor 2008

campi, ja si taky myslim, ze deti dokazou podrzet uz tim, ze jsou. Kamaradka ma holcicku, ale jeji manzelstvi se rozpadlo. A me se moc libilo co rekla. Kdybych se na to divala driv, rekla bych si, zaplat panbuh, ze nemame deti, ale ted musim rict, jeste ze ji mam 🙂
To co pisete o ty holcine, na to me napada jen: kazdy je sveho stesti strujcem

brundik
27. únor 2008

Bibo, ty mas Apolinare primo u nosu. To mozna bydlim nekde nedaleko 😉

deren
27. únor 2008

ke včerejšímu příspěvku bbrita cca 17:00

mě gyndařka napsala clostylbegyt (což je prý to samé jako clomhexal, akorát od jiného výrobce) a nechtěla mě ultrazvukovat, jen mi nakázala měřit si BT (to bylo vlnobití, ze kterého se nakonec nedalo nic zjistit....takže to vyšlo naprázdno) a na ovu testy mi řekla, že dle jejích zkušeností stejně nefungujou. Nakonec mě odeslala do CARu, že už neví co by mi předepsala......
V CARu už mě po Clomhexalu kontrolují UTZ pravidelně 12.-15.den. Zatím na mě Clomhexal působí (ťuk, ťuk). 🙂

aquila
27. únor 2008

Ahoj holky, vůbec od včerejška v práci nestíhám 😠
Vy jste toho teda zase naplkaly. Mně je od včerejška fakt blbě, hnusná mrcha se rozjela, tak úpím v křečích.
Já raděj dopředu neříkám co zvládnu nebo ne, protože už mockrát se mi osvědčilo, že když budu muset, tak to zvládnu. Jo a nejbe první injekci do břicha jsem dostala minule v CAR, sestřička povídá, tak si paní stáhněte kalhoty, já v mrákotách nadšení, že mi dorostl folík jsem ani moc nevnímala a najednou jsem měla jehlu v břiše. Dalo se to přežít a nebylo to nic hrozného. A jinak jsem děsná posera, co se týká čehokoliv 😀
Tak já jdu zdechnout do houští...

campi
27. únor 2008

Tak jo, abys to nemusela hledat a nebyla z toho cela nepokojna.

Kdyz stimulujes na IUI nebo IVF (aby rostly folikuly), tak musis kazdy den po urcitou cast cyklu pichat podkozne injekce s hormony. Nevim proc, ale picha se to do bricha. Ja zatim stimulovala jenom na IUI, byla to celkem kratka a ostra jehlicka, ale k injekci jsem se odhodlavala tak dlouho, az zasahnul manzel. V podstate to neboli, neprijemny je spis, jak se tekutina vpichuje pod kuzi, pichas to do speku a ne do svalu.

bibova
27. únor 2008

Brundik bylo to šleno trochu obrazně. Jsem z Nuslí , tak to mám opravdu blízko.
Injkce do břicha opravdu nejsou tak příšerné. Taky jsem si je kdysi sama píchala, jen z jiného důvodu.

nejbe
27. únor 2008

aquila 😀, a k čemu je dobrá. Holky nenapínejte mě? To od vás není fér 😕
Já mám ovu potvrzenou ulrazvukem od Dr. - chodila jsem k němu každý den. Ale mám jí cca 20 den - mě to přijde dlouho, ale Dr. říkal, že to nevadí. Tak nevim. I podle teplot mi to tak vychází. Měřím je druhej měsíc. A zrovna klesá. Chjo.

nejbe
27. únor 2008

Campi dík - hned jsem klidnější 😀

bibova
27. únor 2008

Teda mě dnevypadávají celá písmenka, mělo tam být "myšleno" 😠 . Asi už bych měla jít domů. A to mě čeká AJ 😒

bibova
27. únor 2008

Nejbe já mám OVU většinou 18DC. A to už slavím úspěch. Měla jsem jí 24DC

nejbe
27. únor 2008

bibova, myslíš, že to může být problém? Pozdější OVU.

campi
27. únor 2008

Deren: co je to za doktorku? Je prece dulezity kontrolovat, jak vajecniky reagujou (myslim, ze je to i v pribalovym letaku). Co kdyby se ti udelaly nejaky hnusny cysty nebo tak? Prece jen to jsou hormony. Moje gyn. naopak rekla, at se na mereni teploty vykaslu, ze bude jiste pohodlnejsi, kdyz zajdu 2-3x v cyklu na UTZ a folikuly tam uvidime.

evamik
27. únor 2008

Holky, ty inj. bývají při IUI výjimečně - obvykle jsou jen při stim. na IVF, takže se Nejbe neboj - na IUI si to na 90 % nebudeš muset píchat! 🙂

campi
27. únor 2008

Evco: a cim jsi stimulovala ty?

nejbe
27. únor 2008

evamik - pokud se k tomu někdy dostanu 😉 .
Venku je krásně, fakt jak svítí sluníčko a je tepleji, tak mám hned lepší náladu.

evamik
27. únor 2008

Campi: Já měla první bez stimulace a teď clostil...

aquila
27. únor 2008

Mně píchli v CAR do břicha Pregnyl, protože folík byl dorostlý a to je u mě zázrak. No a někdy se prý může stát, že nepraskne, tak abychom to pojistlili, že když už, tak už. No a stejně prd ☹

bibova
27. únor 2008

Nejbe tomu nevěřím. Málokterá holka tady má OVU ukázkově 14DC. Prolezla jsem spoustu grafů a myslí si, že v tom to není. Já jsem začala brát Gynex. Někdo tvrdí, že je to placebo. Někdo zase že mu to pomohlo. Já jen vím že najednou mám neuvěřitelně vyrovnané teploty už 5 den. Ale je brzo soudit. Zatím jsem 10DC.

campi
27. únor 2008

Mela odclostylovany 3 cykly u gyn., tak mi rovnou dali injekce, aby zkusili, jak budu reagovat pro pripadne IVF.

Venku je nadherne, konecne jsou delsi dny a priroda se probouzi. Snad to zafunguje i na ty nas a trochu se pomnozime.

aquila
27. únor 2008

Jasně, málokdo má přesně ovu. Já teda třeba vůbec neřeším kdy, ale jestli vůbec.

nejbe
27. únor 2008

mě prasknul sám, ale kontroloval to jen jeden cyklus, to jsem brala Utrogestan na srovnání MS, tak se necháme překvapit
už začínám pokukovat po dovolený...