Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

aquila
5. dub 2008

Ahoj kami, já jsem tady na chvilku. Já být tebou tak píchnu Pregnyl, počkám do pondělí a děj se vůle Boží. Buď vajucho počká nebo ne 😉

ivomal
5. dub 2008

AHojky, souhlasím s Aquilou, počkej do pondělka, vajco počká s tebou, třeba je ta bolest pouze přípravná fáze a značí to dobré načasování....

dckami
5. dub 2008

Ok čekám na pondělí. Díky a dobrou noc. 😔

brundik
7. dub 2008

Ahojda 🙂
Mirkson, moc gratuluju. Ted vzdycky kdyz sem kouknu, mam komu gratulovat, takhle by to mohlo byt i dal 🙂
Kami, doufam, ze vsechno bude v poradku.

brundik
7. dub 2008

Holky, to je ale pracovni moralka, ted jsem tady proklabosila s kolegynema tri hodiny, no ona se mi tim natahne pracovni doba, tak je to vlastne jedno a je to prijemne si to v praci takhle zpestrit. Videla jsem fotky z Irska, to je hezke zpestreni v pracovni dobe 🙂

luzza
7. dub 2008

zdravím dckmi 😉 a Děčín 😉
a zároveň všechny snažilky po 30 🙂

dckami
7. dub 2008

ahoj kočky,
tak to mám za sebou, udělali mi 3.IUI. Primář mě ujistil, že chlamydie jsou zcela běžné, že to má každá 2 ženská,ale vzhledem k tomu,že se to nijak moc neprojevuje, o tom většina ani neví. 😒 Ani při preventivní prohlídce na gyndě se nezjišťují, pouze na vyžádní pacientky a zaplatí si to. Takže mám normálně pokračovat v antibiotikách, prý to nevadí, pokud se to zjistí u těhulí, musí se také přeléčit. Tak mám být v klidu. Prý je lepší, že se to vyléčí teď, než v těhu, což má pravdu. 😉 Jsem z toho všeho sama zmatená, ale doufám, že alespoň lékaři v Pronatalu vědí, co dělají.... 🙂
Jo, ještě mi nabrali krev na kontrolu protilátek proti spermiím, výsledky budou za týden.

aureliaaa
7. dub 2008

Ahoj holky musím se podělit. Tak MS nedorazila a už asi nějakou dobu nedorazí. Povedlo se //.
Bbrituš a ostatním držím palečky v dalším snažení.

dckami
7. dub 2008

Tak to mooooc gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 a závidím.

ivomal
7. dub 2008

taky gratuluji🙂))) užíj si to 😉

a kami...tobě moooc držím palce, ať ti to do třetice vyjde🙂)))

bibova
8. dub 2008

Taky se přidávám s gratulací 🙂
Kami a tobě moc držím palce, aby ti to dobře dopadlo.
U nás nic nového. Jsem 2DPO, ale vzhledem k našemu spermiu si naděje nedělám. Čekáme na květen a uvidí se co bude dál.

dckami
8. dub 2008

ahojky,
kdepak jste???? Bib, neboj, květen je taky dobrej měsíc 😅
Já z toho včerejška nemám moc dobrej pocit, asi i kvůli těm antibiotikům tomu velkou šanci nedávám.Ale pobavil mě primář, když mi řekl, že "děláme novoroční dáreček", nechápala jsem,ale pak mi došlo, že pokud by to tentokrát vyšlo, rodila bych těsně před silvestrem 😀 😀 😀

pemb
9. dub 2008

Ahoj holky přišla jsem vás povzbudit 😉 nám se na podruhý zadařilo a koncem listopadu čekáme dvojčátka 😀 😀 😀 😉 😵

Držím vám moc palečky, aby jste byly za chvíli všechny těhulky
papapapa

bibova
9. dub 2008

Pemb moc ti gratuluji 🙂 Téééééda dvojčátka, to je bomba
To už zase budu upravovat tabulku. A všimla jste si některá, že všechny těhulky jsou z třetí tabulky? To je nějak podezřelé. Asi se přesunu do třetí tabulky a pak snat taky konečně otěhotním 😀 😀 😀

dckami
9. dub 2008

Neboj Bib, také se dočkáme, musíme věřit v zázraky 😀 😀 😀

ivomal
9. dub 2008

třeba je to infekční a přeskočí i do dalších tabulek🙂))))

aquila
10. dub 2008

Vzhledem k mému místu v tabulce to raděj ani nekomentuju nebo budu mít zase depku jak blázen.
pemb - gratulace!!!

bibova
10. dub 2008

Jé holky, já na vás nechtěla přenést depku 😅 To jen, že mně to prostě praštilo do očí

nejbe
10. dub 2008

všem těhulkám gratuluji
dckami - mooc držím palečky
holky, aureliaaa snad není v poslední tabulce 😉, hezky si jí napište do první a chytnete to taky - to je jasný 😀

bibova
10. dub 2008

No jo tu jsem nějak nepostřehla. Tak jsem jí dopsala do tabulky a celé to trochu překopala. Už se mi to nevešlo do tří tabulek.

nejbe
10. dub 2008

bib no super 🙂 teď si ty bacily rozházela skoro všude 😀

bibova
10. dub 2008

Jo skoro se mi to podařilo 😀
V té druhé tabulce to čeká na Kami a už bude jaspoň jeden žluťásek všude 😉

A jak je tobě, jak pokračuje těhotenství?

nejbe
10. dub 2008

bib, dík za optání - už je mi i občas lépe. Teď jsem se vrátila z kontroly a všechno je v pořádku.

brundik
11. dub 2008

Ahoj holky 🙂
Dneska jsme s manzelem vyrazili spolecne do CARu na krev, ale manzel tam byl uplne zbytecne, protoze jako darci krve mu delaji pohlavne prenosne choroby. Chudak, jeste na nej neco leze a ja ho rano tahala z postele. Ja jsem na desticky prestala chodit, kdyz jsem brala leky na prolaktin, takze me vysali 4 zkumavky a objednali na UTZ 2. 5. Jsou tam zlate sestricky, takove bezva holky 😵 Ja tam jeste zacnu chodit rada 😀

brundik
11. dub 2008

Pemb, moc gratuluju, k dvojcatkum 😵 To je dvojnasobna radost 😵
Bibo, ty tabulky ti jdou 🙂 😉

bibova
11. dub 2008

Brundi to víš, už se propracovávám k dokonalosti 😀
Brundi a kam to vlastně chodíte?

brundik
11. dub 2008

Bibo, chodime do Podoli, mam to 10 minut pesky a navic tihnu k Podoli celym svym srdcem, narodila se tam mama, segra, ja a predevcirem jsem se dozvedela, ze i muj sef 😀
Dokonala tabulka bude, az bude cela zluta, tak doufam, ze to nebudeme moc protahovat 😉

bibova
11. dub 2008

Jo to máš pravdu s tou tabulkou 🙂 Tak jen aby holky daly vědět, až otěhotní. Poslední dobou tady ta diskuze nějak zmírá.
Tak to jo. Kamarádka tam taky chodí. Já zas tíhnu k Apolináři 🙂

brundik
11. dub 2008

Zkomira, to jo ☹ V praci hakuju a nechodim pravidelne do diskuzi, do kterych jsem chodila. Taky litame kvuli vyrizeni hypoteky, takze doma, na konika nekoukam. Ne ze bych ja tady diskuzi tak zivila, ale myslim, ze ostatni holky jsou na tom podobne. Doufam, ze po takovem fofrovacim obdobi musi prijit nejake klidne, kdy tady budu moct byt vic.
Dneska to byla sranda, kdyz jsme sli z Podoli. Jeste v arealu jsme potkali kamardcinu maminku, ktera tam pracuje a hned jak jsme vylezli, tak kamaradku, ktera tam taky mirila na krev.

bibova
11. dub 2008

Jo je pravda, že já taky nějak už tolik nestíhám sem lézt. Ale už bych potřebovala vydechnout a zvolnit. Tenhle víkend chci úplně vypnout.
Já byla včera u kámošky a ta mi jen tak mimochodem řekla, že jsou do ISCARE. To ani neví, že nám to taky nejde. Je toho nějak moc v mém okolí, těch páru, co jim to nejde. Ale aspoň člověk vidí, že v tom není sám.