Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

andy24
5. kvě 2008

Rioko
doufám že injekce pomužou.Já nereaguju vubec na clomhexal tak mě to asi čeka taky.Zítra si jdu napsat další balení a pak když neotěhotním do srpna mám přijet do Gestu.Jsem z toho už docela otravená ,a připadá mi že po těch hormonech jenom tloustnu.Dej vědet jak si dopadla hodně štěstí

dckami
5. kvě 2008

Rioko ahooooooooj 🙂 Vítám tě tady.
My jsme měli krásný víkend, Elí měla v sobotu vystoupení v divadle, brečela jsem smích i dojetím, moc se jim to povedlo 😀 .

Je fajn, že se u vás něco děje, viď. U nás je to beze změn, zítra bude vědět výsledek, zda mám či nemám chlamydie 😨 , dneska mám ovulku, cítím to, ale bohužel snažilkovat se nemůžeme ☹ . Manža stále bere antibiotika, takže čekáme v červnu na IUI. Mám předepsaný Clomhexal, ale nevím, zda ho začnu brát, rptože manža nebude znát výsledky po léčbě, takže možná zkusíme IUI opět bez stimulace a necháme jí na prázdniny. 😅 Musíme využít drillingu po laparce.

dckami
6. kvě 2008

ahojky,
holky, po dlouhé době má i já dobrou zprávu. Volal j sem na gyndu na výsledky kontrolního testu na chlamydie a test je negativní 🙂 . Hurá!!!! Manža sice antibiotika stále dobírá, ale alespoň vím, že mě to zabralo a snad nám IUI už vyjde. 😀 Mám z toho velkou radost. 🙂

brundik
7. kvě 2008

Ahojda holky 🙂 Ja taky ziju, jen takovym sviznym tempem. Vcera jsem vam napsala sahodlouhy prispevek, ale zrovna zlobil kun a prispevek sezral 😠 Litame jak fretky kolem bydleni, hypoteka je snad uz vyrizena, ale znate to, tamdle jim chybelo razitko, tudle podpis, pak donest dalsi potvrzeni, bylo kolem toho litani. Manzel chudak uz ani nespal. Vcera jsme sli merit do bytu, pristi tyden pujdem asi na druzstvo. Behani nam zdaleka nekonci a definitivne si oddechnem, az bude byt po po rekonstrukci 😉
Jinak jsem byla v CARu, domluvili jsme se na odlozeni laparky na cerven, ale mela jsem tam vysledky z krve a to je des. Prolaktin mi vylitl skoro desetinasobne, je fakt, ze klidny obdobi jsem ted teda nemela, ale tohle jsem necekala. Takze jsem dostala Medocriptine. Zacala jsem ho brat o vikendu, ale takove vedlejsi ucinky jsem jeste nezazila, bylo mi po nem na zvraceni a na omdleni 😝 Teprve vcera jsem si vzala plnou davku, tak jsem zvedava, ale zatim OK.
Kami, skvele zpravy 😵
Jsem se trosku vic rozepsala, abych nemela u vas takovy vroubek, ze sem tady moc nebyla 😉 😀

bbrita
autor
7. kvě 2008

kami, tak to je super! Budeš teda brát ten clomík nebo to zkusíte bez něj?
Já mám taky nový zprávy, ale zase na prd. Mám opět kvasinky na +++ po půl roce, co jsem se jich zbavila, jsou opět zde! Takže mě asi zase čeká hubící maratón.... aspoň se nenudím, ne? 😖

evamik
7. kvě 2008

Bbrit, ach jo... To je pořád něco, viď?! 😒 Ale aby Ti to nebylo líto, tak já si ode dneška píchám každý den heparin... Sama!!! 😖

rioko
7. kvě 2008

bbrit to zvládneš a zase to bude dobré 🙂
a evi Ty taky, jsi šikovná, tak to zvládneš - a natrénuješ na stimulaci na IVF 😉

bbrita
autor
7. kvě 2008

evamik ... proč heparin....????

evamik
7. kvě 2008

Bbrit, mám blbou srážlivost krve, kt. mně nevadí, ale může způsobovat potraty... 😒
Rio, díky!

rioko
7. kvě 2008

evo je ale dobře, že na to přišly ještě dřív, než jsi třeba otěhotněla a pak to třeba nedopadlo dobře - a neřekli Ti, jestli to třeba taky nemůže být důvod proč se nedaří?

evamik
7. kvě 2008

Rio, to je jasný... Já jsem jenom z toho trochu přešlá... Důvod, proč se nedaří asi ne, ale psaly mi holky, že někdo po tom prý spontánně otěhotněl... Ale já nemám tak závažnou formu, takže to asi ten problém nebude...

rioko
7. kvě 2008

evi ale třeba to aspoň napomůže a hlavně to pomůže k lepšímu průběhu těhotenství. to píchání asi nebude příjemné, ale až přijdeš na to jak to píchat, tak to bude lehčí. já už si to umím pichnout celkem bezbolestně

bbrita
autor
7. kvě 2008

evi a jak Ti na to přišli...???

dckami
12. kvě 2008

ahojky,
kdepak jste - 4 dny zde nikdo nebyl???? 😕

rioko
12. kvě 2008

ahoj já jsem tu 🙂

ivomal
12. kvě 2008

ahojky, jsem marod....

jana.jaro
12. kvě 2008

ahoj holky,je mě 32 a toužím po miminku už dlouho,ale sem asi smolařka protože se mě všecno nějak po..... ☹ před třemi lety,když jsme chtěli,tak mě zjistili rakovinu čípku a musela jsem jít na hlubokou kon.čípku. 😔 tak mám čípek jen 2,5cm můžu donosit ale asi to proležím v nemocnici.

rioko
12. kvě 2008

jani tak to mě mrzí, ale pokud máš šanci donosit, je to aspoň trošku pozitivní...

jana.jaro
12. kvě 2008

tak sem otěhotněla dvakrát a dvakrát o to přišla.Jednou v listopadu 2007 v 7tt bez srdíčka a tet v únoru samovolní potrat hned v začátku.Tak se celkem bojím jestli se to někdy půbec povede. 😖

rioko
12. kvě 2008

jani to je moc smutné a je mi to fakt líto, ale musíme věřit, že se to jednou povede nám všem...určitě i Ty se dočkáš

jana.jaro
12. kvě 2008

Furt tady brouzdám a hledám kde pokecat a zařadit se ale asi nikdo nic podobného neměl.

rioko
12. kvě 2008

chodíš někam do CAR?

jana.jaro
12. kvě 2008

No já si říkám že snad sem tu hrůzu před třemi lety nepodstupovala nanic.V Brně mě už chtěli brát i dělohu,ale nakonec jsem se naštěstí dostala díky mé sestře do Prahy Motole kde to řeší trochu jinak.Vzaji mě uzliny,ty dopadli dobře a i ten čípek byl nakonec v pořádku.Jinak na stěry jsem chodila pravidelně,ale měla jsem blbou g.a dělala je špatně.

jana.jaro
12. kvě 2008

no začínám o tom uvažovat pořád se nemůžu rozhodnout,v Praze mě řekli že se to řeší až po třetím nezdaru.

jana.jaro
12. kvě 2008

Rioko ty někam chodíš?Máž uš nějaké testy a jak dlouho to zkoušíte?

rioko
13. kvě 2008

jani já bych asi být tebou nečekala...já chodím v Brně na Obilňák, mám za sebou vyšetření krve - na hormony a na zjištění ovulace, laparokopii a hysteroskopii a taky jednu neúspěšnou inseminaci. dnes mě čeká druhá, tentokrát jsem stimulovala injekcemi - nemám jinak ovulaci, tak uvidíme

dckami
13. kvě 2008

ahoj Rioko,
tak ti držím pěstičky, ať ti dnešní IUI vyjde 🙂

Jano, vítám tě v naší diskusi, jak píšeš, nemáš to lehké, ale jak píše Rioko, objenala bych se do CARu. Já to odkládala, a teď jsou to 2 roky. co se snažíme a nic, naštěstí už to řešíme v Pronatalu, tak snad to vyjde i nám. 😉

jana.jaro
13. kvě 2008

Ahoj holky,no já mám 13 kluka z prvního manž.začíná s ním mlátit buberta a už mě vůbac nepotřebuje a já to chci tak zažít znovu mít malého drobečka.Kduž jdu domů z práce a potkávám těhotné maminy a miminka,tak sem úplně nadně chce se mě brečet a nějak mě nic nebaví.Máte taky někdy tak hroznej pocit?

jana.jaro
13. kvě 2008

a ještě ke všemu je moje sesta těhotná.Byliy sme zárověń,tak aspoń můžu sledovat jak bych měla velké bříško! :-no proste peklo!Kdo by nepropadl depce,že?

dckami
13. kvě 2008

Jani, jsem na to občas stejně jako ty. Před měsícem švagrová oznámila, že je těhotná - po 3 měsících snažení. Moje nejlepší kamarádka za 2 měsíce porodí druhého kluka, také ona otěhotněla asi do 1/2 roku. Takže se musímpřiznat, že i mě to občas popadne a rozbrečím se, jen tak 😢

Ale musím říct,že mi ted moc pomohl ten prodloužený víkend, strávili jsem ho na Šumavě a partou známých a 5 dětma, jezdili jsem na kolech, takový aktivní odpočinek, po večerech grilování a pohodička. Na koníka jsem si ani nevzpomněla a na své problémy také ne. Bylo to prima odreagování.

Prostě to beru tak, že i nám se to jednou musí podařit, a když nepomůžou IUI, tak půjdeme do IVF. 😵 Hlavu vzhůru 🙂