Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
18. dub 2008

To věřím, že to musí být nervy s tou hypotékou. Ale určitě tto dobře dopadne.
A ten Řím si moc užijte. Určitě si tam pročistíš hlavu. Závidím 😉
Tak já se jdu připravovat do divadla. Zatím Pa

brundik
18. dub 2008

To jo, poradne si odfrknem, az tam budem bydlet 🙂
Na ten Rim se moc tesim, pripada mi, ze nemame cas nejak odpocivat a odpocinek budem potrebovat po tom zarizovacim-bydlicim maratonu jako sul 🙂
A abys vedela, tak ja ti taky zavidim 😀 Urcite vis co 😉
Tak papaaa, uzij si to 😉 A klid, zadne nervy, aby hlava nebolela 😉

dckami
20. dub 2008

ahojky,
kde jste????? O víkendu žádná návštěvnost???

My máme vymalováno a uklizeno 😝 . Je to krááááááásné, barevné.

Horší zpráva je , že jsem ráno začala špinit, takže z toho opět NIC nebude. 😠 V květnu si chci dát pauzu a vyčistit se po antibiotikách (dobírám je zítra), takže další pokus asi v červnu. Ale chci jet do Pronatalu na konzultaci a zeptat se, zda bychom nezkusili IUI se stimulací. Mám vždy 1 vajíčko, tak nevím, zda by nebyla větší šance, kdyby jeich bylo více 😕 .

luzza
20. dub 2008

ahoj kami 🙂

luzza
20. dub 2008

kami
a ke komu jezdíš do pronatalu??

mirri
20. dub 2008

bibova moooc gratuluji!! 😉
Ted me vsechno dojima,tak jsem upustila i slzicku...

bibova
20. dub 2008

Kami to je mi líto. Normálně se cítím blbě, když vám tady píšu, jak nám to vyšlo.

dckami
20. dub 2008

ahojky,
Luzz, já jsem chodila k dr. Těšinovi, ale recepční mi v úterý do telefonu říkala, že zde končí 😕 IUI mi vždy dělal dr. Schmitz. takže teď uvidím, ke komu budu chodit nyní... Chci se objednat asi na 30.4., to budu 11 den cyklu a uvidím, třeba se domluvíme na tom, co jste měli teď vy a IUI v červnu. No, já plánuju dopředu, už jsou to dva roky a je mi z toho hrozně 😠

bbrita
autor
21. dub 2008

Ahoj holčinky! Dlouho jsem se neozvala, měla jsem šílený depky. Jen jsem občas nakoukla a zas šla pryč. Pořád jsem přemýšlela, jestli vám napsat nebo ne. A dnes jsem se rozhodla. Když už tu nejsou jen snažilky, ale i těhulky, tak já - teď nesnažilka, tu taky můžu být,ne?

Bib - moc moc gratuluju, užívej si to a vůbec neměj divný pocity, když nám píšeš, že se to povedlo! Co blázníš? všichni Ti to moc přejeme.

A jak je to se mnou - před dvěma týdny se mi udělalo strašně zle, přítel mě odvezl do nemocnice, a tam si mě hned nechali. ležela jsem týden na interně připojená na monitor. Bylo mi tak zle, že jsem se bála, že půjdu z nemocnice nohama napřed....mám nějakou srdeční arytmii, a co je nejhorší, doktoři mají podezření, že mi to vyvolaly hormony, který jsem brala. takže jsem se totálně sesypala. Užívám léky na srdce jak stará bába, a mám prozatím zákaz jakýchkoliv hormonů. Dneska odpol. jedu na další vyšetření a konzultaci co se mnou dál. Tak mi držte pěsti!

georgik
21. dub 2008

ahojky holky 🙂
bib: moc gratulujuuuuuuu 🙂 To je super, ze se vam to povedlo i bez lekaru.... 🙂
Jestli si pamatujes, tak jsme minuly mesic meli stejne zpozdeni, vubec bych se nezlobila, kdybych se po Tobe tenhle cyklus zase opicila 😀
Jinak mas IP 🙂
bbrit: to je mi moc lito ☹

dckami
21. dub 2008

Bbritto,
je mi to líto 😖 Ale zdraví je přednější a srdičko máme jenom jedno. Bude líp, uvidíš. 😉

georgik
21. dub 2008

kamco: to spineni prece jeste nic neznamena..... 😉

evamik
21. dub 2008

Bbrit, je mi to hrozně moc líto!!! Říkala jsem si, co je s Tebou... Arytmii měla moje kamarádka a tady jí to zhoršil clostil, ale ona už před tím o ní věděla... Uvidíš, že se to upraví a bude to dobrý... Arytmii mám hodně mladých lidí - jde o to, jak je vážná... Tak moc držím palce, ať to dopadne dobře!!

bibova
21. dub 2008

Brit to je mi hrozně moc líto. Ale jak píše Evamik, hlaní je, že už to mají doktoři pod kontrolou. Držím palce!
Georgik už jsem odepsala 🙂
Kami co to tvoje špinění?

dckami
21. dub 2008

Holky, ráno se mrcha hnusná rozjela v plné síle 😖 , takže nic. Vysadila jsem utroš a pokračování asi v červnu... 😕

campi
21. dub 2008

Bbrita: jasne, ze tu muzes byt, jestli Ti nase problemy nebudou pripadat malicherny. Ach jo, zivot je fakt desne tezkej, ale musime bojovat dal.

bbrita
autor
21. dub 2008

moc díky za podporu
právě jsem se vrátila z kardiologie a mám dva měsíce počkat, co bude. Jak mi zaberou léky, a jak je budu snášet, atd. no, na kontrolu jdu 30.6., takže víc než dva měsíce.... ☹ ☹ ☹ Strašili mě s operací, tak to jsem teda hned zavrhla. jenže když to jinak nepůjde..... achjo.

evamik
21. dub 2008

Bbrit, a co Ti řekli?? Spustily to ty hormony?

bbrita
autor
21. dub 2008

řekl mi, že to nikdo neví, ale že je to spíš tak, že jsem k tomu měla už předpoklad a ty hormony to jakoby nastartovaly. Takže nikdo neví, jestli mě to třeba samo přejde, nebo jestli to už budu mít napořád. Hlavně se budu bát ty hormony začít brát třeba i po těch 2 měs., aby mi zas nebylo zle... no, fakt nevim. Ještě se musim poradit s gyndařem.

evamik
21. dub 2008

Ty jo, to je na prd... Poraď se v CARu - snad něco vymyslí...

bbrita
autor
21. dub 2008

no jo stojí to za h... a doma taky na prd. Miláček si myslí, že když nejsem šťastná a veselá, že za to může on. Nějak nedokáže pochopit, že když mi je zle, někam zalezu a nic mě nebaví. Nezvládá to.

evamik
21. dub 2008

Ty jo, to je mi fakt líto... ☹ A subjektivně už je Ti líp, nebo máš pořád nějaké potíže?
Snad se to zlepší - hlavně s ním o tom mluv, aby věděl, že je pro Tebe důležitý, i když Ti nemůže pomoct!

anki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evamik
21. dub 2008

Anki, díky, ale já osobně na tyhle zázračný potravinový doplňky nevěřím!

bibova
21. dub 2008

Bbrita snad ti ty prášky pomůžou a budeš mít brzo pokoj. A jak ti je teď?
Kami to je mi moc líto.

bbrita
autor
21. dub 2008

co se týče srdce, je mi po těch práškách líp. Před tím jsem někoikrát za den měla pocity jak u infarktu (slabo, bolesti na hrudníku, nepravid.bušení srdce,...) Ale zas mi ty prášky strašně snižujou tlak, mám tak 80/60, což je fakt maso. pořád mi je zima, mám úplně ledový nohy a taky se mi hůř dýchá (mám od dětství sklon k astmatu, a ty prášky by astmatici neměli brát). Takže je to takový vymítání čerta ďáblem.... 😖

bibova
21. dub 2008

Bbrit to je pech s tím astmatem. Řekla jsi to doktorům?
A s tím tlakem vím jak se cítíš. Já ho mám takoký normálně. Ledové ruce a nohy jsou klasika 😉
Hlavně že je ti trochu líp.

bbrita
autor
21. dub 2008

právě že v nemocnici mi primář řekl, že kvůli astmatu mi ty prášky nedá, a přišel ošetřující dr. a ten mi je dal. jenže mě bylo tak zle, že mi to bylo jedno. A při kontrole už mi řekli že když je nasadili, tak se uvidí, jak to bude s nima dál.... Tak mi nezbývá než bojovat....

dckami
22. dub 2008

ahojky,
právě jsem volala naší dětské dr. na výslekdy moči naší holčiny - vše zcela OK. Takže pálení a další věci pravděpodobně souvisí s návštěvami bazénu, zřejmě je citlivější na chlorovou vodu. Takže máme týden bazén vynechat a pokud nebudou potíže, víme, čím to je. Je pravda, že od čtvrtka na bazénu nebyla a problémy nemá... Byla mi doporučena důkladné očista těla po koupání bazénu a sledovat, kdy se to zhoršuje. Takže začnu psát deniček, kdy chodí s tátou plavat a uvidíme. HLavně, že nemá žádný zánět nebo něco takového.
😅 😅 😅

georgik
22. dub 2008

Kami: tak to je super, ze je to vsechno OK 🙂