Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

rioko
8. bře 2008

no z toho mám právě obavy,ale já myslím, že infekce by měla být vyléčena do té doby, beru ještě silné antibiotika

dckami
8. bře 2008

Nejbe, Mirri, tak co, testovaly jste se???

aquila
8. bře 2008

A kdz na to jdeš?

nejbe
8. bře 2008

rioko, a kdy máš vůbec jít na tu laparku?
dckami - já se netestovala - vyčkávám a čekám na nějaké příznaky 😉

mirri
8. bře 2008

dckami-ja zkusila jinou znacku testu a carky jsou stale 2,ale tentokrat je ta druha mnohem slabsi.Tak nevim,co si mam o tom myslet... 😒

rioko
8. bře 2008

na laparku mám jít ve čtvrtek 13.3 a 12.3 mám jít na příjem. snad mě vezmou, dostala jsem se tam tak rychle protekčně a mrzelo by mě to

nejbe
8. bře 2008

mirri - možná to bude jen jinou značkou - třeba nemá takovou citlivost. Vzhledem k tomu, že máš cystu, tak bych na tvém místě šla k doktorovi.
rioko - do kdy budeš brát antibiotika?

rioko
8. bře 2008

no antibiotika mám brát už jen dnes, byly na 3 dny že jsou hodně silné

nejbe
8. bře 2008

rioko, tak by mohlo vyjít, když se to bude dobře hojit.

rioko
8. bře 2008

no on říkal, že mi rozřízl co nejmíň,a bych neměla jizvu -ani to nešil, tak si říkám že by to mohlo být dobré, drž mi pěsti.a co děláš vlastně za práci?

nejbe
8. bře 2008

No tak super, to vypadá fakt nadějně. Já jsem účetní v jedný firmě. Nejedu sama na sebe, to bych si netroufla.

rioko
8. bře 2008

já zas učím ve školce. 🙂

nejbe
8. bře 2008

tak to je hezký 🙂, to máš dětiček kolem sebe požehnaně 🙂
u nás je dneska nádherně, teď jsem byla v krámě, dodělám oběd a odvezu ho manželovi do práce a pak nejspíš vyrazím někam ven

rioko
8. bře 2008

jo práce je to fajn,ale možná na mě trošku víc padá to, že němám svoje 😒 ale je fakt, že děti mi dávají hodně najevo, že mě mají rádi. u nás je taky krásně, chceme se jet podívat na vyhlídnutý domeček - chceme si nějaký koupit, zatím hledáme na netu a občas se na nějaký jedeme podívat

nejbe
8. bře 2008

Neboj, já myslím, že při dnešních možnostech se dočkáme mimča každá. I když teď se mi to mluví, ale až to zas dostanu tak uvidím celý svět černě 😀

rioko
8. bře 2008

třeba to nedostaneš a budeš těhulinka 😉 moc bych Ti to přála

nejbe
8. bře 2008

tý joo, ani nevíš, co bych za to dala (i když nejspíš víš) 😉 . Tak oběd jsem dovařila, kousekjsem si dala a není mi nejlíp, takže se půjdu natáhnout místo ven.
Tak šup na baráček a dej vědět, jak se vám líbil. Já tu večer zase budu.

rioko
8. bře 2008

na baráček ještě nepojedeme, přítelova maminka mu naplánovala práci na zahradě tak musíme počkat až to dodělá 😒 to je hrozný tu bydlet, nejradši by nám úplně organizovala všechen čas, už abysme bydleli sami 😠

dckami
8. bře 2008

ahojky,
tak já mám za sebou velký jarní úklid - povlečeno, umytá okna v celém bytě, už mi visí nové záclony. 😅 Byla to makačka, ale mám hotovo. 😝 Jdu si dát zaslouženou kávičku než přijde Elí - je s dědou venku na kole.Ještě si jí chce užít, než mám odletí do Kanady.

rioko
8. bře 2008

dckami : tak to jsi šikula, já bych to chtěla stihnout v úterý, pokud mě vezmou na tu laparku. Nevím jak se pak budu cítit

evamik
8. bře 2008

Dckami, můžu se jen pro zajímavost zeptat, co dělá manžel, když Ty gruntuješ celej byt???

dckami
8. bře 2008

Evi, dobrá otázka - manža na vedlejšák podniká, dělá truhláře. Od minulého týdne staví vestavěné skříně u rodičů kamarádky. To víš, nějaká ta korunka navíc se vždycky hodí. 😉 Takže doma je to na mě, ale už jsem si zvykla. Když je doma, tak se snaží pomáhat... Ale musím říct, že je fajn mít doma šikovného chlapa - udělal celou kuchyň, vestavěné skříně v ložnici, Elince pokojíček. Je to takový můj Ferda mravenec - práce všeho druhu. 😀

nejbe
8. bře 2008

rioko - tak to chápu, dostali jsme se tam alespoň později odpoledne? Já bych se svojí tchýní bydlet nemohla... 😅 , tak šup šup, rychle něco pěkného sežeňte.
Já jsem zhruba do 17h spala (což je u mě naprosto normální) a pak jsem vyrazila na chvilku ven. Jinak mě pěkně třeští hlava, kdysi jsem měla migrénu skoro každý den, teď už jí mám jen před MS. Chjo.

rioko
8. bře 2008

nejbe : tak domeček je už prodaný, nechápu proč to ta realitka nenapíše na netu a ještě tam dá, že je to novinka 😖 jinak migrény znám moc dobře, mívám je tak 3 x do týdne 😠

nejbe
8. bře 2008

rioko, tak to se tam domeček moc neohřál ☹ , to je škoda. Já vím, jak jsem scháněli byt mi, museli jsme volat hned jak se byt objevil na netu a pokud možno ještě ten den jet na prohlídku. Jinak když jsem braha HA, tak jsem měl amigrénu fakt skoro každý den. Občas jsem přestávala i vidět - třeba tak na půl hodiny a pak mě začala třeštit hlava v plné síle. Od té doby co jí neberu se to fakt výrazně zklidnilo. Jak jsem psala, jen před MS. Tak uvidíme zítra ráno jaká bude teplota. Ráno jsem přemýšlela, že se testnu, ale hned jsem to zavrhla. Tohle ekání je příšerný.

rioko
8. bře 2008

a už máš mít MS ? to já mívám migrény často, i když HA neberu, nevím co budu dělat až budu těhu. jinak ten obličej mě zas docela bolí, asi reakce na to řezání. zas mě to oteklo a pořád z toho teče krev, už jsem to musela přelepit a zase to prosáklo

nejbe
8. bře 2008

já vlastně ani sama nevím, nějak se mi to každou MS prodlužuje... dneska jsem 38DC. Nechtělo by to znovu vyčistit? Pro jistotu? Když tak si ráno zajdi k doktorovi. Když jsem byla s migrénou u neuroložky,tak mi řekla, že až budu těhu, tak že mě hlava bolet nebude (a to byla její jediná léčba). S tím mě poslala domů. To už tak 3 roky budou, tak snad jsem tě tím alespoň malinko uklidnila 😉

bibova
9. bře 2008

Dobré ráno
My jsme včera byli na chatě a stříhali stromy. Bylo tam nádherně.
Na migrény jsem taky trpěla. Naštěstí mně neuroložka moc pomohla. Teď už ji mívám jen vyjímečně. Jo a taky mi říkala, že v těhu migrény nejsou. Kdo prý tvrdí opek, tak si je jen namlouvá.
Nejbe, Miri jak jste na tom? Jsem zvědavá? Moc držím palce.
Rioko co ty? Už ti ta tvášř neotéká? Jinak hned žeň na převaz. S tím si nezahrávej. Zvlášť jesli chceš jít na tu laparku. I když já si myslím, že tě nevezmou. S čertvou ránou na operace nepřijímají, ale třeba u vás je to jiné.
Kami to máš super mít doma takového šikulu. A co se týká bezzubých fotek, tak je mám taky v albu. Je to legrace na ně po čase koukat.
U nás dnes proběhne oslava a tak se jdu pustit do pomazánek a buchty, abych měla co nabídnou. Naštěstí příjde jen rodina (7 lidí), tak to bude jen takové malé posezení.

Přeji hezkou neděli 😉

rioko
9. bře 2008

Ahoj holky, to je zas venku krásně 🙂 no asi to risknu a i když jsem na neschopence, vydám se aspoň na malou procházku. Jinak tvář je trošku lepší, sice pořád vytéká krev a hnis,ale asi to je dobře, mám tam dren, tak aspoň to jde ven. Zítra jdu na převaz, tak uvidím co mi řeknou. Já myslím že když mi vytáhnou dren,tak to do čvrtka může srůst. No ale nechávám to na doktorech, třeba by ta laparka šla přesunout jen o týden

bbrita
autor
9. bře 2008

bib Můžu se zeptat, a jak Ti pomohla ta neuroložka? můj přítel taky trpí na migrény... Bereš nějaký léky?