Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

jana.jaro
13. kvě 2008

Asi jo,když já jsem jak na houpačce,nebo na horský dráze,jednou nahoře a potom zas hodně,hodně dole.

andy24
13. kvě 2008

Ahoj holky
tak já jsem na tom byla stejně.Tetkon mě to taky štve ale doufám že to svoje PCO porazím a znova otěhotním.Mě se podařilo v lednu po drillingu otěhotnět ale 14.3 jsem byla na revizi.Ten samí den sestřenka oznamovala že se jí narodila holčička.Já jsem byla na zhroucení,nebyla jsem schopna jim ani pogratulovat.Šla jsem se knim podívat až po měsíci a skončilo to tak že jsem celý večer probrečela.Tet už jsem docela v pohodě a doufám že se nám to podaří a uvidíme // 🙂

dckami
15. kvě 2008

Pomooooc, já mám dneska depku 😒 , musím se vypovídat - včera jsem měla hodně nepřijemný rozhovor s tchýní a ona se urazila a odešla. Důvod??? Našla si po letech chlapa, teď přes měsíc u nás nebyla, o malou se nezajímá, včera jí vyjímečně vyzvedla ze školky a lítala se ní po krámech. Prima zábava pro dítě. 😖 Přivedla mi jí domů kolem 17.30 hod., já v teplákách, sebrané prádlo z balkonu, nachystané žehlení a ve vaně napuštěný kýbl na vytírání ( nějak jsem nestíhla po návratu ze Šumavy uklidit). Myla jsem nádobí, uklízela nádobí z myčky a ona mi s klidem řekla, že před barákem čeká její přítel a ona chce, aby šel nahoru na návštěvu, že mi ho představí. Já na ní koukala jak debil 😨 Po dlouhém úředním dnu v práci jsem na jakoukoli návštěvu neměla ani pomyšlení, natož na to, abych se před někým přetvařovala, jak je mi to vhod. Tak jsem jí slušně řekla, že nechci, aby šel nahoru, že si myslím,že pokud mi chce představit svého přítele, měla by to udělat u sebe doma a né u nás a že by bylo vhodné, abychom o tom věděli předem a né udělat takovouhle přepadovku 😠 Manžel nebyl doma, byl venku na kole. Takže tchýně se urazila a odešla. Za 2 hodiny přijel manžel, tak jsem mu to vyprávěla a samozřejmě já jsem ta špatná (na maminku nedá dopustit,jako většina chlapů). Večer mu máma psala sms, ale nevím, co tam bylo, nečtu mu zprávy, ale pohádali jsme se. Nějak nechápe, že návštěvy do našeho bytu si ona vodit jen tak nemůže a pokud to chce udělat, musíme o tom vědět předem.
Myslíte si také, že jsem divná???? Prostě doma je dusno a manžel chce, abych se tchýni omluvila. Já to odmítla, nevidím k tomu důvod.

nejbe
15. kvě 2008

Ahoj Kamčo, nevím, jestli jsi divná, a jestli jo, tak jsme divné obě. Na tvém místě bych jednala úplně stejně. U nás je normální, že se tchýně s tchánem ohlašují na návštěvu předem, natož kdyby měl přijít někdo naprosto cizí. Asi je jasný, že chceš mít na návštěvu klid, připravené pohoštění a hlavně manžela doma, přeci ho nechtěla představit jenom tobě.
Já bych se jí možná pro klid v rodině omluvila stylem - na přání manžela se vám omlouvám a chtěla bych vás poprosit, aby jste nám představila svého přítele u vás doma, nebo vás zveme v neděli na odpolední kávu 🙂
Klídek. Držím ti palečky, ať se to brzy srovná.

brundik
15. kvě 2008

Ahoj holky 🙂 Dneska jsme obdrzeli najemni smlouvu a clensky prukaz 😵 Tak ted zacneme litat kvuli rekonstrukci bytu, ale to uz bude prijemnejsi.
V sobotu frcime do Rima, tak v praci nadelavam ty tri dny dovolene pristi tyden, cast prace za me nikdo neudela, proto neni cas na konikovskou drbarnu 😒
Medocriptine uz snasim dobre, to jsem moc rad a snad se nebudou opakovat ty nevolnosti.

brundik
15. kvě 2008

Jani, ty uz sis teda zkusila ☹ Nekdy ma clovek pocit, kdyz je na dne, ze uz to lepsi nebude, ale neboj bude 😉 Na kazdeho funguje neco jinyho. Me vzdycky procisti hlavu nejaka aktivni cinnost. Ted o prodlouzenem vikendu jsme byli u kamarada na kolech, bylo to nadherne a ja jsem prijela uplne zregenerovana psychicky, fyzicky trosku zmordovana, protoze jsem mela karambol, ale to bych nebyla ja, kdybych prijela bez sramu 😀
Kami, tak to jsme meli podobny program o prodlouzenem vikendu 😉 Jinak s tou tvoji tchyni, poslala bych ji nekam. Tohle se prece nedela. Me by to teda naprdlo stejne jako tebe, ale asi by me vic mrzelo to, ze nemam zastani u manzela 😒 Nejbe, ty jsi diplomatka, je fakt, ze takovymhle zpusobem by se to vyresilo. Kami, takhle bych to zkusila 😉

jana.jaro
15. kvě 2008

Ahoj Kami,jednala jsi úplně normálně,jenom tchýně má na to jiný úhel pohledu a ty bohužel nevíš co vylíčila tvému manž.A ještě dělá mezi Vámi dusno 😠 Jinak já moc radit nemůžu většinou v takových situacích ustupuji,nemám ráda konflikty.Tak pevné nervy, je to děs!

jana.jaro
15. kvě 2008

Ahoj Brundík,mi už pomalu končíme z rekonstrukcí,začali jsme loni na jaře 😉 No jinak mám dnes nervy napochodu,jsem úplně rozklepaná.Jedu zítra do Prahy na speciááální kontrolu k doc.RoboviMusím tam jezdit každé 3měsíce na ster(jsem více hlídaná)ale když jsem tam tet volala jestli je vše v pořádku a zase za 3m.Tak mě doktorka zdělila že to moc dobře nevidí po potratech se to zhoršuje,takže mám zase displazii č.2(změny na čípku,displazie č.3 je už začínající rak.)Jen doufám že me nebudou nic už dělat s čípkem! ☹ Ten papilovir v těle zůstává a já nemám proti němu žádnou imun.takže na to těhotenství dost spěchám,nerada bych přišla o dělohu.

dckami
16. kvě 2008

ahoj holky, díky za rady i za podporu. Dneska jsem to sama rozsekla. Dopoledne jsem měli v práci školení - Etika atd, modely chování a podobně. ODpoledne mi to nedalo a poslala jsem tchýni sms - vlastně jich bylo 5, nebyla to omluva, jenom vysvětlení. Po hodině mi odepsala,ale neutrálně, takže stejně nevím, jak na tom spolu jsme 😕

Dneska u nás začínají městské slavnosti, večer bude ohňostroj a zítra historický trh na zámku a spoustu aktrakcí, tak se těším. DOufám,že přestane pršet....

dckami
19. kvě 2008

nazdárek, kde jste???? To jsem už nikdo nechodí 🙄 😠

Já jsem to dneska dostala. Hned jsem se objednala do Pronatalu a 28.5. jedu na utz, od 3 dne cyklu se začnu cpát Clomhexalem, tak jsem zdvědavá, jak na mě bude působit a kolik po něm bude folíků. Zatím jsem měla IUI vždy bez stimulace, teď nás čeká 4.IUI a první se stimulací. 😉
Manža byl dneska na urologii a musíme čekat na jeho výsledky, snad budou do 14 dní, než půjdeme na IUI.

georgik
20. kvě 2008

Ahojky holky.
po delsi dobe vsechny zdravim.... u nas nic noveho... minuly pondeli jsme byli na kontrole na Imuno, provedli kontrolní odbery na spg a moji stitnou zlazu..... jinak konecne jsme zjistili presnej zadrhel v manzove spg (po prvnich vysledcich jsme vedela jen ze vysel spatne od sveho dr - takze pro jistotu jsem si nechala ty nove poslat domu - prijdou za 3 tydny) - takze prvni spg manzilka - je jich hodne (nepamatuju si cislo 🙂 ), jsou zive (huraaaa), dlouho vydrzej (trikrat huraaa) jen jich je pouze 16% s lineárním pohybem (potrebujem 40%)......tak nam moc mila pani doktorka rikala, ze by to narozdil od meho gyndr nehrotila IVF, ale ze by mohlo stacit IUI......
Jinak protilátky nevytvářím žádné.... jediné co se jim u mě nelíbí, jsou výsledky na štítnou žlázu..... ☹ takže pokud budou zase ne moc dobré, čeká mě endokr......

evamik
20. kvě 2008

Ahoj holky, tak moje zásadní novinka je, že mám //! Nechci se ještě nijak radovat, prot. na utz jdu až za 14 dní...
Georgik, tak to jsou pozitivní zprávy... Nám (snad) vyšlo 3. IUI! Takže hurá do toho!! 😉

dckami
20. kvě 2008

Evamik, tichounká gratulace 🙂 🙂 🙂 Koukám,že ne všech diskusích se v květnu roztrhl pytel s těhulkama. to je prima, snad vás budu brzo následkovat i já....

Georgik, endokrinologie se neboj, já tam byla dneska, beru letrox, vyšetření nic není. Vždy mi vezmou krev a udělá mi utz na krku a pohoda. V ordinaci je to na 10 minut.

evamik
20. kvě 2008

Dckami, díky a přeju, ať se vám všem brzy zadaří! 🙂

georgik
21. kvě 2008

evamik: obroooooovska gratulace 🙂 držím palečky, ať je vše OK
jinak kami: ja nemam z endokrinologie strach, jen se bojim ze se muze stat co, pred cim me varovala mudra.....

evamik
21. kvě 2008

Georgik, díky moc! 🙂 Já se v tom nějak přestávám orientovat... Před čím Tě varovala?? 😕

georgik
21. kvě 2008

evamik: doktorům se nelíbí moje výsledky na štítnou žlázu, tak mudra v Podolí na imunologii me ani ne tak varovala jako upozornovala ze poruchy stitne zlazy muzou zpusobit potrat nebo vady plodu....tak mam strach spis z toho, nez z vysetreni na endokrinologii.....ale treba to nebude tak horky..... 🙂

evamik
22. kvě 2008

Georgik, držím palce, ať je vše OK... Já měla hormon štítné žlázy taky hraniční a v CARu mi rovnou dali euthyrox... Ani mě neposlali na endokr.

georgik
22. kvě 2008

evamik: dekuju 🙂 snad bude 🙂

brundik
23. kvě 2008

Ahoj holky 😵 Zdravim vas po nasi kratoucke dovolene. Meli jsme se bajecne, krasne jsme si odpocinuli, jen je v Rime na nas desne moc lidu a aut, ktery si jezdej jak chtej 😀 Jsem rada, ze jsem odlozila kvuli tomu laparku. Jen jsem pak mela v praci perne dny, abych dohnala, co se nakupilo.

brundik
23. kvě 2008

Jani, moc drzim palce. Pisni, jak jsi dopadla 😉
Evi, to je paradni zpravicka 😵 Drzim palce a moc preju, aby vse probihalo tak, jak ma 😉
Georgik, je dobre vedet rizika, ale taky to nutne neznamena, ze to tak bude. Je spousta holek, ktere i pres problemy stitne zlazy donosily zdrave krasne dite 😉

evamik
23. kvě 2008

Brundik, díky! 🙂 Co Tě teď vlastně čeká? Rovnou laparka?

brundik
23. kvě 2008

V pondeli pujdu na UTZ a nejspis dostanu termin na laparku a taky zjistim, jak dopadl manzel na spermiu. Takze pro me zadna neznama 🙂

evamik
23. kvě 2008

A v jaké jsi teď fázi cyklu?

brundik
23. kvě 2008

To kdybych ja vedela 😀 Ba ne, ted jsem po ovu, ale moje posledni MS byla spis jenom spineni, tak jsem se v tom musela trosku zorientovat.

brundik
23. kvě 2008

Ted jsem zabrouzdala po dlouhe dobe na beremko, tam uz jsem nebyla dlouho.
Evi a kdy jdes na kontrolu? jsem zvedavka, co? 😉

bbrita
autor
23. kvě 2008

ahoj Evi mooooc gratuluju a tfuj tfuj tfuj, ať to vše dobře probíhá...!!!

evamik
23. kvě 2008

Brundik, jdu až 2. 6., takže jsem hrozně nervozní!! 😒
Bbrit, díky moc!!!!! 🙂

brundik
23. kvě 2008

Evi, to celkem chapu, ale drzim moc pesti 😉
Konik zas nejak neslapal 😠

ivomal
23. kvě 2008

Veliká gratulace Evamik🙂)))) Dlouuuho jsem tu nebyla, jen občas nakukuji...moooc práce a starostí kolem budoucího bydlení....a chřipka... Jinak se mnou je to zase tam kde bylo...asi...mrkněte na graf...prosím...ty vynechané, to jsem byla buď marod s horečkami, nebo jsem byla mimo dosah domova.

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f