Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
24. kvě 2008

Ivomal, díky! 🙂 Já z grafu vůbec nic nepoznám... 😅

jana.jaro
24. kvě 2008

Ahoj holky,kontrola v Motole dopadla dobře příští měsíc se můžem pokoušet mám prý hodně narostlou děložní sliznici(asi tím jak pořát piju kontryhel)ALE....byla jsem u léčitele ,kterého mě doporučila kámoška ,říkala že je skvělej a všechno pozná.Tak jsem se na něj těšila,že konečně někdo pozná proč jsem 2Xpotratila.No a on mě dorazil,proto že to mám prej všechno od zad,zablokovaná páteř,neproudí tam dost energie,špetně dýchám,tak plod neměl dost kyslíku,potom ten stres a všecno dohromady znamená,že to tet určitě nemám zkoušet,aby to tak zase nedopadlo.No a než se srovnám tak to bude až za 14 měsííííííícůůůů.To sem myslela že tam padnu.Tak mě nasadil brouka do hlavy a tet když to budem zkoušet,tak budu mít nervy v kýblu.Tak co si o tom myslíte?

evamik
25. kvě 2008

Jani, toho léčitele radši ani nebudu komentuovat... 😒 Ale víš, co bych být Tebou určitě zkusila?! Cvičení podle Mojžíšový! Mně to třeba hodně pomohlo, a pokud by byla pravda, že to máš od zad apod., tak by Ti to pomohlo (průměrně) do půl roku...

ivomal
25. kvě 2008

Ahojky, dneska dorazila MS. 😉 Uf, 35 dní, začíná se cyklus pomalu zkracovat, snad už se to tento měsíc podaří 🙂 . Jinak Jano souhlasím s Evamikem, chce to cvičit a Mojžížové cviky jsou na to ideální, uvolňuje páteř a posiluje pánevní dno a to je důležité. Taky cvičím nějaké cviky, já na záda trpím, takže stejně musím.

jana.jaro
25. kvě 2008

Ahoj,taky o tom začínám uvažovat.Jen mě bolívaj záda mezi lopatkama dole vůbec.Stačí si koupit knížku?

evamik
25. kvě 2008

Jani, to v žádným případě - základ je právě to, co Ti dělá ta fyzioter. - tím cvičením tomu spíš pomáháš... Ale chodíš k ní tak 1x za měsíc, takže to není nijak časově ani finančně náročné...

jana.jaro
25. kvě 2008

Jsem z Brna,tak snad něco najdu.Jak se dlouho pokoušíte?

evamik
25. kvě 2008

Jani, určitě, někde na netu (ale zapomněla jsem adresu) je seznam fyzioter., kt. cvičí Mojžu. Koukni tady na diskuzi Metoda podle Mojžíšový...
My se snažili přes rok, teď jsem 5 měsíců cvičila Mojžu a chodila do CARu a vypadá to, že se to povedlo! 😉

jana.jaro
25. kvě 2008

Nemáte někdo nějaký typ?Kam chodit v Brně na Mojžíš.cvičení?Díky 😀

jana.jaro
25. kvě 2008

To Je úžasné 😉 Moc gratuluju!

evamik
25. kvě 2008

Díky, zkus fakt tu diskuzi, tam Ti holky určitě poradí... Kay třeba je z Brna.

jana.jaro
25. kvě 2008

Tak jo 🙂

brundik
27. kvě 2008

Ahoj holky ☹ Moc vas zdravim, ale dneska dobrou naladu neprinesu ☹ Byli jsme dneska skolit v Brne a pri ceste zpet nas na najezdu na D1, kde nebyl pripojovak odpinkl kamion o 9 metru dal. Zboural nam zadek, ale pecka to byla pekna, hlavne na hlavu a krk. Kolegynku pak bolela hlava, musim ji jeste cinknout, jestli je OK. Tak jsem tak premyslela, co chybelo, aby nas kamion odhodil do pruhu, kde se valily dalsi kamiony 😔
No a pred chvili jsem se dozvedela, ze mel mamci manzel infark 😢 Je v nemocnici, kapacita srdicka pry funguje jen z 35 % 😢 Tak jsem z toho vseho takova spatna ☹
V pondeli jsem byla na UTZ vsechno vypadalo v poradku, dostala jsem papiry na laparku, ale dr se nemoh dovolat na termin, tak si mam cinknout v patek. Ale uz si muzu zacit obihat predoperacni vysetreni.

brundik
27. kvě 2008

Jani, to jsi me moc potesila, ze jsi dopadla dobre. Jinak cviceni podle Mojizisove je urcite super vec a tim ze to vyzkousis nic nezkazis. Ze te boli lopatky nic neznamena, kostrc se ti muze vtacet dovnitr a ani ti to nemusi zpusobovat potiz. Mam kamaradku fyzioterapeutku a vim, ze nekdo k ni zacal chodit s bolesti v kycli a pricina byla treba v rameni. Lidske telo je tak slozite, ze je mozne vsechno.

evamik
27. kvě 2008

Brundik, to je mi líto... A Ty jsi řídila?? Dneska jsi neměla vůbec dobrej den, tak snad už to bude jen lepší!

brundik
27. kvě 2008

Evi, to jo, den blbec 😒 Ridil sef, ja jsem sedela vzadu zrovna jsem se chtela otocit, jestli je pruh volnej, obcas takhle kontroluju ridice a v tom pecka zezadu. Ale pri te smule to dopadlo jeste dobre. Ridic dostal 2 body.
Ted tady vyvaruju, uz mam hotovou polivku s jatrovyma knedlickama a ted delam gulas, zitra si prijde tchan obihat do Prahy doktory, tak aby nehladovel. Jen jsem to nejak casove nezvladla a asi hned tak nepujdu spat 😅
Ale vam vsem ulehajicim preju krasnou noc 😉

evamik
27. kvě 2008

Brundik, tak to s tím vařením nepřeháněj! 😉 A dobrou! 🙂

dckami
28. kvě 2008

ahoj holčiny,
Brundi, to je síla, ti řidič ale hlavně, že si v pořádku 😒

Já jsem se vrátila z CARu, celkem v pohodě, po stimulaci Clomhexalem mám folíky vpravo 24mm, vlevo 20 a 19mm, doky říkal, že na IUI je už pozdě, zítra mají úplně plno cleý den a chybí jim laborantka, v pátek by bylo pozdě. Takže máme předepsané domácí snaženíčko. Hned mi píchli pregnyl a musíme na tom makat doma - dneska večer, zítra ráno i večer a znovu v pátek ráno 😀

ivomal
28. kvě 2008

Brundi, hlavně že jste zdraví....a hlavně v celku!

pampelisak
28. kvě 2008

Ahoj holky, chtěla jsem Vám jen povědět svůj příběh, třeba někoho s podobným problémem povzbudí... můj partner byl na spermiogramu s výsledkem že má pomalé spermie. Nechtěl se s tím nijak léčit, ale naštěstí jsem se na internetu dočetla že na tento problém pomáhá vitamín E a hlavně koenzym Q10. Koupila jsem mu jich zásobu a každý den je užíval po dobu pěti měsíců. Pak se výsledek dostavil, jsem těhotná!! Nyní ve druhém měsíci. Nebylo to hned, ale trpělivost se vyplácí. Pokud se vám podaří ten článek na internetu najít, píší tam něco o tom že po dlouhodobém užívání Q10 se líné spermie mění na rychlé střely🙂, a asi na tom něco pravdy bude, každopádně nám to pomohlo...přeji hodně štěstí a hlavně toho malého drobečka i vám !

dckami
29. kvě 2008

Jééé holky,
tak jsem četla na netu, že náš zlatý slavík Kája Gott je po čtvrté otcema a mají zase holčičku - Nella Sofie. 😅

dckami
3. čer 2008

ahojky,
kdepak se všechny touláte??? To už sem nikdo nechodí???? 😠
Ozvěte se, snažilky. 😵

brundik
3. čer 2008

Kami, toulam se v praci. Zitra si jdu vybehavat doktory na predoperacni. Rano krev, dopoledne gyn, odpoledne vyzvednout vysledky z krve a v podvecer za obvodackou na EKG. Tolik doktoru jsem snad behem jednoho dne jeste nenavstivila 😀

ivomal
3. čer 2008

Ahojky, taky jsem v práci...včera jsem byla úúplně utahaná, naše psí slečna měla bolení bříška z neděle na pondělí a celou noc otravovala střídavě mě a manžu, že chce ven...docela slušná příprava na lítání kolem mimina 🙂, takže jsme toho oba nic moc nenaspali a ráno brzy do práce, odpoledne domů a další lítání, pro změnu zase kolem budoucího bydlení.. Dneska už je líp a v práci je dneska nějak podezřele mrtvo.... 😎

georgik
6. čer 2008

Ahojky holky.... 🙂
tak nam vcera prisli vysledky z kontrolniho spg a ostatnich vysetreni..... zacnu sebou - stitna zlaza porad blby, mam doporucenou konzultaci na endokrinologii... takze jdu obvolat znamy, jestli nekdo nema nejakyho dobryho v okoli ...
manza zadne zlepseni, 14% spermii s linearnim pohybem, 17% s nelinearnim, 69% nehybnych..... prestup 19!! minut (minimum je napsano mene nez 2 minuty), 54% defektnich (to je nastesti v norme), ma jich 35 mil/ml, životnost 74% (taky v poho)... zaver je, ze se jedna opakovany nalez, relat.indikace k asist.reprodukci.... toz tak u nas 🙂
jsme objednani na CAR Podolí 6.8.2008.....

evamik
6. čer 2008

Georgik, tak na IVF je to krásnej výsledek... Přeju vám hodně štěstí!!! 🙂

georgik
6. čer 2008

evamik: děkujeme 😀
no sice to bude pravdepodobne jen konzultacni navsteva, ale i tak se to aspon nekam pohlo 🙂
jo a na tu endokrinologii jdu 4.8.2008... To bude hezky nabitej tyden 🙂

georgik
6. čer 2008

evi: a jak u tebe? 🙂 koukam, ze mas zmeneny profil 🙂

evamik
6. čer 2008

Georgik, to je jasný, uvidíš, že se to pohne a pak už i povede! 🙂
Já mám šílený nevolnosti, jinak snad OK...

dckami
8. čer 2008

😒 a zase tu nikdo není 😖 , přece se nekoukáte také na fotbal????? 😕