Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

romcca
29. led 2009

dckami: tak hodně štěstí

dckami
29. led 2009

holky díky. 😵

Lencar - máš moooc těžkou otázku - stále zvažujeme, zda 1 či 2, uvidíme zítra,jak budou kvalitní. 😕

monajs
30. led 2009

Ahoj holky,

Dckami moc držím pěsti a palce a aj na nohách 😉

beranek
30. led 2009

Dckami, já bych si asi nechala zavést 2 😉

akvy
30. led 2009

Dckami, já bych šla taky do dvou. Já na 2.IVF dávám 3 a nikdo mě nepřemluví jinak. 😀
Hoky, můžu občas k Vám? Já už jsem 31-letá zoufalka doufalka. 🤐

dckami
30. led 2009

tak hlásím, že mi ET přesunuli až na zítra ráno, tak snad bude vše v pořádku a brzo budu mít mimi u sebe v bříšku. 😵

akvy
30. led 2009

Dckami, jupíííííííííííííííí, hezky se na ty prďolky vyspi!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

dckami
31. led 2009

ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní PK nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. 😵

monajs
2. únor 2009

Jééé,tak ať tam prďolek vydrží 😀 😀 😀

romcca
4. únor 2009

Ahoj holky, tak po měsíci můžu konstatovat, že ve svých 32 letech už chápu, proč se mrše říká mrcha.... Dorazila, mrcha jedna. Tak začneme 7. měsíc....
dckami: podej zprávy

dckami
4. únor 2009

podávám zprávy - bolí mě břicho, jako před mrchou 😖 , začala jsem malilinko špinit - bojím se, bojím 😠 ...

beranek
4. únor 2009

Ahoj 😉
Dckami, budeme čekat na pozitivní zprávy, ještě se nic neděje 🙂
Romcco, jak ty měsíce běží, tak člověk tu MS bere pořád hůře a hůře, co? My jsme právě ve fázi snažení, domluvili jsme se, že abychom jen nečekali na zázrak, že se pokusíme snažit aktivně 😀 No uvidíme co z toho bude 😅

monajs
9. únor 2009

Ahoj holky,
Dckami,zatím OK?Myslíme na tebe 🙂

Beránku,to je teda fajn aktivní přístup 😀

dckami
9. únor 2009

ahoj,
od včerejška mám bolesti břicha jako před menzes 😖, tak uvidíme,jak to dopadne. Zatím jsem neměla odvahu vyzkoušet testík, bojím se, aby tam nebyla pouze jedna čárka. Takto, dokud nekrvácím, mám alespoň nějakou naději na úspěch... 😉

lenkacar
9. únor 2009

dckami tak ti držím palečky

dckami
10. únor 2009

hlásím špatné zprávy - testk je negativníííí 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ .

monajs
10. únor 2009

Ahoj dckami,zkus ho ještě zítra nebo pozítří.Kolikátý jsi den?10-tý?

dckami
14. únor 2009

ahojky,
tak mrcha hnusná červená se mi dneska rozjela v plné síle 😢 takže IVF se nepovedlo, další pokus možná v létě. Uvidíme, co mi v pondělí řekne doktor. 😖

romcca
16. únor 2009

Tak to je blbý... ☹

monajs
17. únor 2009

Je mi to líto.To je fakt mrcha jedna hnusná 😠

dckami
17. únor 2009

Jojo, hnusná mrcha, tak mám potvrzeno, že hcg = nula, včera jsem byla na krvi. 😖

Ale dneska jsem "žena činu". Rozhodla jsem se, že prostě nemůžu jen tak sedět a brečet nad neúspěšným ivf, proto jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšku. Sehnala jsem si u nás rehabilitaci, kde je vyškolená fyzioterapetka a zítra tam jdu na 1.cvičení. Nemám doporučení, zaplatím si to sama. Hned mi řekla, že pokud budu mít doporuční od lékaře, hradí to pojišťovna. Tak jsem nelenila a volala do Pronatalu, recepční mi řekla, že to zkonzultuje s lékařem a zítra si mám zavolat. Snad mi to napíšou a třeba mi cvičení k miminku pomůže.... 😵

beranek
17. únor 2009

Ahoj holky 😉
Dckami, už jsem nahlížela, jak jsi dopadla....no bohužel, je mi to líto ☹
Já jsem zase byla na Dornově metodě, to je narovnání obratlů a pánve, protože jsem s tím měla problém od porodu, tak snad se mi tak něco hne k lepšímu 😉
Každopádně aspoň budeš mít pocit, že pro to něco děláš 🙂

majka12
17. únor 2009

Ahojky, tak mě je za měsíc 31 a rok se neúspěšně snažíme. V březnu mě čeká laparka. Oba jsme vpořádku a když dopadne laparka dobře, tak mě chce poslat doktorka do Pronatalu.

dckami
21. únor 2009

ahoj Majko,
tak to bychom se mohly někdy v Pronatalu potkat. Já také jezdím do Teplic. Jsou tam moc hodní lékaři. 😵

Co vařítě dobrého? u nás bude kuře s nádivkou, vývar. Manžel je na bazénu a holka se učí, přinesla 3 z matiky ( a to mají počty zatím do 20) 😖 , tak píše přiklady. Zítra máme rodinnou oslavu, taťka měl včera 59.narozeniny, tak jdeme k nim na oběd.

zelenoocka1
21. únor 2009

Ahoj holky....jsem tady poprvé...mám dotaz, páč jsem v tomhle opravdu nováček s velkým N ....za jak dlouho po ..."snažílkování" ...si mám udělat test? Dík...

dckami
21. únor 2009

Já jsem si ho dělala vždy až po vynechání menstuace. Záleží, jak máš pravidelný cyklus, ale nejdříve tak za 14 dní.

zelenoocka1
21. únor 2009

☹ ☹ ☹ ....já bych si to nejraději udělala hned druhý den...ale...chápu.Hmmm. Ani za tři dny nic? ...nooo..jenom zkouším 🙂

dckami
21. únor 2009

Přečti si návod na testech, je tam psáno, že si jej můžeš udělat hned první den vynechání MS. Dříve to nemá cenu 😒 . Hladina hcg v těle by byla asi dost nízká.
Jak dlouho se sanžíte o mimi, kolik ti je?

monajs
4. bře 2009

Ahoj holky,tak co je s váma? jak se daří dckami?
Zelenoočko,tak co tt?

romcca
5. bře 2009

Ahoj holky! Já nic nepsala, protože není co. Dnes jsem dostala menzes, takže začínáme 8. cyklus snažení. No a - pořídili jsme si psa, tak teď dost lítáme kolem něj a trochu jsem vypustila. Ale mrzí mě to, že to zase nevyšlo, kecala bych kdybych tvrdila že ne... 😒