Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

oliras
23. črc 2009

ahojky holky můžu mezi Vás je mi 32 a taky se zase snažím o mimčo před 14 dny jsem o moje první mimi přišla v 17tt takže jsem opět spadla mezi snžilky

majka12
23. črc 2009

Ahoj dkcami, no Ti teda povím že ta moje MS mě pěkně rozžírá dušičku 😝 . Pořád nic a bojím se koupit testík, že budu zklamaná. Už jsem z toho na palici. Jsem si říkala, že jestli pojedem na motorce, tak bych to teda měla vědět a kdybych náááááhodou byla těhule tak motorka je vyloučená. Jenže nakonec jedem kvůli počasí autem, takže mi tahle starost odpadla 😅 a já jsem stále nerozhodná. Mám z testování strašný strach, že to opět nevyšlo. No asi to nechám koňovi, test nekoupím a uvidím co se bude dít dál.

Oliras, četla jsem tvůj příběh ☹ .Je mi z toho smutno. Máte toho už taky dost za sebou. Už je Ti trošku líp?

oliras
23. črc 2009

majko jo jo už je líp ale pořád to bolí ale snad bude líp

majka12
24. črc 2009

Vůbec si to neumím představit. Snad se vám brzo zadaří a proběhne všechno vpořádku až do konce.
A odkud jsi?

majka12
24. črc 2009

Děvčátka já se s vámi na 14 dní loučím 🙂 .Odjíždím na dovču a vám přeji mnoho úspěchů ve snažení a ať tu za 14 dní najdu samé // a třebas je i sama nahlásím. papapa

malaika
30. črc 2009

ahoj holky, tak já jsem od pondělí už 3 roky po třicítce a nějak to na mě doléhá...mám problém a to nadváhu /90 kg/, dr. otěhotnění nedoporučuje (musela by se mi ovulace vyvolat uměle,zatím beru prášky i na MS), tak se snad konečně dám do hubnutí a uvidíme.
Třeba se tu diskuze rozjede. 😉

zakupanda
31. črc 2009

ahoj holky můžu se mezi vás taky přidat nedávno jsem oslavila čerstvé 33 narozky ,o mimčo se snažíme taky máme už skoro tříletého synka tak se ozvete shojda.A. 😉

monajs
31. črc 2009

Ahoj holky,
všechny nově příchozí srdečně vítám 😀

Je pravda,že nám to tu trošku vázne... 😒

Jinak hlásím (snad naposledy) do třetice opět stopnutý KEt.Tentokrát struktura sliznice pěkná - 3L- ale zase nechce ta potvora narůst- jen 5,3 mm.Takže zase bojujeme.Nevadí konec léta je ideální 😀

oli: teda zažila sis svoje.Takže držím palečky.
Mali a Zaky: tak budeme bojovat společně? Držím všem palečky.Kdyby se Vám chtělo,tak by ste nám mohly o sobě něco písnout? 😕 Ale samozřejmě že nemusíte.Ale já su strašně zvědavá... 😉

monajs
31. črc 2009

Majko,už ať jsi z dovči zpět ať nám můžeš říct tu radostnou událost.Moc držím palečky? 😀

Dckami,tak jak se měla Elí na dovolené?

dckami
31. črc 2009

ahoj holčiny,
zdravím nové snažilky 😉

Monajs,proč ti nedají něco na nárůst sliznice? Já měla při ET estrimax, při ET jsem měla sliznici 5.5mm a zdálo se jim to málo, tak jsem zobala tohle. Stejně se to nepovedlo 😒 Při červencové IUI bylo vše v pohodě, sliznice přes 9 mm, příští týden uvidíme, jak to dopadlo.....
Elí se měla na dovolené báječně, dneska přijela od našich, tak jí po týdnu konečně máme doma. Už mi scházela. Hned si na noc přivedla domů kamarádku a nyní řádí ve vaně 😀 Zítra jede taťka triatlon a tak půjdeme fandit, v neděle Elí odjíždí na týden na soustředění s aerobikem. Mě čeká ještě týden v práci a ptom mám 3 týdny zaslouženou dovolenou. První týden jsem doma, 15.8. jdeme švagrovi na svatbu a potom chceme jet k moři nějaký last minute.

majka12
31. črc 2009

Ahojky 🙂 zdravím na skok z dovči. Pořád teda jsem na dovče, ale vracíme na oslavu tchánových kulatin.

Takže už na dovču jsem odjížděli tři 😀 Minulý čtvrtek jsem poprvé testla - odpoledne a byla tam druhá čárka. Slabší jak kontrolní, ale dobře viditelná. Radost obrovská, slzička ukápla, manža naměko. V sobotu ráno jsme odjížděli, tak jsem si udělala ráno ještě test, jestli sílí. A sílila 😉 . Tuhle středu jsem zase psychicky nevydržela a znovu testla a druhá čárka se objevila hned s tou kontrolní a dokonce silnější 🙂 No a včera jsem zašla k doktorce která mi to potrvdila už i na ultrazvuku. Viděla jsem krááásnou dutinku a dva kžížky blízko u sebe 😀 Paní doktorka mě nejdřív vyšetřila na koze, řekla že to vypadá velmi slibně, pak mi udělala vag.ultrazvuk a hned ho viděla a krásně se u toho usmívala a říkala: tady je, ale je maličkatý 😎 Srdíčko ještě nemáme , ale všechno bude 😵 Na další ultrazvuk jdu až na konci sprna, tak jsem zvědavá jak to do tý doby vydržím. Já vlastně ani nevím v jakým týdnu asi jsem 😅 Při těch mých cyklech těžko spočítat, ale asi tak konec 5tt. Ale zatím je to tajný.
Jo ještě mi předepsala utrogestan na podporu těhu, tak zavádím třikrát denně tabletu. Prý to chce teď čas. No tak holt čekám a věřím že všechno bude OK.

dckami
31. črc 2009

Teda Majko, to je ta nejlepší zpráva, kterou si nám mohla napsat 🙂 . Tichounce gratuluji a závidím. 😵 Užívej si krásnou dovolenou 😅 a buď na sebe opatrná.

majka12
31. črc 2009

Dckami děkuju moc , pořád tomu nemůžu uvěřit a mám hrozný strach. Byla bych nejradši kdyby mi bylo každý den blbě a věděla bych že se něco děje.

dckami
31. črc 2009

moc ti to přeji, konečně jsou i v této diskusi pozitivní zprávičky //. Snad tě i my ostatní budeme brzo následovat....

Přeji dobrou 😔 noc 😔 .
Jdu zklidnit holky, sice jsou v posteli, ale stále slyším chichotání 😀 Jdu ve vykoupat a zalezu také. 😔

romcca
7. srp 2009

Ahoj holky,

dlouho jsem nenapsala, protože vcelku nebylo co. Blahopřeji k novým přírůstkům, doufám že budou následovat další.

Manžel se konečně dokopal na spermiogram, který nevyšel úplně dobře - diagnóza je oligoasthenozoospermie s tím, že je ke zvýšenému množství leukocytů (8 x vyšší než je norma) je ještě podezření na zánět. Takže je jich tam málo a málo se vrtí. No, aspoň že tam nějaké jsou, co se vrtí, bych to tak vyhodnotila.

Zítra jedeme na dovču a netěším se už teď, tak uvidíme.

Mějte se moc hezky a přeji úspěchy. U nás v dohledné době nebude nic.

majka12
10. srp 2009

Ahoj holky,

tak jsem si přála ty nevolnosti a už přiběhly jak na koni. Od minulého týdne 😀 Ale jsem fakt klidnější a cítím že se něco děje.

Dckami, jak dopadlo IUI?

Romcca, to je mi líto ☹ , ale pořád to není úplně ztracené ne? Dá se to léčit nebo vylepšit třeba vitamína a tak? Držte se a nepřestávejte doufat.

My jsme si dovču celkem užili, ale je fakt, že třeba výlety už jsem tolik nezvládala- musela jsem odpočívat a dávat mezipauzy a hodně jsem spala. Ale za to ten návrat do práce je teď fakt jak hodně špatnej sen. 😠 Je mi zle, jsem unavená a spavá a to musím předstírat jak jsem krásně odpočinutá z dovči a plná elánu. Zatímco vypadám že každou chvíli umřu 😝 Ale já to zvládnu, protože to za to fakt stojí a neměnila bych za nic na světě.Klidně ať je mi ještě blběji 😎 Jinak manža furt hučí, že už se chce chlubit, takže ho musím krotit. Teď máme ještě 14 dní do dalšího utz, a až pak má povolenku žvanit.

dckami
11. srp 2009

Romco, nejsou to dobré zuprávy, ale alepsoň znáte příčínu neúspěchu a dá se to jistě léčit nebo to překonat IVF, kde vyberou jen ty nejlepší spermie.

Naše IUI opět nevyšla, dostala jsem to 😠 minulou neděli. Od včerejška mám dovolenou - 3 týdny 😵, dnes ráno jsem byla u holiče, v sobotu nás čeká svatba a příští týden vyrážíme na dovču. Dnes jsem byla v cestovce a bylo mi doporučeno, že máme zatím počkat a přijít tak č ve tvrtek/pátek a vybrat nějaký last minute. Takže čekáme...
Jinak poslední pokus ivf mám na přelomu září/říjen.
Zrovna včera jsem volala kámošce, co byla na odběru, měla 9 foliklů a v nich jen 3 vajíčka, tak jsou na nervy, zda něco přežije, také mají poslední 3.pokus. Doma mají skoro dvouletého synka také po ivf. Tak na ní moc myslím. 😉

Majko, opatruj sebe i drobečka. 😅

monajs
12. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Tak dnes jsem po kontrolním UTZ - 11 DC a sliznice 6,7 mm.Tak mám přidané léky a náplasti a v pondělí odpoledne uvidíme.SnAD TO TENTOKRÁT VYJDE 😀

Jakpak se máme?

Majko,tichounce,ale moc moc gratuluju. 😵

Dckami,to je mi líto,že vám to zase nevyšlo...ale na podzim to půjde,uvidíš. 🙂

majka12
13. srp 2009

Ahojík 🙂

dckami, to je mi líto že to nevyšlo, to poslední IVF už musí vyjít- do třetice všeho dobrého 😉 tak zatím odpočívej a užívej si volna a dovolené a psychicky se připrav na náročné procedury

monajs, děkuji 🙂 ta sliznice vypadá docela dobře ne? Já jsem měla někdy 17 den 8mm a bylo to dostačující, takže to určitě dobře dopadne a konečně bude transfér - držím moc palečky

Holky, moc moc vám to přeju a myslím na vás ať se taky na vás usměje štěstíčko a já si tu s váma budu moc vyměňovat těhu poznatky. Já jdu už za 14 dní na další utz a dneska tam chci zavolat jestli může se mnou přijít i manža. Strašně se těší. Jinak rána bývají krušný, ale zaplať pánbůh za ně. Jsem ráda, že vím že se něco děje, protože jak mám ze všeho strach tak bych samozřejmě chtěla vidět nejlépe každý den mimíska a vědět že je OK.

dckami
18. srp 2009

Monajs, tak co, jsi po KETu? Myslela jsem v pndělí na tebe.... 😉

JInak my jsem v sobotu zvládli svatbu a zítra dolétáme na Djerbu, už se moc těším. Ozvu se v září. 😵

monajs
21. srp 2009

Ahoj holky,
tak dnes jsem byla na KETU 😀 a mám 2 mrňata 😀 tak budeme čekat 14 dní 😝

Dckami užij si dovču 🙂

majka12
26. srp 2009

Ahoj holčinky 🙂

koukám že Dckami si užívá na dovče, tak snad se vyvede dle jejích přestav 🙂

monajs - držím palečky a doufám že tu budu s tebou konečně probírat ty těhu věci 😀

Jinak já se mám dobře. Dneska jsem byli na kontrole po měsíci - manža byl se mnou na utz a bylo to fakt fantastický - miminko se má dobře, velikostně odpovídá stáří, tluče nám srdíčko, prostě samá pozitiva 🙂 . Já pořád zvracím, spím, mám všude beďary a objevily se mi lupy - hustě- ani head and shoulders nepomáhá 😀 Takže taky samá pozitiva 🙂 Možná to vypadá že si stěžuju, ale naopak - já jsem ráda že prožívám všechny tyhle těhotenský úskalí páč vím že jsem fakt těhule a to je super pocit.

dckami
17. zář 2009

ahojky,
to mi to dalo práce, než jsem našla naši skoro zapomenutou diskusi 😀 , kde si všechny flákáte??? 😕

Monajs, tak co, jak vám dopadnul Ketík???

Já byla dnes v Pronatalu pro stimulaci a rozjedeme kolotoč znovu....mám ultrakrátký protokol ( synarel-puregon-orgalutran-ovtrelle). takže teď čekám na mrchu, dorazí někdy za týden a jdeme do toho. Máme poslední pokus, takže teď to musí sakra vyjít..... 😉

rakosnicek75
17. zář 2009

Ahoj dckami, hodně dlouho tady nikdo nebyl.
Já už jsem taky nafasovala v Pronatalu vše pro stimulaici. Mám krátký protokol - Synarel spray a Gonal inj.
Mrchu bych měla dostat teď během víkendu a mám taky už poslední pokus. Zdraví rákosnicek

semy.cz
18. zář 2009

Ahojky 🙂 dlouho jsem tu nebyla a koukám že tu už máme jednu těhulku 🙂
majka moc gratuluju 🙂

u nás zas tolik moc nezměnilo, máme po 3 IUI a čekáme na výsledek....a modlíme se, protože by nám to teďka vyřešilo moc věcí, hlavně to že by manžel nemusel na operaci.
Zjistili jsme totiž proč měl pořád zhoršující se spermiogram, obednala jsem ho na urologii a doktor mu zjistil že má Varikokelu...něco jako křežová žíla v šourku....takže je to nespíš ten důvod...takže ho právě čeká operace apak se sperm. zlepší nejdříve za 3 měsíce až jeden rok..takže se modlíme, pokud teda už nejsem těhu tak aby se obnovili co nejdříve..protože čekat další rok.... 😖 😔 😝

monajs držím palce aby ket dopadnul dobře 🙂

majka12
18. zář 2009

Jéé, ahoj holky 🙂

Já tolikrát nakukovala, ale vždy tu zbyl ten můj poslední příspěvek. Taky jsem zvědavá jak Monjas dopadla.

Dckami - do třetice všeho dobrého, takže to už proště musí vyjít 😉

semy - děkuji za gratulaci 🙂

No já mám ještě necelý týden a končí mi první trimestr 😕 Docela mi to utíká, ale vždycky to čekání mezi kontrolama je těžký a pak před kontrolou v čekárně jsem total na nervy, jestli je všechno OK. No i když podle toho jak mi roste pupek, tak se miminku u mě snad líbí. Nevolnosti už se snad taky lepší, dokonce se někdy i s chutí najím 😅

katyna6
18. zář 2009

Přeji pěkné ráno holky.

Mohla bych se k vám přidat a občas přijít poklábosit?Je mi 33 a před měsícem jsme přišli o miminko,takže se brzy znovu začneme snažit a snad to příště už vyjde.

katyna6
18. zář 2009

teda ať vás nějak neděsím,zapomněla jsem napsat,že o mimi jsme přišli v 9 tt-zamlklý potrat

semy.cz
18. zář 2009

majka nemáš zač 🙂 koukala jsem na fotky a máš fakt pěkný bříško 🙂 určitě je tam mrňousek spokojený 🙂

Vítej Katy 🙂 to víš že se můžeš přidat 🙂
to mě mrzí že jste o mimi přišli..ale je dobře že neztrácíš naději a určitě se brzo podaří 🙂
za jak dlouho jsi předtím otěhotněla?

katyna6
18. zář 2009

sem-děkuji za přivítání 🙂 ,já jsem předtím přestala brát atk 8/08,ale intenzívně jsme se snažili asi od ledna.A v červenci se zadařilo.Doufám,že teď to nebude trvat tak dlouho. 😉