Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

deren
29. únor 2008

Nazdárek,
když už jste nakously tu otázku lázní - tak jsem četla nějaký článek, že existují i lázně na léčbu neplodnosti. Dříve ženský hodně jezdili ošahávat Františka do Františkových Lázní, tak si myslím, že by se tam neplodnost i mohla léčit.Nemáte zkušenosti (a nebo známé, co mají zkušenosti) 😎
Zkoušela jsem něco vysurfovat na internetu, ale je to na dlouhý lokte a skrzevá čtení Koníka na ostatní surfování nezbývá čas 😀 😀

georgik
29. únor 2008

deren co vím, tak se s gyn.problémama jezdí do Frantovek. Moje mamka měla hodně velké problémy s těhotenstvím a byla ve Fr.L. každý rok..... Jinak tam bylo pár mých kamarádek po operaci slepého střeva.....

evamik
29. únor 2008

Jenže endometr. má spousta ženských, kt. normálně otěhotní a vůbec o tom neví!
Deren, nechtěj vědět, jak se to tam léčí!!! 😖 To radši IVF!

nejbe
29. únor 2008

Já nevim, ale mě přijde, že se na tom každej snaží jen vydělat. V knížce Cesta za.... je popsán i vliv lázní na otěhotnění. Každý mu to dá něco jinýho. Někdo vypadne ze stereotypu, uklidní se, zrelaxuje, někdo si zase vyčítá, že tam jel a že má zrovna ovu a že teď to určitě prošvihl... Fakt je to individuální. Vždyť si vemte,kolik je na trhu vitamínů, přípravků na podporu, masáží atd atd.

vm72
29. únor 2008

Ahoj berušky! Tak dneska se mi dostavila očekávaná mrcha a od zítřka začínám stimulovat na IVF...!!! Tak jsem zvědavá,jak se mi podaří s hormonama skamarádit a hlavně jak si je zvládnu ďobat... 😅 Tak mi držte prosím palce... 😔 Vlítnu na to zítra tak kol.9h.Tak vám hned napíšu,jak jsem to zvládla. 😉

evamik
29. únor 2008

Vm, tak to Ti budeme držet palce, ať je vše OK, a hl. ať se urodí hodně folíků!!!! 🙂

vm72
29. únor 2008

No,to si moc přeju,ale předběžně v mém věku to Dr.vidí prý tak na 6-8 kousků... 😅

nejbe
29. únor 2008

vm a hodně miminek 😀 - držím palečky 🙂

georgik
29. únor 2008

vm72, určitě budeme mačkat palce....🙂 a taky to určitě zvládneš 🙂

vm72
29. únor 2008

Děkuju holčičky! Jste bezvadný! 😵

georgik
29. únor 2008

Holky já frčím domů, mějte pěkný víkend 🙂

janazizraele
29. únor 2008

Já něco nechápu.Víkend-to je přece volno,ne.Tak proč se tolik holek na víkend loučí? 😲

nejbe
29. únor 2008

jani, třeba proto, že na víkend jedou pryč nebo doma nemaj net 🙂

janazizraele
29. únor 2008

A odkud píšou do volna?Že by z práce? 😉

nejbe
29. únor 2008

no jo, nenaděláš nic 😀

janazizraele
29. únor 2008

A já si myslela,že PC má už teď každej doma!Ačkoli mi ho máme teprve 2 měsíce,tak mi to připadá jako nezbytná část mého života,to stejné bylo i s mobilem,teď jsem bez něj jak bezruká. 😉

vm72
29. únor 2008

Jani,já zase píšu jenom z domova,protože v zaměstnání počítač nepotřebuju,tak ho tam ani nemám.Ale zase se na net těším domů,že si tady "pokecám". 😉

Můžu se zeptat,co děláš? Myslím jako v zaměstnání.

janazizraele
29. únor 2008

Já v práci PC taky nemám,uklízím byty.Jsou to docela dobrý peníze. 😉

evinka
29. únor 2008

Tak já jdu opravit svůj záznam. Dneska jsem byla na HSG vyšetření a vše je v pořádku. Tak jsem zvědavá na co mě dr. pošle teď

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG, HSG..................???
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka

janazizraele
29. únor 2008

Evinka-To je stejná tabulka jako u Bibova?

evinka
29. únor 2008

Je, jenom jsem si u sebe změnila co už jsem absolvovala. Ty sloupky jsou takhle:
Jméno......věk.......délka snažení........důvod, proč to nejde.......co jsme zatím absolvovaly.....co dál

janazizraele
29. únor 2008

Takže já se tam už cpát nemusím,jestli jsem u Bibova?

janazizraele
1. bře 2008

Ahoj všichni,tak jsem zas tady! 😉 😀

bbrita
autor
1. bře 2008

tak vy sem chodíte fakt jen když jste v práci, jo? Takový štěstí teda nemám.... 😒

janazizraele
1. bře 2008

Bbrita-já PC v práci nemám,nepotřebuju.Takže já píšu z domu 😉

bbrita
autor
1. bře 2008

hmmm. to jsme asi jediný.....

janazizraele
1. bře 2008

Já se jdu najíst,zatím 😉

dckami
1. bře 2008

ahoj,
já se musím přiznat, že do diskusí přispívám i z práce, večer a o víkendu zapnu pc i doma. Ale to se k němu moc nedostanu, protože tu sedí manža, občas i dcerka. 😉

nejbe
1. bře 2008

Ahojky, tak to já píšu spíš z domova, v práci moc nestíhám, ale snažím se 😀

janazizraele
1. bře 2008

Dckami-můi muž taky rád "paří",má rád mahjong. 😉