Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

janazizraele
1. bře 2008

Kde je kdo?Tady dneska "chcíp pes"!

vm72
1. bře 2008

Holky-já taky píšu jenom z domova. V práci PC nemám-ani ho k práci nepotřebuju...

Jinak dnes jsem píchala první injekci Gonalu na tu horm.stimulaci...
Docela jsem se bála,jak to zvládnu,ale musím uznat,že jsem borec. 😀 😀 😀
Zvládla jsem to v pohodě a musím uznat,že to strachování před tím vůbec nemělo smysl.Takže zítra ještě jednou a v po.na UZ a řeknou mi jak dál s dávkováním.
Chtěla jsem vám hned potom napdat,ale nešla ním tady elektrika.Přehnala se tady větrná smršť a déšť s kroupama a dokonce BOUŘKA.... 😕

evamik
1. bře 2008

Ahoj holky, já píšu taky z 90 % z domova!! Ale dneska jsme lenošili a váleli se v posteli, takže jsem nebyla u PC! 😉
Vm, tak to jsi dobrá!!! 😵 A hl., že už vám jde el., že už sem můžeš! 😉

evinka
1. bře 2008

Já píšu jedině z domova, když mám chvilku, takže se sem dostanu nepravidelně

evamik
1. bře 2008

No vida, a pak že prej všechny z práce! 😉 Ale Bbrita už tu zase není...

dckami
2. bře 2008

ahoj kočky, kdepak jste? Co vaříte? U nás bude hrachová polévka s osmaženou houskou, makarony s omáčkou a posypané parmezánem. Mňammm. 😅

vm72
2. bře 2008

Mňam-nechceš mě pozvat? Já vaření k smrti nenávidím... 😠 😠 😠

bbrita
autor
2. bře 2008

no, jo. Já když včera viděla, jak to tady skomírá, tak už jsem sem nešla.

Dnes jsem začal brát Clomík, tak jsem zvědavá, jak to s ním půjde.... Zatím mě jen bolí hlava, ale docela to jde... zítra jdu do práce, tak uvidíme, jak to zvládnu. Snad jo. dohodla jsem si se známou, že mi udělá ten UZ, ale ona může jen o víkendu takže mi to vychází na 10DC, což je možná brzy. Nebo pak 16DC, což je zas pozdě....

dckami
2. bře 2008

No, já vaření taky nemusím, ale občas se hecnu, jako třeba včera. To jsem dokonce upekla i perník a dostala jem od miláčku pochvalu, má ho moc rád. 😅

aquila
2. bře 2008

Ahoj kočky!!!
bbrita mzslím, že to není brzo. V CAR kam chodím se na UZV má přijít 10-13 DC. Už by ten 10. den mělo být poznat, jestli je tam dominantní folík 😉

evamik
2. bře 2008

Bbrit, naopak - já myslím, že 10 DC je dobrej - aspoň uvidíš, jestli zrajou a tak, a to už snad pak ta dr. odhadne, kdy přibližně bude ovu...
Já nevařím skoro vůbec...

aquila
2. bře 2008

Já teda vařím moc ráda a prý výborně - to říká manžel 🙂 Ale je pravda, že mě chválí i ostatní, tak na tom asi něco bude. I ráda peču a něco chystám pro návštěvy, prostě hospodyňka k pohledání 😀

evamik
2. bře 2008

Aquil, tak Tebe bych potřebovala doma! 😉 Já VŮBEC nepeču a vařím minimálně... Ale já naštěstí nemám toho "klasickýho chlapa", kt. tohle od ženy očekává. 😉

aquila
2. bře 2008

Tak manžel taky nevyžaduje teplé večeře, ale dokáže ocenit dobré jídlo a když mu to hezky na talíř načančám. Sní všechno od masa po zeleninu, ještě se mi nestalo, že by mu něco nechutnalo. Ale tchýně pořád tvrdí jak je vybíravý a že spoustu věcí nejí...Ale ona moc vařit neumí, tak asi proto 🙂

dckami
2. bře 2008

ahoj, tak my jsem zrovna přijeli z chatičky, byli jsem se podívat, co chce způsobil vítr a pohoda, pouze pár větví po zahradě, ale jinak nic. 😉 Naštěstí. Odpoledne dokonce vysvitlo i sluníčko, vítr ustal.
Jinak co se týká vaření, já vařím, protože musím, ale nebaví mě to. 😒

brundik
2. bře 2008

Ahoj holky 🙂 Jsem v poradku zpet, hory super, ve ctvrtek jsme byli dokonce i na bezkach, ale obcas jsme museli tapkat po svych kvuli nedostatku snehu. A kvuli tomu vetrnemu a destivemu pocasi jsem se rozhodla, ze na Vysocinu uz v sobotu nepojedu.
Koukam, co je tady novych tvari 🙂 Doufam, ze si vas brzo zapamatuju, abych nebyla za blbce 😀
Taky jsem zbezne prolitavala diskuzi, skoda, ze jsem tady nebyla, mela jsem k probiranym vecem co rict.

Bibo, velikanska pochvala za tabulku. Jsi holka sikovna 😉 Vubec nejlepsi na ni je ten posledni sloupecek 😵

Nejbe, super, ze se manzel takhle rozhoupal 🙂 A neboj, co bude dal. Je potreba postupovat krucek po krucku, aby se prislo na to proc to nejde a spermiogram je jednim z tech krucku smerujicich k cili 😉

Georgik, ja jsem se si se slepakem bohuzel taky uzila. Pestovala jsem si zanet mozna dyl nez rok a nikdo z doktoru nedokazal poznat pri mejch blicich zachvatech o co jde, az mi jednoho dne slepak rupnul, mela jsem zanet pobrisnice a pani doktorka z pohotovosti se jeste divila, ze mam tak tvrde bricho, jestli nejak sportuju 🙄 Bricho mi prolili antibiotiky a 14 dni po vyjmuti slepaku jsem mela nepruchodny streva a bum ho druha operace ☹ Kdyz vidim, co dokazal udelat spraskly slepak se strevama, dokazu si predstavit, v jakem stavu jsou moje vejcovody ☹
K tem laznim, kdyz se me to tykalo, to je 15 let zpatky, jezdily do Frantovejch lazni holcicky jen po komplikovanych slepacich, takze i ja. nebylo to tak, ze by tam jla kazda, ktere slepak vyndali. Jak je to ted netusim.

Evi, jeste k te laparce. Na strane 16 hned prvni prispevek jsem o tom psala. Pokud srusty nejsou moc rozsahle, tak je moznost je rozrusit. Takze neni pravda, ze laparka slouzi jen k diagnostickym ucelum 😉 Urcite neni ceho se bat. Ikdyz me uz to asi ani neprijde, nejaka laparka ve vyctu mych operaci se uplne ztrati. Uz jsem otrkana 😀

Tak se mi podarilo zplodit takovy sahodlouhy prispevek 😅 Par dnu jsem tady nebyla, tak si to uzivam 😀

evamik
2. bře 2008

Ahoj Brundik, vítej zpátky! 🙂 No já jsem prostě proti laparce nějak zaujatá... 😉

brundik
2. bře 2008

Evi, to jo, super by bylo na zadnou laparku nejit, otehotnet nejakou dobu pred ni. To bych taky nebyla proti 🙂 Me laparka v zadnem pripade nemine vzhledem k tomu, co jsem popisovala, ale ja se ji nejak nebranim.
Ja jsem jeste neslysela, ze by ji nekdo obesel a sel rovnou na IVF. Ale asi to jde, nikdo te nemuze do niceho tlacit.

brundik
2. bře 2008

Za chvili prijede manzel, musim trosku poklidit stul, jsem tady rozkramovana 😀

evamik
2. bře 2008

Brundik, ta laparka před IVF fakt není 100% nutná - hodně holek šlo na IVF, aniž byly na lapar.! Jak jsem psala, u nás v CARu ji vůbec nedoporučujou...

bbrita
autor
2. bře 2008

evamik kdy jdeš Ty na ten UZ? myslíš, že tam už 10DC budu mít něco vidět? Pěkně mě začalo píchat v podbřišku po stranách, jak vaječnky... že by to bylo takhle cejtit?

evamik
2. bře 2008

Bbrit, já jdu zítra, tzn. 12 DC - chodí se 11., ale to vyšlo na neděli - tak doufám, že nebude pozdě! 10 DC si myslím, že bude něco poznat.. V podbřišku mě píchá taky - na obou stranách. 😒

brundik
2. bře 2008

Bbrito, ja jsem tenhle cyklus byla 13DC to znamena asi 2 dny pred ovu a folik meril 18 x 19 mm a byl videt krasne, takze uz 10 DC by mel byt videt dominantni folikul 😉 Pokud teda cekas ovu ted behem par dnu a ne treba az 20 DC 😝 Neva, ze odpovida nekdo jinej nez dotazovany? 😀

bbrita
autor
2. bře 2008

čím více odpovědí, tím lépe.... 🙂

já nevím, jak budu mít ovu s Clomíkem. Bez něj jsem měla tak 21-25DC.... takže fakt nevím, jestli tam bude něco ten 10DC vidět...?

aquila
2. bře 2008

Myslím, že 10DC bude určitě něco vidět.

brundik
2. bře 2008

Clomhexal by mel ovu posunout? Ja se v takovych lecich neorientuju, ale zase se orientuju v prolaktinovych lecich 😝 Ale jestli se chodi 11 DC jak pise Evamik, tak se predpoklada, ze by ovu mela prijit v nasledujicich dnech. A kdyby nebyl videt folik, tak by te asi objednali na pozdejc, si myslim.

aquila
2. bře 2008

No já myslím, že je vidět jestli nějaký f. dorůstá. Nemusí mít ještě velikost na prasknutí, ale něco by tam být vidět mohlo.

brundik
2. bře 2008

Urcite se da rozlisit dominantni folikul jeste nekolik dni pred ovu, ale nevim kolik dni. Ze bych to sla studovat zas nekde z netu 😀

aquila
2. bře 2008

Clomhexal jsem nikdy nebrala, tak nevím, jestli posunuje ovu.

brundik
2. bře 2008

Ja prave taky ne a na netu jsem nasla, ze se Clomhexal predepisuje u anovulacnich cyklu an podporu dozravani vajicka. Tak ted tomu nerozumim vubec 😕