Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
10. bře 2008

My jsme oba zatím v pořádku... Jediné, co nemám zjišťované, je průchodnost vejcovodů. Jinak žádná objektivní příčina není...

macc
10. bře 2008

holky já jsem taky po 1. IUI a řekli mi, že mám testovat za 14 dní, takže 16.3. v neděli testuji, teplotu mám taky lehce nad 37, a doufám, že to je těhotenský příznak, protože jiný nemám 😒
jinak mám teda strach, že mi po tom Pregnylu proběhla ovu dřív a tím pádem se už spermoši neměli do čeho zavrtat ☹
Nechápu, proč to píchají takhle dopředu a ne ten den až, když vajíčko vydrží jen chvíli, ale spermije vydržejí 3-5 dní ! ? 😖

evamik
10. bře 2008

Macc, já to měla stejně, takže jsme se ještě před IUI snažili doma, abysme to pojistili...

macc
10. bře 2008

aha, to my ne ☹
evamik: a jak to dopadlo ? nebo teprve čekáš na výsledek jako já ? 😎

evamik
10. bře 2008

Ještě čekám, mám testovat 21. 😒

raadulka
10. bře 2008

také se bojím, aby ovu neproběhla dříve, Pregnyl jsem měla v pondělí v 19,00 hod a IUI ve středu v poledne, tak doufám, že jsme to nepřišvihli 😖

macc
10. bře 2008

rádulka: proč ten pregnyl aspon nepíchnou den předem a ne dva dny předem, den to vajíčko vydrží , ale dva dny ne, nechápu ty doktory, někdy mám pocit, že jim to v těch centrech vyhovuje, že to IUI nevyjde, protože na tom oni nevydělávají, ale na umělém oplodnění ano, tam už se platí velký částky za léky , za to mají body, za to mají doktoři odměny ...

georgik
10. bře 2008

tak jsme objednaní na kontrolní spg a štítnou žlázu 12.5. 🙂
volala jsem rovnou i do CARu, tak se máme objednat až s těma kontrolníma výsledkama.... bála jsem se čekací lhůty, ale naštěstí je to jen 1 měsíc... 🙂
holky já mám takovou radost, že se něco děje 🙂

rioko
10. bře 2008

ahoj holky, tak z té laparky tento měsíc nic nebude, ta rána pořád hnisá a tak by mě na sál prý nevzali. takže si musím počkat do dubna. No co nadělám, oni to ví asi nejlíp proč to nejde

georgik
10. bře 2008

rioko: tak to je mi líto... ☹ ale jak píšeš, oni vědí proč raději počkat....a měsí není tak dlouhá doba, to uteče jako nic.....

rioko
10. bře 2008

já vím, jen mě mrzí, že je tento měsíc promarněný....kdybych věděla, že na tu laparku nepůjdu, brala bych Clomhexal a zkoušely bysme to sami...bez něho nemám ovu

georgik
10. bře 2008

rioko: tak to je mi dvojnásobně líto....☹

rioko
10. bře 2008

díky, jsi hodná,ale co už, nenadělám nic 🙂 teď se hlavně musím zbavit toho zánětu, do pátku jsem ještě doma. Dnes jsem se byla podívat na své děti ve školce - učím tam a už se na ně těším, jsou to zlatíčka

georgik
10. bře 2008

tak to musí být úžasná práce... s dětma... 🙂 to je fajn, že ti zvedly náladu, děti tohle báječně umí 🙂
a ten měsíc opravdu uteče jako voda.... ani ti to tak nepřijde... 🙂
hlavní je, že tě to čeká 🙂

rioko
10. bře 2008

no hlavně doufám, že do toho už nic nepřijde, ve školce jsou furt nějaké virózy a není problém něco chytnout. musím se dopovat nějakýma vitamínama a snad to bude ok. Jsem ráda, že u Tebe se to taky někam hne - koukala jsem, že Tě čekají nějaké vyšetření. Nejhorší je, když se čeká a nic se neděje

georgik
10. bře 2008

jj.. my jdem už jen na kontrolní a když dopadnou stejně tak se to pohne o dost....
Víš mě stačí jen vědět, že se něco děje... a jsem podstatně klidnější 🙂
mně pomáhá proti virozám preventivně každej večer čaj s medem a citronem... to mám pak celou zimu a vlastně i zbytek roku od nachlazení klid....
ještě bych potřebovala vymyslet něco proti alergiím, jak se oteplilo začínaj mě podezřele svědět oči 🙂

georgik
10. bře 2008

určo nepřijde... ten zánět se ti taky podaří vyléčit a pak šupky na tu laparku 🙂

rioko
10. bře 2008

já když jsem měla před první IUI tak jsem byla úplně šťastná, že se něco děje a dělala jsem si velké naděje - když to nevyšlo, tak jsem tomu nerozuměla - měla jsem 5 folíků, přítel dobrý spermiogram -60 %,Pregnil jsem měla pichlý 36 hodin před, prostě jsem si myslela, že to vyjde. Byla jsem plná optimismu. No teď už nejsem,ale rozhodně jsem taky ráda, že se něco bude dít a já budu zas o kousek dál

georgik
10. bře 2008

já myslím, že naděje si dělá každá z nás..... 🙂 a je to tak správně.....
je pravda, že to zklamání možná pak o to víc bolí... ale stejně se s tím tak trošku počítá....
ono to přece jednou vyjít musí 🙂

dckami
10. bře 2008

Rioko,
to mě mrzí, že ti to posunuli, ale oni vědí, proč to dělají. 😒
Mě dělali v listopadu odběr děložní sliznice a já v té době měla v krku streptokoka, lae nevěděla jsem to. Potom jsem týden krvácela a když jsem šla na gyndu, měla jsem tam zánět jako pr**e. A to jsem už brala antibiotika na streptokoka a nepomohli mi, dostala jsem jiný ant. byla jsem 3 týdny na neschopence. 😖 Už bych to nechtěla zažít, cpala jsem se pořád práškama a bylo mi zle jak nikdy. 😠
Tak mi drž palečky, za týden totu dobou budu ve špitále, snad už po laparce.

rioko
10. bře 2008

taky si to říkám, jen už si nedělám takové naděje - o to víc bdu v šoku až to fakt vyjde 😉

georgik
10. bře 2008

rioko... já i když ty naděje mám zatím "neposkvrněný" tak budu taky tutově v šoku 🙂 ale příjemným 🙂

georgik
10. bře 2008

kamčo: taky budu držet palce 🙂

rioko
10. bře 2008

dckami : jasně že na Tebe budu myslet - nakonec mě předběhneš 🙂 ale aspoň mi pak popíšeš jaké to bylo 😉

deren
10. bře 2008

Přišel čas se opravit, bééé

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................1x nepovedená IUI ..........???
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG, HSG..................???
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka

rioko
10. bře 2008

proč v té tabulce chybím ? vy mě tam nechcete ? ☹ 😉

georgik
10. bře 2008

rioko: v té co má bib v albu jsi 🙂 takže určo chceme 😉
Jdu se rozloučit, pro dnešek v práci padla.... jdu vyzkoušet ovulační testy 🙂
ahojky zítra 🙂 a pěkný zbytek dne všem 🙂

rioko
10. bře 2008

ahoj a ať jsou testy ok 🙂

evinka
10. bře 2008

Ahoj,
tak jsem přišla od dr. a na další 2 měsíce jsem dostala Clostilbegyt. I když jsme oba v pořádku, tak prý pro podporu. Jinak pokud ani za dva měsíce nic, tak HP a navýšení dávky na dvojnásobek.

rioko
10. bře 2008

evinka : můžu se zeptat jak dlouho se snažíte? a chodíte někam do CAR?