Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
15. bře 2008

Teda teď koukám co píšu za blbosti, končím s utrošem až zítra. Jsem nějaká mimo.

bbrita
autor
15. bře 2008

Pregnyl? nevim... to je co? S tím Utroušem nevím. Mám ho začít brát 20DC. některý holky píšou, že ho berou už 17DC... takže se zase bojím to nějak moc posouvat... Bib Ty jsi ho brala kolikátej?

bibova
15. bře 2008

Já ho mám předepsaný 17DC, tentokrát jsem si ho nasadila až 18DC. Když jsem zjistila, že mi teplota opravdu stoupla.
Jdu vyběhnout do kránu, ale za chvilku se vrátím

bbrita
autor
15. bře 2008

no právě. Já už to moc osouvat nechci. Ale tu ovu asi fakt nestihnu. To je teda fakt dost blbý...

aquila
15. bře 2008

No Pregnyl se píchne těsně před ovu aby folík praskl. Jinak to prý není 100% a může se přeměnit v cystu.
Já beru Utroš 16-25 DC.

bbrita
autor
15. bře 2008

anebo ještě cysta... taky dobrý! Ale břicho mě dneska na tý pravý straně bolí. Tam byl ve středu ten folík. tak mám buď cystu, anebo ovuluju bez teploty a bez testu...??? anebo už jsem blázen...???

aquila
15. bře 2008

Ježkovy voči bbrit, to jsem tě nechtěla vyděsit.
Já jsem teda taky pěknej hypoušek. Kolem 13DC mě bolelo břicho, píchalo na pravé straně, asi jsem i psychicky odovulovala, protože i test byl pozitivní, no a dominantní folík nikde. Pak kdo je tady blázen, že 😉

bbrita
autor
15. bře 2008

výborně..... takže snažilky se pomalu ale jistě mění na bláznivky... 😀

bibova
15. bře 2008

Brit, ale ty 4 dny je ještě dost času, ne? To přeci ještě OVU mít můžeš. Vždyť folik roste cca 2mm denně. Nebo si to pletu?

aquila
15. bře 2008

No já si připadám, že mi z toho snažení už někdy pěkně hrabe. 🙂 No nic, jdu na Mojžu a pak dělat obídek. Odpo se zase připojím.

bibova
15. bře 2008

Holky neblázněte, nebo začnu taky!

bbrita
autor
15. bře 2008

no, já radši o tom už nebudu moc přemejšlet. stejně nic nenadělám... buď to praskne nebo ne....

udělala jsem si doma jaro. vyzdobila jsem si okna kytičkama z OBI a ve váze mám větvičky třešní s malilinkatejma vajíčkama.... kráááááása!

evamik
15. bře 2008

Ahoj holky! 🙂 Bib, zrovna včera jsem na Tebe myslela, žes tu nějak dlouho nebyla... 🙂
Bbrit, já to moc s tou ovu nepochopila... Pregnyl Ti asi nepíchli, viď?!

bibova
15. bře 2008

Taky se jdu pustit do nějaké té velikonoční výzdoby. Zatím mám jen ve váze kroucenou vrbu a svídu. Chci ji trochu nazdobit mašličkama a pak budud muset dojet do OBI pro něco do truhlíků

dckami
15. bře 2008

Holky,
tak já se na pár dnů loučím, jdu si sbalit pár věcí do nemocnice a zítra po obědě nastupuji. 😒 Bojím se, už abych to měla za sebou a mohla jsem být doma, nemocnice nesnáším. Už jenom to prostředí mě deprimuje. 😖 Moc bych si přála, aby to alespoň k něčemu bylo a brzy jsem byla těhotná. Tak na mě v pondělí myslete, doufám, že mě ve středu pustí domů, tak se ozvu.
😵

aquila
15. bře 2008

dckami - opatruj se!!! Moc na tebe budeme určitě myslet.To zvládneš, neboj. Uteče to a budeš to mít za sebou 🙂

bibova
15. bře 2008

Kami neboj, určitě to dobře dopadne! Budeme ti držet pěsti 😉 Brzo se nám zase vrať

martiska
16. bře 2008

Ahoj holky - budete mi muset napovědět - do jaké tabulky mám šupnout???

bibova
16. bře 2008

Ahojky Marti. U mně v allbu je přehledná tabulka. Stačí mi poslat základní údaje do IP.
A nebo se mužeš přidat do téhle a já si to z ní přepíšu 😉

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................1x nepovedená IUI ..........???
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG, HSG..................???
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka

martiska
16. bře 2008

Až budu mít víc času, určitě tam mrknu - koukám, že jsme na tom podobně - mám 14 a 11 leté kluky, je mi 37, snažíme se 4 měsíce.....

bibova
16. bře 2008

A nechceš si je zapsat do pasu? Je pak lepší přehled
My jdeme zítra zažádat o občanku 😀 Je to děsný, když si člověk uvědomí, jak ty děti rychle stárnou. Na sobě to nepozoruji 😅

martiska
16. bře 2008

Já samozdřejmě taky ne! Do pasu si je zapíšu - já to vyplňovala narychlo v práci a doma mě k tomu nechtějí pustit, ale to asi znáš....

martiska
16. bře 2008

A jsou tam....

bibova
17. bře 2008

Hezké pondělí 😒
Tak jsem upravila tabulky, snad to je v pořádku. Jestli tak chcete něco doplnit, stačí říct. Není problém je upravit 😉

bbrita
autor
17. bře 2008

haloooo holky, kde jste kdo? To už jste všechny těhotný nebo co?

ivomal
17. bře 2008

Ahojky holky, já jsem nějaká divná...Dneska ráno mi spadla BT dolů a během dopoledne se mi spustilo krvácení jako MS, bolelo mě v podbřišku jako u regulérních MS...no a odpoledne jako když utne....krvácení pryč, bolest ustoupila, a jako by se vůbec nic nedělo.... můžu znát Váš názor, co si i tom myslíte? Přikládám můj graf... jo díky bibova za tabulku🙂

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

bibova
17. bře 2008

Já už si myslela, že jste mně tady nechaly samotnou.
Ivo mně se nic nezobrazilo 😨 Zkus dát odkaz znovu. Tenhle se mi zdá nějak moc dlouhej
Brit zatím o žádné těhulce nevím. U mně to vypadá blbě. Břicho bolí, čípek měkne. Nejpozději pozítří očekávám ms.
No ale příští týden už jdeme na ten spermiogram 🙂 Konečně se něco dozvím

ivomal
17. bře 2008

já nevím, mě se obr. zobrazuje pod tímto odkazem.....posílám znovu.

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

bibova
18. bře 2008

Dobré ráno,
Ivo opravdu zase nic. Ale ten odkaz je prostě jiný. Má vypadat takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/1f7796 , jen s jiným číslem. Najdeš to v levém sloupci pod Sharing/ Home Page Setup a tam v řádku "Your Charting Home Page Web Address: " zkopíruješ odkaz.

brundik
18. bře 2008

Ahoj holky 😉 Nechci vas takhle zanedbavat, ale mezi praci mam zaclenene behani po doktorech, takze se mi prace docela kupi a po praci obihame bydleni. V podstate nemam cas, kdy si sednou k PC 😒 Jsem strasne roztekana, pecu na svoje konicky, nebo spis na ne nemam chut, vcera jsme nesla ani na brisni tance ani do tanecnich a vite proc, nejdriv jsme byli na katastralnim urade neco zjistit a pak jsem procitala reality 😝 Uz asi zaciname s manzelem pekne blbnout 🙄 Ted jsem doma, v 10 mam byt v CARu a pred tim pobezim zaplatit dane, mam tam nedoplatek.