Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

georgik
27. bře 2008

nejbe: já se obávám, že dorazí.... jenže mě ta mrcha chce vystresovat a začít si myslet, že se to povedlo... 😀 proto radsi chci at to prijde ted a ne treba za tyden, kdy uz bych si mohla zacit delat nadeje.....

nejbe
27. bře 2008

já jsem na ní čekala 10 dní a kdyby mě břicho nebolelo jako kráva, tak bych snad ještě vydržela, ale říkala jsem si co kdyby.

georgik
27. bře 2008

10 dni bych asi nevydržela 😀
no pokud nedorazi do pondelka, tak testnu....

bibova
27. bře 2008

Nejbe10 dní bych to taky nevydržela. Já měla tenhle měsííc zpoždění 3 dny a nervy byly napnuté jak špagát. Jo jinak jsem se ještě nedostala k úpravě tabulky. Jsem ostuda 😕
Georgik moc držím palce aby nepřišla 😉

mirkson
28. bře 2008

Ja jsem dneska 33DC. Zatim se neraduju. Bojim se na to myslet. Normalne mrcha prijde nejpozdeji po 31 dnech.
Samozdrejme, ze me boli bricho, jsem cela nervozni. Ze bych si zitra rano udelala test? Jeste nevim. Nechci byt zklamana. Podle ovulacnich testu, ovulace probehla 21DC. Docela pozde.
To jsou nervy!!!! 😠

mirkson
28. bře 2008

nejbe - moc moc gratuluji!!!! 🙂

georgik
28. bře 2008

bib: děkuju za palečky 🙂
mirkson: jj, nervy 🙂 mně to povidej 🙂

aquila
28. bře 2008

Ahoj holky, tady se to za chvilku nebude jmenovat Snažilky po třicítce, ale Těhule po třicítce 😀
Kéž by, viďte? 🙂

bibova
28. bře 2008

Dobré ráno 😉
Mirkson jestli byla OVU až 21DC tak je brzo ještě soudit. Opravdu bych ti to přála, ale vydrž do pondělka. Myslím, že dřív nemá cenu testovat.

georgik
28. bře 2008

ahojky,
tak mrcha dorazila... nastesti si dala jen treti ten zpozdeni, asi se rozhodla, ze me nebude zbytecne trapit 🙂
zazraky se holt nedeji ☹

bibova
28. bře 2008

Georgit to mě mrzí. Holt znova do boje 😉 Koukám že tě mrcha vystresovala stejně jako mně.

dckami
28. bře 2008

holky,
už mám odma objednané ovlečení, je fakt moc pěkný 🙂 , jdu ho hodit do aviváže a příští týden ho může povlíknout. 😅
Venku je dneska krásně, v neděli má být skutečné jaro - vyrazím na chvilku s malou na kolo, vycházky mám omezené, tak alespoň ty 2 hodiny si to užijeme. 😉

bibova
28. bře 2008

Kami a jak ti je? Už je to lepší? A sluníčko si o víkendu pořádně užij. Aspoň nabereš sílu 😉

ivomal
28. bře 2008

Ahojky holky, tak jsem právě dorazila od Dr....no, výsledky na hormony dopadli dobře 🙂, vše jsem měla v normě, ani štítná žláza nezlobí🙂. A doktor mi řekl, že mi musí totálně upravit cyklus, abych fungovala, prý ho mám naprosto rozhašený, takže mi napsal na 2O dní Norethisteron (2x1) a pak bych měla mít MS. Jakmile MS dorazí, tak mám 18 CD začít brát Proveru (2x1) až do 22 CD. A pak se ukáže. Jenomže jsem si přečetla příbalový leták na ten Norethisteron a málem mě trefilo...máte s ním některá nějaké zkušenosti? Co to vůbec je za prášky? Dr. tvrdí, že by mě měl úúplně nastartovat a ať se připravím na brutálně těžký průběh MS.......
Jinak, holky vytrvejte a doufám, že Vám testíky vyjdou....držím palečky🙂

evamik
28. bře 2008

Ivomal, já tohle moc nechápu! Přesně jsem řešila to, co Ty, před 14 dny... Nechápu, proč když všechno funguje, se máme cpát hormonama... 😠
Řekl Ti aspoň, proč to máš brát??

ivomal
28. bře 2008

Aby se mi prý nastartoval cyklus jak má být ...podle něj ho mám rozhozený...je fakt, že jsem, měla výpadek od ledna ž skoro do března, pak jsem si vydupala Proveru, dostala jse MS - 3 dny a hoodně slabé. Za 5 dní jsem MS dostala zase a trvalo to 4 dny a taky to nebylo až zas tak silné, spíše slabší. Mezi MS mi bral krev na hormony. A dneska tohle...tak ti nevím, jsem z toho jelen. Ale říkám si, je to doktor, je to primář, asi ví co dělá.... 😝
tady je můj graf pro orientaci:

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f

evamik
28. bře 2008

Tak asi Ti stejně nic jiného nezbyde, než to brát... Tak snad Ti to srovná ten cyklus... Víš, mně přijde, že oni ty hormony dávají automaticky a nemám z toho moc dobrý pocit...

ivomal
28. bře 2008

abych pravdu řekla, já taky ne....ale prý těhulkovat potom bude možné.....tak uvidíme....

evamik
28. bře 2008

Tak pak napiš, jak to snášíš... Tak snad to pomůže! 🙂

bbrita
autor
28. bře 2008

ivoma Já jsem kdysi brala Norethisteron na oddálení MS kvůli dovolené. Snášela jsem ho úplně v pohodě, a i Ms po něm nebyla nijak brutální. Je fakt, že už je to pár let. Teď jsem brala Clomík a utrouš a to byl děs běs!

evamik
28. bře 2008

Ivomal, tak jestli to Bbrita snášela líp než clomík, tak to bude určitě v poho...

bbrita
autor
28. bře 2008

no, to rozhodně jo, ale jak říkám, už je to asi 7 let... To jsem byla ještě mládě.... 😀 😀

ivomal
28. bře 2008

díky za uklidnění🙂, já z té chemie nejsem dvakrát odvázaná. Jak to tady tak "študuju", začínám uvažovat, že bych šla ještě do Femigardu. To jsou bylinky a to si myslím by mohla malinko zlepšit. Zatím beru listovku. Ten Norethisteron začnu dlabat už dneska. Já mám zkušenosti pouze s Proverou. Jinak jsem nikdy nic podobného nezobala, takže nevím. Já jsem se až dosud ještě nikdy aktivně nepokoušeal otěhotnět. Buď nebylo s kým, nebo jsem si myslela, že to není ten pravý a nebo on si myslel, že nejsem ta pravá... to je prostě život. Co je to ten Clomík a Utrouš? Já jen, kdyby mi ho v budoucnu dr. chtěl taky naordinovat a co Vám působí?

evamik
28. bře 2008

Ivomal, ten Femig. tu holky docela chválily. Taky je mi to sympatičtější než "chemie".
Clomík je Clomhexal, ev. Clostilbegyt - obojí podporuje ovulaci. Utrouš je myslím na podporu tvorby děložní sliznice, ale s ním nemám zkušenost... 🙂

bbrita
autor
28. bře 2008

Clomík = Clostilbegyt nebo Comhexal je na stimulaci ovulace a Utrouš = Utrogestan je na udržení ev.oplodněného vajíčka. Takže Clomk se bere na začátku cyklu a clomík tak nějak okolo 17 nebo 20DC. No a co nám to dělá, to je tady už na několika místech pipisovaný. Každýmu něco trochu jinýho...

evamik
28. bře 2008

Bbrit, neotevřem si poradnu? 😀 😀

bbrita
autor
28. bře 2008

no, na tohle už skoro jo....

ale na zkratky typu IVF já teda poradnu otvírat nechci!!!!!!

ivomal
28. bře 2008

holky, moc děkuji🙂....IVF...no to taky přesně nevím co je 🙂, ale tuším, podle toho, co všechno jsem si tady na koníkovi přečetla...snad jsem někde postřehla přesný popis IVF a podobných zkratek, ale říkám si, pomalu, neřeš, neblbni, nebo se zblázníš..... 😉 ...stačí, že rodina (jako naši a ségra) mají takové ty dotazy typu... a kdy bude miminko? ... a už bys s tím měla něco dělat, jseš stará...., a moje zasloužilé matky v práci (ideální je věk kolem 55)..., že bych si snad ani děti pořizovat neměla... v tomhle věku...vždyť nemáš ani mateřské pudy...(protože dle nich neprojevuji dostatečné nadšení nad jejich vnoučátky.. nešišlám nad fotkami, nebrečím dojetím, že ještě nemám nic že mě zase nějaká mladší předběhla...) FAKT MASO....!!! V práci je už posílám natvrdo k šípku, že to není jejich starost a našim jsem se začala vyhýbat. Naštěstí tchýně se neptá.. ta má starosti se svým zdravotním stavem ( a ten není záviděníhodný) a s tchánem jsem na válečné stezce... 😀 A manžel zobe vitamíny a spolupracuje.. je zlatíčko.. 🙂 Však vydržme, ono se to jednou podaří...kámoška z dětství je po x letech snažení a umělém opl. teď těhu (podrobnosti neznám, nechtěla to rozvádět.... ) a to je jí 36... moooc jí to přeju...a bude se i vdávat prdelka moje 😀

evamik
28. bře 2008

Ivomal, tak to máš docela veselý... 😒 Kde, proboha, pracuješ?? 😕
Určitě nám to všem vyjde... Při nejhorším to IVF! 😉

ivomal
28. bře 2008

Ale, jedna firemní potravinářská laboratoř - a vesnice....tady jsou prostě laborantky, které tu dělají celý život a vdávaly se v 18-cti ( v tom lepším případě, jinak ještě dříve) protože musely.....když to vezmu, mám tu vrstevnice, které mají 17 - 18 tileté děti... a to mě je 33?... a já jim občas šéfuji...🙂