Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

brundik
27. únor 2008

Biba, ja to vedela 😀 Hadej od kud jsem ja. Muzes trikarat, ale asi se trefis hned napoprve.
Nejbe, neni dulezite, kdy ovu, prijde, ale aby prisla a pak take zalezi nadelce LF. takze pozdejsi ovu by nemel byt problem 😉

aquila
27. únor 2008

No my právě tohle řešíme jen dočasně, než bude mít manžel kontrolní spg. A pokud to bude tak jak předtím, tak jdeme rovnou do IVF. Nic jiného u nás bohužel nemá smysl...
Už máš nějaký tip na dovču?

nejbe
27. únor 2008

brundik, co je LF?
já bych strašně chtěla do Keni - jenže tam je nejlepší jet v únoru, tak přemýšlím, že bych manžu ukecala, že budeme šetřit a příští rok pojedeme. Jinak nevím, hlavně aby tam bylo moře a písek 🙂

bibova
27. únor 2008

Brundík nekecej že jsi taky z Nuslí 😀 To je teda gól
Tak já mám aspoň to štěstí a OVU mám každý měsíc. Někdy dřív, někdy později, ale zatím pokaždé přišla.

aquila
27. únor 2008

Příští rok??? To jako pojedeš s miminem??? Nejbe, nejbe, ty zkoušíš naši pozornost 🙂 🙂 🙂

brundik
27. únor 2008

Bibo, fakt nekecam 😀 Treba kolem sebe chodime kazdy😀 Ikdyz ty asi nejsi takovy blazen, ze bys chodila v pul sesty do prace 😀
Nejbe, promin, mam to uz zabehle takhle psat. LF=lutealni faze

brundik
27. únor 2008

ja to nedopsala, melo tam byt kazdy den

brundik
27. únor 2008

Ja ma taky spoustu cestovatelskych snu, kam bych chtela jet, ale budem asi az do konce zivota zatizeny hypotekou, tak to na splneni takovych snu nevypada, ale mohly by se splnit jine sny, ze jo 😉

bibova
27. únor 2008

Tak já chodím o hodinu později. Ještě řekni že jsi z okolí Synkáče a já se picnu.
Nejbe LF je doba od OVU do MS. Bývá 12 - 15 dní, ale může být i jiná. Já ji mám 14 dní.

nejbe
27. únor 2008

brundik v poho, stejně mi to uniká - těch novej pojmů je.
jinak Gynex jsem zkoušela a nic.
Aquila - nezkouším vás, ale taky prý pomáhá si naplánovat něco co s dítětem prostě nejde, tak si vymýšlím činnost, na kterou se budu soustředit. Studium nepomáhá, spš mě ubíjí. Že já blbec se na to dala 😅

nejbe
27. únor 2008

jo táák, tak LF (už jsem zběhlá 😀 ) se postupně prodlužuje, naposledy 15 dní. Takže všechno ukázkový...

aquila
27. únor 2008

My teda jsme si teď s manžou dopřáli pár super dovolených. Vždycky jsme si řekli, že je to taková poslední lepší větší dovolená a pak budem jezdit 20 let s děckama do Chorvatska. Tak doufám, že už to tak doopravdy bude 🙂

brundik
27. únor 2008

Bibo, tak picnout se nemusis, ze Synkace nejsem, ale obcas tam jezdim. Bydlim na Prazaku u metra 😉

nejbe
27. únor 2008

Já jsem hledala Keňu přes německý cestovky a na 15 dní all to vyjde cca na 25tis. což mě překvapilo, ale uvidíme kolik našetříme - hypotéku začínáme platit příští měsíc, a to bude boj. Mácháč je taky pěknej, ne?

brundik
27. únor 2008

My jezdime kazdy rok do Julskych Alp aspon na 5 dni, mame to tam moc radi. Byli jsme tam na svatebni ceste a loni v cervenci jsme tam zapadli snehem, ze jsme malem volali vrtulnik 😀 Ted uz se tomu usmivam, ale nebylo to nic moc. To jsou asi nase osudove hory.

bibova
27. únor 2008

Tak tam jsem každý den odpo. Jezdím tamtudy domů z práce 😀
Nejbe kukni na moje ukázkové grafy http://www.fertilityfriend.com/home/1f7796

aquila
27. únor 2008

Přes německý cestovky je všechno levnější. My to většinou kombinujeme, pár dnů tady a pár někde v zahraničí.

campi
27. únor 2008

Julske Alpy - senzacni a Slovinsko celkove.

Jinak ja bydlela celkem dlouho u CT, kousek od Nusli🙂

nejbe
27. únor 2008

bibova, pěkný 🙂 já si vedu jen MS kalendář, k tomuhle jsem se ještě nedokopala. Tenhle měsíc to je trošku jak na horský dráze, ale předchozí (můj první) byl fakt pěknej. Začínala jsem na 36,5 a dostala se na 37,2 - tam jsem se držela poměrně dlouho, MS se zpozdila, já si myslela..., no a pak klesla. Takže přístí měsíc, ať je to přesně 24.12., když už jsem si Ježíškovi loni o mimi psala, ale to fakt nemohl stihnout. Mrška proradná, takže teď to přeci musí vyjít ne? Navíc když jsem hodná 😀

bibova
27. únor 2008

Jasně že to vyjde.
Musím pádit šprtat AJ. Hezké odpoledne všem

brundik
27. únor 2008

Campi, souhlas, Slovinsko je nadhera a Julky jeste vetsi 😵
Holky, ja se s vama uz rozloucim, musim tady neco dokoncit a bezim domu. Dneska vecer jedeme na hory, v sobotu na Vysocinu ke tchanovcum, mame to trosku prekombinovane 😅 Tak papaa 😉

aquila
27. únor 2008

Taky se musím loučit. Tak paaaa 🙂

evamik
27. únor 2008

Aquila, pregnyl mi taky píchli, to jo...ale do zadku.
Bib, to je jedno, jestli je to placebo, hl. že to pomůže, ne?! 😉
K tématu dovolená: My asi nepojedeme nikam, prot. budeme šetřit na IVF... 😖

nejbe
27. únor 2008

evamik - sem vždycky žila v představě, že je to zadarmo... Těžké rozčarování, hlavně mi přijde, e to je strašně drahý, ale samo když bude potřeba, tak to do toho dám.

campi
27. únor 2008

My mame stesti - o naklady na IVF se perou nasi a tchanojc.
Na prvni IVF mi odkazala penize babicka, nedavno zemrela a bylo to jeji vyslovne prani, at tech 25 tis. pouziju na mimino. Tak bud budou na IVF nebo bude mit mimino super kocarek.

janazizraele
27. únor 2008

Mě bude 30 až letos,ale už teď mám pocit,že na první dítě už je pozdě! ☹

campi
27. únor 2008

Jani, tak zkus napsat, proc si to myslis a my ti to vymluvime🙂.

janazizraele
27. únor 2008

No nevím,můj problém je popsanej v "bezradných snažilkách",snad se to dá najít,jestli ne,já to zopakuju.

campi
27. únor 2008

To zni beznadejne, i kdyz i zazraky se deji. Ale hlavni problem asi neni v tom, ze je ti 30, i kdyz po 10 letech snazeni z toho musis byt desne unavena. A nemuzete si dovolit umely ani v Cechach?

janazizraele
27. únor 2008

Na to je potřeba moc peněz,minimálně 400dolarů jen na letenky! ☹