Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lera1
17. čer 2011

Ahojky holky 😉
tak od dneška baštim tu českou chlorelu,byla jsem na krvy a v ponď. snad budou výsledky a doufám,že kladný,ovu testy už mě taky přišli,tak můžem rozjet nové kolo 😉
@kafr to máš pravdu,přípravnej týden na konci srpna mám taky ráda 😉 a neházej flintu do žita,dokud ms nedorazila není jasný nic 😉

barakara
17. čer 2011

@kafr no koukam, ze si taky ulitavas na vyplnovani grafiku. me to desne bavi pozorovat tu krivku 😀 Nezoufej a nerezignuj, ja minuly mesic sem si myslela jak mam taky blby teploty a dokonce sem mela implantacni pokles! a neverila tomu. Treba te to jeste prekvapi.
@lera1 drzim pesti s krvi. Kdy zacinas testit ovu?
Ja dneska pujdu za segrou si pro ty antibiotika, tak zacnu odpocitavat sedm dni 🙂

barakara
17. čer 2011

@majka12
no ta infekce me taky teda prekvapila, ale aspon se vysvetlil ten neuspech. To je porad neco....se z toho nevyhrabu.
Pravda, ze ted uz to vidim veseleji a verim, ze se to brzo povede zas.

lera1
17. čer 2011

@barakara no já jsem dneska 8DC,takže po vík.začnu testit 😉 je dobře,že to bereš takhle v poho,klobouk dolu 😉

majka12
17. čer 2011

@lera1 tak snad budou výsledky dobrý 😉 😉 A už zase bude ovu jo? 😉 Víkend uteče jak voda a nová naděje je tu. 😵 😵
@barakara to je jasný, že už se to brzo povede zase 😉 Můj manžel ( a teda nezávisle na sobě i jiní muži to tvrdí) má takovou terorii, že když se tělo naučí "těhotnět", tak pak už žádný problém není a jde to jak po másle. Jde jenom o ten první pokus. A jakmile jsem měla za sebou první úspěšné těhu, tak to šlo na poprvé, tak tomu začínám věřit. 😔 A to bylo stejný i mojí kamarádky. Ti čekali na první 4 roky a teď druhý taky hned 😅 😅

Jo a v nějakým filmu jsem teď slyšela, že ranní milování přináší děti. 😵 😵 To taky můžu potvrdit 😀 😀 😀 😀

lera1
17. čer 2011

@majka12 děkuju,no jo ovu už zase bude pomalu klepat na dveře 😉 ráno?Tak to při ovu zlepšíme 😉

lera1
18. čer 2011

Dobré ráno holči,
tak nějak se ve mě rozprostřel zvláštní klid...nějak mě přestala trápit otázka KDY? budu těhotná,stačí,že vím,že jednou budu maminkou určitě.Možná je to jen momentální stav a už příští týden přijde ovumánie,atd,ale kéž by se ve mě tenhle klid udržel dál.Není to rezignace,ani to známé"přestávám na to myslet",jen si říkám,že těch promarněných dnů,kdy se trápim a upínám se pouze na to,jak to bude krásný až budu těhu,je škoda.Musim si vymyslet nějaký kouzelný slovíčko,který si řeknu vždycky,když začnu blbnout a depkařit(to budu mít dovoleno jen když ms dorazí 😀 )včera mě mamča řekla krásnou věc,že prý kdybych otěhulila hned po svatbě,že bych byla ochuzená o to zjištění,že je mě manža takovou oporou,(né,že by mě to už předtím nedokázal,ale tahle situace je přece jen jiná a hlavně dlouhodobější).No,na všem si prostě člověk musí najít to pozitivní 😉

majka12
18. čer 2011

@lera1 Leni to je úžasný a doufám, že ti to vydrží 😉 😵 😵 Ono jak se říká, že všechno zlý je pro něco dobrý, tak na tom něco bude. Zpětně sama za sebe jsem vlastně ráda, že jsem si tím trápením taky prošla, protože kdybych poprvé otěhotněla takovou rychlostí tak jako teď, tak možná budu jedna z těch, co rozdávají ty "super" rady. Navíc to hodně posílilo náš vztah s manžou a o cosi ho to obohatilo. 😔

A já jsem dneska dost nenažraná a jsem zvědavá, co mi z toho bude. Ráno dvě palalčinky s tvarohem, potom pár čipsů, teď meruňky , vajíčko vařený a zajídám to rumovýma pralinkama 😀 😀 😀

lera1
18. čer 2011

@majka12 😀 teda dneska je z Tebe malá kyselinka,co? 😀 To je dobře,jen si dej,však jsi se ted dost nablinkala,tak si to zasloužíš 😉
jj,i u nás se tím náš vztah dost posílil,vlastně každej karambol,co spolu partneři prožívaj a držej se navzájem,je nakonec posílí a ještě víc semkne 😉 dokonce už jsem se přestala nervovat,že bych v září zase nastoupila do práce a už se mě v hlavě roděj další taneční nápady na vystoupko(dovolím si zde trochu se pochválit,na Slovensku jsme zazářili a musim říct,že jsem po vystoupení byla na sebe i moje holky opravdu pyšná!!! 😵

majka12
18. čer 2011

@lera1 ještě je otázka, jesli to ve mě i vydrží 😀 😀 Takový úspěch asi dost nakopne dopředu co?To je dobře, že jste zářily 😵 😵 😵

barakara
18. čer 2011

Zdravim holky!
mate pravdu, rceni: vsechno zle je pro neco dobre, mam rada a myslim, ze v tomto pripade to funguje a plati.
@majka12 sem rada, ze se Vam to nepovedlo hned, z ciste sobeckyho duvodu a to, ze by si tu s nama nebyla🙂
drzim moc palecky, at tehotenstvi ma hladky prubeh!

@lera1 jee tak to je dobre, ze ste meli uspech na Slovensku, to urcite potesi.

ja cekam na segru, az mi prinese antibiotika. Byla sem si zacvicit a manzel udelal vyybornou snidani.

zajda007
19. čer 2011

Zdravím po delší době, nějak jsem teď pracovně nestíhala, musím to všechno dočíst.
Dnes by měla dorazit MS, ale zatím tomu nic nenasvědčuje.
Podle testů ovu vůbec nebyla 😠 , ale už od pondělí mě nějak divně nezvykle pobolívá břicho mám strašně citlivá prsa.
Tak nevím, co se děje....

lera1
19. čer 2011

Ahojky holky 😉

@zajda007 no tak třeba to je dobré znamení a jestli ms nedorazí ani zítra,pak šup na testování 😉
já jdu zítra odpol.k doktorovi,snad budou už i výsledky z Prolaktinu a dohodnem se co dál.Brala jsem si ze šuplíku nové ovutesty(dneska jsem 10DC)a našla jsem obal od 2 těhu testů,co jsem si teď naposled dělala a na tom z 8.6.byl holky celkem viditelnej duch 😀 mu říkám"Kde jsi se flákal,když jsem Tě tam hledala?Teď jsi mě tu uplně na prd" 😠 😀 No nic,to jen tak pro pobavení,příště už je nezapomenu vyhodit 😉
jo a dneska máme s manžílkem 1.výročí svatby,hvězdárnu mám slíbenou až o prázdninách,takže půjdem na véču 🙂

zajda007
19. čer 2011

@lera1 Kéž by jsi měla pravdu 😉 Jsou mi ty příznaky podezřelé, nikdy jsem nic takového neměla. Ale nejspíš jsem jen po těch 8 letech braní HA zblblá. A mám divný chutě.
Hlavně si užijte 1. výročí svatby 🙂

majka12
20. čer 2011

Ahojky,
tak jak je po víkendu?
@lera1 jak jak jste oslavili výročí? A co ovu? Už testuješ?
@zajda007 tak jak je? Ono těžko říct, po vysazení antiko to může být cokoliv i těhu 😎

zajda007
20. čer 2011

@majka12 MS zatím v nedohlednu 😉 Nedávám si žádné plané naděje, počítám s tím, že po HA bude chvíli trvat než se dá tělo do kupy.
Jo, v sobotu večer i celou neděli jsem měla dajaký podivný hlen či co-lehce narůžovělé barvy, extrémně hustý a lepivý. Čuměla jsem jak puk, co je to zas za novinku 😕

kafr
20. čer 2011

zdarec všeci, toš nejen že jsem to dostala, ale v plné parádě... zachránila mě kolegyně s Algifenem, tekže opět "já malý feťáček". A ty výkyvy nálad o víkendu, takovou histerickou depku - rozbrečelo mě fakt všechno, manžel opět trpěl. Prostě hormony, jsem zvědavá jak budu vyvádět až budu těhotná.
@zajda007 a zkoušela jsi testovat? asi jo, co? jsem to tady musela přehlídnout...
@lera1 hvězdárnu? to bude opravdu romantická oslava výročí.... taky bych měal něco vymyslet, už se nám to taky blíží
@barakara kde jsi? žiješ? Lera začíná testovat, tak ty už máš taky pomalu snažení, co?

zajda007
20. čer 2011

@kafr nezkoušela 😉 Ale mám takové nutkání skočit si do lékárny. A vzhledem k tomu, že mou obživou je víno a vše okolo, bude to i nejspíš nutnost.

barakara
20. čer 2011

Nazdarek kasparek.
tak zase protivny pondeli ☹ fujtajxl

@zajda007 testuj!! vypada to slibne.
@kafr To me mrzi s tou ms, pujdes k tomu doktorovi pres leto? Zkus ten hormonalni profil a spermiogram, sou to zakladni testy a aspon budes vedet, ze ste v poradku.
koukam vikend si mela podobny jak ja, na houpacce. Segra mi rekla, ze neziju pritomnosti a porad se upinam na neco co bude a to me zpusobuje ty me depky, tak sem letela domu, ze se treba zacnu znovu ucit francouzstinu a objednam si nejaky kurz a to me zabavi, ale vse bylo obsazene nebo nehodici se termin 🙂 takze nic
No ja se ted zbavuju infekce, takze bastim hnusny prasky. Ovulace je az za dlouho.

@lera1 tak co prolaktin? doufam, ze klesnul....

zajda007
20. čer 2011

Když teda myslíte 😉 zajdu koupit těhu test.

zajda007
20. čer 2011

Test negativní 😢

zajda007
20. čer 2011

Tak jsem na test znovu mrkla a je tam vidět nebo spíš jde tušit náznak druhé čárky. Vyfotit to určitě nepůjde. Zkusím to zas za dva dny a uvidíme. Momentálně ho beru jako negativní. Ale břicho mě bolí jak před MS.
U nás se těhotenství už pár led odkládá kvůli mým vrozeným zdravotním problémům. Teď jsem dejme tomu v pohodě ve srovnání s předchozíma rokama. By se mi teď šiklo být těhu 😉

lera1
20. čer 2011

čauky ženy 😉
tak včerejší výročí nemělo chybu,nejdřív jsme plánovaně odjeli na výlet a pak si zašli na mňamkovej oběd do naší oblíbený restaurace a večer nás pozvala kamarádka s přítelem na barák na grilovačku,bude se za měsíc vdávat a hned po svatbě s nima frčíme na dovču,takže to byl včera prokecaný,prosmátý večer,s výborným jídlem a vínem 😉
@barakara jj,klesnul,ale až moc 😀 takže už budu brát jen 1/2 prášku 3x týdně,21.7.další konrola,jinak po prohlídce říkal doktor,že jsem jak křiš'tálová studánka,podle sliznice i hlenu se blíží ovu,takže už testuju a myslim,že do pátka ovu určitě dorazí 😉
@zajda007 no tak hurá,hlavně a't čárka sílí 😉

majka12
20. čer 2011

@zajda007 tak uvidíš 😉 Ono po limitu je to lepší brát jako negativní 😖
@lera1 krása, tak jste si užili 😵 😵 😵

lera1
20. čer 2011

@majka12 jj,bylo to fakt moc bezva 😉 koukám,že Ty už tam máš ale krásný čísílko 11.tt 😵

majka12
20. čer 2011

@lera1 čísílko krásný, ale ten žaludek to pořád nepochopil a zlobí mě 😝 😝

kafr
21. čer 2011

@barakara no jasně. Jen co padne tady ten šrumec tak tam běžím! Budu chtít všechny možné vyšetření, když už na to bude konečně čas! Na druhou stranu se toho děsím, protože jsem si s doktorama jako malá užila dost - co měsíc spousta vyšetření a nakonec stejně nic nezjistili, všechno bylo zbytečné a to co jsem musela podstupovat za to nestálo.

zajda007
21. čer 2011

Mám na vás dotaz. Má velký vliv na výsledek těhu testu doba, po kterou ho nechám ponořený v moči? Já jen, že v příbalovém letáku Mamatestu píšou 3 sekundy, v návodu na netu 10 a u jiných testů i 20. Před použitím jsem pochopitelně mrkla jen do příbal. letáku 😅

kafr
21. čer 2011

@zajda007 myslím, žes udělala správně... příbalový leták k dalému testu - každé mohou být trochu jiné, takže proto ty různé časy