Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

gejbule1
24. zář 2009

majka já bych nejraději začala hned po první MS ale bojím se že je to moc brzy tak raději počkáme ty 3.měsíce.I když budou dlouhý-předlouhý.
Holky máte prosím vás nějaké zkušenosti s Prenatalem?Jak to tam probíhá atd?

majka12
24. zář 2009

úplně to chápu 😔 No mě se CAR vyhnul o měsíc ( díky Bohu) 😀 , takže neporadím, ale kovaná je v tom Dckami

janettka
24. zář 2009

Gejbule psala jsem ti na "Tehulky nad 40" 😉

gejbule1
26. zář 2009

Ahoj holčiny 🙂 tak mi jsme celý den se zvýšenou teplotou ale jinak je Lucík v pohodě.Nic jsem ji zatím na teplotu nedávala tak uvidíme v noci jestli ji ti vyskočí ☹ . Docela mě to štve protože bylo dnes pěkně a mi jsme trčeli doma.
majka jak ti je?

rakosnicek75
28. zář 2009

Ahoj holky, tak už od čtvrtka stimuluji. Zítra jedu na kontrolu. Jsem zvědavá kolik bude vajíček? 😉
Akorát se cítím pořád unavená, furt bych jen ležela a nic nedělala. Rak se zatím mějte. Zdraví rakosnicek 😵

gejbule1
29. zář 2009

rakosnicek tak držím palce ať je vajíček co nejvíc 🙂

sblanch
29. zář 2009

Ahojky,
dnes jsem zjistila blbou věc - mens. se jaksi dostavila, i když neměla... Takže moje první IUI bylo neúspěšné. Sice jsem s tím počítala, ale přesto.. tak nějak jsem doufala. Zítra jdu na Obilňák do CARu, tak uvidím, kdy se začnem snažit znova...
Ach jo.

sblanch
29. zář 2009

rakosnicek: taky držím pěsti, ať to vyjde. Co ti dávají? FSH - injekčně? Mě píchal manžel Fostimon, docela jsem ho obdivovala. Navíc jsem jednou po injekci doma omdlela 🙂 A unavená jsem se taky cítila, ke konci jsem už cítila břicho - vytvořilo se mi dost folikulů.

rakosnicek75
29. zář 2009

Ahoj holky, tak na každé straně mám cca 6folikulů. V pátek jedu na kontrolu a v pondělí už asi bude odběr.
Sblanch - mám Gonal inj. + Synarel spray do nosu.Já si to nechávám píchat, já se sama nepíchnu a to jsem zdravotník 🙂
Ode dneška trošku cítím pobolívání bříška, ale nic nedělám, ležím, odpočívám. Akorát dojdu vyvenčit za zahradu psa - veškerá moje denní činnost. Tak se zatím mějte. Zdraví Rákosníček

majka12
30. zář 2009

Ahojky,

sblanch - to je škoda ☹ , tak snad příště to vyjde

rakosnicek - držím palčáky, ať to dobře dopadne

gejbule - no mám pocit že opravdu posledním dnem prvního trimu skončily mé nevolnosti a taky už jsem víc akční 😀 o víkendu jsem si konečně po třech měsících uklidila tak jak jsem potřebovala a hlavně chtěla. A kdyby mi teď nerostlo bříško, tak snad ani nevím že jsem těhotná 😀 Druhý trimestr je zatím super

katyna6
1. říj 2009

ahoj holky

rakosníček-tak moc moc moc držím palečky,ať to vyjde!!!!Taky jsem zdravotník,ale inj.se bojím jako čert kříže,nejsi sama 😀

majka-pěkně ti to utíká,tak ať to tak v pořádku běží i dál a bříško ať se spokojeně kulatí! 🙂

gejbule1
1. říj 2009

majka užívej si druhý trimestr ten je nejlepší 🙂
I já se holky bojím k doktorovi protože poslední dobou vždy když jsem šla na gyndu tak mi řekli špatnou zprávu.

rakosnicek75
4. říj 2009

Ahoj holky, tak zítra ráno vyrážím směr Pronatal Spa Karlovy Vary na OPU. Vypadá to, že vajíček bude dost. V pátek jsem byla na poslední kontrole, dostala jsem tabletky (prevence hyperstimulačního syndromu) a musím k nim vypít 4l tekutin. Připadám si jak průtokový ohřívač vody.
A co u vás nového? Tak zatím ahoj

dckami
4. říj 2009

rakosniček, budu na tebemyslet, ať je hodně kvalitních vajuch.

Já si musím zítra zavolat do Pronatalu, hrozně mě po OPU bolí břicho, dnes jsem začala slabě krvácet, pak celkem dost a šly ze mě velký kusy něčeho 😕 , teď zase slabě krvácím 😠 . Nerada bych něco zanedbala, tak snad přečkám noc a ráno se domluvím s dr., zda nemám radši přijet na utz. Co byste mi radily vy?

majka12
5. říj 2009

Ahojky,

rakosnicek - držím palce, ať je vajíček co nejvíc a všechny krásný

dckami - já bych rozhodně volala dr a zajela tam - lepší jet zbytečně než pak litovat 😒

rakosnicek75
5. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na OPU - pozor - odebráno 5Ofolikulů, z toho 26 oocytů. 10 oplodněno ISCI a zbytek normálně, protože za každý oocyt ISCI nad 10 se platí 500,-.
Nevěřila jsem, že jich tam bude tolik 🙂 Zítra dopol mám volat jak se vyvíjejí.
Tak zatím pa

sblanch
5. říj 2009

Ahojky,

velká gratulace rákosníčkovi !!! 🙂 To je super, 50 folikulů, to jsem ještě neslyšela. Teď budem moc držel pěsti, aby se to podařilo a vyvíjeli se. Jaké to bylo na OPU, jaký máš zážitek? Nebolí tě břicho? Já první den byla na odpis, druhý v pohodě (šla jsem do práce), ale pak jsem si to týden od 3. dne užila. Moc jsem se nešetřila, příště si dám větší pozor.

dckami: byla jsi na kontrole? Co ti řekli? Po OPU se slabší krvácení dostavit může, nebo ne? Držím pěsti, abys byla ok.

Hezký večer všem

rakosnicek75
6. říj 2009

Ahojky,

OPU byl v pohodě, akorát jsem si tam poležela déle, protože mi dávali infúze jako prevenci před hyperstimulačním syndromem. Břicho mě trošku pobolívá, ale dnes jsem byla na kontrolním SONO a zítra jedu znovu.
Já už jsem doma od 21.9. a od 1.10. mám PN. Dělám ve zdravotnictví, takže to nejde. Kdybych seděla někde v kanceláři, tak do práce chodit budu.

Dnes jsme si volali jak se bojovníci vyvíjejí - 5 se jich kultivuje na prodlouženou kultivaci a zbytek je zamražen.

Tak zatím ahoj

dckami
7. říj 2009

ahoj kočky,
dnešní den byl jedna taková menší katastrofa ☹ - začalo to hned ráno, kdyžmě kámoška vezla na ET a cestou jsem bouraly, teda zezadu do nás narazilo jiné auto. Řidič, mladý kluk nekoukalna cestu,ale ženský na chodníku na kozy 😀 . Takže jsem volali policajty a já sháněla někoho, kdo mě odveze, jeliko auto mělo zadní nárazník v čudu a nešel zavřít kufr 😖 . Nakonec pro mě přijel můj táta a vše jsem stihli.Manžel je celý týdne na školení, tak že nemohl zasáhnout....zákon schválnosti.

Jinak mám zavedeného 1 bojovníčka, bohužel žádné mrazáčky, tak musí bojovat a vydržet. 😵

Rákosníčku, to máš teda velkiou úrodičku, to je teda co závidět....

dckami
19. říj 2009

krásné ránko holky,
Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
🙂 Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. 😵 Krev mi naberou ve sředu.

majka12
19. říj 2009

Ahoj dckami,

tak to je prostě úúúúúžaaaasnýýýýýýý!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Moc moc gratuluji, konečně se ta smůla prolomila - moc držím palečky ať je všechno 😵 😵 😵

dckami
19. říj 2009

a co ty, už máš pohyby? Jak se cítíš, necháte si říct, co to bude???

majka12
19. říj 2009

No něco jako pohyby už cítím , ale je to spíš ještě takový vrnění za to každý den. 😎 Teď už je mi převážně dobře, jen jednou za týden mám ještě den blbec kdy zvracím. Tuhle středu jdu do poradny a taky na 4D ultrazvuk a už by jsme mohli vědět co nosím. Já to vědět chci, manža moc ne, ale prohrál v kartách, tak to bude taky vědět 😀

rakosnicek75
19. říj 2009

Ahoj dckami, tak gratuluji k //. 😵

U mě se rozhodne příští týden v pondělí, jestli by šel tento cyklus udělat KET. Tak jsem zvědavá. 🙂

dckami
21. říj 2009

ahojky,
tak z krve mám potvrzené, že se to fakt povedlo - HCG 2178. Na kontrolní utz jedu za týden ve čtvrtek, hurááááááááá. 😵

monajs
21. říj 2009

Ahoj holky.

Dckami,tak stráááášně moc moc gratuluju.Takového bojování a je to tady 😀 😀 😀

dckami
21. říj 2009

jééééé, ahoj Monajs, ráda tě tu vidím - a co vy, jak jste na tom, máš naplánovaný KET nebo si dáváte pauzu?

majka12
22. říj 2009

dckami - tak to je nádherné číslo!!!!! mooocc gratuluji a těším se na první fotečku. 😉

My jsme včera byli na 4D ultrazvuku a čekáme na 90% chlapečka 🙂 Fotky ale nemáme, protože jsme jich nestihli moc pořídit - pořád se vrtěl, takže si to zoopakujeme ještě v listopadu a vezmeme si fotky najednou.

monajs
22. říj 2009

Ahoj,
Dckami - KET se nám v září nepodařil 😢 teď si musíme dát pár měsíců pauzu,pak na kontrolu kvůli sliznici a pokud ta potvora neporoste,tak mě čeká hysteroskopie.Ale to snad nebude tak horké a po novém roce bych chtěla co nejdřív na 4 IVF.Tak snad to vyjde 😀

Majko,gratuluju k chlapákovi 😀

nejbe
22. říj 2009

Kamčo, mooooc gratuluju a držím palečky 😉 .