Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
31. kvě 2011

@lera1 zmenou pocasi jo? To ti takhle reagujou?
no jo je to neprijemny, pak na me zacla dorazet moje mladsi kolegyne kdy budu mit ja 🙂 tak rikam at si poridi sama kdyz je tak chytra.

jo no ja si taky nic nemyslim....uplen presne vim co tim myslis, ja se pozoruju jak blazen 😀 kazdy pichnuti znamena hned trojcata🙂
no me veskery boleni zmizelo, dneska vubec nic. A zacinam bejt zas pesimisticka.
Cekam na dopis od doktorky kvuli te krvi, na recepci mi tvrdila, ze prolaktin zmizel....to by bylo dobry, ale recepcni uz neverim, takze si pockam na doktorku.

lera1
31. kvě 2011

@barakara no ta změna počasí byl spíš vtip,prostě si všechny anomálie vysvětluju něčím jiným a nepřikládám to těhu,abych potom neprobulela tejden....a jdu na pivčo,mám chuť jak blázen.Dvěma malýma nic zkazit nemůžu,ne? 😅 super,jestli Ti Prolaktin klesl bez prášků,pak je to super!!! 😉

barakara
31. kvě 2011

@lera1 jee pivco ty se mas. Aha vtip hmm ja sem natvrdla, to bude tou praci 🙂
dve pivca sou v poho taky sem mela v sobotu🙂

kocka5
31. kvě 2011

Hojte, to vaše pozorování mě baví a ujištuje.....že nejsem blázen pouze já 😉

majka12
1. čer 2011

@lera1 hele a co kapradiny? Byly vůbec některý den? 😕 😅

lucija
1. čer 2011

Ahojky 🙂
Tak já dneska opět začala s Clostilem. Včera jsem myslela, že umřu. Večer se mi nafouklo břicho a já lezla bolestí po zdi. Brečela jsem jak malá holka 😒 No dnes je to lepší, ale furt ne good 😖

@lera1 pivčo neva, jsem se taky furt nervila a prý mimčo je ze začátku vyživováno tím žloutkovým vakem, či co to je, takže se krev plá piva k němu ještě nedostane. Víš co ženských paří, než zjistí, že jsou v tom? 😀
Já si dneska objednám poprvý v životě ty OVU testy a uvidím co mi řeknou 😀 7mého jdu zas na tu folikulometrii, huvidíme...

kafr
1. čer 2011

@lera1 hlásím se do klubu opupínkovaných ježibab - co beru tu proveru, tak mi každý cyklus nějaký vyskočí a než se dohojí, tak je další na cestě.
bolesti vám fakt nezávidím, jsem ráda, že je mám "jen" při MS a u OVU (a to manžel tvrdí, že jsou to zaražený prdy 🙄 )

@barakara tak další probém vyřešen? snad se Prolaktin udrží tam kde má! O těhotných kolegyních mi nic neříkej - jedna od nás teď oznámila, že od září je na rizikovce (vyšlo ji to perfektně: je asi ve 3.měs+ 2měs. prázdnin a zbytek rizikáč - značka ideál)
Teď už jen otěhotnět my ostatní. Konečně jsem vykopala smrady ze školy (středu mám od 8 do 15:20 = záhul) tak se projdu do lékárny a taky si koupím nějaký ty ovu testy, ať to tentokrát posichruju!

Pupkům zdar

barakara
1. čer 2011

@kafr dekuju, to by bylo dobry pockam si na dopis minule mi taky tvrdila do telefonu, ze dobry a pak tam byl vysokej ten prolaktin.
Ja sem ted zrovna v praci a volala mi byvala kolegyne, ze prijde ukazat miminko do prace🙂 tak se na ne tesim. I kdyz bych uz taky chtela obrazet mista a pysne ukazovat 😀

s tema pupencema, hned jak sem dopsala, ze zadny nemam vyrasila mi na cele krupice! me snad vomejou!

@lucija tu bolest ti nezavidim a preju at je brzo lip a druhej Closty-cyklus uz at vyjde!

lera1
1. čer 2011

Ahojky holky 🙂 nešela nám skoro celej den eletrika a zítra od rána znova 😠 město zase vymejšlí kraviny 🙄 jste toho napsaly koukám,to je paráda vás dočítat 😀

barakara
1. čer 2011

@lera1 ahoj! no to je desny. Tak si das aspon voraz od konika 😀
ja sem teprve pred chvili prisla z prace, cpu se nakladackama a cekam az manzel uvari veceri🙂

lera1
1. čer 2011

@barakara jéé,tak to máš krásný,že manžel uvaří 😉 my jsme dneska měli studenou véču,no a taky jsme si pošmákli 😉

majka12
2. čer 2011

Ahojík 😉

já jsem měla včera zvracící krizi a blila jsem i suchary a chudinka dítě moje si myslel, že mi ubližujou a došel za mnou na wc a hrozně brečel 😅 A teda do zpěvu mi opravdu včera nebylo a když jsem zvracela i suchary, tak jsem v osm večer už padla vyčerpáním. 😒 Navíc broučanovi zase rostly zuby a rozhodilo se mu spaní a vstává od pondělka v půl šestý, ovšem se strašným řevem a nejde utišit. Po zbytek dne dobrý, ale ty rána, to je fakt krize a modlím se, ať ho tohle období brzo přejde, protože nevím co s ním upřímně. 😒 😒

kafr
2. čer 2011

@barakara u nás dělá manžel snídaně a svačinky do práce (on by to vydržel i o hladu, ale já jsem žrout 😅 ) Pochlub se, co udělal dobrého?
@majka12 Majko vydrž! určitě to brzo přejde. Chudáček malý zuby jsou fakt děs - ty člověka trápí celý život. Snad se ti i žaludek uklidní, aspoň hodně pij.
U nás teď nuda, je pod mrakem, chladno. Nakoupila jsem si ve výprodeji trvalky a ani je nemůžu zasadit. O tlaku nemluvě, při tomhle počasí jsem na omdlení. ☹ už aby bylo zas vedro 😉

barakara
2. čer 2011

ahoj holky, tak dneska je tu dalsi slunecny den!
@majka12 jeje tak to je narocny jeste s malym maxikem, brzo to prejde a bude dobre, uvidis.

@kafr snidane taky dela manzel, me hrozne dlouho trva nez se pripravim, takze nestiham 🙂
vcera delal ze zbytku grilovanyho kurete takovou smes. Jinak je kouzelnik a bavi ho to, ma prupravu z italsky restaurace z anglie, byla to sice hrozna doba kdyz tam delal, ale uzitecny 😀
a ted si na chalupe nebo doma? budou vam tam zarizovat intenet?
my budem cely zari travit v cechach na chalupe hrozne se na to tesim.

majka12
2. čer 2011

@kafr
@barakara holky díky 😉 Já se těšila, že o víkendu dám malýho mamče na celé odpoledne a bohužel mamina je nemocná, takže se moje naděje rozplynuly ☹ ☹

kafr
2. čer 2011

@barakara doma jsme to "zalétovali" (protiklad zazimovali) a bydlíme na chalupě. Do paneláku jezdíme vyprat, vyvětrat, zalít kytky... Na net teď chodím v práci, ale na chlaupě ho máme taky - mobilní , takže pomalý a upřímně, ani se mi tam nechce zapínat, je to tam takový jiný svět, pohoda, ptáčci, pořád nějaké práce kolem.
@majka12 a povolat tetičky? ani jsem si neuvědomila, jak člověk pak začne lidi kolem dělit na hlídače a nehídače. Rodiče si určitě potřebují občas odpočinout...

barakara
2. čer 2011

@majka12 no to je pech. Tak nejaka hlidaci pani aspon na par hodin si voddechnout.

@kafr to ti fakt zavidim. My sme uprostred 10milionovyho mesta a je to hukot. Ale je to jen docasne.
Ta chalupa musi bejt idealka na snazeni, relax klidek. Kdy zacnes testovat ovu?

kafr
2. čer 2011

@barakara no, vidíš to, abych to neprošvihla 😀 jsi mě úplně zaskočila,musím se doma mrknout, ale bude to příští týden... problém je dostat se do lékárny... jezdíme z chalupy do práce a zpět, tak nevím, kdy se tam dostanu. To víš, malé město, lékárna je z ruky... ale 10milionů sousedů ti nezávidím. já po práci nemůžu lidi ani vidět.

barakara
2. čer 2011

@kafr to se ti nedivim, moje mamca je ucitelka a kolikrat nemohla videt ani nas 😀
ja mam lekarnu po ceste do/z prace a sem tam navezena furt. A uz ste byli na nejakem vysetreni (spermio, horm profil)? nebo to nechavate nahode?

lera1
3. čer 2011

dobré ráno,juchů,je tu pátek 😀

@majka12 teda koukám,že to nemáš lehký,ale ono se to brzo zlepší a na tyhle dny pak člověk brzo zapomene 😉 že nám ty zuby vůbec rostou,když nás celej život trápěj,že? 😠 manžel má intaktní chrup,takže nikdy nezažil(a asi nezažije)vrtačku,zub ho bolel jednou,když se mu dral moudrák a zuby má fakt nádherný,takže doufám,že alespoň jedno naše dítko zdědí zuby po něm 😉 jinak kapradinky nebyly,ale četla jsem tady diskuzy a ta slina se fakt musí nechat úplně zaschnout(takže nechat třeba i pár hodin),což se v návodu nepíše.No,alespoň jsem pro příště moudřejší 😉

majka12
3. čer 2011

@kafr já mám akorát jednu hlídací babičku mojí mamču a teda je nemocná, takže smolík 😔
@barakara u nás na maloměstě nikdo takový není 😅 😅

Holky jste hodný, ale budu to muset zvládnout sama. 😔 Ale tak jako ty špatný dny nějak přežiju a zase bude lépe.

@lera1 děti by se měli narodit už se zubama 😀 Nebo by jim mohly narůst během měsíce a ne během dvou let 😝 😝

lera1
3. čer 2011

@majka12 jj,přesně tak 😀
tak čtu,že těhulka je i mladá Lucka Vondráčková,teda fakt mám pocit,že se všem daří,bez problému otěhotnět na lusknutí prstu a tady je to nějaký začarovaný 😅 včera taky,otočim se na pravo,těhulka,nalevo,těhulka,asi budu muset chotit s hlavou otočenou k nebi...

majka12
3. čer 2011

@lera1 fakt jo? Já myslím, že všichni to bez problémů nemají a třebas to jenom nevíme. 😔 Já když jsem byla těhotná a přišly jedni známý, že taky čekají, tak jsme čuměli jak sůvy že teda jako super a co se stalo, že snad ještě děti neplánovali a ono z nich vypadlo, že jim to dva roky nešlo, ale že to extra neřešily. 😔 Takže si myslím, že problémů je všude hodně a někdo o nich prostě jenom nemluví. 😉

lera1
3. čer 2011

@majka12 já vím,ale to je právě to,že do lidí nevidíš a tak máš pocit,že všichni těhotní bez problému 😉 ale to neznamená,že jim to člověk nepřeje,jen první,co ho napadne je,kdy se konečně usměje štěstí i na nás 😅 to jsou prostě normální myšlenkový pochody,který brázděj hlavou,když po něčem moc toužiš 🙂

majka12
3. čer 2011

@lera1 to je jasný, navíc jak je teplo, tak ty bříška jsou víc venku 😝 Já měla vždycky výčitky, že jim závidím a že se s nima neumím radovat, ale to prostě nešlo 😔 😔

lera1
3. čer 2011

@majka12 jj,výčitky jsem měla taky,ale to k tomu prostě patří,zase to není závist typu,že na těhulky člověk vrhá hnusný pohledy,naopak se pěkně usměje,ale zárověň to v něm pěkně bolavě píchne 😔

majka12
3. čer 2011

@lera1 tak já jsem se potom už ani neusmívala, ale zbyla jenom hořkost 😖 Fuj, doufám, že tohle nikdy nebudu muset prožít. 😔

barakara
3. čer 2011

ahoj holky!
co to mate za tema?
Dneska patecek!Hura a venku je hezky. ja mam po meetingu a cekam az sef vymajzne z kanclu a ja budu mit klid 😀 vecer deme na veceri s kolegama s prace, uz aby to bylo.

tak preju vsem hezky den.

lera1
3. čer 2011

@barakara no aktuální téma,kdy je všude samá těhulka a my nic(teda krom majky 😉 )jinak sem tam mě pobolívá podbřišek,ale nic dramatickýho,takže opět nálada jak na houpačce,chvíli věřim,že to určitě vyšlo 😵 ,chvíli naopak 😔 nemyslet na to nejde.No nic,půjdu za chvíli do práce,dneska se těšim,mám jen velký holky,tak si pěkně zatrsám a večer jedem s manžou a hafim na opejkání,ještě s plno dalšíma hafanama,tak zas bude psí ródeo 😀

barakara
3. čer 2011

@lera1 mam to podobne, taky pobolivani, ale to sem tak nejak mela vzdy pred tim takze si nemyslim, ze by to bylo neco vyrazne jinyho. Nejak si myslim, ze to spis opet nevyslo, ale nechci predbihat...treba nahodou....

uzij si tanec a rodeo! 😉