Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
26. srp 2011

@lucija
@svatule holky díky 😎 😎 Upřímně já už budu opravdu věřit až se prtě narodí nebo ještě na utz ve 30.týdnu pokud to bude naprosto jasné. 😀 😀 Holčička to byla dle dr. na 80%, ale bylo špatně otočené. Teď nejdřív řekla holka a pak ne ne ne je to kluk, dokonce to i vyfotila, ale zřejmé to moc není. 😀 😀

svatule
26. srp 2011

@majka12 jj, radši fakt až to člověk vidí na vlastní oči 😀 😀 naše malá měla celou dobu nohy tak propletené, že by tam nic nevykoukal nikdo 🙂

zajda007
27. srp 2011

Tak MS dorazila 😠 Jediné pozitivum je, že se cyklus upravila přesně na 28 dnů.
Vzhůru do dalšího kola 😝

majka12
27. srp 2011

@zajda007 aspoň něco 😉 A pořád bereš jeřáb? 😕 😕

maximka33
27. srp 2011

ahoj holky, můžu se přidat? konečně téma, kde se nebudu cítit stará 🙂 Jsem Lucka, je mi 34 a mám dvouletého syna. je tu někdo od Mělníka či Prahy?

chalotka
27. srp 2011

Ahojky holky taky bych se ráda přudala, jsem Pavla, je mi 32 let, mám v prosinci 3 letou dcerku a chtěla bych druhé mimi 🙂 Jenže zdraví mi vůbec nepřeje ☹(( 2 měsíce už neberu HA a zjistila jsem, že mám dost hodně bolestivou ovulaci, což je pro mě překážka - v těch chvílích je mi sebemenší dotyk nepříjemný, kolabuju, průjem, zvracení apod. Doktoři nepomohli. A navíc trpím chronickým zánětem močového měchýře, právě jsem na ATB ☹(( takže se snažilkováním musíme počkat. Je tu někdo z Havířova????

svatule
27. srp 2011

@chalotka já jsem z Ostravy, to je kousek 🙂 s tou ovulací je to těžké, co zkusit gynex gtt, je to mimo jiné na úpravu cyklu, jde o bylinky... já ovu na sobě nepoznám, jen díky testům...

zajda007
28. srp 2011

@majka12 Jeřábu jsem užívala jen jedno balení. Jsem nečekala, že zafunguje tak rychle 😕 Upravil mi cyklus z 40 dní na 30 a teď mám ukázkových 28. A ovulaci jsem taky měla už 13. DC.
Tak nevím kde je problém....

majka12
28. srp 2011

@zajda007 no vidíš, tak aspoň něco. 🙂 Třeba není nikde problém, jenom jste prostě neměli štěstí. 😔 Však splodit dítě je docela věda a hodně o štěstí strefit se do toho správného okamžiku, ale jednou se to určitě povede. 😉 😉

zajda007
28. srp 2011

V září jedeme na 14 dní do Chorvatska, sice polopracovně, ale volna bude hodně. Vždycky jsem říkala, že chci dítě splodit v HR 😀 Tak třeba se nám to tentokrát povede a vrátíme se ve třech. Vlastně ve čtyřech, jede i pes 😀

svatule
29. srp 2011

@zajda007 to bude super, na dovolené člověk vypustí stresy a držím pěsti, ať to vyjde. Jinak my s manželem jsme v pořádku a na dceru jsme čekali 8 měsíců...ono je to fakt zázrak, když se povede a narodí zdravé miminko! držím pěsti 🙂

majka12
29. srp 2011

@svatule
@zajda007 já když chtěla otěhotnět poprvé a začala zjištovat co se vlastně musí stát, aby došlo k úspěšnému opolodnění a uhnízdění jsem došlo k názoru, že se nám to nemůže nikdy povést 😀 😀 😀 Však u prvního to tak taky vypadalo a u druhého jsem do toho přišla ani nevím jak. Takže opravdu náhoda a štěstí hraje taky velkou roli. 😉

krestanka
31. srp 2011

Ahoj, ráda se přidám. Je mi 34 a zatím žádné dítě nemám. Snažíme se se o první, tak snad ještě není příliš pozdě, ale mám známou a ta měla první dítě taky ve 35 letech a vše bylo v pohodě.... 🙂

majka12
31. srp 2011

@krestanka vítám tě. 😉 Pozdě určitě není, moje švagrová měla svoje první v 36 letech a všechno OK 😉 😉

lollia
31. srp 2011

Zdravím, můžu se k vám také přidat 🙂?

kocka5
3. zář 2011

Ahoj, klidně se k nám přidejte😀......@lollia @krestanka ........ my jsme pořád na startu...... 1ks těhotný...... A my si dáváme termín, že do porodu @majka 12 ..... alespoň otěhotníme😀

Zatím uvažuji o návštěvě gyn, vzhledem k tomu, že se blíží roční kontolka. 😎

barakara
5. zář 2011

ahoj holky, co je noveho? doufam, ze same dobre zpravy.
Dnes sme se vratili z dovci, bylo to super, sem odpocata a cejtim se fajn. Dopravala sem si masaze, jogu a hodne plavani.

Jinak vitam vsechny nove!!

lera1
5. zář 2011

@barakara hojky,jak bylo?Asi úžasně co? 😵 jinak mě IUI dopadlo blbě,ale neva jede se dál 😉

svatule
5. zář 2011

čauky holky, nestíhám, jsem hodně v práci a taky malá jak začla skoro chodit, tak je k nezastavení 🙂 vítám nově příchozí, holky po dovolené, snad se třeba něco vyklube!

@lera1 škoda, myslela jsem na tebe, tak snad příště

@majka12 koukám, že už je to za půlkou, letí to, letí...snad je ti dobře!

barakara
5. zář 2011

@lera1 ahooj! moc hezky bylo, i kdyz par dni prselo jeli sme v obdobi destu, ale hodne sme cestovali tak to bylo lepsi. Manzel je potapec tak radil pod vodou ja jsem si to teda taky zkusila, ale vim, ze ze me potapec nebude🙂
To je mi moc lito Leni, ze to nevyslo. Chjo mame to vazne beh na dlouhou trat co?
Jdete tedy do dalsiho, nebo zkusis laparku?
A uz zase ucis nebo mas jeste prazdniny?
My zitra zase odletame na mesic do Cech, budu si delat zkousky do oboru v kterym pracuju, tak mam neplacene volno.

Jinak u nas snazeni probihalo poctive, ale vubec nevim kdy sem mela ovulku, tak uvidime. Jak sme se blizily do UK tak sem na to zas zacla myslet, tomu se clovek neubrani, ale tento mesic proste netestuju a basta!🙂

lera1
5. zář 2011

@barakara jéé,tak pak šup se nějaký fotky 😉 normálně jsem v klidu,padlo pár slziček ale nepoložilo mě to,to jsem docela čuměla 😉 nejdu na laparku,ale na nějakou novou mětodu(transvaginální hydrolaparoskopie)málá narkóza,za 2 h můžu jít dom a má to stejný efekt jako laparka,jen to není přes břicho,ale přes spodek 😉 takže půjdu buď za 14 dní a nebo až začátkem října,maj dost naboucháno a musí se jít v určitý DC(asi 6-10DC)maj jen jeden přístroj a dělá se 1 pacientka denně 😉
no tak já věřim,že na dovče se vám zadařilo 😵 moc držim palečky 😉

barakara
5. zář 2011

hmm tak to zni hodne moderne a hlavne bezbolestne🙂 to je cobydup i za ten mesic to utece a pak uz to pojede jak po masle 😀
to je dobre, ze to zvladas takhle v pohode hlavne zamestnat mysl necim jinym aby na to clovek porad nemusel myslet, ja vim ze je to strasne tezky, ale nic jineho nam asi nezbyva

maximka33
5. zář 2011

ahoj holky, taky jsem snažilka, teď už o druhé dítě. ale i to první jsem měla po třicítce, tak jistě patřím mezi vás 🙂

lera1
5. zář 2011

@barakara no,já jsem sama ze sebe v šoku,ale prostě vím,že mímo už bude brzo a že všechno špatný je pro něco dobrý 😀 jestli mě to mělo naučit být trpělivá...nevím,ale nějak mě je dobře,ač to nedopadlo...jsem asi divná? 😕 😀 😀

maximka33
7. zář 2011

ahoj holky, našla jsem zajímavý článek, možná se bude hodit.
http://www.bizy-bee.com/holky/5-tehotenstvi/75-...

barakara
9. zář 2011

ahoj holky co noveho?
ja sem tento mesic uplne v pohode, zadnej stres z prace a takhle to bude jeste dalsi tri tydny🙂
pomalu cekam ms, tak uvidime jestli prijde nebo ne

lera1
9. zář 2011

@barakara já jdu 14.10 na tu transku,takže tenhle měsíc kašlu na všechno a budem si užívat podle chuti,ovu neovu! 😉 Teď jsem 1DC.To je dobře,že je Ti fajn,kéž by ta pohoda přispěla k vytouženému těhu 😉 takže držim palce 😉 my byli včera na genetice 🙂

zaneta_
10. zář 2011

Ahojte holky - s dovolením se k vám přidám 🙂 Je mi 32 a o první mimi se snažíme půl roku. Zatím tedy bezvýsledně (teď jsem po prvním měsíci braní Duphastonu - na úpravu cyklu). To je šílený, člověk si xlet v klidu bere HA, pak vysadí a chce mimi - a ono to nejde! Do CARu sice už doporučení máme, ale.... pořád doufám, že nebude třeba.

barakara
10. zář 2011

@lera1 to je uz pristi tyden, to tak rychle vsechno utika co?
drzim palce na genetiku. Mama me ted nebidla, ze by me domluvila schuzku u jejiho znamyho gynekolog, tak nevim jestli tam jit nebo to nechat a drzet se puvodniho planu.
Ted sme meli dvakrat po sobe detnou navstevu a bylo to maso 😀

@zaneta_ vitam te tu, pul roku jeste neni tak dlouha doba, rika se, ze do roka vetsina paru otehotni, tak drzim moc palce at je to co nejrychleji.

berticka
10. zář 2011

Ahoj děvčata, taky se přidávám, za měsíc mi bude 30, takže brzy splním kritérium "snažilka po třicítce" 🙂 od července se snažíme o první dítě 🙂
@zaneta_ S tou HA je to hrůza, že? Jak dlouho jsi ji brala? Já 11 let...a teď si říkám, jak jsem byla hloupá, obzvlášť, když už osm let mám stálý partnerský vztah...ale trochu to přičítám i doktorům, měli by o HA s ženami víc mluvit a ne ji jen slepě předepisovat...