Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
21. únor 2008

Teda Evo klobou dolů. Obdivuji všechny učitelky. Na takovou bandu já bych asi neměla.
No pro dnešek končím. Jdu si udělat pohodlíčko a užívat si klidu. Děti na prázdninách, manža na koncertu a já mám byt celý pro sebe. Toho musím využít 😀 Hodím nohy nahoru a nebudu dělat vůbec nic.

evamik
21. únor 2008

Brundik, jj, jsem učitelka, ale nějak se s tím plně neidentifikuju, musím říct. A jarní jsou i na SŠ! 😀 Naštěstí! Ale u nás až za 14 dní... Tak dobrou!
Bibova, tak já Ti někdy něco povím o některých učitelkách a ono Tě to přejde! 😉 Ne, fakt některý klasický "úči" fakt nesnáším, a to jsem jedna z nich... Tak taky dobrou... Už jsem tu asi zase sama, tak jdu asi taky spát!

evinka
21. únor 2008

Ja vzdycky chtela 3 deti, ale asi budu vdecna kdyz se podari jedno ☹

bbrita
autor
22. únor 2008

a dneska nic? Včera, když jsem neměla čas, tak jsem napsaly stopadesátšest stránek... a dneska nikdo. ☹

brundik
22. únor 2008

Ahojda bbrita, dneska mam praci ja 😒 Ale povim ti historku ze vcerejska, jak manzel ztratil telefon, psala jsem to v jine diskuzi, tak to zkopcim.
Vcera vecer volal manzel, ze jede domu, ze ztratil telefon a at ho okamzite bloknu Tak jsem to udelala. Zablokovali ho asi do minuty-ta rychlost me prekvapila. A za chvili vola tchyne, ze ji volala nejaka holka, ze nasla telefon a pak se to prerusilo. Tak jsem ji vysvetlovala, jak zjisti jeji cislo, moc s telefonem totiz zachazet neumi, ale ona mi rekla, ze volala z manzeloveho, to me hned nedoslo. A jak jsem zablokovala ten telefon, tak jsem ten jejich hovor utla, takze nevime nic, jen ctvrt, kde ta slecna bydli Kdyz prisel manzel, tak telefon zase odblokoval, aby jsme ji mohli zavolat a domluvit se na vraceni, ale operator rikal, ze mozna bude nutne pro opetovne zprovozneni vypnout a zapnout telefon. A kdyz to ta slecna udela, tak zas nebude znat PIN. Jedine, co me napada, je ze by mohla odnest telefon na nejakou prodejnu Vodafonu, ale cislo je navic Eurotelove, takze pozna na kterou prodejnu jen, kdyz vynda SIMku. To jsem zvedava jak to dopadne. Manzel se zablokovanim pospichal, protoze ho nenapadlo, ze v dnesni dobe muze nekdo vratit telefon, tak aby se pak nedivil, az bude platit a prece se dobra duse nasla, tak aspon z toho mame radost To je storry, co?

konka
22. únor 2008

evamiku: ja mam psychiku taky v haji.. cim dal tim je to horsi, ale je to asi tema rokama te snahy... manzel uz je tim asi taky unaven a je fakt, ze uz by se mohlo konecne zadarit...

bbrito, ja tu jsem 😀 budu ti stacit?

aquila
22. únor 2008

Čau holky, jen vás jdu krátce pozdravit. vůbec dneska nestíhám, tak asi taky moc kecat nebudu. A odpo jdeme se švagrovkou vybírat svatební šaty, tak jsem zvědavá, jestli uspějeme. Možná sem ještě přes den mrknu 😉

bbrita
autor
22. únor 2008

brundik to je dobrý s tím telefonem. To jsem taky zvědavá, jak to dopadne. Moje švagrová takhle jedou dobíjela kredit přes Sazku, nějak před vánocema, protože po Novým roce to mělo už být dražší, tak si dobyla na 2litry a.... poslala to na jiný číslo...

brundik
22. únor 2008

Tak s telefonem to vypada blede asi je vypnuty a slecna se tak ke kontaktum nedostane ☹ Fakt tragikomedie 😒
Holky, valim domu, jsem nejaka zmozena. O vikendu juknu.
Krasny vikend 😎

evamik
22. únor 2008

Bbrita: Když Ty máš zrovna čas, tak tu nejsem! 🙂 Tak to mě fakt pobavilo s tou švagrovou!! 😀
Brundik: Tak to je docela potěšující, že takový lidi fakt ještě existujou... 🙂

brundik
22. únor 2008

Bbrita, to se stalo i kolegyni, dobila nekomu jinemu a taky ne zrovna malou castku, ale vyresilo se to, kontaktovala operatora, ne tu osobu, ktere dobila a operator kredit nepravem obdarovanemu odepsal a ji pripsal 🙂 Tak je mozne, ze si toho ten clovek ani nevsiml, ze mu pekelne naskocil kredit a pak ze mu pekelne slezl 😀

brundik
22. únor 2008

Holky, ja jsem takovej lenoch linej, jeste nedavno jsem chodila kazdy patek plavat a ted se nejak nemuzu donutit. V patek uz jsem docela uondana a nejak na plavani pecu. A to mame permanentku do konce brezna.

evamik
22. únor 2008

Brundi, v pátek bych se teda k pohybu taky nedonutila! Já teda nejen v pátek... ale v pátek obzvlášť! 😀 Já radši i riskuju pokutu, než bych zaparkovala o 100 m dál... Jsem fakt hroznej lempl, ale vůbec se nemůžu donutit k pohybu. 😒

bibova
22. únor 2008

Ahoj, tedy já jsem v pátek ráda, když se doplazím domů. Nějaký pohyb po mě nikdo nemůže chtít 🙄 .
Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne s tím telefonem. Je to pech

brundik
22. únor 2008

Ja se snad jinak docela hejbu, vikendy mame vetsinou aktivni, ale to plavani beru jako takove relaxacni, vim ze mi udela dobre, ale uz se nedonutim. Mozna o vikendu, to budu dobre vyspana a nebude na co se vymlouvat 😀 A Ted si asi uvarim caj, pujdu cucet na reality a to me tak unavi, ze usnu 😀

evamik
22. únor 2008

Já jsem se dokopala ke cviční Mojžíšový, což je můj životní výkon! 😉 A kdybych něměla takovou motivaci, tak se na to taky vyprdnu...

brundik
22. únor 2008

Ja se v patek v praci citim unavena, v tramvaji a v metru klimbam a rikam si, jak si hned doma lehnu, ale kdyz prijdu domu, tak to ze me trosku spadne, ale na to plavani uz se stejne nedokopu.
S tim telefonem jsem taky zvedava. Pri te smule, ze se telefon ztratil je to stesti, ze ho nekdo nasel a pri tom stesti, ze je nasly, je zase smula, ze se nemuzeme zkontaktovat 😒 Rozumite mi, co jsem tim chtela rict 😀

brundik
22. únor 2008

Evi, tak to te obdivuju. Mojziska je fakt zavazek. Ja jsem se dokopala k posilovani bricha a rukou, delam to uz 14 dni, ale to me celkem bavi a je to casove nenarocne a asi mam to stesti, ze kdyz si udelam par sedlehu, tak je to hned znat 🙂 To se taky jinak cvici, kdyz clovek vidi skoro hned vysledek 🙂

bibova
22. únor 2008

Teda já se nějak nemůžu dokopat k žádnému pohybu. Už aby bylo jaro, to vyrazíme na kolo a brusle. Doma mě to neba, myslím to cvičení

evamik
22. únor 2008

Brundi, já Ti rozumím! 😀 Já právě jinak skoro vůbec nikdy nesportovala - mám výhodu/nevýhodu, že skoro netloustnu, takže mě nic nenutilo...
Holky, ale pro otěhotnění je Mojžíšová fakt dobrá, takže to se nedá s posilováním srovnat (myslím ta motivace, ne ten účinek!). 🙂

bibova
22. únor 2008

Evi to sice jo, ale prý se musí cvičit opravdu každý den a dodržovat správné provedení cviků? Ale co já vím, třeba na ní taky dojde 😅

evamik
22. únor 2008

Úplně každý den to taky nezvládám, ale fyzioter. říkala, že už je to o hodně lepší a ty pokroky jsou fakt znát, takže se snažím... 🙂

bibova
22. únor 2008

Možná se zkusím poohlídnout po okolí po někom kdo se tím zabývá. Kamarádka mi ukazovala letáček s nějakými cviky, ale myslím že je lepší, kydž mi to někdo ukáže a vysvětlí.

evamik
22. únor 2008

No to každopádně, to vůbec nemůžeš cvičit sama!!! To by mohlo být ještě horší - součástí toho je i mobilizace, kt. provádí fyzioter. Kdybys o tom pak třeba vážně uvažovala, tak tady na Koníkovi je i diskuse, tam by Ti holky třeba někoho dobrýho v Pze poradily...

bibova
22. únor 2008

Dík jdu tu diskusi najít. Sice stále ještě nejsem rozhodnutá, ale info získat můžu 😉

brundik
22. únor 2008

Ja nastesti taky nemam sklony k tloustnuti, ted jsem tak akorat a driv jsem bojovala o kazdy gram, abych nabrala. Plavani me pomohlo vytvarovat postavu, ze uz jsem nebyla takovy drobinek, ale mela jsem trosku ramena 😀 Jinak pohyb v prirode fakt muz, miluju bezky, chytly me i ledni brusle a to jsem se zacala ucit pred par lety, ale zatim je to porad takova placacka 😀 A v lete taky chodime bruslit.
Mojziska je sto pro super vec, ale ja vim, ze bych kazdy den necvicila, nektere dny bych to casove fakt nezvladla a dny kdy bych to mohla zvladnout casove, tak bych se nedokopala. Ale chodila jsem cvict na balony, sice jen jednou tydne, ale bylo to taky super, nacvik dychani do bricha a posilovani panevnich svalu 🙂 Ale to uz ted taky nedelam.

evamik
22. únor 2008

Ty brusle by mě možná bavily - ale to bych zase nedokopala manžu - my jsme oba takoví antisportovci! 😀 A navíc já teď nesmím spadnout na zadek, takže to by asi taky nešlo... Plavání je super, ale já moc neumím, a navíc v bazéně skoro vždycky chytnu nějakou mykozu. 😒

bibova
22. únor 2008

To se máte, že nemáte problém s postavou. Já po dětech nabrala a už to moc dolů nešlo. A dodělal mi to úraz před 2.roky (koleno). Rok a půl jsem nemohla skoro vůbec nic. Jen kolo a to ještě lehce. Snad to na jaře půjde dolů, nebo vlastně spíš nahoru 😀

evamik
22. únor 2008

Bib, na fotce teda ale vůbec "tlustě" nevypadáš!!! Že Ty trochu přeháníš! 😉

bibova
22. únor 2008

Fotka zkresluje, nadváha tu je 😀 Se mi to rýmuje