Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

monajs
6. bře 2009

Ahoj Romčo,
tak to je mi líto.To by člověk vyskočil z kůže když mrcha přijde,chjo ☹ 😒
A co štěňátko? Je to kluk nebo holka?Ukaž nám fotečku prosím.Aspoň máte doma veselo.Za chvilku bude všecko rozkousané,poslintané,počurané.... 😀 To bude paráda 😉 Ale stojí to za to,co?

romcca
6. bře 2009

Ahoj holky fotoalbum je zde http://www.facebook.com/album.php?aid=53036&id=... je to jen pár foteček. Je to kluk a předevčírem už vážil 11,2 kilo! Veselo teda je každopádně, rozkousáno zatím nic ale už si brousil zoubky na moji kozačku, občas loužička ale vcelku v normě, chodíme ven čurinkat a kadinkat docela vzorně..... 😉

monajs
6. bře 2009

Romi,je nádherný.úplně k sežrání 😀

romcca
6. bře 2009

Ahoj monajs, je zlatý, je to ďáblík máme ho moc rádi taky jsme ho dost dlouho hledali a pak čekali než se šťěňátka narodily, takže okolo něj poskakujeme jak diví 🙂

dckami
17. bře 2009

ahoj holčiny,
dlouho jsem to tady zanedbávala, na MK jsem nechodila, musela jem ten náš neúspěch po ivf "rozdejchat".
Cvičím Mojžíšku, chodím na masáže a uvidíme. Zatím jsem objednaná na kontrolní utz na 23.3. a domluvíme další ivf asi na květen. Možná mezi tím zkusíme IUI. Rozhodla jsem se, že pokud se nám to nepodaří letos, tak na to kašlu , jsmne z toho oba zničení a téměř 3 roky marného snažení nás dost vyčerává - psychicky i finančně... asi to znáte sami.
Našla jsem na netu bezva článek, o nás snažilkách: http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/zdr...

Romi, krásný hafík. 😵

monajs
18. bře 2009

Ahoj Dckami, jsem ráda že tě - teď nevím co napsat- slyším,vidím,čtu?- 😉
Je to těžké,já vím... ☹

Ale máme tu jaro 😀 Včera jsem byla na UTZ a hned jsme začali píchat Puregon,jupí 🙂 v pondělí jdu na kontrolu a opět nás to čeká vše od začátku- ICSI+PGD.A hematolog mi napsal od ET injekce Clexan - cjo,zase do břicha.Tak snad to pomůže.A vzhůru do 3 IVF.

A ten článek je moc super,ůplně to sedí.Kamarádka má za týden termín porodu a já sní zvládla jenom 1 kafe a to byla už v pátém měsíci.Nezvládám ji absolutně navštívit a skoro ani napsat 😔 ☹

dckami
18. bře 2009

ahoj Moni,
ty se máš, že stimuluje, tak ať to dopadne na jedničku a brzo uvidíš //

S těma kamarádkama je to u nás stejné, přišlo mi, že mi nedávno říkala, že je těhulka a za 10 týdnů bude malá na světě. 😀 Je to hrozné, jak ten čas letí...

dajen11
18. bře 2009

Mám 16-letou dceru.Po třicítce jsem zatoužila po dalším dítěti.Stále se nadařilo.Ve 37.letech jsem změnila doktora,který mně poslal na laparku,tam mipřišly na neprůchodnost vejcovodů a endometriozu.Hned jsem šla na umělé,které se nepovedlo,zůstaly nám ještě mražáčci,které se taky neuchytily.To zklamání pro mně bylo hrozné,ale zároven jsem se asizačala smiřovat s tím že to nepůjde.měsíc po nezdařeném ketu,(um.oplod. ze zamraž.vaj.)jsem otěhotněla.Těhotenství mám normální,genetické testy dopadly dobře.Mám plno známých,které si pozdní mateřství užívají a znovu je to nabilo.a to mi po Laparce řekly,že přirozeně to nepůjde.Přeji všem starším snažilkám hodně štěstí a nevzdávejte to....

monajs
19. bře 2009

Ahoj Dajen,
děkujeme za podporu 😀
Tobě moc gratuluju a přeju hóóódně štěstíčka 😀

Dckami,díky.Snažím se teď myslet pozitivně,ale nějak se to mně rozené optimistce nedaří,chjo.Nějak nedávám ani ty injekce.Dřív jsem si sedla,vhrnula tričko a manžel mi to píchl a já se usmívala.Dnes mě to dost bolí a na tu židlu sedám skoro se strachem.Bolí mě to i po vpichu.Je pravda,že mám vyšší dávky než předtím,ale ne zas tak moc.Asi mi trošku šibe. 🙂 Začnu vyšívat a bude to.Jo a dám si palačinky s nutelou. 😀

dckami
19. bře 2009

MOnajs,
nezoufej, mě to občas po vpichu také bolelo. Mívala jsem i modřinky 😖 .
Máš palačinky? Mňammm, ty bych si také dala. 😀 😝

magalinka
19. bře 2009

ahoj holky, všechny zdravím - chci se zeptat - jestli máte někdo zkušenosti s užíváním Drmku obecného. Na netu jsem našla, že reguluje menstruační cyklus, napomáhá donošení dítěte a podporuje ovulaci (uvolnění vajíček). Svým působením pomáhá také při léčbě akné, půsbí proti baktériím a houbám a potlačuje sexuální touhu 😎 . Dnes jsem si koupila balíček 😔

monajs
20. bře 2009

Ahoj magalinko,zdravím tě 🙂
O tom jsem nikdy neslyšela,tak nevím.Ale "potlačuje sexuální touhu"? 😉

magalinka
20. bře 2009

ahoj holky, tak Drmek už mám doma 🙂 100g za 50,- Tady na koníkovi jsem zjistila, že snažilky ho hodně taky pijou 🙂

dckami
20. bře 2009

ahoj Magalinko,
já piju kontryhelový čaj v době menzes, jinak mám čajíček na neplodnost. O drmku jsem neslyšela, ale proč to nevyzkoušet 😀 ...bylinky nám neublíží. 😵

dckami
23. bře 2009

ahoj kočky,
tak po dnešním utz nic moc - sliznice 5,5mm, 1 folikl 11,5mm, takže musím přijet na utz znovu ve čtvrtek a uvidíme, zda to bude na IUI.
Odpoledne jsem ještě byla na dalším vyšetření, po roce jsem musela jít ke své gyndařce na prevenci a ta mi potvrdila, že za zhruba 3-4 dny bych mohla ovulovat. Tak jsem zvědavá..... 😵

monajs
24. bře 2009

Ahoj dckami,
tak moc držím palce 🙂

dckami
30. bře 2009

ahoj, kde jste všechny? 😕
Mě dneska čeká IUI, tak jsem zvědavá, třeba se nám to povede..... 😵 a když ne, tak hurá v květnu na ivf.

Monajs, a co ty?

lenkacar
30. bře 2009

držim palečky !!!!!!!!!

lenkacar
30. bře 2009

a dckami jak jsi na tom byla dneska se sliznicí a folíkem?

monajs
30. bře 2009

Ahoj holky,
Dckami,takco IUI? Já su po OPU a je mi na zdechnutí.Mám 22 vajuch 😀 Jdu dospat narkˇozu.V sobotu,pokud budou po PGD nějaké dobré,tak jdeme na ET 😀

dckami
30. bře 2009

Lencar,to nevím,mě to před IUI již neměří. Vše proběho v pohodě, večer to musíme znovu podpořit 😀 😀 .

MOnajs, drž se, podávej zprávy, kolik máte mrňousků. Jsi pěkná "nosnice", tolik vajec. 😀

monajs
31. bře 2009

Ahoj,
tak k oplodnění bylo dobrých 16 a oplodnilo se 13.V pátek budou volat výsledky z PGD,tak uvidíme 😅

dckami
31. bře 2009

Monajs,
tak to je paráda, dobré skóre,ne? 😵

monajs
1. dub 2009

No díky.Snad jo,uvidíme po genetice.Minule jich bylo z 11 dobrých 5 a jen 2 vhodné k ET.Ani na mrazení nezbylo ☹

monajs
3. dub 2009

Ahoj,
tak dnes budou volat,kolik je po té genetice dobrých embryjek.A zítra ET.Ale hrozné sny mám už 4 den a toto ještě nezačalo 🙂

Romi a jak se máš,není o tobě moc slyšet.Co hafík?

magalinka
3. dub 2009

Dobré ranko všem 🙂
Holky, tak dnes jsem 31DC mrcha nikde a testy stále negativní , to vidím na pěkně opoždněnou MS to by už snad na testech něco mělo být vidět, ne ?

dckami
3. dub 2009

Monajs, zítra na tebe budu moc myslet. Dej vědět, kolik máte embryjek po PDG.

Magalinka, já si myslím, že pokud bys byla těhu, // se objeví hned první den po vynechání MS. I na testech se přece píše, že se můžeš testovat již první den po vynechání MS...

😖

magalinka
3. dub 2009

😒 právě 😒 chjo

monajs
3. dub 2009

Ahoj Magali,zkus tt ještě tak za dva dny.Mně se objevily // asi až 4 den po vynechání.Dokonce jsem byla na vyvolávačce a až mi nepřišla ani po ní MS tak jsem měla na tt //

romcca
3. dub 2009

Ahoj holky, moc jsem nepsala protože nebylo o čem.
Hafík prospívá, je s ním legrace a je moc hodný.
U nás nového nic, včera jsem dostala MS tak nevyšel ani 8. měsíc. Dnes jsem se objednala na gyndu na pravidelnou roční prohlídku - jdu 28.4. - a dám s doktorkou řeč... 😖