Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

zajda007
1. črc 2011

@lera1 Při délce cyklu 40 dní trochu velká spotřeba 😀

barakara
1. črc 2011

ahoj holky. tak sem po ovu a pozorovaci akce zacala 😀

@zajda007 bylinky by mohly pomoct, ja sem mela cykly 36 dni a zkusila sem akupunkturu spojenou s bylinama a trochu se mi to upravilo na 29-31 mam to stale ruzne, ale uz ne aspon 36.

@lera1 tak cejtis nejaky zmeny? 🙂 a jaky bylo vyzo, detickam bylo smutno ze te neuvidi pres prazdniny?🙂

lera1
1. črc 2011

@barakara dětičky možná,ale já za nima mávala šťastná,že je 2 měsíce neuvidim 😀 dostala jsem hromadu kytek,čokolád,svícínků,dokonce deodorant Playboy 😀 ,manžel se smál,že si můžem v den výza otevřít květinářství 😀 jinak změny necejtim žádné,krom obvyklých každoměsíčních,takže rači nemyslim na nic a nechávám si prázdnou hlavu,protože by mě jinak už fakt kleplo 😅

lera1
1. črc 2011

@barakara no vy máte po min.cyklu,jak se říká pohnojeno,takže u vás by to mělo být skoro jistý 😉 jo a vítej v čekárně 😀

majka12
1. črc 2011

@zajda007 zkus tinkturu jeřáb ptačí. 😉 Já měla taky dlouhý cykly před těhu s Maxíkem a krásně mi to za 3 měsíce upravil 😎 😎 Jsou to čistě bylinky a vřele ho doporučuju. 😉 Já měla cykly běžně 45 dní a jednou i 65 😝 😝

majka12
1. črc 2011

@lera1
@barakara holky myslím na vás 😵 😵 😵

lera1
1. črc 2011

@majka12 mysli,budem potřebovat každej pozitivní palec 😀

zajda007
1. črc 2011

@majka12 Jéé, díky za tip, hned se po ní poptám v lékárně.
Dobrou zkušenost mám s Gynexem, ale nechávám si ho v záloze 😉

majka12
1. črc 2011

@zajda007 jako ta tinktura stojí asi 70 nebo 80 Kč, takže je to i o dost levnější a fakt funguje 😉 😉 Já to teda kupovala v bylinkářství spíš. 😔

zajda007
1. črc 2011

@majka12 díky moc za tip. U nás v lékarně mi to objednají a v pondělí si to můžu vyzvednout. Nechce se mi právě hned utrácet za blbosti. Jsem nenapravitelná optimistka, věřím, že bylinky pomůžou 😀

majka12
1. črc 2011

@zajda007 no tak super 😉 😉 Jako ono to nestojí majlant a u mě se to projevilo hned první cyklus 😵 😵 I když doporučují braní alespoň 3 měsíce aby to k něčemu bylo 😉 Já po dvou otěhotněla 😀

zajda007
1. črc 2011

@majka12 Nestraš 😀 tak rychle? Pokud by se to povedlo tento cyklus, tak termín porodu by vycházel na tak nějak datum mého narození. A dalšího berana fakt nééé, stačí ta moje tvrdohlavost a v rodině je to samý beran 😝
Manžel přišel s tím, že ví, proč to tento měsíc nevyšlo. Prý to byl záměr, aby byl další beránek 😠

majka12
1. črc 2011

@zajda007 náhodou já jsem beran a Maxík taky 😀 😀 😀 Jo a březen byl pro narození super 😉 Na jaře je to fakt bezva a můžeš hned ven s mrňusem 😎 😎

kafr
2. črc 2011

@beritek tak to je super pozitivní zpráva, jen tak dál, ať se daří

naděje i pro nás ostatní, co? Lera a Barakara už čekají, no a já jdu testit OVU.
Nějak bych se měla objednat k doktorovi, ale nechce se mi tam ani za mák.

majka12
2. črc 2011

Ahojky,
jen v rychlosti dávám fotku miminka ze středy 😎 😎

lucija
2. črc 2011

Ahoj holky 🙂 Po delší odmlce se hlásím 🙂
Tak já jsem po MS a tento měsíc prášky neberu, páč dneska mí dva chlapi jeli na týden pod stan, takže bych to brala zbytečně. Takže já budu tento měsíc nehorázně v klidu 🙂
Holky, no tak myslím na vás a držím palečky 😵

@majka12 krásné miminko 🙂 Ty jo, už 14tt, to strašně letí...

lera1
3. črc 2011

@majka12 no to je nádhera 😵 mumínek malinkej 🙂
@kafr testuj a držim palce na pořádnou a vítěznou ovu 😉
@barakara jak je v čekárně? 😀

barakara
3. črc 2011

ahoj holky, prisla sem ted z nakupu se segrou, puvodne sme mely jit na vystavu a pak na obed ale skoncilo to obihanim kramu. Mam asi troje saty, sukni a svetr vubec nevim kam to unosim a do konce mesice jim jen suchej chleba....jesteze je manzel na oslave narozenin a ja to muzu vsechno pekne schovat a pak delat, ze uz to mam roky 😀 (vid lero, viz tvoje zehlicka na vlasy, to me pobavilo 🙂 )

@majka12 fotecka naprosto kouzelna, uz je tam mimco krasne videt

@lera1 v cekarne zatim nic moc, kazdy den jinak...asi je jeste brzo na nejaky zavery ale to vis pozoruju se, ja se tomu neubranim, vcera me desne bolely prsa, ale to mam pokazde a dnes nic, jen sem desne unavena.

a co ty? budes testovat tento mesic?

lera1
4. črc 2011

Dobré ráno 🙂
@barakara tak co,stihlas vše dobře uschovat? 😀 já se bránim sebepozorování,jak můžu!!!Jako nalitý bolavý prsa,palení žáhy...to už jsem měla xkrát,takže prostě se snažim bejt klidná a čekat....to slovo čekat už mě mírně leze na nervy 😠 s testováním...no já nevim,mám doma dva testy a tak moc se zas bojim toho hnusnýho bíla,že snad vydržim až jestli bude zpoždění... 😕 kecám,stejně podlehnu!!!! 🙄 😀

majka12
4. črc 2011

@barakara
@lera1 holky děkuju, teď už je to fakt človíček a občas už mě malinko okopává 😵 😵 😵 Ale zatím jenm takový šimrání, ale vím že je to mimi 😎 😎

Holky držím vám palce, ať nejste zklamané, ale jen šťastné. 😉 😉 Už by to mohlo vyjít sakra 😔
@lera1 a kdy (ne) čekáš MS?

lera1
4. črc 2011

@majka12 jéé,já chci taky šimrání 😀 no pátek je takovej 1 termín,ale já už jí dovnitř prostě nepustim!!!!!!!!!! 😠

lenpet
4. črc 2011

Ahoj holky,promin te,že vám sem skáču,ale koukám na téma,a toto téma se mě líbí.Je mě 32let a nemohu otěhotnět,tak vám to snad nebude vadit.Ještě jednou prominte

majka12
4. črc 2011

@lera1 dobře děláš 😎 😎

lera1
4. črc 2011

@majka12 no už jsem se ji po dobrym naprosila dost!!!!Te'd se mě to mluví,ale bojim se...moc ☹

majka12
4. črc 2011

@lera1 a co tvoje mysl nad věcí? Daří se nebo moc ne? 😕 Je to zřejmě těžší když jde už ke konci cyklu co? 😖

lera1
4. črc 2011

@majka12 hlava?ale jak kdy,někdy depka,jindy jistota že to vyšlo,prostě klasická houpačka 😀

barakara
4. črc 2011

ahojte holcicky, tak prave sem se pustila do sveho prvniho gulase v zivote, dostala sem na nej hroznou chut tak sem se rozhodla, ze ho uvarim, doufam ze se povede 🙂 akorat bude bez knedliku ☹
@lera1 jj vse sem poschovavala, akorat sem neodolala a sukynku sem si vzala dnes do prace ovsem manzel se zameril na me stare boty a zeptal se jestli sou novy 😀 takze parada!
jinak me cekani leze taky pekne na nervy, trva to vse hrozne dlouho, ted je to presne rok co se snazime a nevim co se deje ale vsechny pupky vylezly do ulic 😀
ja s tim testovanim stale nevim...jeste mi zbyly dva testy z minula, ale nechci zbytecne vyhazovat penize jestli to nevyslo, ale jak rikas mam slabou vuli a mozna to nevydrzim

lera1
5. črc 2011

Dobré ráno,tak my dneska jeden s manžou na Trosky a pak sup někam na dobrý dlabanec 🙂
@barakara kolegovi z práce se dneska narodila dvojčátka(teda jemu néé,jeho ženě 😀 )takže pupky i novorozeňátka vylejzají do ulic,máš pravdu 😅 už bych se k nim vááážně fakt ráda přidala 😠 😀

barakara
6. črc 2011

No tak holky...ticho po pesine, kde ste vsechny?! asi mate vsichni prazdniny co ☹....a ja tu sem sama

@lera1 jak bylo na Troskach? a kdy budes testit? 😀

lera1
6. črc 2011

@barakara já tu jsem 😉 na Troskách bylo bááječně 😵 Testit?Co to je? 😀 😀