Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lucija
27. bře 2011

@lera1 Tak to jo, to máte dost času 😉 Já mám jít k doktorovi s výsledky spermia, ale tak ještě počkám a uvidíme...

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,uvidim co bude,druhej výpočet mě říká,že ovu bude až 31.3.takže to pojistíme víckrát a je to 😉 jo a kotryhel.čaj se pije od prvního dne cyklu do ovu? 😕

lucija
27. bře 2011

@lera1 Jj, já ho pila dvakrát denně, od prvního dne do ovu, většinou mi i zmírnil krvácení a bolesti 😉 No a teď jsem poprvé pila ten maliník na hlen a tak nějak jsem asi poprvé vychytala OVU, souhlasilo to s bolestí vaječníků a i tím hlenem 🙂 Takže u mě byla ovu 14.-15.3. Myslím 😅

lucija
27. bře 2011

a jaké výpočty na tu OVU děláš? Že máš dva termíny?

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,takhle jsem kontryhel pila ted taky 😉
no jeden výpočet mám na womenzone.cz a druhej na naseporodnice.cz 😉

lucija
27. bře 2011

@lera1 Aha..no já jak mám rozházený ten cyklus, tak ani nevím jak bych to počítala. Minulý měsíc jsem měla cyklus 23 dní 😠 a tři cykly před tím po 26ti dnech. Dneska jsem 27DC. A ovulka tedy přišla předpisově na cyklus 28mi dní.

lera1
27. bře 2011

@lucija to máš fajn,že máš krátký cyk.Já je mívám 32,33 a v lednu 36DC 🙄

lucija
27. bře 2011

@lera1 no takhle jsem to měla rozházené loni. 😒

lera1
27. bře 2011

@lucija no já to do prosince měla ok,ale od ledna je to na prd 🙄

lucija
27. bře 2011

@lera1 Já to měla přesně po 28mi dnech do dby než jsem si začla s přítelem. Pak po devíti měsících sexuální abstinence jsem měla sexuální období 😅 no a začlo se mi to rozhazovat, takže rok a půl mi to blbne 😖 Možná se mi povedly dva tři cykly po 28mi dnech, ale to je všechno.

lera1
27. bře 2011

no jo,ty naše těla nám dávaj,ale asi malokteré funguje tělo jako hodinky 😅

lucija
27. bře 2011

@lera1 moje fungovalo....dokud jsem to nepotřebovala 😖
Tak jsem si dala kousek kuřecího, pár brambor a vypadá to, že to bude bez následků 🙂

lera1
27. bře 2011

@lucija tak to je dobře,že Ti je dobře 😀 manža furt chrní,tak ho vzbudim až na pozdní oběd 🙂

lera1
27. bře 2011

tak na ovu testu slabá čárka,takže ovuse ještě neblíží(teda hl.doufám,že už nebyla)uvidíme co zítra doktor 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 no tak snad doktor to pozná líp 🙂 Držím palce a jsem zvědavá, sama moc nevím jak to doktor a podle čeho pozná, tak mi pak dej vědět 😉

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,snad bude ochotnej,naposled říkal,že bychom tomu měli dát rok a rok to bude až v červenci,takže snad mě s prázdnou nepošle domu 😕

lucija
27. bře 2011

@lera1 No snad ne. Já nevím, Ty musíš vědět jak je ochotnej 😉

lera1
27. bře 2011

@lucija no ochotnej je,já k němu chodim už od 15let a vždycky jsem byla spokojená,tak uvidíme,co a jak zítra 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 No tak to bude v pohodě 🙂 Určitě Ti vyhoví 😉 To je fajn, že ho máš tak dlouho, už Tě zná, bude vědět co je pro Tebe nejlepší 😉

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,je to zlatej doktor,fur mě říká,ať už si pospíšim,že by chtěl odrodit alespoň moje jedno dítko,než půjde do důchodu 🙂 Je to takovej rodinej doktor,já se díky němu narodila,pak se díky němu mamča uzdravila ze zlý nemoci a teď snad pomůže i nám 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 Tak to je jistý 😉

barakara
27. bře 2011

@lera1 ahoj! u me to vypada, ze prijde dnes nebo zitra. Vysel pozitivni test a vse tomu naznacuje.

lera1
27. bře 2011

@barakara prosím Tě a jaký máš ovu testy?ty normální?Já jaem dneska četla v příbal.papíru,že se má ten zabalený test i vzorek moči nechat 3h v pokojový teplotě,ale na ostatních,co jsem si kdy dělala to nepsali 😕
no u mě ovu podle testu ne,podle hlenu jo,podle garfu jsem z toho jelen,takže jsme to dneska s manžou pojistili a uvidím,co mě zítra mudr řekne 🙂

barakara
27. bře 2011

@lera1 no ja mam nejaky levny, ale z Anglie takze ti moc nepomuzu. Kdyz sem si je koupila poprvy, tak sem mela ClearBlue, drahy jak blazen a nic mi na nich nevyslo, protoze sem zacla testovat hodne brzo a ten mesic sem mela ovulaci az 22DC. Takze ted mam ty levny, udelam si tak dva a to staci, uz tak nejak tusim kdy to ma prijit, ale o trech hodinach tam nic nepisou, pisou tri minuty. Vetsinou se to ukaze hned.
Nejlepsi je to fakt pojistit🙂
S tou teplotou je to prvni mesic tezky vypozorovat, jak ti stoupne tak uz ovulace probehla.

lera1
27. bře 2011

@barakara já jsem koupila 6ks za 200Kč což jde.No uvidíme,jestli mě doktor zítra uděla ultrazvuk,budu chytřejší.A taky už nemám kys.listovou,mám Nějakou silnější co je jen na předpis,tak si nechám zase dát do zásoby 🙂 jj,lepší to pojistit,ovule neovule,zázraky se dějou 😀

lera1
28. bře 2011

Dobré ráno,tak nakonec můj výlet k doktoru padl,volala jsem tam v půl 8 a pond.je na objednání(uf,ještě že tak,jela bych 30km zbytečně 😅 )tak mě sestřička objednala hned na další pondělí(to mám mít podle druh.výpočtu zrovna ovulaci)takže uvidíme.Jinak na kukandu můj graf,teploty se drží vysoko.

barakara
28. bře 2011

@lera1 no to je pech co. Grafik vypada dobre ale ovulace jeste nebyla🙂 ale ja nejsem expert.
Ja se dneska rozciluju kvuli danim uz sem byla hodinu na telefonu s nejakou anglickou blbkou. Je to boj.
A navic je tu hnusne, fuj ja tak nemam rada pondelky.

lera1
28. bře 2011

@barakara ahojík 🙂 nebyla,že,no a přitom ta žlutá na grafu znázorňuje ovulku 😉 takže první výpočet pěkně kecal 😀
u vás je hnusně?Tady totál azuro,já dneska makám až od odpoledne,tak jsem se vrhla na jarní úklid a vyházela jsem ze skříní hadry co už nenosim a uklidila zimní věci,ještě mě čeká ložnice,povlíknout,ať se večer můžem zachumlat do voňavýho 😉
no jo,člověk denně nemá štěstí jen na fajn lidi,ale i na blbce.Byla protivná nebo co?mě čeká boj zítra,já zas nemám ráda úterky 😖

barakara
28. bře 2011

@lera1 ty zluty never, to je predbezne vypocitany z delky cyklu, ale ta se muze zmenit. Ja uz sem taky davno v zluty a porad nic, ale delam si i na fertility ten mam radeji.
No hnus, zima a ja si vzala baleriny dneska...umrznu! To se mate.
Ja hdry vyhazuju prubezne, mame tak malo uloznyho prostoru, ze kdyz si koupim neco noveho tak neco satreho musi jit do kose;) a novy povleceni miluju! Mam rada tu vuni.
Protivna zenska no z toho uradu, neco sem jim posilala v rijnu a ona tvrdila, ze nic enmaji a nic nedostali. A ja jim mam vratit nejaky dane, za neco co sem nevydelala. No kocourkov. Tak sem zavolala cloveku co nam v praci dela dane at to vyridi on, ale nez sem mu to zase vysvetlila o co jde tak se v tom ztratil a myslim,z e nic nevyridi.

lera1
28. bře 2011

@barakara jj,já si ten výpočet dělala ještě na 2 jiných stránkách a tam mě obě vyšli stejně,kdežto womenzone se sekl,stejně jako min.cyklus.Neva,aspoň si tam kreslim graf 😉 no a Ty už ovu máš?Test už jsi měla pozitivní,ne? 🙂
aj,úřady to je kocourkov i u nás,prostě všude stejný!!! 😠