Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
13. dub 2011

@lucija no právě od ledna jo,já třeba 3-4dny před ms špinim,což právě už řešíme s doktorem,proto už čekám až dorazí uplně,abych mohla na tu krev 😉

majka12
13. dub 2011

@xaxanka já mám ročního klučíka 😉

Jinak ahojky. 😉 Já jsem ve fázi čekání na ovu, takže zatím jen pro radost. 😅 😅

Dneska jedu za švagrovou a poprvé se tam netěším. Má holčičku o půlroku starší a její partner předevčírem zemřel na rakovinu. 😢 😢 ☹ ☹

xaxanka
13. dub 2011

@majka12 ahojky....tak to mas maly ditko.....
no to asi nebude moc fajn navsteva.....ale aspon prijde na jine myslenky

lera1
13. dub 2011

@majka12 ach jo,to je strašný ☹ aspoň že má malou,v těhle nejbolavějších chvílích jí bude malá hodně držet nad vodou 😔

barakara
13. dub 2011

Hojky holky!
@lera1 tady sem! 🙂
tak to je super v patek to uz by melo ne? tak to je dobry, ze to zvladne jeste tento tyden. Preju at se ms rozjede.
Ja sem byla na krvi dnes a vysledky budou za tyden. Brali to tam jak na bezicim pasu, mela sem poradovy cislo zatahli zaclonku a normalne me sestra zacala zpovidat, jestli se odberu nebojim a jestli uz mi nekdy brali krev atp. tady sou ofouni... 🙂

@majka12 to je hrozny co se deje, rakovina je nevyzpitatelna nemoc, jeste ze ma tu holcicku ta ji musi drzet nad vodou. A ty ses hodna, ze tam des urcite potrebuje kolem sebe lidi a ne byt sama.
Jinak ovulku si uzij 🙂

lera1
13. dub 2011

@barakara no hurá,jsem se bála,že Ti odebíraj krev snad 24h 😀 no jo,jsem ráda,že to stihnu ještě do pátku 😉

barakara
13. dub 2011

@lera1 no ja se na to potrebovala poradne vyspat, vstavala sem v sedm a na to nejsem zvykla 🙂

majka12
14. dub 2011

Ahoj holky 🙂

tak návštěvu máme za sebou. 😔 Švagrová se drží ale nechce o tom mluvit, takže návštěva probíhala v duchu jakoby se nic nestalo a nemluví se o tom. 😖 😖 😔
@barakara já na ovulku teprvá čekám a ještě si počkám, takže zatím fakt jen pro radost. 😀 😀

barakara
14. dub 2011

Ahojky
Jak se mate?
tady se nam pokazilo pocasi a ja mam takovou vselijakou naladu.

@majka12 hmm tak kazdej s tim naklada po svym asi. Mozna je to moc brzo.
Jo cekas teprve....tak to jo. No ja taky ale az za hoodne dlouho.

majka12
14. dub 2011

U nás je taky hnusně a dokonce jsem musela vyštrachat malýmu zimní bundu. 😝 😝 Já to mám teď dobrý, protože jsem to dostala 1., takže nemusím počítat jaký den cyklu jsem. 😀 😀

barakara
14. dub 2011

@majka12 no ja sem si dneska zas navlikla kozacky v balerinach by mi asi umrzla noha
tak to mas vyborny 😀 jednoduchy pocty, me to teda takhle krasne nevyslo, ale aspon sem to dostala to je taky mala vyhra🙂

lera1
15. dub 2011

ahojky holky 🙂
tak ráno jsem byla na krvy a zapoměla se zeptat,kdy budou výsledky,no neva,v pondělí tam zavolám a zeptám se 🙂
venku je taková kosa,že snad taky vytáhnu kozajdy 🙄

majka12
15. dub 2011

@lera1 takže ms se rozjela? 😉 Tak konečně nějaký posun co?

lera1
15. dub 2011

@majka12 jj,rozjela se už včera na plný pecky,takže malý úspěch je už to,že jsem před ms špinila "už"jen 2 dny 😀 Takže jsem šla předpisove na 2DC na hormonální profil(uf,takhle před víkendem to bylo drama 😀 ale naštěstí i přes to,že jí každý měsíc od sebe odhánim,tak aspoň někdy se snaží bejt užitečná,když už chodí 🙂

majka12
15. dub 2011

@lera1 každý zlepšení se počítá 😉 😉 Třebas příští cyklus už špinění nebo vůbec a třeba nebude ani ta ms. 😎 😎

lucija
15. dub 2011

Ahojky holky 🙂

@lera1 Tak teď budeme držet palce ať je všechno v pořádku a začnou jednat 🙂

@majka12 Taky se mi to dobře počítá, už podruhé za sebou jsem to dostala prvního 😀

lera1
17. dub 2011

Ahojky holči,tak jako vždy o víkendu je tu pusto prázdo 🙂 mě už ms odchází,zítra jí zamávám a doufám,že už se opravdu dlouho neukáže 😀
a jaký jste měli víkend?

barakara
17. dub 2011

@lera1 ahoj!
no vikend super jako vzdy, ale jeste nekonci 🙂 delali sme velikonocni vyzdobu a travili to prevazne venku.
A pristi tyden jen ctyri dny v praci, to ja muzu 😀
Dneska sem videla tehotnou holku u supermarketu, byla sfetovana, skoro polonaha, brecela a zebrala o penize....no hodne brutalni pohled.

Zitra jde manzel na spermiogram a ja asi zavolam na vysledky jestli nebudou driv, nejak z toho nemam dobry pocit, mam nepravidelny cykly a nejak si myslim,ze tam bude problem.
A co ty vikend?

@majka12 ovulka uz probehla?

lera1
17. dub 2011

@barakara ty jo,to musel být strašný pohled na tu holčinu.... ☹
tak držim manželovi palce a Tobě samo taky,ale neboj,hormon.problém by byl prd problém 😉 to se vyřeší 1,2.To já v to doufám,protože raději nějaký rozházený hormony,než daleko horší možnosti,co tu člověk občas čte 😖

lera1
18. dub 2011

Ahojky holky 🙂
@barakara tak jsem si te´d volala sestřičce na gyndu,kdy budou výsledky horm.profilu a ona říká,že je zrovna drží v ruce a že bych se měla zastavit,že to není žádný drama,ale něco se tam musí pořešit(já to věděla 😀 )takže zítra jde manžel na spermio a v pátek ráno jdu na konzultaci na gyndu,kde se podle všech výsledků poradíme co a jak dál.Tak zase jsme o krok blíž k mimču 🙂
co Ty?Už jsi tam volala?Držim vám palce,ať máte dneska zbouraný futra!!! 😀

majka12
18. dub 2011

Ahojky 🙂

víkend byl fajn a včera jsme se dokonce jeli s manžou projet na dvě hodinky na čtyřkolce a moje mamča hlídala, takže trochu relax 😎 😎 😎
@barakara ještě ne... 😔 Já mám ovuli kolem 20-22 dne, takže mám ještě čas, ale tenhle týden bychom mohli věnovat zvýšené úsilí 😅 😅
S manželem jsem si řekli, že to přestaneme flákat a začneme se regulérně pořádně snažit. 😉
@lera1 no tak aspoň se někam pohnete a jestli je to nějaký hormon, tak se to dá určitě upravit 😉 😉

lera1
18. dub 2011

@majka12 tak to je fajn,že jste si užili víkend 😉 jj,žádný flákání,navíc,hurá,že to příroda tak pěkně zařídila,že spojila příjemné s užitečnym 😀
jj,snad to půjde nějakou pilulkou upravit 😉 teď hlavně držim palce manžílkovi,aby jsme taky zítra bourali futra 😀

lucija
18. dub 2011

Nazdárek 🙂
Víkend byl fajn, v sobotu přijela kamarádka s třema dcerama a manželem, byli jsme v parku, pivínko, dětský koutek, paráda 😵 😀 No a včera takové malé polenošení a opět procházka na náměstí, park, dětský koutek a pivínko 😀 Dneska už půjdeme na zahradu kopat to pískoviště, ať to tam Šíma už má a můžeme tam trávit celé dny 😵
@barakara pohled na tu holčinu bych asi dlouho rozdýchávala ☹ to jsou holt životní situace....
@lera1 no paráda, tak se to hnulo pořádně, Ty vyfasuješ nějaké prášky, manžel vyfasuje sádru na ramena a za chvíli budete chovat 😀
@barakara no a u vás to bude to samý 😉
Jen tak přemýšlím, proč ten hormonální profil neudělali i mě než mi nasadil ten Clostylbegyt 😕 No ale tak to je fuk, hlavně aby zabral. To je snad poprvé co se těším na mrchu aby už dorazila 😀
@majka12 no tak už jste to přetali flákat, jo? No tak to je dobře 🙂
Holky, je možný abych já sama v době kdy mám ASI ovulaci, byla nějak ...jak to napsat...no mám na to furt chuť i když v jiných dnech na to chuť skoro vůbec nemám? 😕 Teď jsem na chlapa kolem ovulky furt lezla až se i on ptal jestli náhodou neovuluji? 😀 Jsem to teď nesledovala, ale tohle už mě přepadlo několikrát co si tak zpětně pamatuji, no nevím, možné to je, ne?

majka12
18. dub 2011

@lera1 určitě to půjde, když i sestřička říkala, že to není žádný drámo 😉 😉 A manželovi taky držím pěstičky 😵
@lucija s " lezením" v době ovulace to je možný 😎 Hodně žen to tak má 😉 😵 😵 😵

lera1
18. dub 2011

@lucija 😀 😀 😀 se tady válim smíchy,sádra na ramena 😀 😀 no snad jo,klidně a't zboří všechny v bytě,hlavně aby byl ok 😉
jinak s tou chutí,já co vysadila HA tak mám chuť doooost často a v době ovulace jí mám obzvlášť velkou 😉 však říkám,že je příroda sakra chytrá 😀

majka12
18. dub 2011

Já jsem vzala malýmu ještě jedno kojení, takže kojím jen ráno a večer a postupně bych ho chtěla odstavit. Takže taky další krok k otěhotnění. Přeci jenom je možný, že s kojením to půjde hůř, i když ovulka probíhá. 😔

lera1
18. dub 2011

@majka12 takže další kruček 😉 to by bylo abychom do léta nebyly všechny těhu 🙂

barakara
18. dub 2011

@lera1 tak ja tam volala a na potreti to zvedli, neco zvatlala a ja sem ji moc nerozumnela a prej asi teda vsechno v poradku! a ze prej mi poslou domu vysledky, kdyby aspon mluvila srozumitelne anglicky....ale to neee. No pockam na ten dopis. Tyjo to by bylo dobry.
takze ti daj nejaky hormony? To je super, ze to frci vsechno takhle rychle. Drzim tvymu manzelovi pesti at to dobre dopane a mate "jen" ty hormony.

Ted jeste manzel dneska jde na ty testy, vcera na me vybalil, ze mel uraz kdyz byl mladej😀 ....a prej jestli to nemuze vadit? No to teda fakt nevim....

@lucija to je nejlepsi pristup jakej muzes mit, si myslim....priroda🙂
ja si myslim, ze to mozny je a je to naprosto prirozeny....
Jinak s tim Clostylbegytem nevim ten je na podporu ovulace ne? A s tim, me ted na pada, muze byt spojen ten tvuj chtic 😀 😀 protoze produkujes vic hormonu. A taky sem se docetla ze uspesna lecba vede k vicecetnemu tehotenstvi 🙂

majka12
18. dub 2011

Já jsem napnutá za vás 😵 😵

barakara
18. dub 2011

@majka12 ja taky jak ksandy.
Tak uz mi volal, ze to ma za sebou. Ale vysledky budou az za tyden.

Me vrtaj hlavou ty horm. testy. Nemaj se nahodou delat jeste na konci cyklu? Aby se zjistil jeste nejaky jiny hormon.