Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
22. dub 2011

@lera1 jj, zatím to funguje ( ťuk, ťuk) 😉 Jenom mi trochu dělá starosti ta luteální fáze, ale zatím to mám na hraně, tak by to snad nemusel být problém. 😎

lera1
22. dub 2011

@majka12 nebude,tak se pěkně snažilkujte ať má malej Maxík brzo sourozenečka 😉

barakara
22. dub 2011

Ahoj holky, ja sem byla manzelem opet narcena z toho, ze to vsechno moc resim a ze ho tlacim do sexu jen kvuli diteti, tak se snazim zvolnit, aby sme se moc nerozhadali. Navic do toho onemocnel poradnou chripkou takze snazeni tento mesic asi ani nebude. Nejak mi to leze na mozek. Nevim, prijde mi, ze to opravdu zas az tak moc neresim, ale on me tvrdi ze jo.
Mluvila jsem s doktorkou, na zvyseny prolaktin me nic nepredepsala, jen chce zopakovat testy ale az za 4-6 tydnu.
Dneska sme meli volno v praci a v pondeli mame taky, to je pohoda to bych mohla mit takhle porad 🙂

Tak preju vsem krasne Velikonoce!

lera1
22. dub 2011

@barakara holka,ty me 30lete dvojče 😀 máme tady dost podobnýho,teď navíc i ten prolaktin 😉 tak asi ho más zvýšenej jen malinko,proto to mudr necháva přirozeně 😉 j8 jsem taky prý ještě malinko,ale pilule jsem dostala,tak zítra začnu zobat,měla jsem už od dneška,ale chtěla jsem si ještě užít bezpilulovej večer,tak zítřek to jistí 😀
Manžel bude naprosto v pohodě,až zjistí,že mu výsledky dopadli dobře,můj manža je teď zlatej,má jistotu,že je zdravej,tak má vůči mě o to víc ochranitelskej pud 😀 a řešíš to uplně normálně,bu´d v poho 😉

majka12
23. dub 2011

@lera1 tak manžel je teď svědomitej tak v tom snažení, že vůbec nevím kdy ta ovu vlastně byla, protože mám naprosto rozházené teploty 😀 😀 😀 Včera i dnes jsem ani ráno nestačila měřit a pak už to ukazovalo nesmysl. 😅 😅 Takže to beru podle té bolesti cca. 😵
@barakara ach jo ty chlapi 😖 Třeba je fakt nervózní z těch výsledků 😔 Ale pamatuju si, že můj manžel na tom byl podobně do spermiogramu, to přesně říkal, že to pořád řeším a potom zase naopak byl on ten, kdo pořád řešil proč to nejde. 😖 Ale když jsem mu říkala co budeme dělat a jaký prášky a jaký vyšetření a jestli do toho jít, tak mi vždycky řekl, že je to na mě, že tomu moc nerozumí. 😝 😅 Ale je pravda, že když řekl, že to moc řeším, tak jsem se stáhla a nic neříkala o dítěti ani o doktorech a asi za dva měsíce přišel sám, co teda podnikneme. 😎 Oni to asi musí mít tak, že je to z jejich hlavy a že na to přišly oni a ne my. 😔

lera1
23. dub 2011

@majka12 no tak hurááá!Zaděláno máte 😉 😀
a máš pravdu,chlapi jsou prostě všichni stejný,prostě musí na všecno přijít oni,jinak maj pocit,že jsou do něčeho tlačený 🙂

majka12
23. dub 2011

@lera1 no to fakt jo. Ženská aby vymýšlela jak ho k tomu navést aby na to jako přišel sám 😀 😀 😀 No nemáme to jednoduchý 😀 Zaděláno snad máme a teď už se děj vůle boží 😅 😅 Nebo spíš přírody. 😎

lera1
23. dub 2011

@majka12 a když ho na to ženská nenápadně navede a chlap na to jako přijde sám,to se pak opět z něj stane páv a očekává,že ho za to žena bude chválit do aleluja,ač je to všechno její zásluha 😀 Tak přírodo,konej své zázraky,a't tu máme první těhulku od obnovené diskuze 😉

majka12
23. dub 2011

@lera1 přesně tak. 😀 Oni jsou všichni fakt stejný a my si vybíráme jenom "obal" 😀 Uvidíme, ale nemyslím si, že to půjde tak snadno a rychle. 😅

lera1
23. dub 2011

@majka12 já myslim,že půjde 😀

majka12
23. dub 2011

@lera1 nezlobila bych se, ale zatím máme vše v životě těžce vydřené a nic nemáme zadarmo nebo bez problémů, takže jsem raději skeptická. 😅

lera1
23. dub 2011

@majka12 jj,to chápu,proto jsme tu my,který Tě budem naopak udržovat ve víře v dobrý konec a to by bylo aby se to už brzo nepodařilo 😀

majka12
23. dub 2011

@lera1 tak to beru 😉 😵 😵

barakara
23. dub 2011

@lera1 no koukam jak pres kopirak 🙂
me vysly ty hodnoty 651mIU/L a normal je 102-496. Tak nevim jestli je to srovnatelny s temi tvymi, protoze sem slysela, ze nekdy se to udava v jinych jednotkach. No verim doktorum, takze snad je to v pohode 😉

@majka12 mas pravdu kdyz ho nekam dotlacim tak mi to zpetne vycte, ale kdybych to neudelala sme tam kde sme jeste dalsi dva roky a nic se nestane. Musim to zaonacit vzdycky tak aby to byl jako jeho napad a on byl ten kdo to rozhodl. No ja se jen modlim, aby ten spermiogram dopadl dobre, volala sem tam ve ctvrtek a vysledky jeste nemely, tak doufam, ze pristi tyden.
Ted se to snad nejak uklidnilo byl si vycistit hlavu na pivu, snazim se pred nim delat jakoze je mi nejaky dite uuuplne volny 🙂
S tou lutealni fazi si nedelej hlavu vzdyt si psala, ze mas delsi cykly ne? tak by to vychazelo na 12-13 dni to si myslim, ze je v pohode. Jinak preju, aby se zadarilo.

Ja cekam ovulaci pristi tyden a zrovna jedem na 4 dny do Lake District na prodlouzeny vikend tak se strasne tesim a tajne doufam.

lera1
24. dub 2011

Ahojky holky 🙂
@barakara haha 😀 to je fakt prča,páč ve výsledku to máš podle mě opravdu zvednuté stejně jako já 😉 sice v jiných jednotkách,ale stejně 🙂 já včera sezobla první pililku,spala jsem dobře a ráno se mě teda houpal žaludek,tak jsem se přemohla a nacpala do sebe housku a už je mi dobře 😉 já mám ty prášky na 2 měsíce a než je doberu,mám přijít na krev,jestli to kleslo.Jinak držim palce s těma výsledkama ze spermiogramu,dopadlou dobře a na prodlouženym víkendu se zrovna třeba zadaří 😉

majka12
24. dub 2011

Ahojky 🙂
@barakara to jsou celý chlapi, nejdřív nic nic a pak chtějí všechno hned. 😝 Já budu mít tu fázi na hraně, protože cykly mám 33 dní a ovulaci 22-23 den asi. 😖 A neměla by být kratší jak 10 dní. 😔 Ale tak jestli se to má povést, tak se to povede i s krátkou fází. 😅

My jsme byli včera v lesoparku a bylo to fajn, príma výlet a večer jsme ještě grilovali. 😎

lera1
25. dub 2011

ahojky holči 😉
teda já jsem po těch práškách tak unavená!!!Zítra jdu od rána do práce,já tam snad usnu a můžou děti dělat randál jak chtěj 😅 ale hlavně,že mě neni blbě 🙂
a co máte dnes v plánu? 🙂

barakara
25. dub 2011

@lera1 tyjo tak jeste ze je nemam ja sem unavena uz tak 🙂
tady je venku zas vedro, ja uz se celkem zitra tesim do prace po tech ctyrech dnech, mozna i protoze je to jen na tri dny a pak mam zas ctyri dny volno.
Vcera sme byli u manzelovi tety, vzala si pred lety anglana a ma tady rodinu, tak tam obcas zajedem. Poridili si obri teleskop, maji uz asi ctyri tak sme pozorovali hvezdy. Videli sme Saturn, ruzny Galaxie, hvezdy...no krasny.

Dneska ani nevim co budem delat, zatim asi snidani 🙂 a pak se uvidi.
Co mate v planu vy?

lera1
25. dub 2011

@barakara no fakt jsem te´d jak medvěd,furt bych spala 🙂 téééda,to muselo být nádherný vidět noční nebe,to je můj sen,zajed někam do hvězdárny a pozorovat hvězdy.No blíží se rok našeho výročí svatby,tak dostane manža dobrej typ 😉
my vyrazíme za chvíli na prochajdu s hafim a večer to vydim na nějaky dobrý film 🙂 v sobotu jsme jeli s manželem do kina a nakoupit pár dárků a včera jsme byli na dlouhym výlete,pozdě odpoledne,s našima a se psama,takže víkend krásnej 😉

lucija
26. dub 2011

Dobré ránko 🙂
Tak jaké byly velikonoce? Nemáte modré prdelky? 😀 U nás to proběhlo v klídečku, žádnej stres, ráno jsem zároveň s klukama vypadla ke švagrové, oni šli po koledě a my jsme si pokecaly, na oběd jsme zůstali, pak jsme přišli domů, já lehla a spala dvě hodiny 😀
Dneska jsem 26DC tak snad to přijde ten 28DC nebo aspoň 30tý. Včera už mě bolelo břicho, že jsem si říkala už a ono nic. No ale už aby mrcha přišla ať můžu brát ten Clostil 🙂
@lera1 Tak jaký filmek jste včera zkoukli?

@barakara taky jsem věčně ochrápaná jak medvěd, uvidím co ty prášky provedou se mnou, doufám, že jen to miminko 🙂

lera1
26. dub 2011

Ahojky holky 🙂 u nás proběhla symbolická pomlázka od manžela,abych neuschla 🙂
@lucija koukali jsme na Agenta bez minulosti 😉 včera se mě manža po milování ptal,jestli při těch práškách můžu otěhotnět aby ty prášky nějak neublížili mimču,tak říkám,no to se ptáš brzo 😀 a manža prej,že stejně vyslal zatím jen ty s modrou knížkou,tak mu říkám,že prášky miminku neublíží,naopak nám pomůžou a manžel pravil,že teda odedneška už bude sřílet jen ostrejma a přesně mířenejma 😀 a to jsem mu to stěma práškama už 2x říkala a on se stejně zase zeptá znova.Chlap.no 😀 jinak je mi každej den líp a líp,takže naštěstí asi nebudu patřit k těm,co ty prášky blbě snášej 🙂

barakara
26. dub 2011

ahoj holky!
no tak modrej zadek skoro mam, protoze ten muj se dusoval, ze pomlazka nebude, ze tady stejne zadnou nesezenem a v pondeli rano na me vybeh se srolovanym proutenym prostiranim! 😀 tak sem rychle bezela pro cokoladovy vejce....no tak to byly nase Velikonoce-ostuda! 🙂
Dneska po 4 dnech volna za v praci ☹ hruza! nastesti jen tri dny a pak zas volno.

lera1
26. dub 2011

@barakara 😀 tak to Ti manža připravil super překvápko 😀

barakara
26. dub 2011

@lera1 vid, sem cumela jak blazen s cim to na me jde 🙂
to je super, ze ti ty prasky nedelaj blbe. Agenta bez minulosti sem nevidela. My se vcera pokouseli na neco koukat, ale rozkoukali sme tri filmy a vsechno to byly voloviny.

Jinak manzel volal na vysledky a vsechno v poradku!! Ma neco pry malinko snizenyho ale v poceti by to nemelo branit.

lera1
26. dub 2011

@barakara hurááááááááááá!!! 😀 Další byt s rozbouranejma futrama 😀 😀 tak paráda,asi je to u nás opravdu jen tím prolaktinem a až se sníží budem těhulit jedna dva 😉 holka my fakt jedem obě jak přes kopírák 😀

lucija
26. dub 2011

@barakara Tak to je super 😵 😵 😵 Gratuluji 😵

lera1
26. dub 2011

tak teď to na mě zas padlo ☹ chce se mě bulet,tak jsem si nalila vínko....ach jo,chvíli jsem jak sluníčko a pak šup a smutek,že ještě nejsem těhulka se dostaví ☹ já vím,že to přejde a že se to určitě brzo podaří,ale momentálně mě je teda tak na schování hlavy pod polštář 😢

lucija
26. dub 2011

@lera1 Ale no táááák 😉 Bude líp 😉 Máš štěstí, že máš vínko, dala bych si taky a s jakou chutí 😀

lera1
26. dub 2011

@lucija jj,právě jsem dosmrkala,byla si fňuknout na manželově rameni a teď si nalejvám druhý(poslední) a už je zase líp.Jsou to fakt chvilkový návali,ale za to silný jak uragán 😅

lucija
26. dub 2011

@lera1 nesmíš se tomu poddávat, měla by jsi být šťastná, že konečně víte v čem je problém a řeší se to 😉 Takovýhle smutnící nálady máš mít v situaci, kdy nevíte co a proč, ale vy už víte vsjo a teď to půjde jak po másle 😉 🙂 Uvidíš 🙂