Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
3. kvě 2011

@majka12 tyvado! to je uzasna zprava, moc moc Ti gratuluju a preju at jde vsechno tak jak ma!
To je fakt super novina hned po ranu!

lera1
3. kvě 2011

@majka12 no nádhera 😵 a koukej na nás pěkně plivat 😀
@lucija holka,v jednom měsíci otěhotnit my zbytky,to by bylo krásný,ale u mě je jasný,že duben kaput,tak jedině květen,ale já při svém štěstí si stejně nakonec vyžeru poslední příčku 😀 už na poslední diskuzi jsem skončila skoro poslední,takže nebojte,všechny určitě budete předemnou 😀 ale to je jedno,hlavně,když se nakonec taky dočkám a nebude mě přitom táhnout na padesát 😀

barakara
3. kvě 2011

Jojo plivat, to se vlastne tady dela zejo 😀 tak honem naplivat!

@lera1 neboj ja taky nejsem nejakej rychlik a pri tom poctu spermii co manzel ma bychom museli byt hodne lucky🙂 asi to potrva dyl, ale dockame se vsechny!

kafr
3. kvě 2011

Ahoj, sice mi do 30 let ještě nějaký měsíc schází, ale přesto se neúprosně blíží a těhotenství samozřejmě nic. Snažíme se od července 2010... Jsem ráda, že jsem našla aktivní diskuzi, na téma, které, koukám, netrápí jen mě. Nepřijde vám divné, jak nám nejdřív tlučou do hlavy, že i jedna spermie může způsobit těhotenství, že se musíme chránit a pak, když už se chránit nechcem a mimčo pro změnu chcem, tak je naprosto normální i rok marného snažení? No zkrátka už mě potkaly měsíce veselého snažení i naprostého zoufalství z opět přišlé menstruace.
Tak snad se vyplní zdější prognózy o plodných prázdninách a v září se sejdem v diskuzi: Je mi 30, a konečně jsem v tom! 😉
Majce gratuluju, to je opravdu štěstí. Tak ať vše klape jak má.

barakara
3. kvě 2011

@kafr hojky hojky, super asopn nas bude vic! Vitam te tu a doufam, ze budes tak aktivni jako my tady i co se tyce prispivani😀
me bylo 30 nedavno a taky sem sem prispivala jeste pred trojkou takze v poho si myslim ja 😉
my sme se s manzelem a predtim pritelem teda nikdy zvlast nechranili 🙂 , antikoncepci sem brala nekdy v sedmnacti asi rok a od te doby ne e, ale ucelne o dite se snazime cca deset mesicu.
Jinak ty stavy mam podobne, nekdy je mi to jedno a nekdy nad tim tak strasne premyslim az mam pocit ze me pukne hlava, tyhle pocity, ale s manzelem nesdilim on je v pohode a nejak ho to zvlast netrapi.

lera1
4. kvě 2011

@kafr no hurááá,vítej mezi náma,nějakou novou snažilku potřebujem,aby to tu víc žilo 😀 a název pro novou diskuzi až budem těhu,jsi vymyslela krásně,snad jí budem moct brzo založit 😉
@barakara no já právě brala antikon.13 let a to je prostě humus,takže se nedivím,že se moje tělo ještě nevzpamatovalo 😠včera se mě ptala mladá kolegyně v práci(má dvě děti) co my a děti,tak jsem jí něco málo řekla(že to prostě nejde,jak bychom chtěli) a ona říkala,že o první mimi se snažili rok,pak jí doktor objednal na laparoskopii a?Pár dní před vyšetřením zjistila,že je těhu.Tak doktor se prý smál,že se to stává často.Tak mě aspoň potěšilo,že né každá kolegyně v práci,otěhotní na lusknutí prstu 😉
@majka12 tak jak je naše první jarní těhulinko? 😵

lucija
4. kvě 2011

Dobré ránko 🙂

@kafr vítej u nás 🙂 Tady to vypadá nadějně jak vidíš, první těhule je tu, tak snad další budeme následovat 😉 My se účelně snažíme teď taky desátý měsíc. Tak nějak od srpna, no 🙂
Kua baby, já tu mám bordel a mě si táááák nic nechce...asi umřu na lenoru 😝

zajda007
4. kvě 2011

Ahojte, tak si říkám, že bych se k vám mohla přidat 😉
Mám čerstvých 30 a právě se chystám vysadit HA. Pořád jsme to tak nějak odkládali - práce, rekonstrukce baráku, atd., ale nabyla jsem dojmu, že už není důvod dál čekat.

lera1
4. kvě 2011

@zajda007 Vítej další třicítko 😉 hurá,mám radost,že se nám to tu pěkně rozrůstá 🙂
@lucija na lenoru trpim taky 😀

majka12
4. kvě 2011

Ahojky 🙂
@lera1 cítím se pořád stejně jako netěhotná 😀 😀 Ale na příznaky je ještě brzo, takže si musím užívat, že je mi ještě dobře. 😉 U Maxíka jsem prozvracela celé 4 měsíce v kuse od rána do večera 😅 😅

Vítám nové diskutující a děkuju za gratulace. 😉

lucija
4. kvě 2011

@zajda007 nazdárek třicítko 😉 😵 Tak nečekat a šup do toho 🙂

@majka12 jen užívej a budeme držet palečky ať je Ti tentokrát dobře 😉
@lera1 tak jsem se chvilku snažila, pověsila pračku, vyprázdinla myčku, sundala prádlo z balkonu a je tu ještě větší bordel než tu byl 😠 to se.u 😝 a za chvilku jdu pro malýho. No naštěstí chlap přijde až po třetí. To je taková paráda...změnil po 15ti letech práci a šel jinam. V minulé práci byl doma už kolem jedenácté, nikdy jsem nevěděla kdy přijde a teď vím, že mám klid a čas až do TŘÍ!!! něco udělat 😵 😵 😵 😵 😀

lucija
4. kvě 2011

Zdá se mi to nebo položka ,,to se mi líbí,, tady předtím nebyla a teď tu je? 😕 😅

barakara
4. kvě 2011

ahoj holky! Jak to jde dneska, ja sem taky desnej lenoch ke spouste vecem se musim premlouvat a pak zavidim ostatnim co vsechno dokazaly😀
@lera1 13 let to je doba, to ses jich nazobala🙂
ja si prave zase rikam, ze je divny, ze sme se nikdy nechranili a nic.
U nas v paci deti skoro nikdo nema, jen dva kolegove a pak jedna kolegyne ale ta je na materske. Tady mit deti je fakt luxus tak s tim vsichni celkem otaleji.

@lucija tyjo do tri jo? tak to velka zavist ja makam jak cert a nic z toho!
jinak to se mi libi je nejaka novinka objevilo se to tu nedavno a nejak v tom nevidim zadny smysl.
@zajda007 vitam vitam!

zajda007
4. kvě 2011

Díky za přivítání 🙂
Já beru HA něco málo přes 8 let, atk mám taky trochu bobky, co se bude dít po vysazení 😨

kafr
4. kvě 2011

Ahojky, jak často se tu budu moct ukazovat to záleží na práci a počasí (když bude pěkně, budem na chalupě a tam je furt co dělat). Co se lenory týče, tak ji chytám v momentě překročení dveří do bytu 😀
HA jsem brala 6 let, ani ne tak proti otěhotnění, ale spíš pro klidnou MS. Mé milované měsíčky vypadají následovně (a po vysazení se mi vrátily v plné parádě okamžitě a přesně): křeče, zvracení omdlévání, Algifen nezabere, tak něco silnějšího, nebo volat o injekci. Loni před prázdninama jsem ji vysadila, protože jsme se rozhodli po svatbě začít snažit...
Tak se snažíme, no a těhotná nejsem, ale každý měsíc prostě bojovka! Mudr. mi teď napsal Proveru, mám ji brát týden před menstruací, na případné těhotenství vliv mít nemá a já mám mít klidný průběh. Tak minule se klidný průběh moc nepovedl, ikdyž nejhorší to nebylo. Dám tomu ještě jeden měsíc a uvidím. Máte s Proverou někdo zkušenosti?
Jinak manžílkovi jsem teď naordinovala půst a plánuju přesnou trefu do Ovu (teď o víkendu). začíná mu chudákovi z toho hrabat 😀
zatím papa

zajda007
5. kvě 2011

@kafr No právě, mám hrůzu z toho že se vrátí problémy s MS, které jsem měla před tím, než jsem začla brát HA.
A další hrůzu mám z nízkého tlaku. Na gyndě mi teď naměřili 98/48 😀 A to nejsem těhotná.

lera1
5. kvě 2011

dobré ráno 😉
@kafr teda koukám,že si příchod ms docela užíváš 😖 mě po vydazení HA s příchodem ms jen brutálně bolí břicho.Proveru neznám,já te'd dlabu taky prášky,ale ty jsou na zvýšenej prolaktin,takže Ti neporadim.A o tom,šetřit se a pak zaútočit přímo v den ovu,to jsem slyšela že je hooodně nadějný 😀 tak držim palce 😉
@zajda007 ze mě se po vysazení stala sexuální dračice 😀 HA to pěkně potlačuje 😠 ale taky se mě zhoršila pleť a mastěj se mě víc vlasy.

barakara
5. kvě 2011

Dobre rano, tady je pekne hnusne tak se balim a za chvili vyrazim do prace. Merila sem dneska po dlouhe dobe BT a vypada to, ze se chysta ms....tak se pripravuju na depkareni.

@kafr z Proverou zkusenosti nemam, s ms sem nikdy problemy nemela, jen bolest bricha jeden den.
jj s tim nacasovanim na ovu sem taky premyslela, manzel ma snizeny pocet spermii, takze by to asi pomohlo, ale nejaky domlouvani s nim dneska jo a zitra ne moc nejde, takze to nechavam jak se nam to podari 🙂

lera1
5. kvě 2011

@barakara depkareni jsem měla ne,po a v úterý to teda vyvrcholilo,fuj takový stavy takhle dlouho,to je na budku 😖 ted už mě to je šumák,páč ms přijde,to vím jistě,takže se začínám těšit na květnový snažení,snad už bude fungovat i ta ovule 🙂 manža má te´d náročný dny v práci,takže snažení se nedá ani nazvat snaženim,včera jsem si rejpla,tak něco zahučel,tak mu říkám"Kurňa copak to dělám jen pro sebe?"Tak uznal,že mám pravdu a že prej květen rozjedem...hmm,to slyšim každej měsíc 😀 a na teploty se neupínej,prostě dokud ms nepřijde,vždy je naděje 😉

barakara
5. kvě 2011

@lera1 tak to mame uplne presne. Snazeni proste nebylo tenhle mesic a vzdycky se ohani tim, ze pristi mesic na to pudem 100%. Vcera se me dokonce zeptal kdy, ze pry mam tu ovulaci 😀 tak sem suse oznamila, ze uz cekam ms, ze to prosvihl.
S teplotama mas pravdu...

lera1
5. kvě 2011

teda dneska v práci jsem myslela že mě rovnou povezou do blázince!!! 🙄 jako já mám velkou trpělivost,ale co umí konat pubertální slečinky,to jsem nezažila!!! 😒 a díky těmhle nanynkám mě ta práce vážně .............hledám slušnej výraz 😠 dneska doma bouchnem šampaňský,musim si trochu vyčistit kebuli 🙂

lera1
5. kvě 2011

nikde nikdo? 😕

barakara
5. kvě 2011

tak ja zkoukla farmare a sem tu!ja uz chci to mimino konecne!! 😀
@lera1 smarja no to musi bejt zahul s pubertakama, mam pubertalni sestrenku a mit takovejch deset pohromade tak me asi vezou... 🙂
jinak ja sem taky mela pekne vyvedenej den, jednak desnej frmol, tisice mejlu a telefonatu a pak jeden hodne neprijemnej od jednoho externisty, kterej me zacal napadat....sem vystavena, jesteze zitra patek.

lera1
5. kvě 2011

@barakara farmáře?Já chci taky miminkoooo,teď hned 😀 nebo aspoň v květnu 😀

barakara
5. kvě 2011

@lera1 no takovej ten porad na Prime, Farmar hleda zenu🙂 obcas sleduju nejaky cesky porady, ktery muzu sledovat online.
Presne kdyz uz ne ted hned tak v kvetnu! 😀
Jaky je sampansky?

lera1
5. kvě 2011

@barakara jéé,na to taky koukám 😀
manža mi dneska řekl,že v květnu ho budu prosit,aby už se tolik nesnažilkoval,že pošetřil teď top armádu,když jsem stejně nemohla kvůli práškům(bych ho zabila!!!!10x jsem mu říkala,že můžu!!! 😠 )a že nakonec budu ráda,když to nebudou trojčátka 😀
bublinky jsou na nervíky balzám 😵

lera1
6. kvě 2011

dobré ráno,hurááá pááátek 😀

majka12
6. kvě 2011

Hezký den 😉
@lera1 haha , tak to je dobrý s tím snažením 😎 Tak hurá do toho a půl je hotovo. 😵 😵 😵

Já jsem teda docela v šoku, že nám to takhle rychle vyšlo a ještě jsem si dělala hlavu, že ovu je až 22 den a krátká luteální fáze a ono nakonec je z toho těhu 😅 😅 😅 Aspoň jsem zářným příkladem, že mít cykly jako z učebnice není zaručená výhra. 😉

lera1
6. kvě 2011

@majka12 ahojky těhulinko 😵 od mala se nerada opičim,ale teď se chci po Tobě opičit co nejvíííc 😀 je to krásný,že vám to vyšlo tak rychle,máte to jako dáreček za to dlouhé čekání u prvního miminka 😉 no jo,manžel teď dost machruje,od té doby co ví,že jeho armáda spermoušů je neporazitelná 😀 jsem teda na něj v květnu zvědavá!!!Jenže já na sobě už ovu nepoznám,takže asi přijdou na řadu ovu testy a snad aspoň podle nich 😅 no a jak je?Už máš nějaké těhu příznaky?Přeju Ti jen ty pěkné 😉 a nezapomeň tu na nás prskat těhu bacilky 😉

majka12
6. kvě 2011

@lera1 hele já si teď koupila ovu tester Lady Q jestli jsi o něm slyšela. Vypadá to jako rtěnka a je to vlastně takový malý mikroskop, kam se na sklíčko nanese malinko slin a po zaschnutí se podíváš a když jsou vidět kapradiny, tak je plodné období 😉 😉 Dobré je, že ho můžeš používat pořád dokola, takže jestli mi za týden dr. potvrdí těhu a vše OK, tak bych ti ho přenechala, jestli chceš. 😉 Jinak je mi pořád dobře, akorát už nedopnu některý kalhoty a střídavě mě pořád bolí prsa. 😉 A prskám co můžu. 😀