Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
24. čer 2011

@lucija ach joooo 😒 ta hloupá ms,proč se furt někam cpe,když není vítaná!!! 😠 je dobře,že si jedeš udělat radost 😉
já hlasim dneska krásnej pozitivní ovu test 😵 ,takže ovu přišla o jeden den pozdějc než minulý cyklus,tak jsem ráda,že se to srovnalo 🙂

majka12
24. čer 2011

@lucija 🙄 🙄
@lera1 no vida 😉 A zkoušela jsi i mikroskop? 😕

barakara
24. čer 2011

ahojte holciny,
tak ja sem ted prikvacila z bazenu a ze sauny, cejtim se uplne super, tak doufam, ze se to promitne do vysledku na konci meho cyklu 😀
@lucija ten potkanecek je naprosto super, ma kukadla jak zrcadla ovsem 1DC uz je min super....

@lera1 tak sup sup do snazeni a je to tam! jinak s tou gymnastikou, ja uz bych po tom roce byla schopna delat na posteli i kotrmelce kdyby by nekdo rekl, ze to pomuze...ale pravda svicku nedelam, ale taky hned nelitam z postele ven a min 20 min lezim a to nevim jestli je taky dostatecne.

lera1
25. čer 2011

bré ráno 😉

@majka12 mikroskop jsem zkoušela a pořád se nedá mluvit o kapradinkách,ale možná maj moje kapradinky prostě jen jiný tvar 😀
@barakara jé,to je dobře,že si takhle užíváš,kdyby byl u nás bazén,tak jsem tam taky furt 😉 jj,snaženíčko už vypuklo 😉 já taky nesvíčkuju,prostě se mi to nějak příčí,ale těch 20min pak taky ležim 😉 no a Ty čekáš ovu kdy? 😉

barakara
25. čer 2011

@lera1 no bazen byl super a dneska sem sla jeste cvicit, vsechno me boli z ty fyzicky aktivity 🙂 , nechapu jak to delas, ze tancujes kazdy den, ale telo si asi zvykne vid? Kazdopadne musis bejt ve skvely kondici.
tak moc moc preju at je tentokrat snazeni s uspesnym koncem.
Ja sem vcera dozobala ty antibiotika a nejak me zacina bolet v podbrisku tak sem si cvicne zusila ovu test a vysla slaba carka takze to vypada ze ovu bude tento cyklus driv, to by bylo fajn.

lera1
25. čer 2011

@barakara no jo,tělo si zvykne,já už vlastně tančím od mala(začala jsem ve 4 letech)ale s tou dřinou dřív a teď když jen tanec učim se to srovnat nedá,takže moje kondička šla dost dolů 😅 ale přece jen jsem denně v pohybu...ale 30tka na krku,musim přidat toho cvičení víc 😉 tak to je super,že už máš antibiotika dobraný a ovu bude asi taky dřív,vid 😉 mě se ted taky hlásí už 2 cyklus dřív a je to fajn 😉

zajda007
27. čer 2011

Ahojte po víkendu, jak bylo?
MS stále nikde (mešká už týden) a druhá čárka na tt taky nikde. Obdivuju vás, že to zvládáte tolik měsíců.
Po jak dlouhé době zpoždění ms je dobré zajít k Dr?

majka12
27. čer 2011

Ahojky,
u nás víkend docela šel hlavně tím, že mi bylo dobře M. daly zubáci pokoj 😅 😀
@zajda007 můžeš jít klidně hned. Aspoň ti kdyžtak veme krev a zkoukne tě, jestli je to počínající těhu nebo něco jiného. 😔

zajda007
27. čer 2011

@majka12 Já jen, že všude píšou, že se má k Dr. jít při zpoždění 14 dnů. Abych zas nebyla za blbku 😅

lera1
27. čer 2011

hojky holky 😉 tak já jsem dneska 1DPO a čeká mě čekání 😀

@zajda007 já bych taky dlouho neváhala a zašla tam do středy

barakara
27. čer 2011

@zajda007 ja bych sla uz hned, ms mas spozdenou celkem dlouho, je mozny, ze tehu ses jen to jeste test neukazal, ale zajdi si k dotorovi at vis na cem si.

@lera1 jee tak drzim place at to tentokrat vyjde!

ja delala ovu test a jeste carka neni uplne stejna jak kontrolni takze snad ve stredu uz aby to bylo!!🙂

zajda007
27. čer 2011

Díky všem za rady. OK, zítra Dr. zavolám a objednám se, přece jen to mám 30 kiláků. A taky radši včas, pak můžou mít dovolenou.

lera1
28. čer 2011

ahojky holky 😉

@barakara takže ve středu ovu a pak pěkný snažilkování a tenhle cyklus to prostě vyjde 😉 já jsem už zase v "čekárně"tyhle dny ještě jdou,ale příští týden zas bude veselej a doufám,že ve finále převeselej 😉 dneska máme večírek s učitelama,tak se docela těšim no a ve čtvrtek výzo a papa 🙂

barakara
28. čer 2011

Ahooj,

@lera1 taky doufam 🙂
trva to vecne co, porad na neco cekat....
uzij si vecirek, uz vis co budes delat o prazdninach? to volno ti zavidim, ja bych momentane jenom spala 🙂

majka12
29. čer 2011

Ahoj holky, 😀

já byla dneska v poradně na kontrole a na velkém utz a děvčata ničemu nerozumím 😅 Mimčo je zdravé, avšak jsem o víc jak týden víc těhotná než jsem si myslela a termín porodu mám o deset dní dřív a přesně na narozeniny mojí maminky 😀 😀 😀 Jako pro mě je to docela záhada, když jsem sledovala ovu a početím jsem si byla jistá a teď najednou tohle 😅 😅 Nevím jestli to mimčo může takhle dohnat , fakt si to neumím vysvětlit 😕 😕 No hlavně že jsme zdraví že jo 😎 😎

zajda007
29. čer 2011

Tak jsem na příští čtvrtek objednaná k Dr., momentálně má dovolenou. A že mám být v klidu, že je to naprosto běžné, že po vysazení pilulí ms nedorazí. Říkala jsem jí o tom lehce pozitivním těhu testu, prý to u testovaní v době, kdy měla dorazit ms může dělat.
Mrkne na mě utz a když nic, píchne mi vyvolávačku. 3 měsíce po vysazení je běžné, že se tomu musí pomoct ☹
Tož tak, no 😅

barakara
29. čer 2011

@majka12 tyjo tak to je fakt dobry, ja moc nechapu jak toto mozne?ale asi pro tebe lepsi ne?
to je skvely, ze si vedete dobre a uz mas takhle za sebou prvni tri kriticke mesice.

@zajda007 tak preju at ms co nejdriv dorazi telo se da do kupy a muzete se zacit snazit znovu.

majka12
29. čer 2011

@barakara ani já to moc nechápu 😅 Já jsem teda počítala spíš s termínem trochu později 😅 No jako najednou mám za sebou pomalu první trimestr a ani jsem se nestačila rozkoukat 😀 😀 😀 Jo a taky říkám, že na 13.týden to panděro tak velký není 😀 😀 😀 Ovšem když to vemu z druhý strany, tak za půl roku rodím UŽ 😨 😨 😨

barakara
29. čer 2011

@majka12 🙂 no ten cas fakt leti to je desny. Rozkoukat jo?!!😀 ja myslim, ze ty prvni tri mesice ma clovek strach a pak si to teprve zacne vic to teotenstvi vic uzivat a treba uz ti nebude taky tak blbe tak to bude lepsi ne?
no to je pomalu jak kdyz znova zjistis ve 13.tym tydnu, ze si tehotna vid? 🙂

majka12
29. čer 2011

@barakara no prožívala jsem možná obdobný pocity jako u zjištění těhu 😅 😅 Taky si říkám, že by mohly ty nevolnosti teda dřív povolit aspoň 😉

kafr
29. čer 2011

Ahoj opět po delší pauze, mám pocit, že těď žiju na kolotoči. Mám po MS a už bych pomalu mohla začit testit OVU, ale při těch stresech ... Jsem totálně vyčerpaná a nervy mám na pochodu... rozbrečí mě každá prkotina. Jen nevím, jestli je to z toho všeho kolem, nebo z té Provery - hormony co beru pro klidnou MS.
Svíčku po sexu mi doporučovala i mamka - gravitaci se prý občas má pomoci... tak po ranním snažení nepřipadá v úvahu a večer jsem ji udělala jednou a manžel dostal záchvat smíchu - na svíčku kašlu. Polštář si pod prdel dávám, ale jak je vidno tak k ničemu!

lera1
29. čer 2011

Hojky holky 🙂
tak zítra výzo,přiznám se,že už potřebuju z té šloly fakt vypadnou!!! 🙄 Jinak včera pařba s učitelama super,kopla jsem do sebe 3 Stelly 😀 velký 😀 jinak nic nového,krom toho,že se všechny těhulky rozhodly mě provokovat a a't se kouknu do leva či prava...všude samá těhulka 😀

beritek
29. čer 2011

Ahoj všichni! 🙂
Jsem po ultrazvuku - a je to O.K. Strašně jsem se po tom krvácení celý týden bála (a dneska už jsem tedy regelrecht šílela-ani jsem nejedla..).
Mrňousek tam A) je, B) roste,C) už se mu asi itřepetalo srdíčko... 🙂

lera1
30. čer 2011

@beritek no nádhera 😵 😵 😵 tak jen tak pěkně dál a už žádný krvácení!!!Držim palečky 😉
tak,já jdu rozdar dětem výza a říct jim sladké papa 😀

majka12
30. čer 2011

@beritek super zprávičky a přeji jen pohodové těhu 😵 😵 😵
@lera1 to jsem se chtěla zeptat jak to chodí 😕 To jdou děti do normoš školy pro vízo a pak ještě třeba do hudebky jo? 😕 😕 A co máš v plánu na prázdniny? 😵

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

zajda007
1. črc 2011

Ahojte všichni, jsem dnes 40DC a ms právě dorazila. O intenzitě radši nic psát nebudu 😕
Doufám, že se cyklus postupně sám upraví. Pokusím se tomu pomoct aspoň bylinkama.

lera1
1. črc 2011

Ahojky holky 😉
@zajda007 no tak sláva,aspoň už ms dorazila,to je po vysazení HA dost důležitý a nemuselas na vyvolávačku 😉

zajda007
1. črc 2011

@lera1 Taky si říkám, aspoň něco když už není malý zajíc 😉
A asi začnu měřit BT, ať jsem v obraze jestli ovulku vůbec mám 😅

lera1
1. črc 2011

@zajda007 BT jsem měřila,ale já mám rači ovu testy 🙂