Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

kiara81
22. črc 2011

@lera1 děkuji šlo samo po clostíku....ale už jsme šli do Arlety a já už byla těhotná což nepoznal ani mudr

lera1
22. črc 2011

@kiara81 Arleta je car?No každopádně se vám to podařilo,takže se musí zadařit i podruhý 😉

kiara81
22. črc 2011

@lera1 samo se ted nezadaří máme špatný sperma ...no takže furt dokola KET ☹ už jsem z toho unavená a jak to je u tebe???

lera1
22. črc 2011

@kiara81 no my se snažíme rok,manžel byl nedávno na spermiogramu a je uplně ok,já byla na HP a mám zvýšenej Prolaktin,ale díky lékům už je to asi ok,páč ovulku mám,včera jsem byla na kontrole na krvi,tak uvidíme,jak dopadli výsledky.No a příští týden jdem na první konzultaci do CARU 😒 a KET je co? 😅

svatule
22. črc 2011

ahoj holky, tak konečně jsem se tady zase dostala, dneska jsem byla celý den v práci, tak jsem docela hotová, malá snad půjde za chvilku spát 🙂 Dneska jsem taky konečně dostala ms, cyklus nějakých 40 dní, ale ani mě to nepřekvapuje. Tak a pak už na to konečně můžeme vlítnout 🙂 Vítám všechny nováčky, doufám, že se nám to začne brzy všem dařit 😉 pěkný večer

majka12
22. črc 2011

Ahoj holky,

já jsem dneska zase kantáre. 😝 Celý den mě bolí hlava a to už je počtvrtý tenhle týden 😖 😖 Jako to je fakt hustý a vůbec mi to nedá odpočinout si, protože mě bolí i v noci. 😝 😝 Do toho ještě občas zvracím a je mi blbě a v krámě nemůžu stát frontu, jinak jdu k zemi 😅 😅 Já bych potřebovala tak týden dovču na regeneraci, kdy bych jenom ležela, chodila na procházky a spala 😅 😅 To je ovšem scifi, takže to musím nějak přežít. Hlídání zase téměř žádný, no ale co už, nějak to zvládnu 😉
Já byla už teď večer fakt vyřízená a počítala minuty až půjde Maxík spát a ten šmudla ke mě přišel, dal mi dvě pusy jen tak aniž bych si řekla a potom mi ještě vyhrnul triko, řekl mimi a dal mi pusu na břicho Takže vše odpuštěno a je to zase moje zlatíčko největší 😎 😎

kiara81
22. črc 2011

@lera1 no tak by se už mohlo konečně zadařit když ted vše ok...KET je kryoembryotransfér...což je umělé oplodnění ale né hned po odebrání vajíček ale jsou emrya zamražená...takže nanučci 😀

beritek
22. črc 2011

@lucija U nás je to spíš nátlakový argument. Manžel nechce bydlet v Praze, já se nechci tahat s kočárem do toho 4, patra... o čemž on ví... 🙂

lera1
22. črc 2011

@kiara81 jéé,nanučci,to je roztomilý 🙂 no jo,mohlo,ale ač se snažíme o 106,Příroda zatím čaruje jinak 😅

majka12
23. črc 2011

@lucija děkuji za optání 😉 Nebýt těch bolestí hlavy skoro každý den, bylo by mi mnohem lépe 🙂 🙂

svatule
26. črc 2011

tak nevím jak jinde, ale tady je skoro pořád škaredě, mě to štve, ani se nedá pořádně jít s malou ven...mám až do 14.8. volno, tak snad se to počasí zlepší...jinak mám po ms, tak nám začíná snažení 🙂
@majka12 jak zvládáš těhotenství?
a snad u všech snažení probíhá podle plánu 😉

zajda007
26. črc 2011

Pozdrav všem, dneska jsem 26 DC a 10 DPO. Co myslíte, kdy mám zkusit test?
To počasí a déšť už mě taky pěkně štve 😠

majka12
26. črc 2011

@svatule jak kdy 😅 Někdy dobré a někdy jsem vyšťavená jako citrón 😀 😀 Nedá se to s prvním těhotenství vůbec srovnat, protože na užívání si toho požehnaného stavu jaksi není čas 😅
@zajda007 zkusila bych až po vynechání ms. A jestli nevíš kdy přesně by měla přijít, tak aspoň 15 DPO bych zkusila vydržet. 😉

zajda007
26. črc 2011

@majka12 Chceš mi tvrdit, že mám vydržet až do neděle? 😅 No, tak to teda nevim, nevim 😀

majka12
26. črc 2011

@zajda007 hm, být tebou tak vydržím 😔 Přeci jen.... vem si jak dopadla baraka 😢 10 dní po pozitivní test a potom ms normálně v termínu ☹ ☹ ☹ Do neděle to vydržíš 😉 😉

svatule
26. črc 2011

@majka12 to chápu, trochu se toho děsím, ale na druhou stranu s dcerou jsem chodila do práce až do konce a v pohodě 🙂

@zajda007 taky bych ještě počkala, ale chápu tu zvědavost 😉

barakara
26. črc 2011

Ahoj holky jak se porad mate? Ja spis hodne pracovne, o vikendu prileti na navstevu po 4 letech rodice se podivat tak se celkem tesim.
Snazime s manzelem stale podctive, ale vynechala sem tento cyklus veskery testy.

@zajda007 majka ma naprostou pravdu, usetri si nervy a penize a testuj az po vynechani, jestli to vydrzis. Stalo se mi uz ted dvakrat, ze sem mela pozitivni test pred ms a pak dosla jednou v temrminu a poprve meskala 4 dny.

zajda007
26. črc 2011

Njn, bud věřit zkušenějším 😀 Chtěla jsem testnout ve čtvrtek, když má manžel ty narozky 😉 to budu 12DPO.

majka12
26. črc 2011

@svatule hele to já taky a taky v pohodě 😅 😅 No je to prostě jiný 😉 😉 Ale neříkám že ne hezký 😵 😵 Navíc teď máš s dcerou ještě docela klídek ne? Nebo už leze apod.? 🙂

svatule
26. črc 2011

@majka12 já vím, že to bude jiné 🙂 ale už se těším 😉 Malá se zatím posunuje dozadu, ale není to lezení v pravém slova smyslu, každopádně už ji nikde nemůžu jen tak nechat, jako když byla menší 🙂 zase je fakt, že tak první 2 měsíce mi přišlo, že jen pláče, teď je to malý smíšek 🙂 🙂

majka12
26. črc 2011

@svatule já jsem ráda, že jsem otěhotněla takhle, protože si neumím představit v těch stavech co jsem měla chodit s malým za ruce a tak 😝 😝 A to bylo pár měsíců 😖 😖 Takhle si chodí sám a moc mě nepotřebuje 😎

svatule
26. črc 2011

@majka12 já si vždycky říám, že vše nastane v pravý čas 🙂 🙂 super, že , malý už nepotřebuje pomoc při chození, některé děti samy chodí třeba až v 1,5roce...tak uvidíme, jak ta naše malá cácorka 😉

lucija
26. črc 2011

Nazdárek 🙂
Tak hlásím, že mám 6 den spoždění a mrcha nikde 😠 Testy si ale dělat ani nebudu, je to zbytečný, tenhle měsíc těhotná prostě nejsem, ale kdy už ta mrcha jako doleze? Budu pokračovat v tom clostilu, jenže to by se madam jaksi musela dostavit. Jen doufám, že nebudu muset na injekci 😖
@zajda007 já bych to nevydržela, ale je fakt, že potom to zklamání... ☹ Snad radši vydrž 😉
@majka12 co hlavinka?
@barakara Jak dlouho se rodiče zdrží? Pořádně si je užij 😉

majka12
26. črc 2011

@lucija pořád na houby 😖 😖 Tak 3x do týdne mě fakt bolí fest 😖 😖

svatule
27. črc 2011

ahoj holky, koukala jsem, že jste řešili ovulační test lady q, můžete mi napsat, kdo ho měl, zda aspon trochu pomohl, měřit bt se mi nechce, mám pár normálních ovu testů, nějak nevím, zda pořídit i tento...

lera1
27. črc 2011

Ahojda holky 🙂 tak já mám po ovu,snažili jsme se poctivě,tak opět si sedám do čekárny 😀
@svatule lady q test jsem dostala od majky12,dělám k němu i ovulační testy,vždy kolem ovu nastane změna,ale kapradinky jsem neměla nikdy 😅 asi mám blbý sliny 😀 ale dohodli jsme se,že jakmile otěhulim,posílám ho další snažilce,snad u ní bude fungovat přesně podle obrázku 😉

majka12
27. črc 2011

Ahojky
🙂 já byla ráno v poradně a na pohyby si asi ještě počkám, páč mimi je zavrtaný pěkně hluboko 😅 😅 Dr. nemohla najít srdíčko jak bylo schovaný 😀 😀 Jinak vše OK, ale byla to taková rychlovka, jenom poslechnout ozvy a změřit dělohu 😉 Za 14 už jdeme na velký utz ve 20týdnu a to bychom si chtěli nechat říct pohlaví 😉 😀 😀 Vzali mi taky krev na triply, tak teď týden napjetí. 😔 A ty moje bolesti hlavy a omdlívání je tlakem, mám ho nižší, takže mám to kafe denně klidně jedno pít, když to pomáhá. 😉

svatule
27. črc 2011

@lera1 já právě nevím, zda ho pořídit, tak uvidím, ted zkusím těch pár ovu testů a pak kdyžtak toto koupím, můžu ho pak taky poslat dál 😉
@majka12 tak hlavně, že je vše ok a jste zdraví, já taky musela pít kafe i v těhu, malá je v pořádku, tak si taky myslím, že jedna káva denně nevadí... s tím pohlavím mám jasno, že si ho říct zase nenecháme, že mám holčičku jsem se dozvěděla až na porodním sále a bylo to super, takže pokud se podaří další, zase si necháme překvápko 😉 je docela sranda, jak všichni tipujou, co to bude 😎

majka12
27. črc 2011

@svatule no to já jsem zvědavá jako opice 😅 😅 Manžel si u prvního nechtěl říct a já ano a nemohli jsme se dohodnout a nakonec jsme o to hráli karty a já vyhrála 😀 😀 A teď to chce už taky vědět. Já teda hlavně i z praktických důvodů, ale víc mě baví potom říkat jménem a je to pro mě takové osobnější 😉 Ale teda uvidíme, když je tak zavrtaný, jestli se nám bude chtít ukázat 😅 I minule na velkým utz se chvilku ukázalo a pak už dr. lovila a mimi se schovalo 😀 😀
@lera1 vy jdete už teď někdy do toho CARu viď?

lera1
27. črc 2011

@majka12 jéé,to je krásný!!!páni,to tak běží,už jsi 17.tt 😵 jj,do CARU jdem zítra ve 14h,ale je to jen pohovor,tak jsem klidná 😉
@svatule mě ovu testy ukazujou ovu krásně,takže já bez nich už ani ránu 😀