Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
12. srp 2011

@lera1 😵 😵 snad jo 😉
@evicka27 já jsem teda byla na laparoskopii diagnostické, aby se podívali,co brání početí a měla jsem na jednom vaječníku nádor. Ten nádor mi odstranily a nic jiného nenašly, to bylo vše OK. Asi hodinu po zákroku jsem normálně vstala a chodila a cítila jsem se super. Vůbec mě to nebolelo a cítila jsem se opravdu dobře 😉 😉 😉 V nemocnici jsem byla celkem 4 dny a nakonec to byla docela fajn dovolená. 😅 😅

barakara
12. srp 2011

@lera1 no jo muj taky n 😀 nemuzu se dockat uz se moc tesim az si odpocinu od prace.
a vy nikam nefrcite uzit si slunce?
ja sem zvedava za tebe, a taky si trochu myslim, ze nas v tom rijnu poslou mozna na to same, takze budu vyzvidat informace🙂

svatule
12. srp 2011

tak holky, zkusila jsem testnout, nedočkavec, tak samozřejmě nic 🙂 uvidíme, jak to bude dál, ale je fakt, že je ještě brzo, ještě ani nemeškám, ovulace byla dle testů 2.8. tak budu dál čekat. je fakt, že s mými cykly po porodu to bude každý měsíc jiné...

janinek
12. srp 2011

@evicka27 Jako u vseho plati byt co nejvice v klidu, coz se tezko dodrzuje. Ale na rizika te musi proste pripravit. Kdyz se zeptas, jak casto neco takoveho musi delat, urcite to bude male procento. Ale je to zakrork, jeste pod celkovou, tak proste se musi myslet na vsechno.

evicka27
15. srp 2011

@sedmitecka Ahojky, já jdu také do pražského Gyncentra 😉 K jakému doktorovi chodíš? Já k Dr. Karhanovi a nástup mám 8. září. Jen řeším problém s menstruací, trochu se mě to rozhodilo a poslední dny mi asi vychází na nástup 😒 tak nevím, když jsem o tom s doktorem mluvila, tak se moc netvářil, ale ještě musím na krev a předoperační, tak to snad tam nějak vyzjistím jestli to vadí nebo ne 😖 A budeš tam ty 4 dny přes víkend nebo v týdnu? No ty jsi teda odvážná, já nikdy na žádné operaci nebyla, tak mě děsí všechnoooooo 🙂

evicka27
15. srp 2011

@majka12 Ahoj Majko, tak to ti moc gratuluju jak ti vše dopadlo dobře 🙂 Pokud mě bude také dobře, tak si to volno také určitě užiju 😉 díky moc

evicka27
15. srp 2011

@janinek Přesně tak, máš pravdu, musí se pojistit tím, že se může stát všechno, to chápu 😉 Tak snad proběhne jen to co má a nic navíc 🙂 děkuju 🙂

sedmitecka
15. srp 2011

@evicka27 ahojda, já byla na konzultaci u primáře Píchy a operovat mě bude dr. Pohl, neznám ho, já do Gyncentra normálně nechodím......
já mám nástup 13. a zákrok 14. září, tak když se ti to třeba posune kvůli menses, možná se potkáme 🙂 budu tam od úterý, operace ve středu a domů po 4 nocích, takže v sobotu.....
já mám za sebou už operaci štítné žlázy, a to bylo určo mnohem mnohem horší, takže se ani moc nebojím 😉

majka12
15. srp 2011

@evicka27 díky 😉 To bude dobré, uvidíš 😵 😵 Já se docela těšila, že konečně zjistí co brání početí 😎

svatule
16. srp 2011

ahoj holky, tak tento týden je hektický, střídáme se s manželem o malou a v práci, ale co se dá dělat. už mě asi týden bolí podbřišek a místo pod jizvou po cs mám takové "nateklé" tak jsme zvědavá, co se z toho vyvrbí, zatím se mi to nestalo, test byl ale negativní, je fakt, že ms čekám až za cca týden...
@majka12 tak jsem zvědavá, zda to fakt bude stydlínka 😉 bylo by to fajn mít páreček, ale hlavně ať jsou prcci zdraví 🙂
jinak vše ok, v sobotu razíme na svatbu kamarádky, jedeme všichni i s malou a pak na chalupu, už se těším. Tak se všichni držte!

majka12
16. srp 2011

@svatule to jsou vždycky stavy a překvapení od svého vlastního těla co? 😝 😝 Jako musím říct, že jsem měla nejdřív nutkání zajít na nějaký placený utz ještě, abychom to fakt věděli, ale teď na to prdím a věřím holčičce a uvidíme zase za .týdnů. 😎 😎

majka12
16. srp 2011

A takovýhle už mám pupendo 😀 😀

svatule
16. srp 2011

@majka12 ty jo, nádherné bříško, vypadáš krásně 😵
jj, kdyby člověk věděl, co se v něm děje 🙂 a taky si myslím, že platit utz nemá cenu, ono stejně se dr může splést a pokud věříš holčičce, není co řešit 😉

majka12
16. srp 2011

@svatule díky 😵 😵 Tohle je ale taky jediná krásná část mého těla 😀 😀 😀 No už je to pěkný těhu břicho a na to jsem se těšila. 😉

svatule
16. srp 2011

@majka12 plně chápu, to bříško je v těhotenství super, mě po porodu dokonce i chybělo 😀 hlavně, když je vše ok, je to fakt krása 😵

majka12
16. srp 2011

@svatule mě teda po porodu nechybělo 😅 😅 Poslední 2 týdny těhu jsem se modlila ať už porodím a měla jsem ho obr a dost mi pak už vadilo. A po porodu jsem se najednou cítila hubená 😀 😀

svatule
16. srp 2011

@majka12 já právě zas takl velké neměla, jako na porod jsem se těšila, že ho budu mít za sebou, ale břicho mi pak ještě pár dní chybělo 😀 😀

majka12
16. srp 2011

@svatule já vím, že jsem si na něj nechtěla šáhnout, protože bylo takové strašně divné několik dní asi jak byly posunuté orgány, tak jsem nemohla dýchat a přišlo mi takové " mrtvé maso", které tam visí 😅 😅 😅 😅

lera1
16. srp 2011

@majka12 krásný pupík 😵 a už Ti je alespoň dobře?
@barakara co Ty?Už jste na dovče?A co ms?Doufám,že nedorazila a na testíkách jsou // 😵

majka12
16. srp 2011

@lera1 pořád to není ono. 😖 Ponejvíc zlobí ta hlava, žaludek už moc ne. 😉

denousek
16. srp 2011

pardon snažilky,dovolím si vám ukázat muj inzerat v připade zajmu se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

barakara
17. srp 2011

Ahojky holky.
tak jen smutne oznamuji, ze se situace u me zopakovala. Teh. test pozitivni, ale po par dnech nic. Tentokrat sem s ms meskala tyden. Tak me to uz prestava bavit. Jednak se me strasne netahujou cykly a ta bolest pri ms to je neuveritelny. A u nas doma je nalada pod bodem mrazu.
Takze si ted dam od konika a od veskereho sledovani mereni pauzu do doby kdy pujdeme do CAR.

Preju Vam vsem brzke zadareni!

janinek
17. srp 2011

@barakara To me mrzi :( Takmysli ted na dovolenou, jak si ji uzijes a odpocines si krasne a budes pak plna energie.

No jestli si chces popovidat pisni a mzueme zitra po praci na kfco.

lera1
17. srp 2011

@barakara ach jo,holka ale to už je po 3,to není normální,měl by na Tebe fakt už pořádně juknout mudr!Protože otěhotnět jak je vidět umíte krásně,takže bude zakopanej pes někde jinde.A určitě to bude nějaká banalita,kterou třeba vyřeší prášky 😉 !Užívej dovču na plný pecky a naber tam sílu!!!Papa

barakara
17. srp 2011

@janinek
@lera1 holky ste zlaty dekuju za podporu!
Vcera sem byla zas v praci vopuchla jak zaba, ja to moje trapeni tady nemuzu ani nikomu rict. Navic dve me hodne dobre kamaradky sou prave tehotny a ja se musim dat nejak do kupy abych si o tom s nima mohla normalne povidat.

@lera1kde jdes na IUI? drzim moc palce at je to uspesny!

lera1
17. srp 2011

@barakara já vím,musí to bejt hrozný,navíc,když už je to po třetí.Pořád o tom přemýšlim,třeba by pomohl ten Utrogestan(nebo jak se to píše)pomáhá udržet mímo v začátku.Prostě někde se vloudila chybička a určitě to bude prkotina,jen je potřeba na ní přijít a vyřešit to.Moc moc Ti přeju,a't to na počtvrté dotáhnete až do konce 😉
já jdu zítra na utz a když to vše klapne,asi v pondělí IUI 😉

barakara
17. srp 2011

@lera1 no je to blby, vzdycky se naladim jako ze uz jo a pak velky prd🙂
ja sem se to snazila rict ty doktorce, ale to byla normalni obvodacka a koukala na me jak na vola, ze asi neumim udelat teh test tak se to vzdala. Ted to necham na ten rijen, tam snad budou vedet co s tim. Treba se zadari jeste do te doby.
Taky ti to moc moc preju uz bysme si fakt zaslouzily po tom trapeni.

lera1
17. srp 2011

@barakara to teda jo,už jsme fakt na řadě 😉 ale jak říkáš,třeba nakonec ani nebude potřeba zjišťovat příčinu,protože se to podaří 😉 moc bych nám to už fakt přála 😉

svatule
17. srp 2011

@barakara moc mě to mrzí a držím pěsti, aby se konečně přišlo na příčinu a dalo se to úspěšně řešit!

janinek
17. srp 2011

@barakara Dojdi si v CR nekam ke gyn na kontrolu a at ti poradi. V UK se s tim neparaji, dokud nejsi v osmem a vyse tydnu, do te dobe se nic neresi. Nebo donut GP, at ti da papir na GYN, rekni, jak mas bolesti a tak. Akorat buhvi, jak dliuho budes v ramci NHS cekat na schuzku. Nicmene GP ti fakt nepomuze, chce to gynekologa. Treba nejaka hormonalni nerovnovaha nebo tak. A zbytecne se tim trapis.